CDI-W Brno 2024

Рет қаралды 67

Česká jezdecká federace

Күн бұрын

"Program mezinárodních drezurních závodů v Brně - Panské líše začal v neděli 23. června juniorskou soutěží CDIJ. Vzhledem k tomu, že sobotu narušila nepřízeň počasí a část úloh proto byla zrušena, jely se některé túry jen s dvěma úlohami. Mezi nimi právě tato juniorská, která končila úlohou FEI Junior Individual.
Vyhrála ji Polka Veronica Pawluk s klisnou Fallete OLD. Česká jezdkyně Zuzana Hradilová v sedle valacha Kobolda Spring SSS brala třetí místo. Dostala známku 68,137 a na vítězku jí chyběla čtyři procenta. Tereza Malá s koněm Nova Secret Dancer byla šestá a Kateřina Sekaninová s Handiness dojela osmá.
V CDI1* v IM-1 Česko zastoupení nemělo. Nejvíce se rozhodčím líbila německá dvojice Matthias Bouten a Nikki Lauda. Stejně tak v kategorii U25 nestartoval žádný český jezdec. Vítězkou se stala Němka Sophie Kaltenbacher s holandským valachem jménem Impression.
Hlavní soutěží celého mítinku byla Grand Prix Freestyle bodovaná do série Světového poháru. V té podle předpokladů nenašla přemožitele Polka Katarzyna Milczarek, která s Guapem zapsala bezmála 75 procent. Druhý byl Matthias Bouten se Zap Zapem a třetí dojela Němka Antonia von Dungern s DSP Queen Rubin.
IM-II v rámci CDI2* dopadla nejlépe pro Margot Arkemu z Nizozemska, která závodila na klisně Happy4Feet. Túru pro mladé jezdce uzavřela Češka Viktorie Kudelová v sedle klisny Icon Granty na osmé příčce, když v úloze YR Individual Competition dostala přes 65 procent. První místo brala Emma Lou Becca na koni Leopard´s Gucci-Sinclair.
V pony rundě obsadila v neděli výborné druhé místo Lucie Kodytková s Belagiem. Její známka měla hodnotu 69,009 procenta. Na vítězku Franzisku Roth z Německa ztratila tři a půl procenta. Pátá dojela v této úloze Barbora Krejčířová v sedle poníka jménem Altrido Olet´s Koss. Sedmá pak byla Alena Veselá s Happy Lady a devátá skončila Vendula Fajfrlíková s Bonapartem.
Dětskou rundu absolvovala Liliana Hlavoňová na ponym Alpinhorse Marshmallow. V poslední úloze byla čtvrtá se známkou 72,500 procenta. Sedmá skončila Tereza Zeusová na koni Locke." ‪@EquiTVchannel‬