Увага! Дивіться уважно, у відео показані переможці конкурсів азиміни в США з назвами сортів-переможців. А в кінці відео добавлено ще 3 таблиці з сортами азиміни!
@Verba232 ай бұрын
Ще ніде в українському ютубі не знаходила такої розгорнутої інформації по азиміні. Дякую!
@pes_Arnold2 ай бұрын
Дякую.
@АлексМи6 күн бұрын
….. змістовне відео….. стільки інформації, що можна на грунті якої випустити з десяток сюжетів….. дякую! Успіхів! Можливо колись і в Україні збереться спільнота для проведення своїх фестивалів , як до приклада виноградарі на Золотій гроні….
@АнатолійОсадчий-ж4х18 күн бұрын
Настільки професійний , витончений і життєвий підхід до вирощування Азіміни. Бажаю успіхів у гарних врожаїв.
@pes_Arnold18 күн бұрын
Дуже дякую.
@larisapilipenko29922 ай бұрын
Приємно Вас слухати, багато цікавого узнаєш. Процвітання у цій праці.
@pes_Arnold2 ай бұрын
Дякую.
@sadivnytsia2 ай бұрын
Дякую за дуже змістовний та інформативній огляд! Я трохи чула про азіміну, але після Вашого огляду "з'явилась думка про азіміну - і я її думаю". Я також вирощування сортових саджанців - зберегти собі такий дорогий час. Бажаю успіхів!
@pes_Arnold2 ай бұрын
Дякую. І в вам успіхів..
@Vadym-Vinograd2 ай бұрын
Чудове вiдео) Тирса в чистому виглядi здатна забирати поживнi речовини з грунту для перегневання, дехто пересипа азотними добривами щоб вона перепрiла для подальшого використання. Чув що хвою використовують для мульчi, я використовую траву.
@СтепанМихайлович2 ай бұрын
Неперевершено!!!! "Вподобайка" !!!!
@sterva1117Ай бұрын
Спасибо, очень интересно и содержательно!
@Fruktomaniya2 ай бұрын
Дякую за такий детальний огляд!
@НаталияАлександровна-т6щ2 ай бұрын
Шикарна колекція
@pes_Arnold2 ай бұрын
Дякую. Діло за малим - посадити і виростити.. ))
@АнатолийТрачук-ы3и2 ай бұрын
Дякую вам за таку інформацію!!! Порекомендуйте що робити з врожаєм азиміни-їх же багато не з"їсиш а плоди пропадають через два дні.
@pes_Arnold2 ай бұрын
Якщо плоди не биті, то в холодильнику лежать нормально більше тижня.
@Sadivniyk2 ай бұрын
Дякую, розгорнутий і змістовний огляд та опис,для тих хто ще не знайомий з культурою та стоїть перед вибором садити чи ні. + Підписка
@pes_Arnold2 ай бұрын
Дякую.
@pes_Arnold8 күн бұрын
Імовірно, що весною Кентукський Університет на весняній конференції представить новий сорт KSU "1-4" і дасть йому якусь назву.
@Эхо-б1м6 күн бұрын
В начале этой зимы посадила три саженца: «Susguehanna», "Mitchel" и один непривитый саженец (кот в мешке). Жаль плодов ждать долго.
@tasker7776 күн бұрын
Вопрос. Что делать с большим количеством плодов? Много не съешь, долго не лежат, консервации не подлежат.
@valent555552 ай бұрын
Дякую за таку докладну інформацію. Якби підказали, де в Італії купити саджанець. Бо діти там живуть і хочуть купити. Може підкажете?
@pes_Arnold2 ай бұрын
ПІдкажу. Ось 2 місця продажу: Italy 1) Montanari Luigi Azienda Agricola 4, via Casenuove IT-48018 Faenza (RA) montan.dom@libero.it +39 (0)546 634223 2) Vivai Amazonseeds IT 23030 Villa di Tirano www.amazonseeds.it info@succonaturale.com +39 (0)33 3402 3573
@Svetl-l5c2 ай бұрын
умненький молодец тоже увлекаюсь азиминой только в начале пути
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
Вітаю. Порадьте будь ласка,як підготувати саджанці азиміни до зими. Дякую
@pes_Arnold2 ай бұрын
Тримати на вулиці поки не опаде листя. Далі ставите в погріб до весни. Потім потроху свиставляєте на вулицю в тінь. Якщо морози, то забираєте кудись в сарайчик (хоча мороз може і не пошкодити). Якщо росло в горшку, висаджувати десь у травні. Після заморозків.
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
@pes_Arnold дякую Гарних врожаїв
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
@pes_Arnold підкажіть будь ласка ще як бути з поливом?
@535660nata2 ай бұрын
Спасибо .Я Много читала и все равно было очень интересно послушать за азимину. У меня 3 сорта в этом голу дали плоды Первый год Шенандоу , Голден 3 и Толгейт.
@pes_Arnold2 ай бұрын
Буду вдячний якщо опишите різницю в смаках цих сортів. Бо теоретично знаю що Шенандо більш нейтральний смак і запах, Толгейт повинен бути сильнішим і яскравішим, Голдент 3 - невідомо..
@535660nata2 ай бұрын
@@pes_Arnold Они в разное время поспели Первым Толгейт в начале сентября, потом Шенандоа, в середине а Голден 3 в начале октября.Вкус похож у всех, но Голден 3 был чють слаже и нежней. И хорошо , что в разное время .Вкус сразу кажеться необычный, и так себе, но потом появляеться восторг все время ходишь и смотриш , когда еще отпадет плод. Ни похож он не на банан и не ананас с манго, но вкус крема и конфет присутствует и нотки цитруса. У Толгейта было боьше горчинки возле шкурки. Но это первое плодоношение. На следующий год может и поменяеться.
@535660nata2 ай бұрын
@@pes_Arnold Есть еще Конвис и Свит Вирджиния, но они цветы сбросили.
@pes_Arnold2 ай бұрын
@@535660nata через повторні заморозки, спеку чи просто молоді рослини?
@pes_Arnold2 ай бұрын
@@535660nata дякую.
@ТаняСасько-ъ2п2 ай бұрын
Чи можна використати опад соснових голок з лісу для мульчування? З поширеної інформації дізналась, що ця рослина любить злегка підкислений грунт.
@sad-alina2 ай бұрын
Будь яку органіку можна використовувати для мульчі
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
Вітаю вас. Розкажіть будь ласка про вологозаряд для азиміни у вг на зиму. Дякую
@pes_Arnold2 ай бұрын
Я нічого такого не роблю. Просто протягом літа, залежно від спеки поливаю. Раніше поливав зверху під корінь, зараз у мене там трубка і я у трубки поливав цього року. Добрива також. Коли похолодало я взагалі не поливав ні разу. Я думаю, що не потрібно - листя скине , випаровування не буде, рослина буде спати, а вологий грунт може спричинити загнивання кореня і азиміна цього не любить. Вологу любить, але це на грані, щоб не нашкодити корінню. Земля коли холодно висихає дуже повільно..
@tropikikiivsini2 ай бұрын
Що можете скажите за сорт Sibley та Select? Де можна про них почитати. Дякую.
@pes_Arnold2 ай бұрын
На жаль, ятаких сортів не знаю. Селект , це може бути не сорт, а продавець отримав з свого насіння якусь непогану рослину та назвав її так.. В перкладі означає буквально "відібраний". Рекомендую читати форум , перекладаючи, можна в пошуковику пошувати дописи про ці сорти growingfruit.org/t/pawpaws-in-2022/46050/396
@ЄвгенійСупрун2 ай бұрын
Запилювати краще також від прищепленого, чи можна і від сіянця? Чи різниці немає?
@pes_Arnold2 ай бұрын
якщо ви не проводите селекцію, то різниці немає.
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
Доброго вечора. Підкажіть будь ласка як поливати ? Мається на увазі восени перед зимівлею
@pes_Arnold2 ай бұрын
Якщо заносити в погріб горшки, то вони повинні бути не мокрі.. поливати так, щоб мацаючи пальцем в грлибину грунту там було помірно волого в субстраті, а на поверхні сухо. Якщо в будинок - то в будинку буде продовжувати рости, у будинку потрібо поливати так щоб верх підсихав , а на глибині пальця у субстраті відчувалася помірна волога. Це теоретично.
@Дмитро-я2ы2 ай бұрын
@pes_Arnold дякую. А рослини ті що у вг, ви їх ще поливаєте?
@pes_Arnold2 ай бұрын
@@Дмитро-я2ы ні
@ВолодимирШеремета-ы4б2 ай бұрын
Допис з ФБ групи 'Сорти азиміни в Україні ': 'Скуштувавши в цьому році ще 12 нових сортів азіміни ми відмовляємося від ряду сортів, котрі поступаються своїм смаком. До їх переліку входять Overleese, Prolific, Shenandoah, Mango, Rebecca Gold, Prima 1216, Sunflower, Sweet Alice, Caspian, Jerry's Big Girl, VE-21, VE-9, Ithaka, Rappahannock, Summer Delight, Benny's Favorite, PA Golden 2,3,4. Маючи колекцію світового рівня, відбираємо найкраще для себе та наших майбутніх клієнтів.' Самі назви нових сортів дописувач не надає.
@pes_Arnold2 ай бұрын
цікаво, у кого це уже плодоносять такі сорти які тільки в одиниць появилися рік тому.. А деяких і немає досі.. VE-9 взагалі тільки як опилювач позиціонується. Оверліз може бути під питанням, хоча самий масовий старий сорт саме через смак., але Джері с біг герл, Benny's Favorite - це топ смаку з нагородами на фестивалях за пеші місця по смаку де була сліпа дегустація серед сотень людей..
@Alterend2 ай бұрын
Автор не наголосив, що пізні сорти не завжди/ніколи не будуть визрівати в північних і західних регіонах України. Пошукайте Природна боротьба зі шкідниками за допомогою екстракту з азиміни та Як азиміна шукає і вбиває ракові клітини різного роду!
@pes_Arnold2 ай бұрын
Так, екстракт роблять в Словацькому пітомніку, 5 грам сухого перетертого листя на 0,5 л теплої (не гарячої) води, настояти і прцідити і використовувати пульверизатором.
@mahamantra92212 ай бұрын
@@pes_Arnold Як азиміна шукає і вбиває ракові клітини різного роду - kzbin.info/www/bejne/nZSah6JsncmCZ80
@mahamantra92212 ай бұрын
Природна боротьба зі шкідниками за допомогою екстракту з азиміни - kzbin.info/www/bejne/mnbTfZ2Jorqtqbs
@ЮрийСтеблянко-х4э2 ай бұрын
Добре відео, багато інфо.напишить будь ласка свій телефон
@pes_Arnold2 ай бұрын
Пишіть мені у ФБ. Ось група з цим постом від мене про відео. facebook.com/groups/521302835350255/permalink/1754012678745925/