Дякую! Дуже цікава розповідь, приємний голос, гарно зроблене відео.
@LeviTu4 жыл бұрын
Дякую всім причетним до цієї великої справи. Дуже цікаво.
@ТаняШмідт-ж1р3 жыл бұрын
Дякую за вашу працю! Дуже цікаво ! 💙💛
@МаріяКубаєвич2 жыл бұрын
Дякую щиро.
@Марія-щ7о9с3 жыл бұрын
Дякую! Як завжди цікаво!
@АндрейЛевко-ч2п9 ай бұрын
Да Великий Человек Был и Гетман Войска Запорожского Низового Богдан Зиновий Хмельницкий
@ГВенько22 күн бұрын
Цікаво дивлюсь незліченно раз❤❤❤
@Тестостерон-я5т4 жыл бұрын
Мартін Калиновський - «Дідич Нефедовців и Гумінців» - став засновником гетьманської лінії Калиновських. Його син Валентій Олександр Калиновський в 1609 році рішенням сейму купив величезну безлюдну територію - «пустеля Умань» На власні гроші почав будувати Уманську фортецю, допомагав заселення української Поділлі засновуючи новіе і нові поселення. Власним коштом відновив згоревшій замок у Вінниці, а на острові Кемпа звів новий замок і палац. У 1609-1611 роках брав участь зі своїм військом в поході на Москву. Був надійним щитом Подільської України, брав участь у багатьох битвах з ординцями, отримав за сміливість титул «генерала землі подільської». У 1620 році в битві з турецькою армією при Цецорі Валентій Олександр Калиновський загинув. Його син Мартін Калиновський був гідний спадкоємець руського шляхетського роду герба Калинова, представлені в Подільських і Брацлавський землях. 1618 році перебував у війську Речь - Посполитої королевича Владислава IV Вази під Москвою, був важко поранений. 1624 воював проти татар в битві під Мартиновим. У Берестецької битви командував левім крилом української армії Речь - Посполитої, проти ординських татар і козацьких банд Хмельницького, що дозволило 4 серпня 1651 року звільнити Київ. У 1652 році загинув разом зі своїм сином не посоромивши свєї руської гідності в битві під Ботаги за Україну союзу народів, проти татар і їх союзників козаків колаборантів Хмельницького. ... І так всѣх' вісѣклі, в тім чіслѣ і самого гетьмана Калѣновского, котрого і голову до Хмелницкого на копьі принесено, і Собецького, старосту Красноставського; прочііх' ж з волѣкая від болота, вбивали нещадно, а син Калѣновского Вь Бубновцѣ, бѣжа мостом', вкачувавши, утонул'; іних' ж многочісленних' татари були. Україна не знає імен своїх героїв, ставлячи пам'ятники зрадникам Хмельницьким і їм подібним негідникам, зануривших Україну в темряву руїни, національне приниження, московське кріпацтво, цивілізаційну відсталість.
@sternimblick4 жыл бұрын
27 грудня, як і я🤗
@irynatynkaliuk54538 ай бұрын
Люблінська Унія була підписана між Польщею і Литвою , Україна в ті часи не була рівна з ними , ніхто з нами унії не підписував
@hradoli70528 ай бұрын
А ми й не говоримо, що Україна підписувала Люблінську Унію. Але й не заперечуйте, що українців тоді не було на правому березі Дніпра. Державності справді не було, а УКРАЇНА була !