Ma Pani niesamowity talent do opowiadania. Az szkoda, ze w czasach pandemii nie mozna umowic sie na konsultacje. Pozdrawiam serdecznie.
@krzysztofluczak113 жыл бұрын
Jest Pani Genialna. Gram na ukulele Mahimahi mt7g. Skromny, tani instrument o nieograniczonych możliwościach artykulacyjnych. Stroję rzecz jasna A4=432hz.
@Muzanaszkle3 жыл бұрын
Kwestia sporna, ale dziękuję 😁❤️ made my day :D
@krzysztofluczak113 жыл бұрын
@@Muzanaszkle jakbym był w Stolicy to bym jedna lekcje konsultacji z Panią chętnie umówił.
@nienoblagam33263 жыл бұрын
Poproszę linki do gruszkowych utworów!
@Muzanaszkle3 жыл бұрын
proszzz: kzbin.info/www/bejne/qYm4pmtuaLetjtE :D
@gregorp.49183 жыл бұрын
9. Ale jak Ludwik van Beethoven to robił? Był głuchy, nic nie słyszał. Dokonał niemożliwego. Ale jak? 8. Czytałem o tym. Ale to jest ciekawy temat. Można by go rozwinąć. 3. Nie rozumiem. Kurcze, bardzo ciekawie mówisz, a ja tak rzadko oglądam twoje odcinki. Muszę konieczne obejrzeć pozostałe.
@Muzanaszkle3 жыл бұрын
9. Wszystko "słyszał" w swojej głowie :) 8. Pewnie kiedyś zrobię o tym osobny odcinek :) 3. Jak spojrzysz na soundwave utworu klasycznego to będą ciągłe zmiany głośne-ciche. W rozrywce często mamy wszystko na tym samym poziomie :D
@matim75493 жыл бұрын
mówiąc dokładniej Beethoven zapewne samych dźwięków nie pamiętał, lub pamiętał je "mniej więcej" a zapamiętał po prostu interwały, zaś rozpoznawanie interwałów mieści się w edukacji każdego muzyka, więc pewnie nie było to szczególnie problematyczne, aczkolwiek podziw i tak się należy
@Muzanaszkle3 жыл бұрын
@@matim7549 Czemu miałby nie pamiętać dźwięków?
@matim75493 жыл бұрын
@@Muzanaszkle no jeżeli miał perfect pitch to może, ale w tamtych czasach było to raczej bardzo niepraktyczne; nie da się dokładnie zapamiętać częstotliwości dźwięków, można "mniej więcej"