Хочется верить что все будет хорошо наука достигла уровня наших желаний
@Юрій-ъ2п7щ6 ай бұрын
Доброго дня. Чи можна вносити геліантекс після внесення Пульсар Флекс?
@CortevaUkraine6 ай бұрын
Добрий день! Дякуємо за запитання. Так, можна, дотримуючись рекомендацій, вказаних на етикетці. Проте на момент внесення гербіциду Геліантекс соняшник не має перебувати в стресі від попередньо внесеного гербіциду. Інтервал між обробками має бути від 10-14 днів.
@ОлександрОлійник-к3р2 жыл бұрын
Доброго дня.Чи є нові рекомендації по баковим сумішам з різними гербіцидами?
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Добрий день! Рекомендації по баковим сумішах Геліантексу™ з різними гербіцидами залишилися ті самі. Гербіцид Геліантекс™ може бути застосований у різних системах захисту, тобто: • самостійно (у разі засмічення посівів чутливими видами бур’янів), • у бакових сумішах з гербіцидами на основі трибенурон-метилу у посівах соняшнику за технологією ExpressSun (для розширення спектру контрольованих бур’янів та підвищення ефективності програми захисту), • послідовно (на фоні ґрунтових або післясходових гербіцидів на основі імазапіру + імазамоксу у посівах соняшнику за технологією Clearfield для доповнення контролю пізніх бур’янів та забезпечення гарантії ефективної програми захисту).
@НинаДонец-Артюхова2 жыл бұрын
Підкажіть будь ласка у мене соняшник уже відцвітає ,а амброзія уже вища соняшника, чи можна в такій стадії обробити геліантексом.
@ЭльдарАгамалиев-з4б3 жыл бұрын
Скажіть будь ласка, добрива(карбамід, бор) можна добавляти у бак разом з геліантексом?
@юрачередниченко-п9ю2 жыл бұрын
небажано
@sergaserega82203 жыл бұрын
До робити з щирицею загнутою?
@stanislav.sabanin Жыл бұрын
Доброго дня, через скільки днів після внесення геліантексу на соняшник можна вносити фунгіцид+інсектецид?
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Гербіцид Геліантекс можна сміливо застосовувати у суміші з фунгіцидом Аканто Плюс. Якщо у вас інший фунгіцид, і ви ще хочете додати інсектицид до бакової суміші, то варто розмежувати внесення з Геліантексом. Розрив між внесеннями має бути 7-10 днів.
@stanislav.sabanin Жыл бұрын
@@CortevaUkraine дякую, ще питання таке, на кукурудзу геліантекс можна вносити?
@stanislav.sabanin Жыл бұрын
Якщо так, то до якої фази розвитку?
@CortevaUkraine Жыл бұрын
@@stanislav.sabanin, Обприскування посівів проводиться починаючи від фази 4-х справжніх листків до початку стадії «зірочки» у соняшника (ВВСН 14-50) з додаванням ПАР Віволт
@CortevaUkraine Жыл бұрын
@@stanislav.sabanin, гербіцид Геліантекс має реєстрацію тільки на соняшнику
@ПетроВаськовець-д5щ Жыл бұрын
Скажіть а гарбизу можна ним кропити???
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Гербіцид Геліантекс зареєстровано виключно на соняшнику.
@mobimobi6511 Жыл бұрын
Добрий день ! Підскажіть будь ласка скільки траба прилепача на 133 літра води ? Дякую
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Якщо бур’яни перебувають у малих фазах розвитку (що малоймовірно наразі), то використовують ПАР Віволт в концентрації 0,1% від об’єму робочого розчину. А якщо бур’яни вже перерослі, то варто використовувати ПАР Віволт в концентрації 0,15% від об’єму робочого розчину. Тобто, якщо ПАР Віволт 0,15% від робочого розчину, то на 100 л води потрібно 150 мл ПАР Віволт, відповідно на 133л - 199,5 (200) мл ПАР Віволт
@ТетянаСопіна-р2п Жыл бұрын
Доброго дня. Ситуацвя: соняшник сингента, під гранстар, гербіцидом оброблено 13.06, станом на 26.06 відсутній будь який ефект, хіба що осот трохи покрутило, амброзія і лобода як стояла так і стоїть. Чи можна внести геліантекс зараз? Не буде це занадто для соняшника? І чи можна після геліантекса днів через 10 внести бор+карбамід?Дякую.
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Дякуємо за запитання. Так, звісно, можна після гербіциду на основі трибенурон-метилу застосувати гербіцид Геліантекс у нормі 45 мл/га + ПАР Віволт, 0,15%. Ми завжди рекомендуємо вносити гербіциди, що містять трибенурон-метил або в суміші з Геліантексом, або послідовно, як і буде у вашому випадку. Далі з розривом у 10 днів можете застосовувати макро- та мікродобрива.
@agromen38292 жыл бұрын
Добрий день, геліантекс знищує нетребу звичайну?
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Добрий день! Так, гербіцид ГеліантексТМ контролює нетребу звичайну. Ефективність контролю залежить від фази розвитку бур‘яну.
@serp153no-till32 жыл бұрын
Добрий день.Чи бере геліантекс хвоща?
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Добрий день! Геліантекс™ не контролює такий бур’ян як хвощ польовий
@Олександр-ю3я2 жыл бұрын
Доброго дня. Який повинен бути ph розчину з Геліантексом? Не можу найти таку інформацію.
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Добрий день! Робочий розчин при роботі з гербіцидом ГеліантексТМ має бути близьким до нейтрального
@АндрейПоцелуйко-ь9ц3 жыл бұрын
Коли можна вносити фунгіцид після Геліантекс?
@CortevaUkraine3 жыл бұрын
Доброго дня, Андрій, Геліантекс™ сумісний з фунгіцидами та інсектицидами (окрім ФОС). Можна використовувати гербіцид з фунгіцидами як в бакових сумішах, так і окремо
@СергейАбакумов-т6с2 жыл бұрын
Чи спрацює геліантекс при внесенні 100л/га? Форсунки РОСА.
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Добрий день! Рекомендації по виливу робочого розчину при роботі з гербіцидом Геліантекс - від 100 до 400 л/га.
@fine18482 жыл бұрын
Доброго Дня напишіть будьласка ваш контактний номер, що б звами зв'язатися поповоду гербіциду "Голіантекс"
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Будь ласка, напишіть свої контакти та суть питаня щодо препарату на пошту info_ua@corteva.com
@МиколаБоднар-ж2б2 жыл бұрын
Скажіть, а осет геліантекс заберає?
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Гербіцид ГеліантексТМ не контролює види осотів, але у наших випробуваннях спостерігалось часткове пригнічення даних видів бур’янів на ранніх етапах розвитку, якщо вони проростали з насіння
@hardhit34477 ай бұрын
Як красиво звучить і скільки надій було на цей гербіцид, але нажаль амброзія розкручується через 8-9 днів і продовжує вегетувати.... Остання надія на гранстар + геліантекс, євролайтинг доречі теж не бере
@CortevaUkraine6 ай бұрын
Добрий день! Дякуємо за Ваш відгук. Геліантекс на сьогодні є високоефективним рішеням контролю амброзії полинолистої. Згідно внутрішніх досліджень Corteva та 5-річного польового використання ефективність продукту Геліантекc проти такого шкодочинного обєкту в агроценозі сошянику як Амброзія полинолиста, складає більш як 95%. Основні складові ефективного контролю амброзії є дотримання регламентів застосування продукту: - дотримання норми витрати препарату та концентарції ПАР; - обробку проводити коли бур`яни активно вегетують на ранніх етапах їх розвитку (оптимально 2-4 листки) та не перебувають у стресі; - під час обробки забезпечити рівномірне та якісне покриття (зволоження) робочим розчином листової поверхні бур`янів. Проблеми часто виникають при порушенні регламентів застосування продукту, а саме: перерослі бур`яни, буряни в стресі, недотримання норми продукту, відсутність ПАР або низька його концентрація. Також варто враховувати умови обприскування: швидкість вітру, швидкість обприскувача, якість покриття робочої поверхні та ін. Якщо потрібна біль детальна консультація - будь ласка, зверніться до представника з продажу ЗЗР Corteva у Вашому регіоні.
@arturkorinets66143 жыл бұрын
Скажите, а лободу берет Гелиантекс?
@CortevaUkraine3 жыл бұрын
Доброго дня, так Геліантекс™ контролює лободу. Більше деталей про препарат та список всіх контрольованих бур'янів Ви можете знайти за посиланням: www.corteva.com.ua/products-and-solutions/crop-protection/heliantex.html
@ДимаМариняк-ь2й2 жыл бұрын
Гелиантекс знешкоджує ваточнніка серійського ?
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Геліантекс™ не контролює ваточник сирійський, але на ранніх етапах розвитку (2-4 листки) ми спостерігали пригнічення даного бур’яну у наших випробуваннях у суміші з адьювантом Айказ® у нормі 0,4-0,5 л/га.
@SerhiiIvanovih3 жыл бұрын
Купил гелиантекс в агро трейд днепр менеджер Татьяна. Производства франция, на этикетке эмблема в виде красного ромбика. Две недели назад внёс в норме 45 гр амброзия вообще неотреагировала, неговоря про нетребу. При открывании крышки фольгой незапечатано (это так и должно быть?) Суспензия белого цвета. Подсолнух как и небыло никакого гербицида. Первый раз столкнулся как понимаю с подделкой, хорошо хоть родсолнух непопалило.
@ВадимОстровский-и7ш4 жыл бұрын
Утром обработали поле, а вечером начались затяжные дожди. Сейчас амброзия в один рост с подсолнечником(((
@CortevaUkraine4 жыл бұрын
Доброго дня, Вадиме! Гербіцид Геліантекс™ ефективно контролює амброзію полинолисту при розриві 2-4 години між дощами і внесенням. Звичайно, доцільно планувати внесення враховуючи прогноз погоди і щоб розрив був більший. Але тут могли і вплинути інші чинники. Підкажіть, будь ласка, чи Ви не змінювали норму внесення Геліантекс™, чи додавали прилипач, у якій нормі, і чи не додавали ще щось до бакової суміші?
@ВадимОстровский-и7ш4 жыл бұрын
@@CortevaUkraine внесли чётко по 45мл гелиантекса, по 200мл вивота и 150л воды. Разрыв во времени был более 12часов. Практики пишут надо виволта минимум 400мл.
@ВадимОстровский-и7ш4 жыл бұрын
@@CortevaUkraine подскажите другой вопрос, сорго зерновое 12листьев и больше, метелки ещё нет. Есть необходимость прибрать амброзию. Можно использовать квелекс, сорняки переросшие? Какую дозу использовать?
@CortevaUkraine4 жыл бұрын
@@ВадимОстровский-и7ш, доброго дня! Квелекс не зареєстрований до застосування у посівах сорго, реєстраційних випробувань в Україні не було на цій культурі.
@ВадимОстровский-и7ш4 жыл бұрын
@@CortevaUkraine но по отдельности его составляющие применяются на зерновых
@ДмитрийДеркач-м8ч Жыл бұрын
Геліантекс забирає щерицю?
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Геліантекс контролює щирицю загнуту залежно від фази розвитку бур‘яну на рівні 85-95%.
@ТатьянаМ-у4р3 жыл бұрын
Посоветовали консультаты по продажам внести вместе с Гелиантексом удобрения для роста внесли Интермаг-нблюдается пригниченность.. чего ожидать ?
@CortevaUkraine3 жыл бұрын
Тетяна, доброго дня! Інтермаг™ для олійних культур - багатокомпонентне добриво, яке компанія Corteva не випробовувала у бакових сумішах, а саме у реєстраційних дослідах у посівах соняшнику. Ми не рекомендуємо вносити гербіцид Геліантекс™ з добривами, що містять бор, такі внесення краще робити послідовно з певним інтервалом.
@СергейМеткий-я5ю Жыл бұрын
Чи можна робити бакову суміш з гербіциди на основі клетодіма. Дякую.
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Добрий день! Ми не рекомендуємо змішувати Геліантекс із грамініцидами, у тому числі, що містять діючу речовину клетодим.
@MaksymBondar-bl5mg Жыл бұрын
Геліантекс знищує портулак?
@CortevaUkraine Жыл бұрын
на жаль, Геліантекс не контролює портулак
@svunokozluk4 жыл бұрын
Хочеться взнать, де його взяти зараз, перепродавани вже по 25к ставляють (хто купив з запасом)
@CortevaUkraine3 жыл бұрын
Доброго дня, на всі питання щодо придбання препарату, Вам зможе відповісти представник у Вашому регіоні: www.corteva.com.ua/contacts/our-team.html
@наталиякодлубай3 жыл бұрын
@@CortevaUkraine добрий день,скажіть будь-ласка чи прибире міщій?
@Dmytro_agronom3 жыл бұрын
@@наталиякодлубай ні, злакові не бере!
@viktor70a334 жыл бұрын
Молодці☺
@ВадимПлотников-ч2у Жыл бұрын
В фазу 6-8 листків соняшник закладає кошик і внесення гербіциду в цю фазу є шкідливим. Отже краще вчіть фізіологію рослин.
@CortevaUkraine Жыл бұрын
Продукт є безпечним для культури і зареєстрований до застосування у фазу від 4 справжніх листків до фази зірочки у культури
@юрачередниченко-п9ю2 жыл бұрын
10 днів це багато геліантекс пригнічуе зразу ала через 2 тижні амброзія і лобода починають відходити і доганяють соняшник (0,045/200 прл/200л води)
@CortevaUkraine2 жыл бұрын
Суміш ГеліантексТМ (0,045 мл/га) + ПАР Віволт (0,1-0,15%) ефективно контролює амброзію (навіть перерослі рослини) та лободу. Коли рослини бур’янів перерослі, то доцільно використовувати ПАР Віволт у 0,15% концентрації робочого розчину. Тобто на 200 л води - 300 мл ПАР Віволт