Olovnaté benzíny - není to tak daleká minunost! V České republice byly prodávány pod označením Super a Special do 1. ledna 2001. Byly nahrazeny palivem Special s přísadou draselných solí, který byl zrušen bez náhrady v květnu 2010. (zdroj: Wikipedie)
@mafelphotovideo49597 ай бұрын
L - Theanine , super vec ze zeleneho caje , podporuje alfa hladinu v mozku je to extra silny
@DobryNapad8 ай бұрын
Držení mikrofonů vám přijde jako dobrý nápad? Není lepší mít svobodné ruce a normálně gestikulovat? :-)
@janhaspl76058 ай бұрын
Myšlenka, co se mi váže k tomu tématu prostředí a jeho vlivu na psychiku, která mě nedávno napadla. Buď můžeme zůstat v financial hustle městě a snažit se kolem sebe vytvořit prostředí, který nám přináší více klidu a štěstí. Příklad, udělat si v bytě místnost na meditaci, nový nábytek, kytky, zahrádka apod. Nebo stačí změnit prostředí a nechat prostředí přinést nám více klidu a štěstí do života. Např. odstěhovat se na Mallorcu a chodit každý den na pláž, slunce. Nasávat vitamin D a klid z vnějšku. Přijde mi, že lidi se často honí za variantou č.1 i když by mohli být šťastnější už teď když by jen změnili prostředí, což je v týhle době mnohem jednoduší než dřív.
@Vlasta2748 ай бұрын
🎉Bezva - jste bezva 🎉
@tondavyslouzil61418 ай бұрын
Ahoj kluci, fandím vám, díky za tip, kam zajít na Matchu :) Jinak ohledně Číny a vrabců: Někdy za Maova komunismu byla kampaň za vymýcení drobného ptactvaako škůdců, kteří parazitují na úrodě a tím poškozují komunistické hospodářství, tak je s pomocí lidu eliminovali a tím způsobili přemnožení hmyzu a hladomor :D
@kotoucek898 ай бұрын
Líbí se mi jak zmiňujete ty efekty dalších řádů, ale jeden zásadní vám unikl. Ta hláška že "ty chceš dát lidem penííze za něco co pomůže společnosti a nemůžeš dohlídnout efekty" je vlastně zásadní chyba celého systému přerozdělování veřejných peněz. Kdy trh a další přírodní zákony řeší situace ve společnosti daleko efektivněji, než nějaký plánovač/úředník .
@7JeTeL76 ай бұрын
efektivněji pro bezprostřední zisk dané entity ano...on ale i soukromý sektor seká nezamýšlené důsledky, to je prostě věc lidská, nikoli systémová; soukromý sektor však současně sám od sebe neudělá nic, co by mu ty zisky vzalo; viz. např. dlouhodobé snahy ropného průmyslu bagatelizovat klimatické změny...nebo si vezměte chování firem v zemích třetího světa (12/7, dětská práce, úrazovost, toxicita atd.) bez regulí právního státu...pojďme se bavit, co konkrétně by možná lépe fungovalo v soukromých rukou, ale upřímně, jak dojde na věc, tak to tak jednoduché není; co kultura, sport, zdravotnictví, vzdělání, kde je hranice?