Рет қаралды 22,486
Meziádnál kezdtünk... toronyiránt át a Jád völgyébe, ahol megmásztuk a Bultz követ. Majd innen az újonnan épült aszfaltúton átmentünk Havasrekettyére, ahol megnéztük a vízesést. Innen a Pádis lett volna a cél - de a hátsó bejárat a fennsík előtt 3-4 km-rel járhatatlan lett... :(
Így hazafelé még megnéztük a sebesvári várat... ;)