Я млію від їхніх голосів і репертуару Молодці .Керівнику безмежна вдячність .Слава нашій Україні і нашому народу .
@ВераДохленко8 ай бұрын
Ваші пісні бальзам на душу теперішнього часу.Дякую Вам щиро. Вдячність керівнику і кожному з Вас. Будьте здорові,творчих успіхів вашому колективу. Живу з надією побувати колись на концерті вашого творчого колективу.Дай Боже! Люблю Вас!!!❤❤❤❤❤
@Нина-л4ч Жыл бұрын
Дівчата,які ви молодці! Та тримати.Слава Україні!!!
@ГалинаСліворська Жыл бұрын
Голоси звучатьпречудово!Браво виконавцям та керівнику!!!
@ВалентинаСтаростишевна Жыл бұрын
Цю пісню співала моя бабуся з сусідами в с. Барвінки на Житомирщині. Дякую щиро, повернули в дитинство...душу відігріли у важкі часи...👏👏👏Успіхів вам! 🙏💙💛🇺🇦
@ЛарисаБаклан-в9б3 жыл бұрын
Я дуже люблю пісні у виконанні цього чудового колективу і деякі пісні взяла для свого ансамблю.
@ГалинаСліворська Жыл бұрын
Чарівно звучать голоси!Молодці!
@netten57933 жыл бұрын
Супер виконання. Солістка огонь, автентичне виконання, вживання в образ. Та й хор класно підтримує
@cherryavablog61194 жыл бұрын
супперово.цю пісню співав мій прадідусь степан.дуже любив її. отак треба молоді співати.щоб за душу брало.в цих піснях є душа зміст.і снага до життя. молодці
@ЕкатеринаДондик-у4п4 жыл бұрын
Пісню Розпрягайте хлопці коней написав вчитель історії з під Умані Павло Негребельний. Він прийшов до Нестора Махно проситися в військо. "Зброя в тебе є"? Махно запитав. НІ, той відповів, але в мене є така пісня і заспівав її. Вона дуже сподобалася повстанцям і стала їх строєвой піснею. Але не було там приспіву про Марусю. А останнім був куплет:Запрягайте хлопці коней, годі хлопці спочивають, тай поїдем в степ широкий, Славу, Волю здобувають! Про це писала жінка Нестора---Галина. Я з Запорізького Краю, дідусь і бабуся переховували Махно, коли Ленін і Троцький наказали його знищити, після того як повстанці першими пройшли на тачанках Перекоп і прорвали оборону Врангеляі першими зайшли в Сімферополь. Читайте книжку:Дороги Нестора Махно. Там вся правда, не "совєцкая".
@ЛюдмилаДуб-щ5о3 жыл бұрын
тепло стає, від такої любові, молодчинка... мабудь потрібно блогером ставати, такі знання потрібно зберегти)))
@birkova1653 жыл бұрын
І мені там та маруся ні до чого.
@raikota1643 жыл бұрын
Дякую, я також не сприймаю оте: раз, два, три .. , нема цього у тексті пісні.Тому для мене друга пісня несприйнятна.
@elenak719 Жыл бұрын
Есть разные версии происхождения этой песни, в том числе что это народная песня 19 века. В 1915 Гиляровский написал русскую песню «Марш Сибирского полка» на мелодию "Роспрягайте хлопцi коней", так что Негребельний не мог быть автором мелодии.
@elenak719 Жыл бұрын
@@birkova165 нормально и с Марусей, там другая мелодия.
@aksnata28914 жыл бұрын
Улюблений к олектив. Ви справжні!
@juangustavowouchuk480111 ай бұрын
Браво, молодці! Збережіть наші пісні!
@raikota1643 жыл бұрын
Дякую за першу пісню, гарно!!! А раз,два, три ....то перекручений варіянт!
@elenak719 Жыл бұрын
Не перекручений, а iнший.
@elenak719 Жыл бұрын
Народнi пiснi завжди "перекручували".
@ВалентинаСеливанова-й4ю3 жыл бұрын
Пишаюсь Вами! Нехай Вам щастить і Бог допомагає у всьому!!!
@ИванБорисович-щ8л3 жыл бұрын
Браво!!!!!!!!!!!!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏👏 Соловїний спів. Гарні дівчата. Це Слов'янсьа культура. Браво!!!!!!!!!!!!!
@bop19494 жыл бұрын
є ще яскраві прихильники народного фольклору
@natalyyordan914111 ай бұрын
Слідкую за вами давно ❤ Ви просто неймовірні!
@UAtanci3 жыл бұрын
Танцювальна пісня, яка відома як танець "Очерет", "Побреду",
@yuchemov3 жыл бұрын
Молодці! , Браво
@ВікторіяШеремета4 жыл бұрын
Дякую! Успіху! Молодці! Було б добре, якби були й тексти, щоб одразу й вчити ці перлини української культури.
@ГалинаАндрусенко-б3х3 жыл бұрын
Дякую супер не можна наслухатися браво 🥀🌺🌻
@ГалинаАндрусенко-б3х3 жыл бұрын
Пішла б на ваш концерт з задоволенням браво ❤️
@AlexandrSantiz Жыл бұрын
Maravilloso espectáculo, en lo personal me fascina la música folclórica cosaca, es un placer interpretar los cantos con fuerza y emoción. Saludos desde México al conjunto, MUCHO ÉXITO!!!
@МатвійБулах3 жыл бұрын
Ви,неймовірні!Дякую!;)
@ГалинаНекрутенко-ж7м3 жыл бұрын
Спасибо, браво
@halinasereduyk5703 жыл бұрын
БРАВО!!!
@annraczok6703 жыл бұрын
Americans lift the beloved Ukraine in prayer to God... may He always find favor in you & your love for Him.
@СофіяСема3 жыл бұрын
Супер!
@KharkivYanka11 ай бұрын
❤❤❤
@kganga48064 жыл бұрын
Бравооооо!!!! То де ж виступаєте і коли???
@НадіяЛисюк-й1л3 жыл бұрын
Катя Іванченко,привіт із Червоного!
@ГаннаГуменна-ф2э3 жыл бұрын
де почути пісню мого дитинства "Ой за гаєм. гаєм Василь сіно косить. До нього маруся дитину приносить "На тобі , Василю, на руки дитину. Не візьмеш дитину- в покосах покину. " Кинув Василь косу та й узяв дитину , та й узяв дитину - додому приносить. "мамо ж моя мамо, трапилась пр ичина, пішов я косити- в покосах дитина" "Нічого синочку, неси її в хату. Та підемо та шукати тій дитині матір" ,. Вийшов Василь з хати - другая причина - стоїть за дверима молода дівчина. "Нічого синочку- веди її в хату - буде тій дитині за рідную матір" Щось , можливо, наплутала. Пісня з Чернігівщини
@mariyavoronska46363 ай бұрын
Циганщина • московщину. Український спів є культурним, делікатним. Склад колективу, впевнена, етнічні росіяни.
@СергейПопов-о7й5нКүн бұрын
Ziди с 30х годов
@СергейПопов-о7й5нКүн бұрын
Тошнилово бысть в госансамблях! Вони усе прошити
@iyalovecky7 ай бұрын
Ой побреду, побреду По коліна в лободу. Чи я в тебе наймичка, Що я боса хожу? Як я в тебе наймичка, То ти мені заплати. Як я в тебе хазяюшка, Черевички купи. Купи мені черевички За цілого п'ятака, Щоб я зранку до вечора Вибивала гопака. Ти не піп, ти не дяк, Не цілюй мене так, Нехай мене поцілує Запорізький козак. Запорізькі козаки, Вони добрі люди, Обернеться, поцілує Злипаються губи. Очерет, осока, Чорні брови в козака. На те мати родила, Щоб дівчина любила. Очерет, осочина, В тебе жінка позичена. Брешете, вражі люди, Оженюся - жінка буде!
@ИванДобровольский-д4ш3 жыл бұрын
Досить!!!убый того як Бог скаже... Якутов не трогать!!!
@olgpnm3 жыл бұрын
Поставив би десять лайків, якщо можна було.
@vatmens6434 жыл бұрын
Кралиця - цэ голубка чи ни?
@ЕдуардГорбик-и2п3 жыл бұрын
краля ,девушка
@Kralytsya-folk_3 жыл бұрын
Кралиця - міфічний образ-тотем весни, Богиня рослинності у давніх чехів (слов'ян). Весняне свято - знак священного пошанування навколишньої природи, своєрідне табу на вирубування дерев - запозичене з давньоукраїнського свята ТОПОЛІ. Під час накликання дощу дівчина - Кралиця - прикрашалася квітами, гіллям, обливалася водою. (За М. Слободянюком). Джерело Плачинда С. П. Словник давньоукраїнської міфології: - К.: Укр. письменник, 1993. - 63 с.
@ЯнҐандж3 жыл бұрын
@@Kralytsya-folk_, за топонімічними ознаками чехи (Богемії) з Волині, Морава (Панонія) то Рівещина, а Словаки з Житомирщини, Лемки-Русини з Чернігівщини ( тому кунь, вуз, вул)🙏🔥❤️. Нашому роду нема переводу. Кралиця ❤️.
@dmytroskyba55823 жыл бұрын
@@ЯнҐандж Топономичні ознаки,що то є? За історією Волинь колись належала моравам,але ...коли це було? Морави це ніяка не Панонія бо Панонія це область Придунайська,де зараз Угорщина(тоб то живуть мадяри,а жили слов'яни )і до чого тут Рівенщина взагалі не відомо? Словаки до Житомирщини може якось і потрапели,але скільки там тих словаків було,і чі були в загалі,бо тоді треба кудись діти древлян та іх столицю Ізкоростень. Лемки з Черніговщини(Сіверщини),це ще більша загалка світового маштабу,на яку я вам не дам відповідь(бо сам родом зі Слобожанщини,яка як раз і є частково землею сіверців) Як доказанний факт є свідчення проі.Харківського уневерситету Багалія(ще за царя ) який дослідив що першепоселенцями Острогожского(зараз территорія Вороніжської обл.мордора) слобожанського полку були вихідці з Волині, але ії нащадки вже давно так (на свій лад)не говорять і заплюють вам очі ,як тільки ви їм скажете що в них українське коріння Так що закінчуйте транслювати казки,бо все про що ви написали вірно тільки на малу краплю бо переселенців та емігрантів за звичай дуже мало,щоб змінити щось туди куди вони потрапили .
@mariyavoronska46363 ай бұрын
@@dmytroskyba5582 словаки і русини-українці генетично найбільш споріднені, також в побуті, звичаях, лексиці, фонетиці. Розʼєднало, розтиснуло в сторони єдиний етнос врізання в словʼянське море кочових угрів з супутніми їм племенами. В угорській мові великий пласт слів на означення домашньої жіночої роботи, начиння, ручного жіночого ремесла є саме словʼянським. Це значить, що чоловіки автохтонних племен були уграми знищені нагорло, а жінки стали здобиччю і мова зафіксувала цю словʼянську трагедію на території карпатського Підгір’я. Українська мова за своїми ознаками нині визнається вченими саме західною словʼянською мовою. Наративи московської імперської школи щодо України, її народу, мови, історії, релігії визнані антинауковими, сфальшованими і викидаються на смітник. Також близькі родичі українців лужицькі серби, та пращури українців - хорвати (Біла Хорватія, Стільсько на Львівщині). Хорватські племена на території з містами Перемишль і Галич, яка на сході межувала з Волинню, її південною межею була річка Прут і райони Малої Польщі та Моравії. Після мігрування частини хорватів з карпатського регіону на південь, насамперед у район Славонії й Далмації, де утворилися хорватські князівства (Паннонське і Приморське), (Червона Хорватія).
@НатальяВ-б8ж Жыл бұрын
👍👍👍👍👍👍👍💫💫💫💫💫🌾🌾🌾🌾🌾🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌅🌅🌅🌅🌅🌅
@polisyankapodolyanka65722 жыл бұрын
І оцю всю красу Путін та його орки хочуть денацифікувати?!!! Хрін вам! Україна була, є й БУДЕ! Кралиці - браво! Пану Івану Сінельникову - доземний уклін!
@ОленаУманська-н8ы Жыл бұрын
" Розпрягайте, хлопці, коней"- ваше виконання- це кубанські "два прихлопа, три притопа", циганщина. Вибачте, але Якась "КАЛИНКА- МАЛИНКА" ВИХОДИТЬ! Це вже ВАРІАЦІЯ на тему!! А от справжня пісня ЗОВСІМ ІНША І ПО ДУХУ, І ЗА СЕНСОМ. ЦЕ УКРАЇНСЬКА СТРОЙОВА пісня ЗАПОРІЗЬКИХ козаків- ЦЕ РУБАНИЙ РИТМ МАРШУ, ритм, який навіть відлунює цокіт копит козацьких коней!!! Я після " Кримської весни" 14- го року не можу ні бачити, ні чути ціх " кізяків" з їхньою " марусею"!!! Вибачте. Це суто особисте. ПІДПИСКА!! БАЖАЮ УСПІХІВ! СЛАВА УКРАЇНІ!
@elenak719 Жыл бұрын
Дурницю мелете. Тодi всi веселi пiснi треба назвати циганщиной. До того ж для народних пiсень нормально мати рiзнi варианти. Через таких чокнутих в нацiонализмi i сталася кримська весна i вiйна.
@mariyavoronska46363 ай бұрын
@@elenak719 манера співу зовсім не українська. Взагалі. Московщина накладена на українські слова і надто стилізовані костюми. Вийшло за заповітами лєніна - кацапські малороси. Немає в колективу і керівника чуття України, чуже воно їм, базарні баби-москальки,
@ИванДобровольский-д4ш3 жыл бұрын
Жаль Россию... Там собрались многонациональные оборотни...
@Kateryna12 жыл бұрын
Дякувати Богу це Україна, а московії скоро й не буде.
@elenak719 Жыл бұрын
Кому не нравится "раз, два, три" могу сказать, что это довольно характерно для песен Украины. Їхав, їхав козак містом, Під копитом камінь тріснув та раз, два! Ой на горі вогонь горить, А в долині козак лежить, та раз, два.
@mariyavoronska46363 ай бұрын
та при чому тут строєвий ритм?! Саме шоу - дикість російська під маскою українства.