@mirkapl3431 Жыл бұрын
Godny❤
@sklepwerbena8281
@sklepwerbena8281 Жыл бұрын
świetny zawodnik .....gwiazda, co nie znaczy, że dwóch ważnych piłek w meczu nie skończył jedną na wygranie 1-g seta, drugą na zwycięstwo 3:1. To nie Semen bo ten ma nerwy ze stali i zwykle w takich chwilach nie zawodzi, ale w sukcesie ma swoją cegiełkę i to sporą.
@andrzej7045
@andrzej7045 Жыл бұрын
to przecież ten wywiad udowadnia że jednak skończył tą drugą piłkę na 3:1, co do Semena i jego nerwów ze stali to ten sezon udowodnił że chyba też nie bardzo
@@andrzej7045 jakby skończył nie było by tie-breaka a było 3:2 i widziałem tą piłkę, zresztą Bednaruk ją eksponował w podsumowaniu meczu.
@@sklepwerbena8281 ale Toniutti się przyznał po meczu ze było po palcach
@@andrzej7045 jest coś takiego jak chalange i można było to sprawdzać, ale nie sprawdzili, jak nie mieli tego to by sędzia wziął na siebie i sprawdził inaczej to jest coś czego nie było. Ja nie mam pretensji bo był jeszcze jeden pasjonujący set i fajnie. Co innego, że o słabej psychice Bedziego mówiło się już za czasów Skry, ale we Włoszech okrzepł więc życzę mu by powadził kadrę do medali i awansu do IO. A tak przy okazji Szalupa kiedyś uznawał jako sensacyjne to, że on i Bendzi trzymali linię przyjęcia w jakimś meczu Skry. Teraz się znów spotkają na kadrze.
@Tonywofingend
@Tonywofingend Жыл бұрын
Przestań prawda jest taka ze jak go nie było to po pucharze dostawaliśmy wszędzie baty… zdjął duża presję z innych zawodników