Isita Gaya Я бачила як літаки пливли... Прийде вода і людям буде не до війни. День нескінченності

  Рет қаралды 424,605

Мій Світ

Мій Світ

2 ай бұрын

👉УВАГА! Це дуже важливо! Перейдіть за посиланням shreenathjiacademy.com/yagya/ і там натисніть "Підтримати". Потім заповніть три поля та знову натисніть "Підтримати"!
👉Усі відео Ісіти ви знайдете у списку відтворення • Isista Gaya - Ченнелер...
Прикраси Мій Світ 💎 / miisvit.jewelry
Isita Gaya (Ісіта Гайя)
Instagram: / isitagaya
KZbin: / @isitagaya
Телеграм: t.me/isidacelitel
Сайт: isitagaya.com/isitagaya
E-mail: isida.celitel@gmail.com
Telegram 👉 t.me/mii_svit
Канал "Усе чудово!" / @chudovo
Канал "Містична історія" / @mistychna
Оксана (Фахівець із життєвого призначення людини, дослідниця таємних знань, авторка проєктів "Мій Світ" та "Містична історія")
Чим я можу вам допомогти👉 • Чим я можу вам допомог...
Тренінг "Як почути підказки душі"👉 • Активація особистої си...
Марафон "Сім кроків до великих змін"👉 • Твоя мрія змінить твоє...
Контакт зі мною:
Facebook bit.ly/2XMdIJR
Instagram bit.ly/312qUvJ
Автори каналу можуть не поділяти думки та висловлювання запрошених гостей. Ми надаємо змогу різним фахівцям донести своє бачення тих чи інших подій, щоб ви сформували власне враження.
#МійСвіт #Україна #метафізика
Я бачила як літаки пливли... Прийде вода і людям буде не до війни. День нескінченності. Isita Gaya

Пікірлер: 457
@svit
@svit 2 ай бұрын
👉УВАГА! Це дуже важливо! Перейдіть за посиланням shreenathjiacademy.com/yagya/ і там натисніть "Підтримати". Потім заповніть три поля та знову натисніть "Підтримати"!
@nataliadjur9230
@nataliadjur9230 2 ай бұрын
МИ НЕ МАЕМО ПРАВА ЗНЕВІРЮВАТИСЬ, УСТАВАТИ! МИ МАЕМ МОЛИТИСЯ ЗА НАШИХ ВОЇНІВ І ДАВАТИ ЇМ СИЛИ! НЕ ПРО СЕБЕ, А ПРО НАШІХ ВОЇНІВ,БО ІМ ДУЖЕ ВАЖКО І ТІЛЬКИ МИ МАЕМО ДАТИ ЇМ СИЛИ, СВОЕЮ ЛЮБОВ'Ю ДО НАШИХ ВОЇНІВ, ЗА НАШУ УКРАЇНУ! МОЛИМОСЬ! ВІРИМО! ПО ВІРІ ВАШІЙ БУДЕ ВАМ!
@joajourney
@joajourney 2 ай бұрын
Шановна пані Оксано! Прошу Вас особисто від імені каналу Мій світ, та його глядачів звернутись до пані Олени Зеленської по її запит , як Першої леді, до брамінів про молитву за Перемогу України. Я на її сторінці у ФБ від себе написала звернення. Думаю, що можна і всім іншим глядачам звертатись- чим більше запитів, тим більше шансів бути почутими. Але коли звернення йде від Каналу/спільноти/ духовних людей про таку святу справу, то каналів і шансів більше. Заодне і перевіримо, як пані Зеленська вболіває за нашу Перемогу. Бажаю вам успіху❤!
@user-nn2zn6rb8e
@user-nn2zn6rb8e 2 ай бұрын
Підтримую
@user-ku8hk7jp5m
@user-ku8hk7jp5m 2 ай бұрын
Українці, долучайтесь , будь ласка до збору голосів! Дайте шанс миру! Бо ми своїми страхами десь прголосувати, поставити свої імʼя та по батькові, не даємо світлу побачити, що нам це дуже треба. Свої підписи ми ставимо де попало, люди кредити беруть і не дочитують договори а тут така свята справа - віддати свій голос за мир в Україні!!!!
@user-ii6uo7nn2i
@user-ii6uo7nn2i 2 ай бұрын
Я думаю голосують ті,хто дійсно вірує в перемогу України і хоче Миру щиро
@tatyanadmitrienko4658
@tatyanadmitrienko4658 2 ай бұрын
Пусть понесут наказание те,кто начал эту войну - это же год кармы)) пусть карма их настигнет 🙏🙏🙏
@tatyanadmitrienko4658
@tatyanadmitrienko4658 2 ай бұрын
Верим в свою реальность - Украина победит и будет процветать 🙏🙏🙏🌹🌹🌹🌹🌹❤️💙💛🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
@deepforestenergy59
@deepforestenergy59 2 ай бұрын
Той, хто висипав зерно, запрогамував простір Польщі на голод. Всесвіт отримав від поляків чіткий сигнал - їм зерно не потрібне. Я не здивуюсь, якщо після цього "ритуалу" у Польщі буде посуха чи повені, у них буде голод. Надія лише на те, що у них є такі фахівці, чаклуни, мольфари, як в Україні, і їм удасться його відвернути.
@tatyanadmitrienko4658
@tatyanadmitrienko4658 2 ай бұрын
Мира и процветания нашей прекрасной Украине 🙏🙏🙏💙💛🌺🌺🌺🌺🌺🙏💙💛🌺🌺🌺🌺🌺
@user-gx7vv2hu8g
@user-gx7vv2hu8g 2 ай бұрын
Миру,любові,гармоніі Украіні і Украінцям.Дякую Творцю,Він не допустить знищення Украіні.Дякую.Істина,любов,світло,гармонія.Дозволяю вищим силам препинити війну в Украіні.Дякую.
@tomalevchenko1917
@tomalevchenko1917 2 ай бұрын
Уклінно дякую! З нами ТВОЕЦЬ!!!
@user-qb1jj7ox3u
@user-qb1jj7ox3u 2 ай бұрын
Я голосую за молебень про перемогу України і мир на її території.
@user-es7vi1mx1w
@user-es7vi1mx1w 2 ай бұрын
Карма настигне цього року тих хто приніс біль ,смерть ,сльози ,руйнування ,добро перемагає зло,цей рік все зробить за нас ,так буде !!!Україна переможе!!!🙏🏻❤🇺🇦
@user-jv1zj9ei3j
@user-jv1zj9ei3j 2 ай бұрын
Дякую Богу, Людям, Землі Мамі, Всесвіту, Ангелам, Архангелам, Вищим Силам, Предкам, Владикам, Наставникам і Вам
@deepforestenergy59
@deepforestenergy59 2 ай бұрын
Всю свою енергію, весь свій 50-річний досвід енергопрактик долучаю до добрих справ світлих людей, до Майстра Алакха Мироджана, ПІДТРИМУЮ. Нехай буде Світло і Мир Небесам, нехай буде Мир Воді, нехай буде Мир Землі, нехай буде Мир усім Істотам, нехай буде Щастя всім Істотам, нехай буде Радість усім Істотам!
@user-sk7dh8yu3h
@user-sk7dh8yu3h 2 ай бұрын
Коли почнеться трансформація Росії? Таке відчуття що ми найбільше завинили перед вищими силами, бо гинуть наші кращі, а орки тільки насміхаються над всім світом і кінця цьому не видно. Звідки брати оптимізм, якщо ми стікаємо кровью?
@user-sl9jf5ux9d
@user-sl9jf5ux9d 2 ай бұрын
І УКРАЇНА, І ВОЇНИ НАШІ ПОТРЕБУЮТЬ МОЛИТВ.🙏🙏🙏
@galakazakova
@galakazakova 2 ай бұрын
Слава Всевишньому за допомогу Україні! Слава ЗСУ! Слава Патріотам України!
@user-ce3lu7ti4b
@user-ce3lu7ti4b 2 ай бұрын
Хай мій голос піде туди, куди треба.Я долучаюся до всього,що дає благо та принесе мир нашій любій Україні!Хай Бог береже Україну!
@user-ui5cv1wy4f
@user-ui5cv1wy4f 2 ай бұрын
Вірю в нашу Святу Україну, ї перемогу і голосую за молитву Брамінів.Господь нас не залишить!
@user-yq7uw1jt5j
@user-yq7uw1jt5j 2 ай бұрын
Я думаю, що пора вже перестати бути стороннім глядачем, а показати свою небайдужість. Не лінуйтеся! Голосуйте. Така нагода випадає нечасто. Нехай святі люди зроблять свою молитву за Мир в Україні!!!❤
@user-vl3fq2ml1t
@user-vl3fq2ml1t 2 ай бұрын
Дякую💜Дякую💜Дякую💜! 👍🙏Моя молитва на кожен день:Там де Я, там світить Сонце і Мирне, Мирне, Мирне Небо надімною! 🌞мене чує! Навіть в самий похмурий день з'явиться на небі хоть на кілька хвилин. І я вірю, якщо всі будуть заявляти Всесвіту про Мир-він прийде в нашу реальність! 💟💜💙💚💛🧡❤🌞🌍🌈🇺🇦🔱💙💛
@user-zh5cr6rq8g
@user-zh5cr6rq8g 2 ай бұрын
Я вірю в доброту і її силу, у перемогу доброти над злом. Енергія любові ясним світлом сяє у людських душах знов і знов. І сяйво те,несе усім надію, усім хто хоч задумувався раз, про те, що сенс життя у мирі, терпимості,повазі і любові між всіх людей і рас. Я твердо знаю праведність настане. І вірю в те,що з часом зло піде. Любов та щастя всюди заясніють і сам Господь до нас з небес зійде. Бог є любов.
@user-sp2ct1oz3e
@user-sp2ct1oz3e 2 ай бұрын
Дуже прошу, зробіть щоб змогли проголосувати люди в яких немає електронної адреси. Таких багато, і вони теж дуже хочуть проголосувати.
@ira_ykp
@ira_ykp 2 ай бұрын
За справедливістю - звідки війна прийшла, туди хай і вертається.
@user-tb6fc3jf9e
@user-tb6fc3jf9e 2 ай бұрын
Нам потрібний не просто мир, нам потрібна ПЕРЕМОГА!!! А це зовсім інші речі!!! Слава ЗСУ!!!
@user-cw5mg5ck2b
@user-cw5mg5ck2b 2 ай бұрын
Це правда! Зневіра охоплює голову і тіло! Скільки загинуло найкращих українців!!! Але найбільше вражає влада, яка продовжує красти, брехати, вбивати під час війни!!! І від безсилля, що не можеш виправити таку страшну ситуацію, опускаються руки!
@user-jg3qc8nh8u
@user-jg3qc8nh8u 2 ай бұрын
Віримо в реальність припинення війни. Хай Вищі сили благословляють на припинення війни. Всім щастя і миру.
@user-oy9op5vo7v
@user-oy9op5vo7v 2 ай бұрын
Дякую за відео! Сьогодні приснився мені сон, що Алла Пугачова (смішно, але так приснилося) стоїть на трибуні, там у них в цій недокраїні, перед великим натовпом і закликає скинути цю мерзенну владу і поруч стоїть цей чорт путя і його скидають на землю, люди кричать , вистрілюють ніби феєрверки. І тут мій тато кричить: «Все, все, кінець!» Сподіваюсь цей сон є віщий. Миру нам, перемоги! Хай буде так!
@user-nr8zv1kd8x
@user-nr8zv1kd8x 2 ай бұрын
Уважаємая, коли всі не тільки ви кажуть "зупинитися війна!!?"я вважаю це не зовсім правильний вислав, тільки перемога!!! Бо зупинити війну це означає що люди котрі живуть на самому кордоні з росією і на захопленій - то це для них не життя буде а навіть погибіль.
@vitala9707
@vitala9707 2 ай бұрын
Матриця планети працює лише від інформаційного поля всіх мислящих на планеті.❤ Прийшов час для кроку кожного. Планета чекає.🎉 Це ЗАГАЛЬНЕ поле всіх душ. Кожен з нас привносить імпульс своєю свідомості в ЗАГАЛЬНЕ поле матриці.❤ На основі ЗАГАЛЬНОГО бажання, ВОЛІ вибору народу на планеті, і відбувається - ПЕРЕЗАВАНТАЖЕННЯ алгоритмів матричної системи поля планети. Оголошую Волю та вибір❤ Мир, Свобода вибору, Волевиявлення кожного живого. Побудова простору любові та злагоди. Вільний перехід в 5 простір чистоти, висоти, швидкості польоту чистих енергій для сприйняття та розвитку кожної душі. ❤ Щастя іншого, щастя кожного🙏❤ Да буде так.
@user-yq5dp7rl2m
@user-yq5dp7rl2m 2 ай бұрын
Хто почав війну,той хай і щезне,
@user-br2dg4rm4g
@user-br2dg4rm4g 2 ай бұрын
Я вірю в перемогу і також голосую за молитву Брамінів!!!Дякую!
@oksanabuchananiregressiveh8097
@oksanabuchananiregressiveh8097 2 ай бұрын
Дуже багато людей бачать у снах великі хвилі води і затоплення. Я завжди відчуваю що війна закінчиться раптово і трапиться щось неймовірно , що зупинить війну. Дякую за ефір. Вона дуже правильно все каже!!
@maryalevchenko5141
@maryalevchenko5141 2 ай бұрын
Підтримую молебін за Україну!!!❤
@user-sy1se3ty7s
@user-sy1se3ty7s 2 ай бұрын
Дякую за ефір! Боже бережи Україну, наших Воїнів, наш народ. Молимось, боримось, перемогаємо, процвітаємо!
@sashaazur3650
@sashaazur3650 2 ай бұрын
Моторошно все це чути,але настав час,напевно,для усіх землян відповідати за свої дії та очищатися!Це буде справедливо та вірно!Чудова,красива,мудра,дивовижна наша україночка Ісіта ❤!Чекатимемо в Україні навесні!Спасибі Мій світ за зустріч з Ісітою Гайя!Любимо вас ❤!
@liudmylapokydanets6364
@liudmylapokydanets6364 2 ай бұрын
Моліться кожного дня, що вам заважає'? Моліться, щоб Господь помякшив серця ворога і дав їм розум. Наша проблема, що через гнів ми бажаємо смерті іншим, нехай навіть ворогу, тим самим посилюючи Зло, приєднуємося до сил зла. А треба посилювати Добро і тоді Воно переможе
@user-dn9mj7qq2n
@user-dn9mj7qq2n Ай бұрын
Боженько,дай Мир і перемогу України! Дай Миру Мир!!! Збережи,захисти,тебе Боже,благаем , Україну спаси! Слава Богу!
@blagodii.institut
@blagodii.institut 2 ай бұрын
Потопу не буде, бо Господь Бог подав райдугу на небі і запевнив вірний народ, що це знак між Його людом та Ним - ТВОРЦЕМ !!! Амінь!!!🙏🙏🙏
@user-gw2bq4fo7b
@user-gw2bq4fo7b 2 ай бұрын
Я, думаю, що потрібно молитися не лише за Україну, потрібно молитися і за ворога! Це буде правильно, і посилати їм світло і любов, і тоді добро буде боротися зі злом!
@user-yg6hc9hk9s
@user-yg6hc9hk9s 2 ай бұрын
Молитись Господу Богу потрібно, тільки Він один знає!
@alexkovtun7463
@alexkovtun7463 2 ай бұрын
Доброго дня. Дякую за ефір! Нещодавно мені також приснився сон, де було затоплено багато території! Здавалось це був наче звичайний день, але незабаром почався дощ і дуже потужний, але деяка територія і домівки були незатронуті та неушкоджені. Тоді мені здалось, що люди які підіймаються до Бога, та еволюціонують в своїй свідомості були саме в тих домівках. Навіть якщо там була хоча б одна людина, та домівка була неушкоджена і саме ці люди були причиною порятунку тих, кому не цікавий ніякий духовний розвиток.
@user-pu7lo8st6o
@user-pu7lo8st6o 2 ай бұрын
Я уверенна,что в каждой семье сейчас звучат молитвы за семью,за воинов,за Украину, а война не заканчиваются!! Почему, кто мне объяснит? Те же самые молебни каждый день в каждой церкви. Почему так??
@user-ky9iu3ge7y
@user-ky9iu3ge7y 2 ай бұрын
Дякую ❤❤❤ Коли почалось повномасштабне вторгнення, я задала питання Господу, що робити..? Він сказав, Вірити!!! Саме Віра в Господа, в справедливость і перемогу, врятує нашу Украину 💙💛 Всім Миру в серці, Миру в душі, Миру в голові, Миру в родині і нашій Україні ❤❤❤
@vitasamsung4277
@vitasamsung4277 2 ай бұрын
Все йде так,як потрібно в моїй реальності! Всі плани сатаністів без акцепту! На моїй землі мир,світло,радість,гармонія та безумовна Любов на лоні прекрасної приРОДи !!!💜💜💜
@user-su3zk9zk6s
@user-su3zk9zk6s 2 ай бұрын
ВІТАЮ з Міжнародними ДНЕМ ЖІНОЧОГО ЩАСТЯ💞Бажаю щоб усі жінки України щоденно були щасливими, жили в ЛЮБОВі, РАДОСТі 💞💞💞 АМІНЬ 🙏🎶😇😀🌻🌻🌻СвітЛана м.Суми
@Svetlana-jf6rj
@Svetlana-jf6rj 2 ай бұрын
Я вірю що Украіна переможе ❤ всіх Вам благ.Щиро дякую❤
@user-hk2vl9uq6v
@user-hk2vl9uq6v 2 ай бұрын
Ворона на задньому плані багато цікавого розповіла))) Ворони , та інші крикливі птахи - цікаві створіння. Тільки сьогодні збагнула, чого їм зранку не спиться, галасують досвіта 😂 А ВОНИ ВІТАЮТЬ СВАРГУ!!!
@ukrainka77777
@ukrainka77777 2 ай бұрын
Всевишній і Всі Небесні Сили, згляньтеся над нами,допоможіть нам!Хай всі вороги втечуть з нашої землі швидше вітру!Хай всі наші захисники залишаться живими і здоровими і Україна перемогла всю нечисть на нашій землі !Хай розквітає наша земля в мирі і Божій благодаті!Хай всі люди на нашій землі будуть щасливі!Амінь.
@user-kc7zw5gb8e
@user-kc7zw5gb8e 2 ай бұрын
Я,голосую,і Вірю, що,Вищі Сили і Наш Творец не допустить знищення Нашої України!!!!❤❤❤❤❤❤❤
@user-up5ii7qq2k
@user-up5ii7qq2k 2 ай бұрын
Маємо вірити, що наша Україна вистоє. Будемо молитись щодня, щоб Вищі сили нам допомогли і зберегли Український народ.А вороги, як завжди, будуть покарані Вищим Судом.
@user-bi3ek8cg3i
@user-bi3ek8cg3i 2 ай бұрын
Шановні і вже доргі наші дівчата! Щиро дякую зв просвіту і практичні поради до оновлення. Любові Всім нам і витримки. Впертості в досягенні нашої мрії - Чистої оновленої України.! Тримаємося щільніше в боротьбі за наше майбутн! .Не здаємося! Змінюємося і випромінюємо любов!
@user-nz8nv2hs9m
@user-nz8nv2hs9m 2 ай бұрын
Дуже резонує інформація. Згодна,про чистий намір особистий,,вийти зі стану жертви,відтворити реальність миру та благості в своїй свідомості,можна в вигляді мрії ,яка вже існує в середені свого серця та почуттях.
@user-zn2yv5ps2s
@user-zn2yv5ps2s 2 ай бұрын
Наша Україна -особлива. ВСЕ В НАС БУДЕ ДОБРЕ!!!
@user-xi4wh8rd3b
@user-xi4wh8rd3b Ай бұрын
Долучаю свій голос , підтримую молитву за мир , Перемогу!❤
@user-si4dw6bp3u
@user-si4dw6bp3u 2 ай бұрын
Дякую Вищим силам Творцю і вірю, що вони не допустять знищення УКРАЇНИ❤❤❤❤❤❤❤
@user-lg5lo4hx5m
@user-lg5lo4hx5m 2 ай бұрын
Дуже дякую дорогі дівчатка за цікавий етер, хай Бог береже всіх І Україну. ❤️❤️❤️❤️❤️🙏🙏🙏🙏🙏
@user-vs6zp9jj1z
@user-vs6zp9jj1z Ай бұрын
Дякую Ісіті і всім майстрам за їхню працю і їхні молитви і очищення цей молебінь дуже важливий Боже Святий допоможи нам Амінь
@user-kt3wp1jf4v
@user-kt3wp1jf4v 2 ай бұрын
Я вже так настраждалась.. вже це так складно витримувати . Я з Маріуполя.. Мрію про повернення в рідне місто 🙌🏼 Молюся, стараюсь триматися позитиву... Складно...
@user-ug2oj3go8l
@user-ug2oj3go8l Ай бұрын
Будь ласочка, постарайтесь щоб під час обговорення таких серйозних тем на задньому фоні не було чутно каркання птахів🙏🙏🙏
@user-mk8jf8ps7p
@user-mk8jf8ps7p 2 ай бұрын
Вода вже була! Каховське водосховище!
@user-to8ic5pe2s
@user-to8ic5pe2s 19 күн бұрын
Ми дозволяємо відбутися таким подіям, які приведуть нас до миру.
@user-uy7iv9mx9c
@user-uy7iv9mx9c 2 ай бұрын
Щиро дякую за ваші ефіри, за світло, запідтримку і віру в Перемогу України.
@user-et4qc2uy1l
@user-et4qc2uy1l 2 ай бұрын
Дякую вам наші україночки, красотульки за дуже цікавий ефір. Дякую Богу за все,дякую що я народилась в Україні!!!❤❤❤❤❤
@natalkafedii
@natalkafedii 2 ай бұрын
ДЯКУЄМО ВАМ !❤ Миру і перемоги Україні !🇺🇦 Здоров'я , щастя , любові українцям !💙💛🌞
@user-bl2ru9yt2v
@user-bl2ru9yt2v 2 ай бұрын
Шановні українці! Лише на цьому каналі 600000 підписників. Невже серед такої кількості не знайдеться якихось 300000.Усі хочете миру, усім шкода наших захисників і захисниць... То чому Ви такі пасивні і так важко Вам проголосувати за молебень?
@MrKO3AK
@MrKO3AK 2 ай бұрын
Запрошуємо Ісіду на літо в Україніу. Країна потребує вашого захисту.
@user-nf6pr3vn5y
@user-nf6pr3vn5y 2 ай бұрын
Приїжджайте в Україну,захищайте її,просимо
@nataliyazolotar276
@nataliyazolotar276 2 ай бұрын
Велика Подяка Вам наші неймовірні дівчата❤🌝💕🙏 України 🇺🇦💙💛
@user-ml4fy7kk8i
@user-ml4fy7kk8i Ай бұрын
Слава Богу, що я живу в Україні. Дякую за цікавий ефір.
@user-my7vv8ed8k
@user-my7vv8ed8k 2 ай бұрын
Просто немає слів. Миру, злагоди, любові й здоров'я нам всім , українці 🙏
@user-tw6pz8wr8x
@user-tw6pz8wr8x 2 ай бұрын
Чому не голосують за звернення до Брамінів? Україна не готова? Чи тільки все самостійно?!!
@OlyaListar
@OlyaListar 2 ай бұрын
Хмм.. дивно, там же дуже просто! Вказати ім'я та електронну пошту. І все! ❤
@user-id7yw9vn1c
@user-id7yw9vn1c 2 ай бұрын
Дякую,віримо ,чекаємо на мир Херсон, правий берег, Олена
@svetozara1
@svetozara1 2 ай бұрын
Дякую Оксана та Ісіта Гайа🙏❤️ Дякую за дуже потужний ефір і дати переходу 😇❤️ За вчасно корисну інформацію, обіймаю Вас серцем❤️🤗 Вітаю і дякую всім хто тут присутній та допомогає розвитку найкрашіх подій, та Миру в Україні 🙏🙏🙏 Обіймаю кожного і кожну🤗❤️🙌😇
@user-su6pm9qm4v
@user-su6pm9qm4v 2 ай бұрын
Мира і Процвітання Україні.Господи Змилуйся Благаю,Допоможи .❤❤❤Дякую вам обом дівчата .Ви просто Супер ♥️
@elgapupazzoni3256
@elgapupazzoni3256 2 ай бұрын
Я всегда верю в мой сон и в 2013 году видела такой сон. Видела много огня, было страшно. Начала говорить, что будет большая война в Украине, мне крутили у виска 😢. В 22 году, я верила в НАТО, в Европу и конечно же в Америку, но они позвонили бомбить Украину 😢 страшно, но это так! О, да…. это моё мнение.
@user-qq7ot6rc5r
@user-qq7ot6rc5r 16 күн бұрын
Дякую 💙💛
@user-fo1fx9ti8r
@user-fo1fx9ti8r 2 ай бұрын
В Україні зараз гине цвіт нації, гинуть найкращі. У нас ніколи не було притонів таких як у інших країнах. А скільки землі загадили мінами, снарядами,хімічними відходами. Відгомін цієї війни буде тягнутися десятиліттями.
@Hochol-UA
@Hochol-UA 2 ай бұрын
Якщо европейські лідери не можуть спинити цю війну , то нехай її припинить сама природа !
@User007_12
@User007_12 2 ай бұрын
Всі молебні за Україну мають проводитися мовою України
@Evgenia911
@Evgenia911 2 ай бұрын
Не обов'язково. Головне щоб ці молитви розумів Бог та Святий Дух
@mariazhuravel2805
@mariazhuravel2805 Ай бұрын
Дякую, Оксаночко, за чудову гостю!! Isity завжди цікаво слухати! Ви знаете мені, за останні три місяці вже два рази снився потоп(( А багато років, до того як почалась у нас війна - ще задовго до 14-го року дуже часто снилась війна. Дуже часто - я спочатку думала - може то я у минулому житті була солдатом, а може померла на війні - тому вона мені так часто сниться. Я не відразу зрозуміла - що вона мені переслата сниться - десь у 2014 році - коливона у нас і почалась. Снився також у ті роки підбитий пасажирський літак. І не снилась більше аж до 2022 року - а десь за три дні до 24 лютого - наснилось - что Харків бомблять і я бачила як БТР-и їдуть по нашим вілицям.
@user-rf9hv8eg7l
@user-rf9hv8eg7l Ай бұрын
Хай карма буде тим хто почав цю війну.Слава Україні!🙏🇺🇦
@user-yf1yx7ky9o
@user-yf1yx7ky9o 2 ай бұрын
Вірю вперемогу нашій Україні,Господь завжди знами,все буде добре.Моїй доньці наснився сон,що вона поверталася додому і все кругом цвіте,дерева.Тождякуємо нашому Господу ,він завжди з нами, і в наших серцях.Слава нашому народу і нашій Україні.❤❤❤❤❤
@Ta-sp1pl
@Ta-sp1pl Ай бұрын
Миру нашій Україні через перемогу. Божого захисту воїнам ЗСУ. Дякую за вашу працю. Дякую Дякую Дякую ❤❤❤
@olesiabojda5360
@olesiabojda5360 2 ай бұрын
Дякую. Молимося , мидитуємо уявляючи як наша країна очищається світлом і як ангели оберігають людей. Всіх Благ
@lifecell5169
@lifecell5169 2 ай бұрын
Верим в Победу наших ВСУ
@user-iw1yu9pv9g
@user-iw1yu9pv9g 9 күн бұрын
Дякую за ефір,дякую Isita!Мирунам Божого захисту 🙏🌞🌈
@tatayianka7247
@tatayianka7247 2 ай бұрын
Пишаюсь тим що у нас є такі молоді і мудрі Наставники. Щиро дякую!!
@user-fo7up2xp8o
@user-fo7up2xp8o 2 ай бұрын
Дякую, дякую, дякую! В ім'я всіх Святих і Вселенського Розуму, прошу миру на нашій рідній землі! Оксана, Ісіта, таке питання, чи правда, що у кожної країни свої куратори вищого рівня з інших планет? У України з Плеяд? У раші з Сіріуса чи Андромеди?
@user-es5nm1ku6y
@user-es5nm1ku6y 2 ай бұрын
В одному із відео Ісіта говорила, що в березні буде спалах в космосі і пропаде світло, обнуляться всі банківські картки.Чт можна сказати точніше, коли це станеться.
@user-ub8tf9vz4e
@user-ub8tf9vz4e 2 ай бұрын
+++Слава Богу Ісусу Христу за все!В ім'я Ісуса Христа просимо Творця допомоги нам перемоги в цій війні за незалежність народу Амінь❤❤❤
@user-su3zk9zk6s
@user-su3zk9zk6s 2 ай бұрын
🌻🌻🌻ДЯКУЮ 🥰 КРАЩЕ ч/з РАДіСНЕ -РАДІСНЕ ЧУДО люди змінять свою свідомість, болю стоп АМІНЬ😇 Щоб мільйони людей ЗРАДІЛИ та повірили в БОГА. 🥰🥰🥰 МИ РАзОМ творці реальності та завтра🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻СвітЛана
@user-gx7vv2hu8g
@user-gx7vv2hu8g 2 ай бұрын
Дякую.
@user-cu5jw5gy2z
@user-cu5jw5gy2z 2 ай бұрын
Добрий день Оксана. Мене звуть Олена і мені приснився дуже дивний сон У ві сні я бачила перед собою мапу на якій Євразія і Африка , митево Африка стала рухатися в сторону Індії і видно як з континенту злітає земля і вітер дме в сторону Індії вітер як смерч і я кричу у ві сні а Україна , а ми і голос мені говорить а у вас вода .Митево я опиняюся в місті Сновськ Чернігівської області і там є ураган яле води немає я прокинулась. Може ви розкажете цей сон майстрам які знаються в снах. Дякую вам за ваші чудові передачі я завжди вас слухаю, дякую вам.
@LenaLena-zy8ws
@LenaLena-zy8ws 2 ай бұрын
Дякую Вам,як завжди захоплюючий і цікавий ефір👏🥰Дай Боже нам усім миру, швидшої перемоги,збереження наших воїнів і розумних та справедливих керманичів🙏🇺🇦
@user-gy1ie4ef2c
@user-gy1ie4ef2c 2 ай бұрын
Пiдтримую молебiн за Украiну
@luckymaman7484
@luckymaman7484 2 ай бұрын
Дякую! Чудове інтерв'ю, Ісіта Гайя завжди надихаюча і вірні речі говорить. Але щось давно не було МиКоли ! Прошу його запросити, він завжди має дієві пропозиції, ЩО ТРЕБА НАМ РОБИТИ конкретно! Дякую!
@gala512
@gala512 Ай бұрын
Дякую вам!!!!!
@ringooringoo3715
@ringooringoo3715 2 ай бұрын
На все воля Божа Хай буде Так Амінь ❤
@Lydmula.bruys3
@Lydmula.bruys3 2 ай бұрын
Так як же вплинути на тих людей ,які заробляють гроші на війні , чому наші бійці ,які боронять свою землю і хочуть миру гинуть ,а ті люди ,які заробляють на війні пухнуть
Иран ударил по израильскому аэропорту
00:14
TRT на русском
Рет қаралды 3,7 МЛН
They're a tough bunch!! # Superman can't fly # Superman couple # Spider-Man
00:47
He wasn't having fun 🫢 #shorts
00:13
Маджит Сулейманов
Рет қаралды 6 МЛН
Иран ударил по израильскому аэропорту
00:14
TRT на русском
Рет қаралды 3,7 МЛН