Більше відео про науку і технології від ВВС Україна дивіться тут: kzbin.info/aero/PL04AskXwevrjt-E7rJ0N1_033kXYZ6SkN
@curiousperson60625 ай бұрын
Добре, що пишете, що ВВС є британською платформою. Ïм же звiдти виднiше
@ПавелС-ш8м5 ай бұрын
короче мы все умрём а нас заменят роботы что бы чинуши имели послушных рабов
@lawer6455 ай бұрын
якщо західні лідери політики і суспільства будуть і надалі демонструвати таке боягузтво наївність і безвідповідальність, то не буде ніяких "через 10-15 років"
@oksi12555 ай бұрын
Такий світ став автоматизований,але як бігали за довідками по цілому місті так і дальше бігаєм .
@sergio.gamemaps5 ай бұрын
бюрократи чинять спротив, як можуть - інакше їм дійсно прийдеться працювати
@FunnyBIRD-dg9sj5 ай бұрын
Бо дурникі в менеджменті. Треба західних спецов
@ЗрказНеба5 ай бұрын
Або потрапити під скорочення!@@sergio.gamemaps
@als50563 ай бұрын
Я не бігаю по Довідки, все роблю онлайн.
@PavloLukashuk5 ай бұрын
Люблю❤ ці випуски науково популярного напрямку ,українською 🇺🇦 від ВВС !👍Дякую .
@MrDmytr05 ай бұрын
Важливо не загалом говорити про професії майбутнього, а говорити про регіональну специфіку. Так в Україні на вершині піраміди корумповані політики, судді, прокурори, митники та інші схематозники. Якщо ви хочете хоч якось майбутнього, слід розуміти, що поку цю погань не виметемо, майбутнього в нас не буде.
@XenaSarancha4 ай бұрын
взагалі-то диджіталізація, над якою ви переважно регочете, сприяє зменшенню крупції. У відео не назвали одну з загрожених професій, а саме чиновників. Їх стане менше, отже і корупція зменшиться. Електронні рахунки також сприяють зменшенню хабарів, ну і так далі.
@XenaSarancha4 ай бұрын
@@qwerty-bj9qt , з чого б це? Електронний документообіг навпаки, виключає живого чиновника, який буде вимагати зайву довідку, або хабар. Якщо, наприклад, закордонний паспорт вам буде видавати не людина, а робот, швидко і без помилок, то де тут зайвий контроль? Або, коли я реєструвалася як ВПО, я все зробила в дії, а значить, не потрібний чиновник з кабінетом, до якого б я стояла в черзі.
@ФостикОлександр3 ай бұрын
В тому і суть що не виженете, тому що ця верхівка не інопланетяни, це частина цього ж народу, вот коли народ навчиться не красти на роботі якусь залізяку чи кухарі м'яса, от тоді і чиновники будуть такі ж
@СветланаКупченко3 ай бұрын
Євросоюз- це єдиний простір, де діють загальні як юридичні так і економічні норми і закони. Вступ до Євросоюзу гарантує нам прозорість системи влади.А саме головне, для нашої країни, те що потрібно виявляти проф придатність людей, які і мали б право займатись політикою! Медичні обстеження просто у прямому ефірі і це, і не жарти не вигадки, а потреба виявляти людей з психопатичними відхиленнями у характері! Їм потрібно робити томографічне сканування головного мозку он лайн! Тільки це унеможливить прихід до влади покідьків, а інакше нам усім хана!!!!!!!!!!
@РусланКуликівський5 ай бұрын
На наступні 5-10 років ,у всьому світі буде дуже потрібна ще одна професія - солдат, шкода що світ цього досі ще не зрозумів.
@teauiohksa5 ай бұрын
Медицина та будівництво, бо після війн потрібно буде відбудовувати міста. Люди не цінять те, що мають. Спочатку все нищать, вбивають, а потім вигадує щоб нажитися на цьому
@ДмитрийАрабаджи-т2п5 ай бұрын
Поле бою вже захопили дрони. Професія солдата в класичному розумінні слова - зникне.
@arhusvolodymyr5 ай бұрын
Якщо видалити з політики корупціонерів та психічно невдалих елементів то професія солдат буде тільки для селфі та парадів.
@Talker-kh9se5 ай бұрын
@@РусланКуликівський на 5-10 років цього точно не буде. І ви скоріше говорите про Україну. Але нас навряд візьмуть у цей глобальний світ через ряд причин. Загалом у нас дуже не заздрісна доля при будь-якому сценарії війни. Про перший гадаю казати не треба. А при сценарії перемоги ми просто будемо так довго відбудовувати країну, що відстанемо від інновацій. І ні, це не з пропаганди рф, це просто аналіз. Так може ще ряд країн відкотиться назад через військові конфлікти, однак на прогресивних країнах це не відобразиться. Якщо ви гадаєте що такі країни як США, або Британія вступлять у війну, то розчарую. рф вже застрягла в Україні. Навіть при розділі країни вона буде сконцентрована на ній, як на небезпечній для себе. Тому вона не подивиться у бік ЄС. Та і напад рф на ЄС доволі примарний бо це буде інша війна з використанням ядерної зброї. А навіщо путіну рихикувати життям, якщо він спокійно сидить на троні в москві? Світ не став рівноправним, як це стверджують романтики. Він лишився ієрархічним, і таким буде. Покращення комунікацій не означає подолання нерівності. І Україна, як і Східна Європа займає далеко не найвищі позиції у цій ієрархії.
@ІринаВодопян5 ай бұрын
@@ДмитрийАрабаджи-т2пНіколи. Ніколи ніякий дрон не замінить солдата!
@sauron43745 ай бұрын
Їжа - це направленя буде завжди актуальним !!!!
@andreymak79674 ай бұрын
Якщо будуть люди
@lemansdjclub18439 күн бұрын
І хто буде їжею.
@natalidaydream85845 ай бұрын
Дякую за відео,корисна інформація. Думаю великі корпорації намагатимуться замінити людей на роботів всюди де це можливо, бо вони отримують на цьому прибуток. Роботи не хворіють, не втомлюються, їм не потрібна відпустка по догляду за дитиною, ін. Хотілось би почути більше про штучний інтелект, в якому напрямку розвивається ситуація з творчими професіями. Наприклад професія дизайнера на сьогодні зникає. Читала про те що на компанії які розробили ШІ подано багато позовів в суд через плагіат,проте суди зависли. Чомусь ніхто в ЗМІ не висвітлює цю тему, всі тільки говорять виключно про прогресивність штучного інтелекту(ШІ), а про те що є інша сторона медалі ніхто не говорить: судові позови, порушення права інтелектуальної власності, плагіат письменників,ілюстраторів, фотографів, здешевлення праці авторів. Отак і вийде, що всі очнуться коли вже буде занадто пізно, я думаю більшість людей взагалі не в курсі що відбувається за кулісами цього так званого прогресу на користь всього людства( а насправді на користь великих корпорацій).
@АннаКосяк-с7р5 ай бұрын
А цікаво ще те, що заміняють якраз інтелектуальні професії. А ремесло як живе так буде жити. Хоча по логіці, саме фізичний труд мав би бути автоматизований в першу чергу
@КсюКнязь-з3м5 ай бұрын
@@АннаКосяк-с7р не зовсім інтелектульні. Саме кріейтори, які шось нове генерують та вирішують складні задачі - вони лишаються і залишаться необхідними. А от ті хто робив типові задачі - вони вже в прольоті (а таких було більшість). З ремеслом те саме - лишаються ті, хто робить складні задачі або створює уніклальні речі, а так машини заміщають і робітників. До нас це поки не масовано дійшло - в нас поки дешевше найняти копача умовної ями, ніж купити розумний екскаватор. Банальний приклад - фермерство. Селяни лишились без роботи в селах бо замість їх найму значно вигідніше купити парочку джондірів.
@olgavasilivna42125 ай бұрын
Очнутися укр.- отямитись
@softas015 ай бұрын
Нічого подібного, робот на лінії збірки продукції то ще куди не шло, а ось робот який має багато функцій це фігня. По перше дуже дорогий, обслуговування захмарне, ламається, глючить, потребує висококваліфікованого дуже дорогого персоналу для обслуговування. Перерви в ремонті можуть сягати місяців, визначення причини, замовлення дороговартісних запчастин.
@OlenaPetrenko_5 ай бұрын
"порушення права інтелектуальної власності, плагіат письменників,ілюстраторів, фотографів, здешевлення праці авторів. " - це постійно відбувається. Чи ви думаєте, що всі винаходи якими ми користуємось справді винайшли ті, про кого нам кажуть??? Ви такі наївні?
@manzhoska4 ай бұрын
Прекрасне відео! Чудовий приклад освітньої підготовки до змін, заспокоєння людей та прогнозування різних аспектів.
@АлександрНиколаевский-ш7гАй бұрын
Дякую! Дуже цікавий та корисний контент! З задоволенням подивився відео! Від себе хочу запропонувати такий лайфхак для студентів: коли не встигаю виконати все заплановане, я звертаюся до компанії Ok student am. Вони допомагають студентам у навчанні, підкажуть, проконсультують та зроблять швидко будь-які види робіт. Жодного разу ще не пошкодував, завжди швидко та якісно. Раджу.
@milanamers395 ай бұрын
Ви згадали у відео про те, коли ми останній раз розмовляли з оператором мобільного зв'язку чи з працівником обслговуючого відділу банку і т. Д. І справді майже всюди вже розмовляєш з роботом і знаєте, що? Проблеми не вирішуються швидше чи краще, а навпаки коли додзвонився до живої особи отримав швидку та якіснішу допомогу. Вцілому світ у своїх технологіях нищить самих себе... І колись прийдем до точки неповернення
@OperatorCN5 ай бұрын
Ну так кажи роботу, щоб покликав людину. Звісно що роботу зарплата не потрібна і всюди впроваджують для вирішення ТИПОВИХ питань.
@ИмяФамилия-ы5ю9э5 ай бұрын
Ни чего подобного. Стало намного удобней расплачиваться на кассе самообслуживания. Не стоишь в очередях. Какой нафиг оператор? Это вчерашних день, обезьяна. Скачиваешь нужное приложение , то ли банк, то ли мобильная связь, создаёшь личный кабинет и там НАХОДИШЬ ВСЕ ОТВЕТЫ. 🤦 Потом, запись к врачу - опять таки, регистрируешься и записываешься НА САЙТЕ! Тебе потом смс напоминает о приёме. Ну что за обезьяны ...🤦🤦
Мені також краще обрати людину, живе спілкування для вирішення питань
@Осьминожек-ш6я5 ай бұрын
Логика ушла или как? Ты оскорбил человека,по причине того что он топит за прогресс? Лол @@OperatorCN
@oleksandroleksandrovuch65455 ай бұрын
Якщо автоматизація замінить людей то потрібно в рази підвищувати податки для корпорацій і робити базовий дохід для людей, бо інакше буде велика кількість безробітних і як наслідок це кримінал, погана демографія ітд. Але якщо це суто капіталістична модель то буде повно безробітніх і мега корпорації які будуть рулити світом. Стільки нових технологій, а люди працюють ще більше чим колись і в ненормовані графіки. Щось не видно прогресу)
@ble5t1175 ай бұрын
High tech - low life або Кіберпанк 🤖
@OperatorCN5 ай бұрын
Щоб "мегакорпорації" заробляли і рулили, потрібен споживач, при чому ПЛАТОСПРОМОЖНИЙ.
@АннаКосяк-с7р5 ай бұрын
Залежно де. В деяких країнах Європи вже запроваджують 4 денний робочий тиждень. А ось в Азії як був трудоголізм, так і залишається
@woodycollins8885 ай бұрын
Зовсім Не потрібно ніякого безумовного доходу - з цим дуже швидко впорається крімінал, демографія та карантині заходи. 🎉
@Gray_boy-245 ай бұрын
Не буде, йде ера війн населення скоротять на чверть якщо не на половину!
@arhusvolodymyr5 ай бұрын
Сфера політики взагалі уся може бути автоматизована. Якщо з політики видалити амбіції, корупцію та інші гріхи то ШІ там краще впорається.
@KiberKETIK5 ай бұрын
Це точно не станеться протягом найближчих 5-10 років
@anvil_game19475 ай бұрын
Не факт, бо Ші навчається, хто зна до чого може дійти?!
@marinavodolazskaya61094 ай бұрын
@@anvil_game1947одного дня він вирішить, що люди йому не потрібні. Але це навряд чи буде скоро. ШІ не має свідомості, це звичайна програма
@MasterSergius3 ай бұрын
Тоді виявиться, що й політика непотрібна. Хіба таке можуть дозволити 5-6 потужних менеджерів?
@ІннаПомазан-э4ъ5 ай бұрын
Дуже дякую вам за вашу роботу. Відео дуже ТОПове.
@АлександрОконский3 ай бұрын
Дякую, уже корисна інформація для мене і моїх дітей
@supercalifragilisticexpial4 ай бұрын
Нарешті хороше відео. Шкода, що не згадали про вчителів, викладачів, вихователів, бо цікава ваша думка. Мої учні - це дорослі люди із високою ступінню самодисципліни і розумінням процесу самостійного навчання, вони, здебільшого, мотивовані. Тим не менш, тільки в роботі в групі під керівництвом викладача досягають цільових рівнів навчання. Я часто питаю їх, чи змогли б вони навчатися під керівництвом ШІ, але більшість наголошує на необхідності живого спілкування з людиною, на психоемоційному аспекті і подібних висновків досягли закордонні вчені під час числених експериментів. Що вже казати про маленьких дітей, яким про самодисципліну, самостійну підготовку нічого не відомо)) дистанційні заняття не завжди спрацьовують, не говорячи вже про робота, якого вони просто розберуть на запчастини😅 Станом на зараз, я не бачу заміни професії педагога, але бачу, що молоде покоління взагалі нею не цікавиться, а державна політика не пов'язує державне замовлення із цією професією. На жаль...
@andreymak79674 ай бұрын
А для чого державі витрачати ресурси на навчання спеціалістів, які в майбутньому ніколи не знайдуть роботу?
@dannyford53065 ай бұрын
Дякую за освітнє відео, дуже корисне для школярів і людей, які визначаються з професією. В сучасному світі постійно треба навчатися, довчатися і бути готовим змінювати прфесію під потреби ринку. Майбутнє за STEM ❤.
@Vyacheslav.S-15 ай бұрын
Дякую!!! 🤝 Дуже цікаво, чітко, інформативно! 👍
@КарінаФранко-е1ы3 ай бұрын
Відео прям ТОП. Дякую за вашу роботу
@andriimykhailov1545 ай бұрын
Дякую, чудове відео! В подальшому ШІ може бути інтегрований у віртуальну і доповнену реальність. Тоді зʼявиться ще більше нових робіт і новий стрибок технологій.
@Erhard-Ludwig-Groß5 ай бұрын
Дуже корисна інформація , дякую )
@RafatTürk5 ай бұрын
Дякую за дуже цікавий випуск
@pro_kino_ua5 ай бұрын
Професія майбутнього #1 це мешканець гетто який живе на виплату по безробіттю і дивиться Тік-ток
@curiousperson60625 ай бұрын
Ще невiдомо коли i як закiнчиться вiйна, скiльки людей виживе i що буде далi, а вони вже планують. Краще би планували як припинити це знишення народу
@GBrukh5 ай бұрын
Страшно
@АннаЧорна-ж4г5 ай бұрын
Сидиш на соц виплатах, трохи недоїдаєш, трохи шмоток і телефончик з інтернетом. Ось і все життя
@demonsysk99245 ай бұрын
Дуже цікаве відео. Дякую за матеріал, ви круті!
@ulyanababyak51425 ай бұрын
Дякую, було дуже цікаво
@marialozytska61725 ай бұрын
Думаю, поки діти з малечку мають в доступі гаджети, бо для більшості батьків це вигідно. То діти втрачають у розвитку, адже не спілкуються, не розвиваються, стають агресивними ( про яку емпатію ви говорите? ) дефіцит уваги зашкалює… а потім всі шукають психолога, щоб розрулив ситуацію. Це називається- цифровий аутизм. А ви про професію майбутнього. Це психолог. Психотерапевт- жива розмова . А скільки людей похилого віку, які потребують не робота , а звичайної, доброї опіки і турботи… це буде приємно , щоб робив робот? Ви кажете про STEAM, а забули , що люди, діти- це не просто оболонка із білка, вуглеводів та жирів- це насамперед -ДУША. І їй потрібні всі ці речі, які ви бажаєте на день народження. Тому ці цифрові технології та ШІ не є панацея , і потрібно говорити, як зробити так , аби люди стали не лише розумними, а й добрими, щирими. Інакше буде катастрофа. Війна це показує, бо байдужість і цинізм зашкалює, а гроші і обороти на війні всім країнам необхідні!!!!
@anvil_game19475 ай бұрын
Згодна з Вами! Але щоб не було цифрового аутизму, потрібно самим батькам спілкуватися вживу з дітьми, показувати, що можна зробити, коли немає поруч гаджета, це важка праця " батьки". Я завжди кажу своїм дітям: я буду щаслива людина, якщо ти візьмеш все що я знаю, та примножиш та поліпишиш це для наступного покоління 😊. Людина 💯 соціальна, її потрібно живе спілкування. Ніякий ШІ це не замінить 😢
@marinavodolazskaya61094 ай бұрын
У відео згадували,в тому числі,про психотерапевтів
@ЮлияЛучик-о3д5 ай бұрын
Спасибі за такий необхідний огляд! Розкидаю це відео в особисті повідомлення всім дорогим мені людям. Мене ця тема давно цікавить. Тому інформацію вважаю дуже корисною ❤
@ivanfaza88474 ай бұрын
Потрібно триматися основних потреб людини. Їсти люди хочуть завжди, і в щось потрібно одягатися.
@tetinni5 ай бұрын
Дуже цікаво! Дякую 🤗
@dannyford53065 ай бұрын
В Україні не вистачає освітніх відео для популяризації STEM професій серед молоді. Всі хочуть крутити бінанс, ставати гуманітаріями, або нічого не робити і чекати "допомоги від заходу". На наших плечах лежить обов'язок змінювати це, своїм прикладом, стаючи кваліфікованими інженерно технічними спеціалістами.
@SmartPhoneEvh-ip1si5 ай бұрын
Що? Сьогодні 90% випускників вступають на ці спеціальності. Пс. В Європі 5-10%
@BelyaevStas5 ай бұрын
Це мабуть жарт. Кількість спеціалістів в цій галузі значно перевищує попит на них.
@dannyford53065 ай бұрын
@@SmartPhoneEvh-ip1si Тому що бути технарем важко. Коли у тебе багаті батьки, ти можеш собі дозволити work-life-balance, але такі умови були побудовані попередніми поколіннями европейців і це дозволяє їм таке баловство як економіка, музика, живопис, соціологія, психологія, боротьба за права бомжів, мігрантів і ледарів. Ми далеко не в таких умовах, ми ті, хто повинен почати будувати таку Європу тут, щоб можливо наші онуки могли дозволити собі займатися баловством.
@dannyford53065 ай бұрын
@@BelyaevStas Ви маєте на увазі кількість "спеціалістів", які закінчили університет заради гуртожитка / відстрочки від армії / корочки / стипендії, щоб ходити і розповідати всім як вони з дипломом за спеціальністю rocket science не змогли знайти собі місце в Україні, і тепер вимушені працювати в кол центрі? Якби всі ці люди паралельно з навчанням в університеті вже на 2 курсі гортали вакансії на ворк.юа за спеціальністю, намагалися працювати, перевчатися, якщо під їх спеціальність, програма якої не змінювалась з 1960 року, немає роботи в Україні. Ті, хто дійсно вчився, пахав, як це роблять на заході, виконують зараз цікаву роботу, роблять кар'єру, отримають високу зп, і я зараз не про ІТ. Але це 2-3 людини на 30 одногрупників, за моїм суб'єктивним спостереженням. Всім іншим дійсно не вистачає роботи, тому що вони просто не доклали достатньо зусиль, щоб виконувати складну роботу.
@dannyford53065 ай бұрын
@@SmartPhoneEvh-ip1si Хтось видалив попередній коментар, напишу трохи гуманніше... Бути хорошим технарем складно. Захід наситився багатством і з жиру біситься. Коли у твоїх батьків вже є гроші, ти можеш бути юристом, економістом, піти в соціальні, гуманітарні, культурні науки, захищати права безхатьків тощо, але ми в Україні, середньомтатистино знаходимося в іншій ситуації. Якщо наші батьки не стали багатими, то хоча б ми повинні стати багатими, щоб вже наші діти, або онуки могли займатися баловством. Гуманітарії не заробляють гроші, гроші заробляють в галузях машинобудництва, матеріалодобування і обробки, надання наукових та технічних послуг, проектуванні та будівництва. Не вірите? Тоді подивитися з чого складається ВВП найбагатшої економіки світу - США.
@fasadchkn5 ай бұрын
Супервідео Дякую
@ТетянаГулевата-ц2е3 ай бұрын
Потрібні завжди всі професії. Головне, творчий і люблячий підхід. Це можуть тільки люди.🙏🏻❤️
@rybakova_anastasiia5 ай бұрын
Дякую 🇺🇦❤
@anvil_game19475 ай бұрын
Без слюсаря та зварника, яки по місцю придумає..аж ніяк, і через 💯 років це буде Топ професія...того ж робота треба зібрати..😊
@andreymak79674 ай бұрын
Тесла в 2026 році планують запустити в масове виробництво роботів зі штучним інтелектом. Думаю, вони швидко замінять слюсарів і зварювальників
@ninasolovyova46134 ай бұрын
@@andreymak7967скоро - це коли? В найближчому майбутньому приватна особа навряд зможе собі це дозволити. Логістика ким буде ким розроблятися, хто переміщуватиме... Багато питань
@kroal552 ай бұрын
@@andreymak7967 для ремонту тесли? Можливо. Але чи зможе робот відкрутити гайку, в якійсь "жопі", ябо в якомусь нетиповому проекті?
@OksanaIvanenko19983 ай бұрын
дякую за інформацію
@alexanderkharchenko84145 ай бұрын
Цікава рубрика.Дякую BBC News Україна, пізнавально👌🤝
@МерабиСуслов-о4р5 ай бұрын
Лайк ! Спасибо большое, очень интересно было !
@СвітланаДудко5 ай бұрын
Дуже корисне відео)
@yuradzvinchuk3014 ай бұрын
Шикарні сюжети у Вас
@kkulikov4 ай бұрын
Це було цікаво
@Andriy_Polishchuk5 ай бұрын
Дивні відчуття в моїй голові... Світ рухається вперед й в той же час ціла країна (Україна) "зноситься" під корінь, наче немає нам місця в цьому новому й "сталому" розвиткові. Ми лише одна країна на фоні цілої планети й наше зникнення не відчує ніхто :(
@herojam.slava.5 ай бұрын
Не верзи дурні!
@ЛюдмилаДомнич-г6ф5 ай бұрын
Помиляєтесь. Якщо зникне Україна, то зникне весь світ.
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
Кожна країна зосереджена лише на своїх проблемах. Але демократичні країни завжди можуть допомогти занепоєннями та моральною підтримкою.
@herojam.slava.5 ай бұрын
@@Andriy_Polishchuk не розганяй зраду
@АннаКосяк-с7р5 ай бұрын
У світі станом на 2024 рік більше 100 воєнних конфліктів різної інтенсивності. На близькому сході теж були страшні бомбардування дитячих лікарень від прикриттям того, що там є воєнні бази. Так що не ми одні
@andreberezovskiy5 ай бұрын
Спеціалісти з ШІ перекладу тваринної(я не про москлів)) мови на людську. Дякую Вам за як завжди дужже файнецьке, цікавенне, корисне та пізнавальне відео!!!
@ИннаРуденко-о3ф5 ай бұрын
Розсмішили, дякую.
@sunriseunt36725 ай бұрын
Дякую
@MrLiverani5 ай бұрын
Дуже цікавий і змістовний ролик. Розіслав багатьом знайомим посилання
@ManhattanUA5 ай бұрын
Думаю, потрібна буде професія виїзного оперативного психолога ( у спецформі, з транквілізатором і все таке), бо зі ШІ деградація більшої частини людства не минуча, без праці фізичної, розумової нас чекають гострі психічні порушення, як мінімум якісь нездорові ідеї (бо всі інші зробить або вкраде ШІ) на фоні втрати віри у власні можливості, а ще перенасичення інформацією, а до цього ще перенаселення, глобальне потепління - мозок буде просто кипіти... Краще б питанням космосу займалися, а то щось такі розумні-розумні, а вільно туди ще досі не літаємо, хоча які надії були. Тепер ще й "функцію подумати" віддали програмі, а хто перевірить потім, у далекій перспективі, коли ШІ буде для нас, як Інтернет чи моб. зв'язок, чи програма правильно подумала 🙃 що коли хтось введе туди спеціально щось поганське або вигідне комусь? Але спокійно-спокійно, ще трохи і нам не треба буде про це думати 😂
@tatyanagrigorenko92304 ай бұрын
Колекціонуйте книжки як майбутній аспірин і читайте читайте читайте ❤❤❤ щоб ШІ луснув нарешті !!!!
@ruslanvlad5 ай бұрын
Іспанською мовою говорять не менше людей, ніж англійською , дякую за цікавий етер.Слава Україні !
@feanorfs63135 ай бұрын
так і є, але якщо казати про мову технологій - то це англійська. Можливо, якщо в Іспанії, Мексиці чи Аргентині станеться технологічний прорив то буде мотивувати вчити іспанську для вивчення цих технологій.
@DARDA3605 ай бұрын
A де ж ті іспанські максвелли та бернуллі? Загадкова культура...
@putinisakiller80935 ай бұрын
НАБАГАТО менше.
@emigrant4life5 ай бұрын
а китайською та хінді, ще більше
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
Англійською в Світі розмовляє десь мільярд. А скільки розмовляють іспанською?
@woodycollins8885 ай бұрын
Найвищий попит буде на полі переробки сміття! 🎉 Найважливішим елементом якого є, як усі вже здагодались, радіоактивні відходи! 🎉 Це гірше ніж пластик, але й пластик треба зберігати та переробляти, препустимо на теплиці, більше їжі і так далі 🎉 Щасти! ❤
@ЄвгеніяШевченко-к6ъ4 ай бұрын
дуже цікаво
@lyudmylasmolyanyuk20694 ай бұрын
В цікавий час живемо. Мені завжди приємніше та результативніше розмовляти з реальною людиною оператором ніж писати в нікуди.
@ІП-12СпаськихМикола3 ай бұрын
завдяки технологіям рівень виробництва і рівень життя росте, можна буде вибирати легшу роботу, а важчу перекласти на машини.
@slavk0brovko5 ай бұрын
Штучний інтелект.Це все про тих хто не працює руками.
@СлаваГлебский-о1в5 ай бұрын
Так вже зараз зростає потреба в нових технологіях і нових спеціальностях. Навіть в нас і зараз. Збирати дрони можуть люди з підготовкою. Тому в першу чергу нові спеціальності у військову сферу.
@KumaAlina3 ай бұрын
Очищення скоріш за все!
@kd_violet3 ай бұрын
Експерти з пожежної, мінної безпеки, безпеки життєдіяльності та запобігання надзвичайним ситуаціям.
@LEO2008k5 ай бұрын
Круте відео
@джи-джи-в9и5 ай бұрын
Після служби в армії (мій досвід), вагітності і навіть ув'язнення за гратами спробуйте адаптуватись до нових умов швидко😅. Ні, звичайно, блогери у яких був такий досвід підтримувані деякими політиками обов'язково розкажуть вам, неймовірні історії успіху. Але для 80% це шлях зубожіння, якщо звичайно не обрати міграцію або кримінал.
@augusta885 ай бұрын
Категорично проти спілкування з ШІ
@andreymak79674 ай бұрын
А кого цікавить твоя думка? Колись погонщики також були проти автомобілів, і де вони зараз?
@MariaL85 ай бұрын
Якщо люди не подолають розрив між технічним і духовним( культурним) розвитком, то вони самознищаться. Необхідний баланс між точними і гуманітарними знаннями, бо в гуманітарній царині ми тупцюємо на рівні Відродження.
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
Головне, щоб було що жерти. Без решти можна обійтись.
@MariaL85 ай бұрын
@@АлександрШейка-ц5ь , здається Залісся з голоду не пухло
@ЛолітаМиколаївнаМенько5 ай бұрын
Слава Україні!
@2ovob4ehko5 ай бұрын
Штучний інтелект замінює бухгалтера, але додає професію спеціаліста, який буде працювати зі штучним інтелектом і пояснюватиме штучному інтелекту, що йому робити замість бухгалтера.
@qqlexa5 ай бұрын
Так, але одного спеціаліста який пояснюватиме буде достатньо, шоб замінити більшість бухгалтерів
@BelyaevStas5 ай бұрын
@@qqlexaваша правда. Більше того, за 20 років технологічний прогрес це і так вже зробив. Раніше в кожній фірмі на повній ставці був бухгалтер, а то і не один, а зараз один працює одразу на декілька. І штучний інтелект це тільки поширить.
@КсюКнязь-з3м5 ай бұрын
буквально за пару років роботу втратили більшість копірайтерів)) без роботи лишились ті (більшість), хто писав типові та сео описи для товарів наприклад чи типові статті для наповнення сайтів
@МируМир-р5с3 ай бұрын
Не може замінити бухгалтера , це фінансист на фірмі і людина яка відповідає за документи , ще й достовірне відображення всіх даних для держ служб по діяльності ФОП чи ТОВ . Раніше були бухгалтери в штаті , тому що не було аутсорсингових фірм . На цих фірмах на одну бухгалтерку накидають по 10 ТОВ та 10 ФОП ,все робиться на швидкість , а не на якість . Бо коли ТОВ не велика , то їм так вигідніше економити кошти за роботу і не платити податок за працівника. І програма в якій працює бухгалтер , ніби з минулого століття , там все треба вручну заповнювати не кажучи вже про накази , листи які треба самому набирати і збір оригіналів документів, ще й перевіряти їх на помилки .
@DavidGarrick15153 ай бұрын
Будущие профессии можно только пытаться предсказать , предвидеть нет ! Но постоянная работа и постоянное обучение это буде важной способностью в будущем
@SmartPhoneEvh-ip1si5 ай бұрын
Завжди потрібні будуть сантехніки, будівельники, репетитори, вчителі, лікарі.. а всі ІТ-професії може замінити ШІ
@halynabybyk19433 ай бұрын
Щодо бухгалтерів: допоки в Україні існує процес блокування податкових накладних, то жоден ШІ не впорається з процесом розблокування, бо у нього "закипить плата". Поправте мене, шановні спеціалісти у цій сфері, якщо я не права)))
@katerynasytchenko3385 ай бұрын
Клас, дякую, було цікаво. Так і є у Франції наприклад, набагато більше автоматичних кас ніж касирів. І тільки 1 оператор на 8 кас.
@верба-ц2б5 ай бұрын
Люди будуть потрібні, щоб на них перевіряти і досліджувати винаходи. Тобі ж як лабораторні криси.
@olehhumeniuk16325 ай бұрын
штучний інтелект і робототехніка - майбутні професії ... ось тільки що людям залишиться 😢 вже роботу нема де знайти
@sg6630Ай бұрын
вчись новому
@женягуньков5 ай бұрын
"Ще одна професія як 1000 років тому. І це не те що ви подумали" Добре 👍
@ИмяФамилия-ы5ю9э5 ай бұрын
Видео СУПЕР 👍. Отличная аналитика.
@csxyg7fr5 ай бұрын
дуже цікава ініормація,але по Києву ще дуже багацькл туалетів аля сортир чи уборная,це у самому місті..то треба для початку вирішити таку ось банальну проблему,а,вже потім..как космичесские корабли бороздят просторы вселенной..бо як кажуть ще солома з дупи стирчить а вони просторікують....
@ВаляВоля-м2х5 ай бұрын
Про вчителів-гуманітаріїїв нічого не почула, вони зараз нікому не треба, судячи із зарплати, а далі, то і зовсім... Як людині, яка гуманітарій перейти на фінансову професію, чи в ІТ, це капець
@dannyford53065 ай бұрын
Щоб не було цієї проблеми, дітям, ще будучи школярами потрібно досліджувати потребу ринку, бо від цього залежатиме все їхнє наступне життя. І зрозуміти, що гуманітарні професії, на які йде навчатися переважна більшість українців, нікому не потрібні. Ринку потрібні працівники STEM, інженерно-технічні спеціалісти в сфері машинобудування, і було б краще, якби більше українців це розуміли, інакше ми біднішатимемо далі.
@vadimnastasiuk11855 ай бұрын
Не зайве було б сказати щось про специфіку українського ринку праці
@МтаМта-б1м5 ай бұрын
Робота вчителя через два роки буде цінитися саме вище,от побачите
@SweetyKitty5 ай бұрын
Ви говорити про гуманітарієв наче то розумові інваліди. Як захочуть в ІТ, то вивчать за півроку-рік те, що треба і почнуть працювати. Це дуже поширена історія.
@klymsawur77335 ай бұрын
Ставати духовними наставниками - розповідати людям мудрі речі з філософії, літератури, історії. Між іншим у відео опосередковано про це є.
@ТетянаГулевата-ц2е3 ай бұрын
👏👏👏❤❤❤
@totifogotti38545 ай бұрын
Компютер теж мав полегшити життя...життя трохи полегшив, але намножив добіса нових професій. Передчуваю, що затрати харчової енергії до інтелектуального продукту у Людини вищі(роботи грітимуться сильно або постійно дозарядку/охолодження потребуватимуть). З позиції медицини - чистий Геній. З позиції міжгалактичних подорожей - логічна еволюція. З позиції військових конфліктів - роль зарядних станцій, РеР/РЕБ, вірусів і кібератак тільки зростатиме. Якось так.
@totifogotti38545 ай бұрын
Однозначно, потрібне регулювання алгоритмів дій і поле діяльності...
@СіромахаБайдужий5 ай бұрын
Сама цінна професія ремонтувати за маленьку зарплату те що понапридумують🎉
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
вони ще придумають так, щоб те що вони понапридумували неможливо було відремонтувати.
@andynaum47015 ай бұрын
Сантехніка не замінить штучний інтелект, бо як прорве...-)
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
ваші спроби прогнозування дуже наївні, та майже нічого не мають спільного з реальністю. Дуже кумедно спостерігати як гуманітарії міркують про технології.
@zirka-art5 ай бұрын
Ну взагалі тема відео базується на зарубіжних дослідженнях та висновках. Тому в описі під відео і такий великий список посилань.
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
@@zirka-art Нажаль, довжина списку посилать ніяк не наближає ці прогнози до реальності. Зараз дуже багато всіляких мамкиних експертів. Копірайтери, рерайтери, один у одного переписують, а потім посилаються на таких як і вони. Це замкнена, самодостатьня система.
@kostian26635 ай бұрын
Таким чином для зростання і процвітання нашої країни, вкрай необхідно розвивати науку та освіту. Для цього треба бюджетні професії тримати на належному рівні оплат, бюджетних дотацій. В нас цього не було і немає звідки взятись. Наше все - швидкі гроші! Продати землю і все. Так що, будуть напевно наші діти мити та заправляти роботів.
@НаталияУсенко-й4и5 ай бұрын
В свій час комбайни та техніка замінила серпи, і ніхто не жаліється)
@alenafomenko48224 ай бұрын
Сподіваюся, що боти в кол-центрах зникнуть, як явище! Ні разу робот не вирішив мою проблему! Дає стандартні відповіді, які я можу почитати на сайті. Але ж і вперті ці боти - "переключіть мене на живу людину" - і п'ять хвилин відмовляють!
@mariiamaria19164 ай бұрын
Я з Вами 🙌
@ПавлоКозенко-ь8д5 ай бұрын
В Україні - грантописці і менеджери проєктів, бо Захід нам гроші буде давати суто під проекти, а не просто так.
@BlackColibri5 ай бұрын
🎉Оо якраз попала на школу проект менеджерів)) сьогодні вчили писати на гранти😂
@svitlana15345 ай бұрын
А що вчителі ) просто цікаво як ви про це розказуєте
@ZIlberbot5 ай бұрын
я вважаю що листоноша буде найпопулярнішою професією
@svitla_na215 ай бұрын
Дуже цікаво) трохи все одно лячне щодо роботів і того що ми ще менше будемо спілкуватися.. А ще увила, як наші нащадки років через 100-200 будуть сміятися над цим усим що тільки прийде, і вважатимуть нас "дрєвніми"😂😂😂
@Світлана-п9в3л5 ай бұрын
Насправді людство деградує , це видно не озброєнним оком , дивимось на товари , техніку , що виготовляють -- це жах ! Якщо раніше без поломок речі служили роки , то нині це місяці , і знову ремонт , або покупка нового , зате ростуть звалища біля міст і містечок , навіть в селах такої кількості сміття ніколи не було ! Ваш випуск трішки фантастичний , наше майбутне , як у мультику "Валлі" .
@evgeniizahaliyk8545 ай бұрын
Вже сьогодні міліони людей не мають роботи І ні до чого доброго нейде буде більше безробітних
@innamukha98405 ай бұрын
робота є і її набагато більше,ніж людей,які хочуть працювати
@Drexsari_live4 ай бұрын
Якщо відкинути загальні положення притаманні Україні то новий виток буде набагато важчий бо заміна існуючих місць на нові буде в а бік збільшення. Наприклад робототехнік відремонтує робота який буде ремонтувати наступного робота, чи доставка речей спровокує виникнення 10 нових місць в разі заміни 10 людей які розвозили піцу. Я б оцінив зменшення місць робочих місць 1/10 і це оптимістично не дивлячись в бік роботизованого автозаводу від Xiaomi де 10 робітників обслуговують усю лінію. А відео про роботизований склад амазона вже 10 років і це до масової появи ШІ та вже і сортування роботизоване.
@TheSabadoshYura5 ай бұрын
Змістовно 👍
@ВолодимирШаульський5 ай бұрын
Так, і дійсно. Якщо 40 років тому хтось міг розповісти тоді про технічні новинки, особисто сам не повірив би, мабуть. Вже мої діти навіть не уявляють, що не було колись мобільного зв'язку, а мене років 10 тому питали чи не було раніше інтернету...
@redpanda34305 ай бұрын
Ми налягаємо на мови. Все почалося з кількох книг Кінга, куплених на Віоліті в англомовній редакції, і понеслось.
@Angry-PM5 ай бұрын
2:40 "може збільшити соціальну нерівність" - а може й не збільшити, хто зна. 2:50 "спробуй витримай конкуренцію з ним якщо ти мігрант" - легко. На ціну готової моделі я можу роками стояти на кухні навіть в європі, а а на ціну розробки можна довічно орендувати селище поварів. Шановний ведучий та автори тексту, якщо ви не припините займатись популізмом, а продовжите писати просто "гучні" тексти - то якраз вас і замінить ШІ, тому що генерувати рандомну маячню він вже навчився. Чи ваш текст вже написаний ШІ?)
@andriifedchenko35843 ай бұрын
Перше, шо б мені пояснили у майбутньому - це то, що слово "менеджер" перекладається як "керуючий", "директор", "начальник відділу". І дуже б здивувалися словосполученню "менеджер соцмереж". Скільки можна! Купіть перекладач та витравіть вже з себе цей пережиток 90-х!
@АннаКаренина-ы1д5 ай бұрын
❤❤❤
@sanproekt5 ай бұрын
найпростіше підтвердити здібність до пророцтва причипивши відео ВВС Нюз Україна з 2014 року про 2024
@phystimnАй бұрын
нагадайте посилання, будь ласка )
@avetianira56094 ай бұрын
❤❤❤❤❤цй❤❤❤
@Miha-5805 ай бұрын
Зрозуміло.
@evgendavidyuk24982 ай бұрын
Насправді людям природньо потрібні люди. Сім'ї зменшуються, діти з батьками живуть все далі, шлюби не тривалі, в тонкощах близьких стосунків все менше бажаючих розбиратися, і все більше тих, хто хоче щоб під його підлаштовувались, а не самому підлаштовуватися під інших. Багато людей одиноких і тих, кого не розуміють. ШІ в першу чергу замінить половину спілкування, він не буде дратуватися, вихвалятися, зневажати, ображати, проявляти зайві амбіції і робити у стосунках все те, що веде до їх розриву. Багато людей буде все більше мати штучних друзів ніж справжніх. Але біологічна і соціальна потреба в людях нікуди не дінеться, ми все ще стайні мавпи і довго ними будемо залишатися. Тому сервіси, де з людьми будуть працювати люди будуть все одно актуальні. Спілкування, стосунки, виховання дітей, допомога у навчанні, все це буде потребувати людей що зацікавлені допомагати іншим.
@ОксанаЕвдокимова-п7з5 ай бұрын
Ми , бухгалтери, свою роботу ШІ не віддамо😊
@valentynashulha97654 ай бұрын
А это у нас питати буде 😂😂😂😂?
@ОксанаЕвдокимова-п7з4 ай бұрын
@@valentynashulha9765 ну от ви ж питаєте
@oberonua94625 ай бұрын
До сих пір не розумію, чому я вчив у школі узкій ізиг і узгую літературу
@vasik97195 ай бұрын
А я бачив, як в Канаді, саморозрахункові станції в гіпермаркетах поступово прикривають. В Walmart, наприклад та й не тільки. Незрозумілий тренд останніх місяців.
@SvitlanaProtas5 ай бұрын
багато крадіжок
@Мемнийдед-х5к5 ай бұрын
Саме головне в житті треба бути гнучким!😅😅😅
@АлександрШейка-ц5ь5 ай бұрын
Як трос для пробивання унітазів.
@АскольдСергеев5 ай бұрын
Сама популярна професія - перекручувач історії. А також навантажувач лапши на вуха через засоби масової інформації.😅
@olenapavliuk70605 ай бұрын
а де подінуться футболісти, боксери, танцюристи, тренери ітд? якщо люди будуть лиш відпочивати, "творчістю займатися" (бо роботи їм полегшать життя ) і при цьому ще менше будуть рухатися ніж зараз, то буде якась деградація. А ще вчителі: хоч і можна багато чого вивчити онлайн, з віртуальним якимось вчителем, проте, як ви саамі казали, людям потрібні люди, тому мені здається, що ця професія не зникне.
@ЛюдмилаДомнич-г6ф5 ай бұрын
Може вчителя й будуть, але система навчання повинна змінитись, це точно.
@SviatoslavPetrov5 ай бұрын
Q: а де подінуться футболісти, боксери, танцюрист A: хоча це все спорт, але в одночас - це сфера розваги публіки. А у сфері розваг, люди залишаться, бо публіка не буде переживати за змагання бездушних машин. Доведено століттями, з часів гладіаторських боїв та перших олімпійських ігор. Q: А ще вчителі... А: Наврання стане цікавішим. Устарілі методики повинні зникнути. Вже є практика: успішні учні, навчаються загалом самостійно, консультуючись з штучним інтеллектом, що звільняє час викладача для того, щоб він міг приділити більше уваги менш успішним дітям. Це призводить до вірівнювання успішності коллективу классу. Також, ШІ допоможе знаходити більш цікаві задачі та приклади, щоб у учнів не виникло питань, нащо воно мені та це я це буду використовувати у житті? Але звісно, від батьків також буде вимагатись зоб вони правильно виховували грамотність в дітях, що AI то помычник а не чарівна паличка, яка замінить мозок.
@SweetyKitty5 ай бұрын
Викладачі та тренери як раз перші кандидати на зникнення. Чи це погано - гарантована висока кваліфікація, ніякої субєктивності та особистих уподобань, ШІ ніколи не роздратуєть і не захворіє.
@andrewsmadich63845 ай бұрын
всі спортсмени підуть в депутати 😂
@Світлана-п9в3л5 ай бұрын
Не знаю чому , але зараз кількість вчителів професіоналів зменшилась -- діти ненавидять школу , приблизно 80 процентів, їм там не цікаво , в дитини немає вибору , чим займатись .Дивіться про фінську школу , ще мене дуже здивував дит.садок у Китаї.