Олександре, одне зауваження до озвученого роз'яснення відмінності мокрої та напів сухої стяжки. Ви невірно стверджуєте що різниця тільки в часі роботи теплої підлоги для покриття 2квт витрат. А саме - так, при напів сухій джерело , наприклад котел, буде працювати довше і це не вся різниця! Бо довша робота системи опалення призведе до більших супутніх втрат тепла і за підсумком, наприклад, для покриття потрібних 2кВт при мокрій стяжці система витратить 2,3кВт, а при напів сухій система повинна буде витратити загалом 3кВт за рахунок довшої роботи та супутніх втрат у самому котлі, вузлах розподілу, у трубах подачі теплоносія і т.п.... Ми ж не у вакуумі живемо.
@TerekhovO7 ай бұрын
Вам треба підправити знання по енергопередачи...
@Алекс-я9б7 ай бұрын
А наскільки правда те, що глиняно-вапняна штукатурка з роками по міцності досягає міцності силікатної цегли? Маю дерев'яний будинок, зсередини на стінах дранка й оштукатурено глиною й побілено крейдою. Кожен рік треба білити. Тому хотів оновити дранку(дому близько 100 років), але зберегти глиняні стіни. Але товщина шару глини нерівномірна від 2 до 8 см.
@samba_117 ай бұрын
щось Ви погано слухали
@1.18.20Ar7 ай бұрын
Так як стикався з глиняною штукатуркою частенько під час реконструкцій то скажу що все ж вона більше схожа за міцністю з вапняною штукатуркою але все ж міцності вистачає для внутрішнього оздоблення житлових приміщень
@Алекс-я9б7 ай бұрын
@@samba_11 можливо, але мова в блозі йде про цегляний будинок, а мене з дерев'яного брусу дім. Й питаю тому, що є певні проблеми. Й товщина шару глини нерівномірна.