BEŇOV - BĚLKOVICE

Рет қаралды 276

televizeprerov

Күн бұрын

Opravdovou kanonádu viděli na závěr sezony I. A třídy diváci v Beňově. Domácí si chtěli pojistit konečné šesté místo tabulky a v souboji s jedenáctými Bělkovicemi připravili pro fanoušky pořádné útočné hody.
Poločasové vedení 3:0 ale tentokrát bylo ošemetné. Ta pořádná přestřelka začala po změně stran. Bývalý obránce Zubrů Matyáš Gréč sice napodobil bratra Jána a zvýšil na 4:0, pak se ale probudili hosté.
V 63. minutě to po gólu Macháčka bylo 5:1 pro domácí, v závěru se ale Beňov musel po brance Michala Sklenáře na 6:5 ještě strachovat o výsledek. Dobře to nakonec dopadlo.
Beňov tedy zakončil další sezonu v I. A třídě na šestém místě tabulky. A byl to ročník jako na houpačce. Skvělý vstup do sezony, pak nepovedený start jara a konec trenéra Pavla Hoška, kterého nahradil bývalý hráč Beňova Vladimír Nesňal.
V týmu tedy kromě Jakuba Hrabala zůstane i trenér či kapitán týmu a autor 21 branek Filip Machač. Stejný počet gólů zaznamenal i útočník Marek Macháček, další důležitá postava jara. Mezi opory se okamžitě zařadil i bývalý obránce hokejových Zubrů Matyáš Gréč, který si připsal devět branek.