Спасибо тебе друг! Ты очень сильный препод. Храни тебя и твоих близких Бог!
@СильвестрСергеев-л9з2 жыл бұрын
Большое спасибо за курс. Помогает отвлечься от новостей.
@jeoparrdy2 жыл бұрын
Merge sort!)))) Це назавжди зі мною)
@caffeinejavacode14752 жыл бұрын
Велике дякую за відкриті відео
@goodvin8554 Жыл бұрын
Розумію що урок не про це, але від себе як "експерта бульбашкового сортування" :) хочу відзначити. Якщо у вкладеному циклі не відбулось жодної перестановки, то це означає що массив відсортован і ми прериваємо сортування. Тому при одразу відсортованому массиві буде лише один прохід, і складність O(n). Дякую за лекції!
@Bobocode Жыл бұрын
Дякую!
@Bobocode2 жыл бұрын
ДЗ: 1. Реалізувати сортування вставкою (Insertion sort) 2. Реалізувати сортування бульбашкою (Bubble sort) 3. Реалізувати сортування злиттям (Merge sort) 4. Порівняти алгоритми 5. Перевірити час виконня кожного алгоритму на великому об`ємі даних (50K+ елементів)
@goodvin8554 Жыл бұрын
Sorting an array of 500000 elements: insertionSort: iterations 62372444885, time: 17388 ms bubbleSort: iterations: 125000103930, time: 334006 ms mergeSort: iterations: 10475711, time: 64 ms
@ОлегПаламарчук-р5к Жыл бұрын
Дякую, що надали завдання у відкритий доступ!
@feoktant2 жыл бұрын
Чудовий урок! В мене як завжди є довгий коментар для промоуту каналу ;) 1. Є ще одна чудова властивість алгоритмів - чи можна їх розпаралелити? Приклад зі стрімом дуже крутий. Merge sort можна паралелити, з іншими є нюанси 2. CPU і RAM є обмеженими ресурсами. Але вони не впливають на алгоритм. Можуть впливати на вибір того чи іншого алгоритму, але це вже інженерія 3. Big O може добряче стрільнути в ногу. Особливо якщо ви вирішили використати LinkedList замість ArrayList у Java, бо під задачу ніби так ефективніше - ніт. Інженерія вам цього не пробачить) нажаль, тільки бенчмарки Великий респект за приклад з картами - дуже наглядно! А от код на циклах з массивом дуже тяжко читати. Якщо переписати їх на Linked List (самописний, або std), то вони читатимуться простіше, бо будуть набагато ближчими до прикладу з картами. Дякую за контент, понастальгував за універом)
@Bobocode2 жыл бұрын
Дякую за коментар. 🙂
@andrii.kukuruza2 жыл бұрын
Дякую!
@ОлегПаламарчук-р5к Жыл бұрын
Thanks.
@caffeinejavacode14752 жыл бұрын
Кажуть Алгоритми формують problem solving skill
@olegbenuk20292 жыл бұрын
Не зовсім зрозумів про Спейс комплексіті, в цих алгоритмах воно наче однакове. Про яке створення другого масиву йде мова?
@Bobocode2 жыл бұрын
В цих однакове. Як приклад, в сортуванні злиттям інакше - там створюються нові масиви.
@olegbenuk20292 жыл бұрын
@@Bobocode Зрозуміло, дякую за відповідь
@DVBLEX2 жыл бұрын
немов згадав алгоритми які проходив в університеті на кафедрі ПЗ.