спасибо большое 🙏 я очень хочу начать учится у вас в апреле
@alazarn72 жыл бұрын
Грокаем алгоритмы строго рекомендовано начинающим. Доступным языком объясняются базовые алгоритмы и структуры данных
@marumax2 жыл бұрын
44:09 А я наоборот уже несколько лет сижу на мониторах 21:9 формата. Юзал 29 и 34 дюйма, вот в будущем хочу 49 оседлать. После таких мониторов уже обратно не представляешь как жить на 16:9. Но обязательно нужно покупать стол шириной 90 см. Юзал и на 82 см шириной, тоже норм в принципе было с 29 дюймами. Для 34-49 дюймов брал бы стол 90x200см. Если 34 и больше, то лучше брать с закругленным экраном и желательно ips или oled/qled. В играх уже много поддержки 21:9, фильмы тоже в этом формате, сериалы 16:9, но в размере не теряешь - словно смотришь на 24/27 (29/34) мониторе, пространства на рабочем столе много - удобно и не доставляет дискомфорта. Можно раскинуть окна под себя, как удобно. Плюс красивее и практичнее, чем с 2 мониторами отдельно стоящими. Если нужно чатик или какую-то картинку выводить параллельно с игрой, то брать такой же монитор, сверху или сбоку размещать. 49 дюймов скорее всего это некст левел, но чисто для работы и серфинга, игры и фильмы не уверен как будет с поддержкой. Если и в игры играть за компом, то сейчас брал бы 34. Если чисто рабочий, то 49.
@Alexander-hl6dm2 жыл бұрын
Друзья, чтобы экономить время, есть удобная функция слушать на скорости 2.0, нужно просто справа в углу нажать на настройки и выбрать скорость... 🔊 если слушать в наушниках, то скорость вообще не проблема... 🎧 Cgh
@seoonlyRU2 жыл бұрын
Хорошечно!!! Лайк от СЕООНЛИ
@ni55an2 жыл бұрын
1:22:18 скорее имеется ввиду API среды, на которой крутится язык
@sergem27942 жыл бұрын
O! Байкі про java. Як в старі добрі часи.
@xMurieLLx11 ай бұрын
Таймкодов очень не хватает
@gladis_delmar Жыл бұрын
31:32 Пророчество. :)
@muksaflash2 жыл бұрын
А где Сергей Немчинский, и что здесь делает Гордон Фримен?😂
@alazarn72 жыл бұрын
Только если на 20 лет постаревший
@johnsilver38042 жыл бұрын
Калькулятор который я мог написать когда начинал Ваши курсы это не тот калькулятор который у Вас на курсе в задании, и Ваш курс старт думаю для новичка полезен, поэтому я думаю тем кто "умеет калькулятор" на самом деле могут оказаться теми кто сделал какуюто херь. Такчто спасибо Вам за курсы, люблю Вас)
@dimafateev93662 жыл бұрын
Вот я за это и переживаю. Я то калькулятор написал, но боюсь, что он слишком примитивный. И у нас разные понятия о калькуляторах))) Он у меня консольный, может нужно сделать графический? Свинг туда прикрутить?))
@ZZZ52042 жыл бұрын
@@dimafateev9366 какой свинг? Это уже устаревшая библиотека. Все нормальные люди уже давно используют JavaFX
@vladproject-profit41692 жыл бұрын
Вам с такой бородой лучше!!!
@Alexander-hl6dm2 жыл бұрын
Спасибо большое за передачу на русском языке, привет из Германии 🤝
@sergem27942 жыл бұрын
Сергій, ви вже біля двадцяти років живете в Україні. Почіть вже хочаб для себе читати українською. Є багато сучасної цікавої художньої літератури. Не змушуйте колишнього учня відчувати іспанський сором за ваш акцент кожен раз коли ви читаєте вголос дописи українською. З власного досвіду - почати говорити українською набагато легше, ніж почати писати на Java.
@alazarn72 жыл бұрын
А зачем? С той же логикой надо заставить всех канадцев перейти на один язык... и еще куча похожих примеров в других странах есть. В той же Швейцарии разговаривают на 4 языках. В Голландии люди говорят на английском чуть ли не больше, чем на своем. Тк он привалирует в регионе. А в регионе , где находится Украина привалирует русский. Не нужно цепляться за мову, лучше подумай как развить и денег привлечь в страну. А на украинском, сложилось так, что нет ни великого искусства, ни великой науки. Учить его нет никакого резона.
@alazarn72 жыл бұрын
Лучше английский выучи, больше толку будет
@sergem27942 жыл бұрын
@@alazarn7 Тільки якщо ви з України, а скорішь за все ні - тому що я був всюди в Україні і російська мова не є переважною: Якщо б українску мову не забороняли десяткі разів за останні 300 років, були б і література, і мистецтво, і наука. Добрий приклад - український ютюб, який почав розвиватись з початком війни, тому що це стало актуально. Українська мова - це частина української ідентичності. Не кордони країни визначають націю. Якщо "какая разница" якою мовою спілкуватись, то чим відрізняеться російськомовний українець від росіяніна? Спільна мова, спільні пісні, спільна література, спільний ютюб, спільний руський мір - це все один простір, в якому живуть росіяни і російськомовні українці. Ті хто живе в одному просторі з росією, з часом стануть росіянами. Швейцарія це доречі добрий приклад, де "какая разница" тільки на поверхні. Швейцарія - це кофедерація - союз держав, який складається з німецько мовних кантонів, франкомовних кантонів, італомовного кантону. Плюс є ретроманська мова, але без кантону, на якій говорять 2% населення. Якщо людина хоче працювати в німецькомовному кантоні, вона повинна знати німецьку. У фракомовному кантоні - францюзську. Італомовному - італійську. Щоб стати громадянином Щвейцарії, треба здати мовний іспит того кантону, громадянином якого людтна хоче стати. Почитайте про сторічне протистояння кантонів Берн і Юра, яке було на основі мови і віри.
@sergem27942 жыл бұрын
@@alazarn7 якось так сталось, що нема ні науки, ні літератури. Само так взяло і сталось. 1720 р. - Указ Петра І про заборону друкування нових книжок українською мовою в Києво-Печерській та Чернігівській друкарнях, а старі книжки перед друкуванням було наказано привести у відповідність з російськими. 1721 р. - Указ Петра І про цензурування українських книжок.Знищення Чернігівської друкарні. 1729 р. - Указ царя Петра ІІ, який зобов’язував переписати з української мови на російську всі державні постанови й розпорядження. 1755,1766,1769,1775,1786 рр. - Заборони Петербурзького синоду друкувати українські книжки. 1764 р. - Інструкція Катерини ІІ князю О. В’яземському про посилення русифікації України,Смоленщини,Прибалтики та Фінляндії. 1769 р. - Указ синоду про вилучення в населення українських букварів та українських текстів з церковних книг. 1786 р. - Заборона церковних відправ українською мовою, запровадження російської вимови церковнослов’янських текстів. Наказ про обов’язковість російської мови в Київській академії. 1817 р. - Закриття Києво-Могилянської академії. 1831 р. - Скасування царським урядом Магдебурзького права (це поклало край неросійському судочинству, виборам урядовців та місцевій автономії в Україні). 1847 р., 5 квітня - Арешт і безстрокове заслання Тараса Шевченка рядовим солдатом в окремий Оренбурзький корпус за резолюцією Миколи І під найсуворіший нагляд,із забороною писати й малювати, що було рівнозначне ув’язненню (пробув там до 2 серпня 1857 р.).1862 р. - Закриття українських недільних і безплатних шкіл для дорослих. 1863 р, 18 липня - Циркуляр міністра внутрішніх справ Росії П.Валуєва про заборону друкування книг українською мовою. 1869, 1886 рр. - Укази царської адміністрації про доплати чиновникам російського походження в Україні за успіхи в русифікації. 1876, 18 травня - Таємний Ємський указ Олександра ІІ про заборону ввезення з-за кордону до імперії будь-яких українських книг і брошур, заборону українського театру й друкування українською мовою оригінальних творів художньої літератури, текстів українських пісень під нотами. 1881 р. - Заборона виголошення церковних проповідей українською мовою.
@sergem27942 жыл бұрын
@@alazarn7 ... 1888 р. - Указ Олександра ІІІ про заборону вживання української мови в офіційних установах і хрещення дітей українськими іменами. 1895 р. - Заборона українських книжок для дітей. 1907 р. - Закриття царським урядом української періодичної преси, конфіскація виданої в роки революції 1905-1907 рр. української літератури, репресії проти діячів української культури. 1908 р. - Указ сенату Російської імперії про «шкідливість» культурної та освітньої діяльності в Україні. 1914 р., березень - Заборонення царським режимом святкування 100-річчя від дня народження Т.Шевченка. 1914 р. -Указ Миколи ІІ про скасування української преси. Заборона в окупованих російською армією Галичині та на Буковині вживання української мови, друкування книг, газет і журналів українською мовою. Розгром товариства «Просвіта», зруйнування бібліотеки Наукового товариства імені Шевченка. Депортація багатьох тисяч свідомих українців до Сибіру. 1921-1923 рр. - голод у степових районах України, спричинений політикою «воєнного комунізму» та продовольчою розверсткою на селі, унаслідок якого загинуло до 1,5 млн. селян. 1929 р. вересень - Арешт визначних діячів української науки, культури, й УАПЦ - за «належність» до вигаданих ОДПУ Спілки визволення України (СВУ) та Спілки Української молоді (СУМ). 1929-1930 рр. - Перша фаза колективізації й «розкуркулення» в Україні. Виселення сотень тисяч українських заможних селян до Сибіру та на Далекий Схід. 1930 р., 9 березня-19 квітня - Судовий процес у Харкові над 45-ма діячами української науки, літератури, культури,УАПЦ - за належність до так званої «Спілки Визволення України» (СВУ). 1932-33 р.р. - Організація більшовицьким режимом штучного голодомору в Україні, унаслідок якого загинуло 8 млн українських селян. Масове переселення росіян у вимерлі українські села. 1933 р. - Погром українців на Кубані. 1934-41 рр. - Знищення архітектурно-культурних пам’яток у різних містах України, арешт і страта 80% української інтелігенції. 1937 р., листопад - Масовий розстріл ув’язнених на Соловках українських письменників та інших діячів української культури (до 20-річчя жовтневого перевороту). 1938 р., 24 квітня - Впровадження російської мови як обов’язкової в усіх школах України. 1939-1941 рр. - Широкомасштабні репресії органів НКВС проти українців західних областей. Масові депортації українського населення у віддалені райони СРСР. 1947 р.,3 березня - Призначення Л.Кагановича першим секретарем ЦК КП (б) У і нова «чистка» серед українських культурних кадрів, звинувачених в «українському буржуазному націоналізмі». 1949 р. - Чергова «чистка» в КП (б) У у зв’язку з рішеннями її 16-го зїзду 25-28 січня (за звинуваченням в українському націоналізмі від січня 1949 р. до вересня 1952 р. було виключено з партії 22175 її членів). 1954 р. 23-24 березня - 18 з’їзд КПУ схвалив набір юнаків і дівчат з України на Cибір і до Казахстану для освоєння цілинних і перелогових земель (протягом 1952-1956 рр. туди виїхало приблизно 100 тис.осіб). 1957-61 рр. - Посилені антирелігійні акції в УРСР, ліквідація приблизно половини церковно-релігійних установ (парафій, монастирів, семінарій). 1959 р.,15 жовтня - Убивство C.Бандери агентом КДБ Б.Сташинським. 1961 р., січень - Закритий суд у Львові над членами Української Робітничо-Селянської Cпілки (Л.Лук яненко, І.Кандиба, С.Вірун та ін.), які обстоювали право виходу УРСР зі складу CРСР. Засудження Л.Лук’яненка до смертної кари. 1962 р. - Судовий процес над 20 членами Львівського Українського Національного Комітету, чотирьох з яких було засуджено до розстрілу. 1963 р. - Підпорядкування національних Академій наук союзних республік московській Академії наук СРСР. 1965 р., серпень-вересень - Перша велика хвиля арештів українських діячів в Україні (Богдан і Михайло Горині, П.Заливаха, С.Караванський, В.Мороз, М.Осадчий, А.Шевчук та ін.). 1969 р.,червень - Лист українських політичних в’язнів (М.Гориня, І.Кандиби, Л.Лук’яненка) до Комісії охорони прав людини в ООН про отруювання політв’язнів. 1972 р., січень-травень - Друга велика хвиля арештів інтелігенції в Україні. 1972 р., травень - Усунення з посади першого секретаря ЦК КПУ П.Шелеста за український націоналізм; чистка керівних кадрів КПУ. 1978 р., 11 листопада - Директива колегії Міністерства освіти УРСР «Удосконалювати вивчення російської мови в загальноосвітних школах республіки» (посилення русифікації). 1979 р., березень-жовтень - Нові арешти українських діячів в Україні: О.Бердника (6 березня), Ю.Бадзя (23 квітня), Ю.Литвина (6 серпня), М.Горбаля (23 жовтня) та ін. (усі вони були засуджені до максимальних строків ув’язнення в таборах суворого режиму й заслання у віддалені райони Росії). 1979 р., 18 травня - Загадкове вбивство композитора В.Івасюка біля Львова. 1980-81 р. - Арешт українських політичних діячів С.Набоки, Л.Мілявського, Л.Лохвицької. 1983 р. - Постанова ЦК КПРС про посилення вивчення російської мови в школах і виплату 16% надбавки до платні вчителям російської мови та літератури («Андроповський указ») та директива колегії Міністерства освіти УРСР «Про додаткові заходи по удосконаленню вивчення російської мови в загально-освітніх школах, педагогічних навчальних закладах, дошкільних і позашкільних установах республіки», спрямована на посилення русифікації. 1984 р. - Померли в таборах О.Тихий, Ю.Литвин, В.Марченко. 1985 р., 4 вересня - У концтаборі помер поет В.Стус. 1989 р. - Постанова Пленуму ЦК КПРС про єдину офіційну загальнодержавну мову (російську) в СРСР. 1990 р., квітень - Постанова Верховної Ради СРСР про надання російській мові статусу офіційної мови в СРСР.