Весело дивитись і слухати люде, які на серйозних щах, розказують про те, в чому самі ніфіга не розбираються😂
@olgaopoka776922 сағат бұрын
Все гранично просто,зрозуміло,лаконічно і з родзинкою гумору на адресу ,,кравастока''☺️👍
@SteelPassion22 сағат бұрын
Гарне відео! Доповнення по рікассо - ще на ньому файно виглядає логотип виробника)
@shoora_smith21 сағат бұрын
Хлопці, дякую за відео, але не погоджусь з 2-ма моментами: - змішали в купу РК і підводи. Про "підводи" взагалі не згадали. РК - це ЛІНІЯ контакту клинка з матеріалом, який розрізається. А підводи - площини між спусками і РК. В "сканді" спуски з підводами об'єднані. - "дулька" - це не виступ, який ви показали, а та сама впадина, яку ви назвали чойлом. Конструктивно дулька і чойл дуже подібні, але призначення їх різне і вони різні за розміром. В чойл можна помістити крайню фалангу вказівного пальця при виконанні певних робіт, а дулька розділяє площини для покращення ефективності заточування - між паралельними площинами в зоні рікасо і площинами, що сходяться на клин (спуски/підводи). Коротко - підтримаю @ДенисГанув
@tur197918 сағат бұрын
Ось РК і підводи ДУЖЕ різонули вухо, будьте уважніше, хлопці. Вподобайка то звичайно, контент треба підтримати, але ваші освітні відео... Удачі, коротше, молодці ви.
@Olleksandr5 сағат бұрын
Слухав - слухав... Хотів комент написати, а Ви вже все розписали. Дякую. Вітаю з Новим роком лосося !!!. Чи рогом... Вже заплутався :)))))
@gunner_9318 сағат бұрын
комент для просування відео, хлопці явно піднялись в якості контенту, більш професійно підійшли до теми, аніж у перші випуски, динаміка хороша)
@SteelPassion22 сағат бұрын
Щодо дола - це також може бути варіантом зменшення ваги леза для кращого баланса всього ножа.
@forest-cat-ua22 сағат бұрын
Стосовно файльшу доповнення, не завжди він таки фальш, може бути і полуторна заточка
@Spitfireua19 сағат бұрын
*Абетка ножемана.*
@vladyslav421 сағат бұрын
Для жорсткості робляться випуклі ребра, а не доли. Доли для зменшення ваги. Так при цьому з'являється 2 ребра, але це побічне. Суцільне лезо завжди буде міцніше
@IhorK2919 сағат бұрын
про опір матеріалів не чув? , а раджу, там на прикладі двотавра гарно розяснено
@vladyslav418 сағат бұрын
@IhorK29 дивіться , при однаковій вазі , звісно, ніж з долом буде міцнішим за плоский ніж з такою ж вагою ( але відповідно тонший). Тут я не сперечаюся. Але у відео сказали, що дол роблять для міцності. Нелогічно. Бо ніж без долу був би важчим, але міцнішим.
@SkeggiUlrich18 сағат бұрын
@@vladyslav4 все ж жорсткість в першу чергу, бо вага через той дол зменшуєть не у зворотній пропорціїї набутой жорсткості. Візьми аналогію з гофрою і подивись, наскільки вона добре опирається навантаженню що направлено перпендикулярно напряму "канавок" у середньому шарі
@vladyslav418 сағат бұрын
@@SkeggiUlrich так, але ми ж не порівнюємо з матеріалом, який оригінально був суцільно заповнений на товщину гофри. Що було б жорсткіше? Про пропорційність, може ви ц праві
@forest-cat-ua22 сағат бұрын
Хлопці, кавітаційні ножі як і ртутні це ж міф)))) а відео загалом корисне для ньюфагів
@TandikT22 сағат бұрын
комментарий в поддержку, хорошее видео, больше бы обучающего контента по сталям, типам ножей и их истории. не согласен только насчет дола: при тех же размерах нож без дола крепче ножа с долом (это же не двутавровая балка). если дол кованый, за счет уплотнения материала, возможно усиление конструкции, и то сомнительно, а если дол выборный то точно нет.
@IvanStepan-xd5rvСағат бұрын
Це на мечах працювало, а стосовно до ножів усі ці розумування - до одного місця. Тому вибірки (доли) на ножах - це в першу чергу "краса", а в другу - полегшення конструкції.
@kalikalinotayuga680518 сағат бұрын
Бастінеллі і Екстрема раціо пишуть не дол а кровостьок)9)
@IvanStepan-xd5rv2 сағат бұрын
Люди різні - є розумні, а є дурні. То чому ми маємо наслідувати дурнів? 😁