Археологічні розкопки. Полонне

  Рет қаралды 14,189

Полонне

Полонне

7 ай бұрын

⚡️Що стало відомо під час археологічних розкопок у м. Полонному?
28 вересня у Полонному відбулася пресконференція біля ділянки в історичному ареалі пам‘ятки національного значення, а саме: костелу святої Анни.
Це місце було обрано не випадково. Як повідомляє старший науковий співробітник Державного підприємства «Науково-дослідного центру «Охоронна археологічна служба України», Павло Нечитайло, це не серце міста, а за словами Михайла Кучери :«Саме тут у нас знаходилось Городище №1, і це для Полонного дуже важлива локація. Скоріше за все, саме звідси починалося старовинне Полонне. І ми хочемо перевірити, що знаходиться тут під валами фортеці XVII ст.»
В рамках гранту від Українського культурного Фонду Міністерства культури та інформаційної політики «Археологічна школа «Літописне місто Полонне» 18 вересня археологи розпочали дослідження. Головною метою археологічної складової цього гранту стали не тільки наукові дослідження, а й інтеграція Полонської громади в ці археологічні дослідження.
Детальніше про це дивіться у нашому сюжеті.

Пікірлер: 58
@user-zr9oj1mb7n
@user-zr9oj1mb7n
Оператору треба було б при показі речей ілюструвати розповідь точніше і показувати ті знахідки, про які йшла мова. Вітання автору розкопок від колеги з Києва Андрія Ч. Люльки в кадрі справді ранні, є оригінальні фасони. Успіхів у подальших дослідженнях.
@user-ur8bv6hd5k
@user-ur8bv6hd5k
Та нема літописів 12 ст. НЕМА. НЕМА. Запам'ятай це нарешті. Всі оригінали - це 19 ст, і неважливо на що вони посилаються. А давай я створю літопис, скажу що переписав його з пергаменту 1 тис до н е. але оригінал згорів
@user-ur8bv6hd5k
@user-ur8bv6hd5k
10 століття??? Насмішив. Німці прийшли на ці землі у 1812 р. Це були армії Наполеона, та ольденбургських-романових, які складались суцільно з німців. Українська мова на 40%складається з німецьких слів. От відтоді і починається історія,а не за міфічних Володимира та ярослава
@user-ur8bv6hd5k
@user-ur8bv6hd5k
Бетгер винайшов фарфор у 1740 р. Полива буває соляна, свинцева, олов'яна, та полевошпатова. До середини 18 ст люба кераміка це глиняні черепки. Забудь про Русь. Хрести металеві - вони рівнобокі, мальтійсько-католичні, стріли - це все 18-19 ст. Розвиток технологій не дозволяв це робити раніше.
@user-tt1yh1bd9x
@user-tt1yh1bd9x
Дуже цікаво.Оператору краще камеру в руки не брати взагалі.
@Pavelqq
@Pavelqq
Чудово що такі роботи проводять
@DuckDuckUA
@DuckDuckUA
А чому археологи чи якийсь окремий археолог, не зробили ще собі канал, де б знімали як проходять розкопки і всяке інше?
@flitegame8735
@flitegame8735
Був на конференції звязаною з цими розкопками. Там був якийсь відомий археолог та він розказував що найшли половину давньої гармати
@nicknick8884
@nicknick8884
Дякую, цікаво!
@user-ur8bv6hd5k
@user-ur8bv6hd5k
Ты подивись на той план російський 1790 р. Він був надрукований у другій половині 19 с. Оригінал де?
@VyvirkaSira
@VyvirkaSira
Дуже цікаві знахідки і розповідь!
@andriidubinin955
@andriidubinin955
Дякую за розповідь! Дуже сподобався коментар
@yuryodesa7564
@yuryodesa7564
Павле, плюс! А свинцева грамота - 2 плюси!
@oriybrahman5376
@oriybrahman5376
То, деж ? Під шаром глини взявся чорнозем?
@sniper2557
@sniper2557
🤔👍
@user-vs4wz5bs1t
@user-vs4wz5bs1t
Все що він каже брехня! За це йому і гроші платять!!! Під кожним містом в тому регіоні є ще підземне місто. Під Любаром, під Старокостянтинівом, під Острогом. І багато ще де. І це не якісь там підвали чи тунелі це цілі жилі квартали засипані землею! Я особисто був в багатьох таких місцях і ми знаходили там дуже цікаві речі! І коли влада дізнавалась що десь новий провал то це місце моментально оточували мінти , потім приїздили ось такі наче археологи, спочатку вони теж щось там шукали а потім заливали лайном з ферм і засипали сміттям а інколи , як що це було за містом , то навіть підривали! З цікавих знахідок це монети з зображенням клеопатри. Або срібна печатка на вигляд зовсім сучасна, чітко видно що це звичайна , начебто сучасна штамповка з нескладним орнаментом. Я коли знайшов дуже здивувався бо це знаходилося два поверхи нижче рівня землі під півметровим слоем грунту. Що від нас приховує влада ??? Що тут було??? Одні запитання!!!!
@irynanord
@irynanord
А які ще найближчі сусідні городища чи укріпленні міста були поруч?
@nikevetal
@nikevetal
Схоже на отмазки
@user-hd1qk7wm1p
@user-hd1qk7wm1p
Находок небогато
@byi356
@byi356
От паны красавцы! Сначала 10 метров земли насыпали во время строительста (италянцы строили), а потом ещё в 19 веке это всё пол метровым шаром глины закатали. Археолог хоть понимает, как это осуществить технически? Сколько это кубов? И ради чего? Ох уж эти сказочники....
"Скіфська фортеця над Ворсклою"
24:22
Суспільне Полтава
Рет қаралды 30 М.
Поиски Древней Руси
44:03
Институт археологии РАН
Рет қаралды 165 М.
Did you find it?! 🤔✨✍️ #funnyart
00:11
Artistomg
Рет қаралды 115 МЛН
Скіфія.  Царство Курганів.
29:25
Wild Fox
Рет қаралды 421 М.
Полонне
27:25
Talking Hero
Рет қаралды 11 М.
Хто жив в Україні 9000 років?  🇺🇦
4:46
Ukraine Ancient
Рет қаралды 23 М.
Археологічні розкопки під Кривим Рогом
3:42
Перший Міський телеканал. Кривий Ріг.
Рет қаралды 17 М.
Хмельниччина туристична. Полонне
5:53