БАЙРАКТАР - КРИЛА ЛЕГЕНДИ. Халук та Сельчук Байрактар. Ексклюзивно з Наталією Мосейчук

  Рет қаралды 334,112

Наталія Мосейчук

Наталія Мосейчук

Күн бұрын

Дивне відчуття, коли посеред війни потрапляєш у країну без тривог та сирен. Наша команда три дні працювала в Туреччині з партнерами, які у перші дні повномасштабного вторгнення допомогли нам вижити. Байрактар. Для кожного українця в цьому слові - захист, звитяга, ризик і, безумовно, перемога. Ми хочемо познайомити вас із легендарними турками - паном Халюком та Сельчуком Байрактарами. З людьми, які вражають своєю позицією, своїм світоглядом, своєю мораллю. Для яких гроші - ніщо, натомість дружба - вище за політичний інтерес. Для яких важливішою за перемогу і результат є дорога, якою ти прямуєш до фінішу. Як можуть ужитися такі погляди на життя зі світом бізнесу та політичною кон’юнктурою? Чому Байрактари обрали дружбу з Україною, а не російські гроші? Як родинні зв’язки з президентом Ердоганом впливають на бізнес та життя найвідоміших бізнесменів Туреччини? Про все це дивіться у фільмі БАЙРАКТАР - КРИЛА ЛЕГЕНДИ. А потім поділіться враженнями про цих живих легенд наших днів. Поширите відео, - на них можна і треба рівнятися. І тримайте кулачки, щоб Кизилельма та Акінджи приєдналися до нашої боротьби.
Бережіть себе та Україну.
00:00 Халук і Сельчук Байрактари - співвласники компанії з виробництва безпілоників «BAYKAR»
6:52 Як зрозуміли, що дрони будуть затребуваними що за ними майбутнє
9:12 Наскільки їх бізнес залежний від турецької політики
16:00 Про перспективи створення турецько-українського заводу з виробницта безпілотників
11:45 Про литовського журналіста Адрюса Тапінаса, який зібрав кошти на Байрактар для ЗСУ
20:26 Чи є конкретні терміни початку будівництва заводу Туреччини та України
21:40 Які нагороди та від кого отримали брати Байрактари
24:40 Чи важко робити бізнес в Україні
28:50 Чи є має особистий номер телефону Президента Зеленського
30:00 Як проходять випробовування байрактарів
31:56 Чи Ви ставите вимоги до української сторони не використовувати безпілотники на російській території
32:37 Чи дійсно відвідують зони бойових дій для кращого проектування безпілотників
36:00 Екскурсія офісом. Ангари де стоять моделі байрактарів і інших безпілотників
39:16 Чи є ревність до продукції конкурентів?
40:19 Чому вирішили створювати безпілотні винищувачі?
43:35 А з ким конкурує «Байрактар»?
45:20 Будівництво заводу в Україні це питання безпеки. Люди не мають бути мішенями
47:45 Про бізнес в Україні
51:00 Про практику підключення електроенергії в Україні
55:10 Квартал у якому жила родина Байрактарів
1:00:00 Як будуть використовувати дрони, коли закінчаться війни
1:11:11 Випробовування новго безпілотника «Кизелельма»
1:15:21 В якого безпілотника українське укомплектування
1:20:26 Хто працює у компаніїї «Байкар»
1:24:40 В гостях у Халука Байрактара
1:29:50 Чим захоплюються діти Халука Байрактара
1:33:27 Як це бути зятем Ердогана?
1:42:50 Чи піде в політику Халук Байрактар
1:44:25 Про батька Халука та Сельчука
#BAYKAR #БАЙРАКТАР #МОСЕЙЧУК
Друзі, волонтерка Наталя Сорока продовжує збір коштів для хлопців на передовій! Традиційно закликаю долучатися. Але зверніть увагу!! У волонтерки змінився рахунок! Нижче - оновлені реквізити і перераховувати кошти потрібно саме на них!
Установи банку:
ПриватБанк:
МФО банку 305299
IBAN:
UA623052990262036400937360343
АТ Універсал Банк:
МФО Банку 322001
UA853220010000026209330979027
Отримувач платежу
СОРОКА НАТАЛЯ АНДРІЇВНА
Валюта UAH
РНОКПП отримувача:
2588407603
Призначення платежу:
Поповнення рахунку СОРОКА НАТАЛЯ АНДРІЇВНА на потреби ЗСУ
Збір коштів на авто для ЗСУ
🔗Посилання на Банку
send.monobank.ua/jar/AAx3W7K6xu
💳Номер картки Банки
5375 4112 0141 5713
Станьте спонсором цього каналу, щоб отримувати бонуси:
/ @nataliyamoseychuk

Пікірлер: 1 227
Эдуард Киев 🇺🇦
Эдуард Киев 🇺🇦 Ай бұрын
🇺🇦🇺🇦🇹🇷🇹🇷✌️ Дякуємо дружній Туреччині за допомогу. Братам Байрактарам великий респект ! Пані Наталії спасибі !
Vitaliy P
Vitaliy P Ай бұрын
Варто змінити назву, тому і мало переглядів. Але це супер якісний репортаж. Вражений до глибини 😮 погоджуюсь на 100% PS прочитав в новинах що їм 2 роки електрику в нас підключають, тому включив глянути, бо невірилось
Selman
Selman Ай бұрын
🇹🇷❤️🇺🇦
Анатолій Кобилянський
Анатолій Кобилянський Ай бұрын
Дякую за чисту правду
Наталия Теплюк
Наталия Теплюк Ай бұрын
Дивилась на одному подиху! Дякуємо братам Байрактарам і Туреччині за допомогу! Як у братів світяться очі, коли вони розповідають про своє виробництво!Хочеться, щоб і в Україні з'являлись такі підприємці.
Людмила Коршунова
Людмила Коршунова Ай бұрын
Ц
Hanna P.
Hanna P. Ай бұрын
3 senedir Türkiye'de yaşıyorum ve Bayraktar ailesine hayranım. Bu kadar zeki, yardım seven ve dürüst insanları hayatımda görmedim. Allah sizden razı olsun ve uzun ömür versin. Gerçek Ukrayna dostunuz, umarum öyle devar edecek. Ukrayna halkı her zaman size minnettar olacak. Ayrıca 2021 yılında Teknofest'e katıldım ve çok zevk aldım, İnşallah Teknofest'i huzurlu Ukrayna'da görmem nasip olur. 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Murat Karaman
Murat Karaman Ай бұрын
İnşallah
Людмила Бриж
Людмила Бриж Ай бұрын
Дякуємо ,Наталю!!!Дякуємо Байрактару!!! Низькій уклін братам💙💛 Віримо ЗСУ🙏🙏🙏!!!
tania trachuk
tania trachuk Ай бұрын
Емоції просто зашкалюють! Я захоплююсь братами Байрактар! З якою душевною відданістю і любов'ю вони роблять свою справу. Як вони цінують людей. А головне, вони залишаються щирими і людяними, не дивлячись на грандіозні бізнес здобутки. Гріє душу думка, що в Україні також буде таке виробництво. Головне, щоб нашим бюрократам вистачило розуму не відлякати таких інвесторів. Дякую величезне за цей фільм!!! Ви супер!
Mustafa Ak
Mustafa Ak Ай бұрын
@shumkaya По-перше, ви не маєте жодного уявлення про турецьку політику. По-друге, я сказав братам Байрактар патріот. По-третє, ніхто не може торкатися будь-яких компаній оборонної промисловості в Туреччині, тому що це положення вище політики
shumkaya
shumkaya Ай бұрын
@Mustafa Ak Сторонники Республиканской Народной Партии - "партии Ататюрка" - обещают "заняться серьезно Байкаром" после того, как придут к власти. А это означает только закрытие,, и все это хорошо понимают. И у меня вопрос: кто бОльшие патриоты - торговцы политикой или люди, которые выбороли себе место под солнцем?
Mustafa Ak
Mustafa Ak Ай бұрын
@shumkaya Не хвилюйтеся, ми, турки, пишаємося ними. Вони дуже патріоти та дотримуються ідей Мустафи Кемаля. Є ідіома Мустафи Кемаля. «Майбутнє на небі». Вони стежать за цим. І я вважаю, що ця стратегічна зброя не повинна вироблятися в Україні.
shumkaya
shumkaya Ай бұрын
Наталия заметила Сельчуку, что он часто упоминает о смерти. У мусульман это - норма. Тем более Сельчук - человек соблюдающий, т.е. минимум 5 раз в день обращающийся к Господу миров. Нет никакого толку жалеть об ошибках при смерти. Потому лучше делать это при жизни - думать, взвешивать, правильно расставлять приоритеты. У Сельчука и его брата это, я думаю, получается.
shumkaya
shumkaya Ай бұрын
@Mustafa Ak Сельчук и Харун - не маленькие мальчики, я думаю. Кроме террористического режима в России и определенных кругов Турции, которые прикрываются Мустафой Камалом, деятельность этих ребят и их решения никого не волнуют. И это - главнее.
Khatira Huseynova
Khatira Huseynova Ай бұрын
Слава тебе дорогая Турция как хорошо что ви есть у нас!🇹🇷🇦🇿
Bozkurt
Bozkurt Ай бұрын
@Midnight888каждый правительства в первую очередь думают о своей стране а потом уже о братских или дружественных странах. Нам самим не нравится иметь какие-то отношения с Россией но это жизненно важно для нашей экономике. Самое главное мы не имеем с ними отношения с вооружением и не продаём им что то из Турции. Мы вам ничего не должны как и вы нам ты с какой стороны думая говоришь об этом??? Завтра если мы будем воевать с Грецией ты вы что с нами будете сними воевать или отношение с ними остановите? Если на это пошло вот наши братья воевали с Арменией вы что разорвали сними отношения? Вы даже посадили двух Азербайджанских братьев карабахских ветеранов по наводке армян в вашей стране и мы все это видели
Bozkurt
Bozkurt Ай бұрын
@Midnight888такие как ты не стоят не жалости не помощи но я знаю что большинство украинцев не такие как ты не благодарные! 🐺🇹🇷🐺
Bozkurt
Bozkurt Ай бұрын
@Midnight888она Азербайджанка а не украинка и она говорит от своего имени. Насчёт бизнеса ты ошибаешься если не знаешь то знай нам и русские предлагали продать им байрактары и ещё ты забыл про подаренные байрактары! Не будь не благодарным бойся Бога!
Ramozan Turan
Ramozan Turan Ай бұрын
Спосиба вам🙏 мы с вами..
Midnight888
Midnight888 Ай бұрын
У Турции сугубо бизнесовый подход ко всем партнерам, включая нас. выгодно нас пользовать - будут пользовать. Это мы живем до сих пор в мире мушкетеров где все или черное или белое. Турки со всеми "дружат". По поводу инвестиций. Пока выделение участка, утверждене техдокументации, введение в эксплуатацию, подключение комуникаций будет занимать годы и сопровождаться провокацией или требованием взяток, идиотизмом типа паевой участи - сюда не придет ни один вменяемый инвестор. Так до войны и было. Проще строить в словакии, румынии.
Олена
Олена Ай бұрын
Уклін вам та вашому народу,що допомогаєте нашим воїнам України.Мир вам та вашому народу.🙏
Valf Benb
Valf Benb Ай бұрын
@Livesey91 продолжай плакать . Россия кстати недавно за нефтедоллары имела намерение выкупить такие , но ей отказано.
Livesey91
Livesey91 Ай бұрын
@Bozkurt с дураками спорить не хочу.
Vira Gabenko
Vira Gabenko Ай бұрын
Спасибо братьям. История будет помнить вклад в победу Украины
Яна Гольдберг
Яна Гольдберг Ай бұрын
Вся Україна дякує цим чудовим людям! Дякуємо за вашу підтримку, дякуємо, що не залишили нас наодинці з ворогом! Наші діти будуть знати, як Байрактар і Туреччина допомагали українцям здобувати свою свободу! І Вам, Наталочко, дякуємо, що показали нам таких людей!
Ann Krupina
Ann Krupina Ай бұрын
Bayraktar kardeşlere Ukrayna'ya yardımlarından dolayı teşekkürler. Tüm Ukrayna halkından teşekkürler❤️❤️❤️ дякуємо❤️🇹🇷🇺🇦🫶🏽
Ayse Sarıhan
Ayse Sarıhan 7 күн бұрын
Ne güzel bu iki bayrak yan yana görmek, mutluluk verici 🇺🇦💖🇹🇷
Зоряна Табенская
Зоряна Табенская Ай бұрын
Ну молодці турки, дякую за увагу і підтримку !👍👍👍💙💛
Sauron
Sauron Ай бұрын
передаю найкращі побажання Україні та її народу ми поділяємо ваш біль Привіт з Туреччини
Elisa
Elisa Ай бұрын
Вподобайки вам і нашим друзям! Дякуємо за вашу працю Наталія! Велика подяка турецьким братам за підтримку України! Україна була є і буде ✊🇺🇦
Марія Дубина
Марія Дубина Ай бұрын
Дякуємо турецькому народу, що вони в такий тяжкий час для українців разом.
Lara
Lara Ай бұрын
Спасибо большое за такой потрясающий эфир! Не перестаю убеждаться, что турки надежные партнеры! Братья произвели самые лучшие впечатления! Я, рожденная в Житомирщине, много лет живущая в Европе , работающая с турецким шефом, знаю турков очень хорошо! Это народ, почитающий семью и родителей на самом высоком уровне! Просто нам нужно ещё учиться и учиться так почитать своих родителей! Интервью просто супер! Очень цивилизовано, красиво, тепло! С огромным удовольствием посмотрела. Даже не хотелось его завершения! Очень приятная аура Спасибо большое, Наталья! Браво! ❤️🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇩🇪
Fatih KÖK
Fatih KÖK Ай бұрын
Haluk bey Selçuk Bey Ukrayna halkına yaptığınız yardımlardan dolayı çok teşekkür ederim. Eşi Ukraynalı bir Türk vatandaşı olarak eşimin ailesinin ne zorluklarla orada yaşadığının şahidiyim. İnşallah bu savaş adil bir barışla sona erer Ukrayna işgal edilmiş vatan topraklarını kurtarır. Bu kanal epey izleniyor Ukraynalılar tarafından. Merak etmeyin hepsi seviyor sizi. Başarılar. Слава України 🇺🇦
Галина Власийчук
Галина Власийчук Ай бұрын
Цікаве інтерв'ю.Як чудово і з гордістю брати розповідали про свою справу життя,про родинні стосунки,про турецьку молодь і свою місію в житті Туреччини. Україна і українці вдячні за воїнів -Байрактарів.
Надежда Божовская
Надежда Божовская Ай бұрын
Наталья ,вы каждый раз удивляете своими гостями !!! Спасибо большое за ваш труд!!! Спасибо большое всем кто помогает Украине!!! Спасибо большое Турции за разностороннюю поддержку!!!
Нечепуренко Сергей
Нечепуренко Сергей Ай бұрын
GuitarFan
GuitarFan Ай бұрын
Türkiye'ye, Türklere ve bizzat Bayraktar kardeşlere çok teşekkürler.
Yulia Gefner
Yulia Gefner Ай бұрын
Спасибо Турецкому Народу 🙏🙏🙏
Galyna Shakhin
Galyna Shakhin Ай бұрын
Ну ви даэте, непросто було з такими людьми договоритися про зустрiч, браво Наталi! Подивимось зараз
Hasan Altay
Hasan Altay Ай бұрын
Bu tesisler özel olarak korunuyor kolay kolay kimse giremez
Лилия Костенко
Лилия Костенко Ай бұрын
Величезна подяка за такий актуальний, світлий, сповнений надії фільм, дивилася і раділа за цих мужніх і порядних синів Туреччини.
Алёна 28
Алёна 28 Ай бұрын
Дуже цікаве і гарне інтерв'ю.Гордість за те,що така компанія обрала Україну для будівництва заводу і ведення бізнесу.Україна стане успішною.Нехай буде чимбільше інвесторів.Дякуємо турецьким друзям за щире розуміння.Сльози не могла спинити,коли він розказував про те,як дівчатка зрізають волосся,щоб зібрати на байрактар.Людяність не має національності.Дякуємо
Kateryna M
Kateryna M Ай бұрын
Пані Наталя, спасибо за интервью, на одном дыхании. Дает надежду, очень вдохновляет. Какие они молодцы, как они держатся, как говорят. Еще раз спасибо!
Ukraine Online
Ukraine Online Ай бұрын
Наталя,дякую за випуск!!!Велика подяка турецьким друзям,війна закінчиться,а український народ буде пам'ятати всіх,хто нам допомагав!!!!СЛАВА УКРАЇНІ💛💙💛💙💛
Ігор Прокопчук
Ігор Прокопчук Ай бұрын
Дякуємо за довгоочікуваний дуже позитивний фільм і братам Байрактарам за неоціненний вклад у нашу СПІЛЬНУ ПЕРЕМОГУ!!! ВИ КРУТІ 👍👍👍
El
El Ай бұрын
@Ігор Прокопчук Вы правы! Украине поставка вооружения необходима, её много быть не может. Турция поставляет не только Байрактары и бронетранспортеры Кирпи несколько байрактаров бесплатно. Без позволения Эрдогана это было бы невозможно, тем более он является зятем Эрдогана. А если кто-то недоволен что это бизнес то не все страны готовы продавать вооружение Украине н-р Израиль. И если это оружие спасает жизни украинцев то какая разница ведь жизнь каждого украинц А бесценна!
Natalie Girina
Natalie Girina Ай бұрын
Авжеж!!! Нам все зараз допомогає!!! Himaris також,в дуже близькому майбутньому буде ще Патріот !!! Я про те як люди пишуть благодарність та низький уклін😮‍💨. В братах перш за все бізнес стоїть на меті,велика частина вооружения росіян від Туреччини,вони закупали перед війною з нами,як вже відомо то багато бізнесменів та політиків розуміли на сто відсотків що війна буде,тож я к тому що Туреччина розуміла що буде війна та продовжувала продавати росії зброю
Ігор Прокопчук
Ігор Прокопчук Ай бұрын
Мова не так про Ердогана,як про братів бізнесменів ,може й вони й мають свій інтерес ,але їхні безпілотники рятують наші життя
Natalie Girina
Natalie Girina Ай бұрын
Дякувати не треба їм!!! Повірте вони заробляють на цьому дуже косм#чно великі гроші.Ердоган досі спілкується с путлером,турецькій бізнес досі співпрацює з росіянами та турецькі авіалінії та курорти досі в доступності для росіян
Александр Ковальчук
Александр Ковальчук Ай бұрын
Які люди...це ж наші добрі сусіді...!!?? Нам треба цінити таких друзів, а друзі, познаються в біді...!!! Дякуємо народу Туретчини, за людяність, і допомогу...!!!
Нинель Муравьева
Нинель Муравьева Ай бұрын
Огромный прорыв наших турецких друзей,благодарность за огромную помощь нам, огромный оптимизм и целеустремленность всей семьи Байрактар. Это история !
Ірина Блага
Ірина Блага Ай бұрын
Дуже чекала на це інтерв'ю і бачу , що перевершує усі очікування..Неймовірна робота! Героям інтерв'ю , братам Байрактарам- Respect i благословінь в роботі. Щира вдячність за їх відкриті серця до 🇺🇦❤🇹🇷
Андрей Морозов
Андрей Морозов Ай бұрын
Дякую щиро Турецкому народу!!! Teşekkür ederim!!! Та дуже пишаюся що маю друзів Турків і навіть з прізвищем "Bayraktar ". 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Hanna Korinets
Hanna Korinets Ай бұрын
У цьому світі ми гості!Люди які це усвідомлюють мають велике серце!❤
Deniz Dolunay
Deniz Dolunay Ай бұрын
🤍
Minikler Öğreniyor
Minikler Öğreniyor Ай бұрын
👏
Йосый Йысой
Йосый Йысой Ай бұрын
Все найголовніше прозвучало на початку передачі. Головне людяність і Туреччина виявилась найлюдянішим з початку війни в Україні. Людство має шанс, поки воно пам'ятає, що таке людяність, яку за гроші не не купити. Дякую Туреччини за допомогу Україні. Дякую вам, пані Наталія за усі ваші цікаві роботи.
Sob Iev
Sob Iev Ай бұрын
Назву котика , чи цуцика Байраком, подобається дуже.
Mari Demchuk
Mari Demchuk Ай бұрын
Державу прославляють люди. Брати Байрактари - істинні патріоти своєї Туреччини. Низький уклін Байрактарам за допомогу Україні, дякую Вам, Наталю, за дуже гарний фільм.
Джаваншир Исаев
Джаваншир Исаев Ай бұрын
Миру МИР Да здравствует дружба 🇺🇦♥️🇹🇷❤️🇦🇿❤️🇬🇪
Зоя Тихомирова
Зоя Тихомирова Ай бұрын
Очень интересно! Спасибо большое! Как правильно сказано, что не надо ни с кем конкурировать, соревноваться, догонять! Надо идти за своей мечтой, реализовывать ее и всегда будешь счастлив! И очень часто будешь первым!
Irina Ushakova
Irina Ushakova Ай бұрын
Спасибо за интересную передачу! Добро везде и всегда побеждает! Благодарю братьев Байрактар и Вас, Наталия!
Helena Fox
Helena Fox Ай бұрын
Господь який чудовий выпуск! Аж,до сльози та мурах по шкірі. Частка нашої країни є в цих птахах. Сподіваємось, дуже скоро в нашій країні будуть ще крутіше БПЛА.
Mariya Mishchuk
Mariya Mishchuk Ай бұрын
Велика подяка вам Наталія і турецьким друзям які допомагають нам своїми безпілотниками.
Ельвіра Якубовська
Ельвіра Якубовська Ай бұрын
Дякую, пані Наталя, за чудовий фільм!!! Як же хочеться, щоб українці поділяли такі ж цінності, як брати Байрактари!!! 💛💙
Di S
Di S Ай бұрын
Türkiye, kardeş ülke, size çok minnettarız❤️🇺🇦🇹🇷
Deniz Dolunay
Deniz Dolunay Ай бұрын
🕊️
M̶o̶h̶i̶k̶a̶n̶ 10
M̶o̶h̶i̶k̶a̶n̶ 10 Ай бұрын
Umarım bu savaş en kısa sürede sona erecek. Güçlü Türkiye din,dil,ırk ayırt etmeksizin her zaman mazlumun ve masumun yanında yer alacaktır…🇹🇷
Tiana Cet
Tiana Cet Ай бұрын
Дякую братам, Туреччині за допомогу
Людмила Смирнова
Людмила Смирнова Ай бұрын
Спасибо Наталья и команда за интересную работу. Турции за таких великих людей которые миллионы дарят нам в виде Байрактара. Стыдно за коррупцию ,они нам бесплатно а власти требуют бабло за электричество. Когда уже будет орган борьбы с этими тварями ненасытными.
Deniz Dolunay
Deniz Dolunay Ай бұрын
✔️
shumkaya
shumkaya Ай бұрын
Михаил Саакашвили когда-то говорил: "Каждый коррупционер - это друг путина". Тогда его, к сожалению, не поняли. А теперь сами обожглись.
elena kuzmina
elena kuzmina Ай бұрын
Очень душевно получилось! Спасибо! Приятно, что братья - лучшие представители Ислама и живут по его законам... и украинцам есть чем гордиться.. слава Украине!
Vitalik brazik
Vitalik brazik Ай бұрын
Дякуємо за допомогу братам Байрактарам ! Вам Наталю за роботу ! Слава Україні і її мужнім захисникам !
Наталья Рясная
Наталья Рясная Ай бұрын
Дуже зворушливий фільм! Велика подяка усім, хто на стороні добра та справедливості! Україна не забуде нікого та ніщо ))) Хай Бог і надалі допомагає братам Байрактар та їх дружній команді! Україна разом з прогресивними та розумним! 👍💪🥰💙💛🇺🇦
Влад Листовский
Влад Листовский Ай бұрын
Блестящая работа, Пані Наталія, о блестящих инженерах и достойных людях! Браво,браво,браво!!!
Olga Bondarenko
Olga Bondarenko Ай бұрын
Какие наши соседи турки замечательные люди!Потрясающая работа Наталья!У нас так много впереди с этим народом!🇹🇷🇺🇦
Татьяна Сочка
Татьяна Сочка Ай бұрын
А скільки за минулі століття вже пройдено спільного життя та боротьби проти московії!!)
Türk Turanli
Türk Turanli Ай бұрын
Inśalla
Selman
Selman Ай бұрын
🇹🇷❤️🇺🇦
life is Beautiful
life is Beautiful Ай бұрын
Teşekkürler Дякую
Каховский Александр
Каховский Александр Ай бұрын
Дякую пані Наталя,дякую всій команді за чудову роботу! Дякую Туреччині за потужну підтримку,а братам Байрактар за людяність.Дякую,дякую,дякую!♥️
Tanya Kudrenko
Tanya Kudrenko Ай бұрын
Безмежно щирі люди. Дякую їм за допомогу. Дуже хочеться, щоб в нашій країні були такі сучасні заводи, підприємства...Для таких проектів держава повинна сприяти та підтримувати
Bilal Koç
Bilal Koç Ай бұрын
Biz Türkler artık ,buna karşıyız , 10 milyon dolar fidye istenmiş ?? Böyle yatırım mi olur ? O ülkeye yatırımcı mi gelir ,elektirik bağlantı ücreti 10 milyon dolar ?? Soygun ,, + 2 yıl bekle ,, Türkiye'de ne kadar ?? Ücretsiz + yatırımcı olursanız devlet size ayrıcalık tanır belki ücretsiz elektirik , yazık 10 milyon para istemiş,
Гиннунгагап
Гиннунгагап Ай бұрын
Türkler her zaman zeki ve bilge insanlar olmuştur. Bayraktar, yardımın için teşekkürler
Sergio
Sergio Ай бұрын
Не міг відірватись! Дуже цікаво, душевно, пізнавально. Сподіваюсь на плідну співпрацю наших країн! Слава Україні, і велика подяка Турції!
Марина Софронова
Марина Софронова Ай бұрын
Спасибо большое за чудесное интервью. Много интересного узнаем о друзьях Украины, появляется надежда на доброе будущее наших стран. Очень важно , что поднимаются сложные вопросы особенно по развитию бизнеса в Украине и всё, что связано с электричеством!!! Надеюсь, что займутся решением этих проблем на высшем уровне. Всем успеха!!!
Eugene Liutyi
Eugene Liutyi Ай бұрын
Дякую!!! Я вражений щирістю і глибиною, любов'ю до своєї родини і свого народу, вірою у свою мрію; таким дитячим і водночас дорослим завзяттям, з яким вони підходить до справи свого життя. Ні грама пафосу чи показухи.Чиста енергія духу; світла і така сильна. Та найбільше я вражений відношенням братів до свого батька. Який зв'язок. Яка повага. Вони, зрілі і успішні, на вершині успіху говорять про свого Батька з такою пошаною і теплотою, навіть благоговінням. Великі Люди, які спроможні бути скромними. Я в захваті від Вас! В захваті від мудрості Вашого Батька. І ЯК наприкінці сказав Халук, відповідаючи на запитання Наталі... "Я не знаю, чи пишався б батько, але я сподіваюсь, що пишався б" ... Це історія про справжнє. Справжні цінності. Справжню Мрію. І справжню Перемогу. Це надихає. Одне з найкращих інтерв'ю, що довелося бачити. Я приголомшений. Дякую братам Байрактарам. Дякую Наталі.
Kristina Vladimirovna
Kristina Vladimirovna Ай бұрын
Безмежна вдячність Bayraktar за те, що протягнули руку допомоги в найскладніший час для нас 💙💛💙💛💙💛💙
El
El Ай бұрын
Бережи вас Господь і якнайшвидшої вам перемоги Амінь 🇦🇿♥️🇺🇦
Татьяна Свидло
Татьяна Свидло Ай бұрын
Дякуємо Вам і турецьким друзям! Низкий уклін вам Всім. С повагою м.Харків.
Татьяна Свидло
Татьяна Свидло Ай бұрын
@emre tsalikis ГЕРОЯМ СЛАВА! Дякуємо Вам за підтримку!Ми теж сумуємо за вашою країною,у вас теж дуже класно.
emre tsalikis
emre tsalikis Ай бұрын
@Татьяна Свидло Харків - це Україна. і я не можу дочекатися, коли приїду туди знову. слава україні
Татьяна Свидло
Татьяна Свидло Ай бұрын
@emre tsalikis огромная благодарность Вам, ещё приедете в Харьков, город будет ещё лучше и круче. Харьков всегда был и будет Украиной! С уважением г.Харьков.
emre tsalikis
emre tsalikis Ай бұрын
Я дуже сумую за прекрасним Харковом 🇺🇦❤️🇹🇷
Game Play TV
Game Play TV Ай бұрын
Ознайомтесь з Проєктом Венера та приєднуйтесь до його реалізації.
Саша Бушер
Саша Бушер Ай бұрын
Брати Байрактари - приклад людяності та справедливості. Дякую за відео.
Irina Sakal
Irina Sakal Ай бұрын
Дуже круте інтерв’ю! Я здивована, що є люди які не про гроші, а за ідею. Туреччина неймовірна країна. Після перегляду дуже захотілось туди хоча б на день.
Анна Полянская
Анна Полянская Ай бұрын
Вчора пропустила своє вечірнє навчання з таргету, щоб подивитися цей випуск . Велика Надія, що вже в літку Байрактари будуть будуватися в Україні, дякую за допомогу турецьким братам Хайлюкам ви справді наші друзі
Irina Yun
Irina Yun Ай бұрын
Нехай Всевишній береже цих людей! Величезна подяка їм за людяність, за підтримку України і всього українського народу!!! Нам це вкрай потрібно! І звісно, подяка вам, пані Наталія за це інтерв‘ю. За ваш щоденний труд. Слава Україні!
PROфріланс
PROфріланс Ай бұрын
Турки ви круті, дякуємо вам за допомогу і ваші круті байрактари❤
Галина Телешун
Галина Телешун Ай бұрын
Дякуємо, пані Наталя, за таких чудових співрозмовників! Розпирає гордість за весь турецький народ, що у них такі круті, мудрі, люблячі свою державу бізнес творці.Щіро дякуємо за допомогу нашій країні!
Светлана Головнина
Светлана Головнина Ай бұрын
Спасибо, красивая и богатая страна. Хороший фильм. Спасибо Турции за помощь украинскому народу. Скорейшей Вам победы.
Stella Huruianu
Stella Huruianu Ай бұрын
Наталья Николаевна! Какая шикарная передача! Шикарный фильм! Огромная благодарность Вам и Вашей Команде!
yana k
yana k Ай бұрын
Интервью с бизнесменами намного интереснее чем с политиками. Такие люди очень хорошо мотивируют, спасибо за сюжет 👍
Jozsef Szurgyuk
Jozsef Szurgyuk Ай бұрын
Дуже важлива подяка таким людям за такі сміливі і безкорисні вчинки! Справжні Герої для України! Дякую за ефіри!
Vad Leonidov
Vad Leonidov Ай бұрын
Невероятная атмосфера, байрактар просто красавцы.... Прогресс не остановить... Спасибо за фильм и мотивацию..
Анна Токар
Анна Токар Ай бұрын
Дякую Туреччині❤Дякую пані Наталії та її команді,цікаве інтерв’ю ❤
Rrr
Rrr Ай бұрын
Щира дяка такій неймовірній Родині та команді!❤🙏🎉 чекаємо на подальшу співпрацю!:)
Tetiana Urhan
Tetiana Urhan Ай бұрын
Каналу та ведучій особисто велика подяка за чудовий репортаж🙏 Ukrayna halkı adına tüm Baykar ailesine kalpten sonsuz teşekkürler, Allah sizden razı olsun ve yolunuzu hep açık etsin ! Başarılarınız daim olsun ! İyi ki varsınız! Slava Ukraini 🇺🇦 ve yaşasın Türk Cumhuriyeti 🇹🇷
Таня Константинова
Таня Константинова Ай бұрын
Дякуємо за цікаве інтерв‘ю !!! Дякуємо братам Байрактарам за все що вони роблять для своєі держави та для нас!!!🇺🇦🇺🇦🇺🇦
Ольга Кондратьева
Ольга Кондратьева Ай бұрын
Дякуємо братам Байрактарам за любов і теплоту до українців та їхню допомогу! Як приємно бачити любов до родини, до справи, яку вони роблять!!!Дякую Наталю за прекрасний фільм!!!
Selman
Selman Ай бұрын
🇹🇷❤️🇺🇦
Віктор Віктор
Віктор Віктор Ай бұрын
Чок гюзель!!! Дуже гарно! Тешекюр едерим!!! Велика подяка!
Dima Kharkov
Dima Kharkov Ай бұрын
Дякуємо вам друзі нашої держави 🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇺🇦🇺🇦🇺🇦.Погано тільки що наші політики вам заважають та гребуть з вас кошти.(((
Elena Galika
Elena Galika Ай бұрын
Дякую вам за вашу працю Наталія,як завжди дуже цікаво 💖💖🇺🇦🇺🇦
Юлія Архангородська
Юлія Архангородська Ай бұрын
Добрі , щирі та відкриті люди ❤ маючи такі фінансові можливості залишаються людьми з великої букви . Приємно чути як брати відносяться до сім’ї , як вони тепло згадують батька і як люблять і цінують свою родину ❤
Людмила Шеметова
Людмила Шеметова Ай бұрын
Удивительно прекрасные братья, цельные, увлечённые, без капли высокомерия, без мажорности, а за нашу коррупцию в энергетике стыдно, как бюрократия опутала своими регуляция и бизнес и делает его безжизненным ещё до появления, за что 10 млн хотят дармоеды, которые обслуживают только олигархов, остальных обдирают как липку
Hasan Altay
Hasan Altay Ай бұрын
Onlar gerçek vatan savunucusu kardeşler ve düzgün insanlar
Nina Momot
Nina Momot Ай бұрын
Просто мрія побачити таке інтерв'ю! Спасибі, спасибі, спасибі! Наталью ви просто , ну браво!
Юлия Черёмухина
Юлия Черёмухина Ай бұрын
Наталья, спасибо за интересное интервью. Спасибо Егору Гордееву, который озвучивал одного из братьев, почему то про него ничего не написано. Я узнала его голос. Спасибо братьям Байрактар за помощь Украине. Спасибо дружественному народу Турции. Такая гостеприимная страна, люблю морской отдых в Турции.
Михаил Сергеевич
Михаил Сергеевич Ай бұрын
Одинажды в эфире Наталия говорила,что её стихия-это отдых, шезлонг , любит лениться(лень одно их з удовольствий человека).и что мы видим?-слёзы,переживания,труд,работа,работа...
Valentina Demendziune
Valentina Demendziune Ай бұрын
Після перегляду цього сюжету,одна емоція- Вау…скільки нам потрібно повчитися у турків…Сімейні цінності і важливість людського життя на першому плані,а не бізнес…Великий уклін братам Байрактар💙💛Мрія,щоб і в нашій Україні були такі зміни!Дякуємо пані Наталі і всій команді за такий чудовий фільм!І хочеться вірити,що наша влада подивиться цей фільм і зуміє створити всі комфортні умови для інвесторів,а не підключення світла за 10 млн 2 роки🤦🏼‍♀️Ми віримо у нашого Президента і віримо,що ці зміни будуть,але перш за все потрібно змінюватися нам- українцям!
Hasan Altay
Hasan Altay Ай бұрын
Aile değerlerine çok önem veren kardeşler bunlar
Hasan Altay
Hasan Altay Ай бұрын
👍👍👍👍👍👍
Svet64Ka
Svet64Ka Ай бұрын
Яка повага у Байрактарів до батьків, до сім'ї. Пані Наталя! Останній час у вас один гість краще за іншого. Велика подяка за вашу працю!
Светлана Пелюхно
Светлана Пелюхно Ай бұрын
Наталья, огромное спасибо за интересный эфир. Восхищают люди, которые смогли поднять такую махину. Огромная благодарность турецким друзьям за поддержку и помощь нашей стране. Хочется пожелать процветания предприятию, а людям много новых идей и упорства в достижении целей. Мира и счастья нашим друзьям!
Алена Кубарская
Алена Кубарская Ай бұрын
Якія добрыя, светлыя людзі, героі гэтага фільма!!! Гляджу на іх і пытаю ў сябе, а што з намі не так? Вайна?! 10 мільёнаў за падключэнне да энэргасістэмы?! Калі і чаму мы сталі такімі? Дзякуй вам вялікі! 💙💛💪
ESAT IŞIK
ESAT IŞIK Ай бұрын
Ukrayna lı kardeşlerimize başarılar. kalbimiz sizinle ♥️♥️♥️
Ирина Карпова
Ирина Карпова Ай бұрын
🇹🇷❤️🇺🇦
Aleksey Enkil
Aleksey Enkil Ай бұрын
Дуже крутий випуск, дякую вам велике за працю.
Nataly Vorobyova
Nataly Vorobyova Ай бұрын
Дякую за інтерв’ю , пані Наталю, цікаві люди, талановиті, щирі❤ хай живе Родина Байрактар, хай живе наша Україна!!!
Ivan Voloshyn
Ivan Voloshyn Ай бұрын
Неймовірне інтерв'ю! Брати Байрактари дуже цікаві особистості і неймовірні люди! Здавалося б, створювати зброю це не дуже благородно, але дійсно благородна мета у них! Дякую, пані Наталія!
Sob Iev
Sob Iev Ай бұрын
Дякую гостинній Турції за допомогу в усьому нам , українцям!
Дмитрий Крыжко
Дмитрий Крыжко Ай бұрын
Наталья, спасибо за прекрасное интервью и операторскую работу) это глоток свежего воздуха среди войны, взгляд в будущее, вдохновение и благодарность. Спасибо! ❤
Острый Кинжал
Острый Кинжал Ай бұрын
Вот такая она Великая нация!!!
Саня
Саня Ай бұрын
Дуже цікаві гості, приємно слухати. Побільше б таких людей у світі, та поменше москалів)) І дуже дякую за допомогу з Байрактарами!!!
Fiji Beachwear
Fiji Beachwear Ай бұрын
Очень трогательно ! Как приятно. что есть такой народ! Спасибо за выпуск!
Вероника Ткаченко
Вероника Ткаченко Ай бұрын
Гарна робота,дякую! І так,неймовірна душевна історія сім'ї,творчості,досягнень та людяності. До сліз..
Світлана Сухар
Світлана Сухар Ай бұрын
Дякую! Я розчулена! Велике ДЯКУЮ братам з Туреччини! (І за емоційний переклад теж, дякую!)
Natalia Kanariova
Natalia Kanariova Ай бұрын
Надзвичайно потужнє та захоплююче інтерв'ю !!! Відчуваєш себе Алісою у задзеркалля !!! Посередині нашого жахіття, віришь та знаєшь, що у цьому світі є просто Люди !!! Їх очі просто горять, коли вони розповідають про свою роботу !!! 🙏🙏🙏🙏💕💕💕💙💛🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇹🇷🇹🇷🇹🇷
Маргарита Спивак
Маргарита Спивак Ай бұрын
Уважаемая , Наталья !!!!! Какое счастье прикоснуться к жизни таких людей и вам это удалось !!!!! Восторг , гордость , за них , за нас и что они есть в жизни Украины !!!!!! Сколько в них благородства , скромности и чести за свою семью , за своих родителей, за своё государство и за дело , которому посвятили себя !!!!! Эту работу даже нельзя назвать интервью … что-то большее и значимое , для украинцев и Украины , заряжает оптимизмом и надеждой , что и у нас все получиться !!!!! Спасибо огромное …. с уважением к вам !!!!! 🤗🤗🤗🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦🇺🇦💙💛
Valentina Pobizhan
Valentina Pobizhan Ай бұрын
Повчально і цікаво знайомитити з людьми такиго рівня. Я маю на увазі рівень людських якостей. Дуже дякую, пані Наталія! 💖🇺🇦🙏
Ігорь C
Ігорь C Ай бұрын
Смерть завжди цікава. Так як до неї простим шляхом бистро не дібратись.
Artem Zhulai
Artem Zhulai Ай бұрын
Дуже якісне інтерв'ю, дякую братам Байрактар, Наталії та всій її команді 👍
Елена Платова
Елена Платова Ай бұрын
Спасибо большое что вы поддерживаете и помогаете наше стране бороться за мир не только в нашей Украине,но и за мир вокруг! Потрясающее предприятие, у которого есть будущее и в мирное время! Вы рассказали что, подписан договор о строительстве такого предприятия в Украине. Это позволит нам повысить нашу обороноспосоность сегодня.... Но мне как бабушке,матери ,женщине хочется пожелать , подумать о создании рабочих место для наших защитников,которые останутся после войны с ограниченными физическими возможностями,к сожалению.... Это ж будут ,умные,образованные молодые люди.... В новых предприятиях всегда легче строить и продумывать , чем переоборудовать старые...Мы помним сколько молодых людей стояло на улицах и дорогах и просили деньги... После Афгана.... Мы должны сегодня думать о будущем, потому, что мы верим в Победу! Желаем Вам успехов в Ваших добрых делах! Мы вместе!
Татьяна Клевакина
Татьяна Клевакина Ай бұрын
Дякую всьому народу Туречинни,братам за людяність та щірість💙💛
Олеся Нечитайло
Олеся Нечитайло Ай бұрын
Прекрасне інтерв‘ю, з прекрасними людьми в яких велике серце!
Elf
Elf Ай бұрын
Allah babanıza rahmet eylesin.İyi ki böyle çocuk tarbiye etdi
Sergio S.
Sergio S. Ай бұрын
Спасибо Турция, спасибо этим людям! Большое!
Медведчук Чмоня. Мосейчук - Кур
1:20:43
Наталія Мосейчук
Рет қаралды 1,8 МЛН
КТО ВОШЁЛ В ЗАЛ СЛАВЫ ВИДЕОИГР? #Shorts
0:37
Dragon Docx
Рет қаралды 1,5 МЛН
😂😂😂
0:18
Demariki
Рет қаралды 2,6 МЛН
Прогноз Буданова. Мосейчук - Буданов
1:12:58
Наталія Мосейчук
Рет қаралды 824 М.
ВІЙНИ ПРЕЗИДЕНТІВ. Наталія Мосейчук - Валерій Кур
2:20:43
Наталія Мосейчук
Рет қаралды 997 М.
ЛІНІЇ РОЗКОЛУ. Мосейчук - Давидюк - Гладких
2:28:21
Наталія Мосейчук
Рет қаралды 154 М.