Pomóż nam się rozwijać! Zasubskrybuj CplusE i zostań z nami na dłużej: bit.ly/cpluseyt
@marcinwoldenberg95707 жыл бұрын
Ja w czasie wymiany koła piję kawę ☕, serwis i wszystko na temat.
@errorc3393 жыл бұрын
Jak nie umiesz to tak jest
@patryknowakowski80523 жыл бұрын
@@errorc339 tu nie chodzi oto, czy potradi czy nie. Ale jak widać, nie dokońca jeszcze rozumiesz :)
@errorc3393 жыл бұрын
@@patryknowakowski8052 no rozumiem tylko że ja jeżdżę u siebie i wskazana jest oszczędność
@jupik1617 жыл бұрын
Kompletnie nie interesuje mnie ani transport ani motoryzacja, ale obejrzałem wszystkie odcinki, i mi sie bardzo podobały, bo tak ciekawie i fajnie mówisz, trzymaj tak dalej :)
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
:) Dzięki :)
@krzysztofgrau7407 жыл бұрын
czuje, ze kanal szybko sie rozwinie. Nareszcie ktos pokazuje to co powinno sie pokazywac na kursie na przewoz, na ktorym oczywiscie nic nie ucza. Wiekszosc z nas mlodych kierowcow uczy sie wszystkiego w biegu. Stara gwardia nie jest skora do pomocy.
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
Cieszę się, że mogliśmy być pomocni :)
@gregorink9546 жыл бұрын
7:05 Stara szkoła kierowcy samochodu ciężarowego mówi, iż nakrętki dociągamy naprzemiennie (na krzyż) a nie po kolei.
@tevals63604 жыл бұрын
oraz z siłą aż w łokciu pierdolnie
@bumer71037 жыл бұрын
Bardzo dobry kanał, cieszę się że tu trafiłem. Nie dawno zdałem C+E i takie materiały są mi niezbędne. Pozdrawiam ;)
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
Fajnie, że kanał okazał się dla Ciebie przydatny :) Dzięki za komentarz. Pozdrowienia!
@mayronbolitari6327 жыл бұрын
Fajnie że "zdradzasz" triki starych Driverów. Napewno pomoże to młodym kierowcą. Pozdrawiam.
@martoniusz7 жыл бұрын
Wielkie dzięki. Bardzo przydatna wiedza 👍
@TS-eo3yz7 жыл бұрын
Bardzo wazna uwaga, przy wymianie kola wszystko robimy nie spieszac sie i dwa razy myslimy zeby nie zrobic sobie krzywdy: Z zycia wziete uwagi: 1.klucz rurke celujemy na ramie, absolutnie nie na twarz, klucz moze sie zsunac, i zeby, twarz uszkodzona.2. Jak najdalej od drogi i zawsze widoczny dla innych, gdy niemozliwe schowanie zawsze mozna polozyc opone za trojkatem tak zeby nas ochraniala od osobowek.3. Nigdy nie mialbym odwagi wymienic opony w ciagniku spietym z naczepa, dlaczego? Wiatr wieje moze poruszyc naczepe i samochod, moze spasc z podnosnika, przejezdzajace auto to tez podmuch wiatru, spotkalem sie z naczepami z ktorych schodzi powietrze, poduszki siadaja moga szarpnac autem,Triki warsztatowe - poloz kawalek gumy, szmaty, rekawiczki na tloczysko podnosnika , dzieki temu zwiekszymy tarcie, metal na metal ma bardzo maly wspolczynnik tarcia, Przed odkreceniem oczysc szczotka piasek z gwintu gdy nie oczyscisz moze , nie musi zawsze zablokowac nakretke, Na pauzie z papieroskiem zrob obejscie auta, zawsze ucze mlodych kierowcow ze prosciej wyjac srube z opony niz wymienic kolo. Szerokosci zyczy LBI
@desandesan79894 жыл бұрын
Dokręć koła po następnych 100 km
@brentruoa36074 жыл бұрын
Swietna uwaga z tym odczepiem ciagnika od naczepy. Dzieki
@staszekboroski5267 жыл бұрын
Wszystko ok, fajny, pouczajacy dla nowicjuszy film, ale dwie uwagi. Ster jest w samolocie, a kierownica w aucie. Stad os nie nazywa się sterująca tylko kierująca no i jeszcze uwaga. Aby ograniczyć możliwość wystrzału podczas jazdy, trzeba sprawdzać tak często jak to możliwe nawet podczas każdego postoju stan opon osi kierującej aby uniknąć takiej przygody i oczywiście nigdy nie montować opon bieżnikowanych na oś kierującą. Szerokiej drogi mądry chłopaku !
@tomaszwychowaniec25807 жыл бұрын
witaj bardzo fajne filmy nagrywasz dla przyszłych i będących już kierowców zawodowych którzy mogli o niektórych rzeczach nie wiedzieć ja znajduje się w tej pierwszej grupie i chciałbym abyś w miarę możliwości nagrał film jak należy przygotować się do wyjazdu, jakie jedzenie brać i podstawowe rzeczy, które wartało by mieć przy sobie. niby banalne ale jednak dużo osób może nie być świadomym co mogliby zabrać jeszcze ze sobą. myślę że Twój kanał idzie w dobrą stronę i niedługo zyskasz troszkę większą widownię która będzie z chęcią Cię oglądać pozdrawiam Tomasz
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
Witam, dzięki za komentarz i pozdrowienia. Trochę się zebrało tematów do realizacji, ale będę miał na uwadze Twoją propozycję. Zachęcam żeby doświadczeni kierowcy włączyli się w dyskusję w komentarzach. Dajcie znać co zawsze zabieracie w trasę. Pozdrawiamy !
@tomaszwychowaniec25807 жыл бұрын
pozdrawiam :)
@janrots13776 жыл бұрын
Uważam że w 4:03 minucie pod podnośnikiem powinna być gruba solidna deska-widziałem raz jak kierowca podnosił to wgniotło podnośnik w asfalt.
@adrianp90544 жыл бұрын
Łapkę w górę dałem razem z premierą tego odcinka. Dzisiaj pierwszy raz wymieniłem koło na osi skrętnej i oczywiście skorzystałem z pańskich rad panie Adamie. Gdybym mógł dałbym łapkę w górę jeszcze raz albo dwa ;) dziękuję serdecznie za pomoc. Dobra robota i proszę jechać z tematem póki zdrowie i czas pozwoli ☺👨🔧
@koles003 Жыл бұрын
Trzeba jeszcze wspomnieć ile osób straciło życie w ten sposób albo zdrowie. Kolega mojego brata stracił przednie zęby ale spedytor dopłacił mu do mostka zębowego także niczym się nie martwcie zawsze sowicie was wynagrodzą :) Pamiętajcie tylko żeby śruby dokręcać po zmianie koła na krzyż, a nie jak na filie po łuku :) I w drogę jeśli tylko przeżyjcie i opony nie rozerwie jakby wcześniej ściągnęło wam bieżnik z opony, którą szef kupił najlepszą do waszego super nowego, bezawaryjnego samochodu ! (Nota bene pod względem mechanicznym bardzo fajny film instruktażowy)
@marekchudy88934 жыл бұрын
Mistrzu. Jesteś wielki
@ukaszluk46457 жыл бұрын
swietny material🖒
@grabus75067 жыл бұрын
Bardzo dobrze tlumaczysz za to ładuje SUB 😉 Pozdrawiam
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
Dziękuję i również pozdrawiam! :)
@MateuszMateusz-eb7oy6 ай бұрын
@@CplusEOmegaPilznovideobloga czemu pod poduszkę tutaj nie podłożyłeś lewarka?
@barttruck42787 жыл бұрын
Wszystko ładnie i pięknie, tylko jedna uwaga! Wymiana przedniego koła stojąc na marginesie na autostradzie jest bardzo niebezpieczna, gdyż mijające nas ciężarówki tworzą pęd powietrza bujając kabiną. Spotkałem się z tym jak wszystko spadło z lewarka od takiego bujania. Pozdrawiam.
@marcinelsanescobar96567 жыл бұрын
Ze swojej strony materiał wzbogaciłbym o jedną, dość istotną kwestię. Czy to podczas wymiany opon/uszkodzonego koła/klocków hamulcowych, warto pokryć cienką warstwą smaru miedziowego (w aerozolu) uprzednio oczyszczone powierzchnie styku felgi i piasty. Taki zabieg pozwoli nam na uniknięcie w przyszłości siłowego "odbijania" felgi z piasty, a co za tym idzie - zaoszczędzimy na czasie no i mniej się naszarpiemy ze złośliwością rzeczy martwych. A jest ona szczególnie aktywna w takich przypadkach. Bardzo istotnym jest, by do tego celu używać właśnie smaru miedziowego, z uwagi na jego charakterystykę - tworzy bardzo cienki film, w przeciwieństwie do zwykłego smaru, nie wspominając już o smarze grafitowym. Smary (zwykłe i grafitowe) tworzą stosunkowo grubą warstwę, przez co nie można dokładnie dokręcić koła i tym samym będziemy mieli utrapienie w postaci nieustannie luzujących się nakrętek. Kilka razy już zdarzyło się mi wymieniać koło, zawsze stosowałem tę metodę (smar miedziowy). Warto wspomnieć, że podczas dokręcania nie ma sensu "skakanie" po przedłużce. Wystarczy klucz z przedłużką ok. 75 cm i dokręcenie nakrętek z czuciem. Czynność tę powtarzamy po przejechaniu ok. 50 oraz 100 km od momentu wymiany koła. Przy tak przeprowadzonych czynnościach kontrolnych, możemy mieć pewność, iż bez udziału osób trzecich koło samo z siebie się nie odkręci - mam tu na myśli oś "prowadzącą", wleczoną, osie naczepy. Oś napędowa "rządzi się" swoimi prawami. Zastosowanie niezbyt długiej przedłużki podczas dokręcania, powstrzymanie się od skakania po kluczu (co samo w sobie jest niezbyt rozsądne - możliwość wystąpienia urazu w wyniku utraty równowagi) zaowocuje łatwym odkręceniem nakrętek. Wspomniany wcześniej zabieg pokrycia smarem miedziowym powierzchni styku da o sobie znać już w chwili odkręcania nakrętek pod postacią "zsuwającej się" felgi z piasty koła. Na koniec życzę wszystkim kierowcom (tym przyszłym jak i już jeżdżącym) jak najmniejszej ilości tego typu "przygód" na drodze.
@R4das967 жыл бұрын
piast się nie smaruje smarem jest to pierszy powód jeśli takowa piasta ulegnie uszkodzeniu w okresie gwarancji aby takową piastę uznać za uszkodzoną z winy Użytkownika.
@adammomot97787 жыл бұрын
Lepsza moim zdaniem była była pasta ceramiczna w sprayu mój brat jest mechanikiem i używa takiej po wymianie tarcz dzięki czemu przy następnej wymianie tarcza nie będzie zapieczona i latwo odejdzie od piasty, jest ona także odporna na bardzo wysokie temperatury by mogła przetrwać jak najdłużej, używa on dokładnie pasty ceramicznej od FORCH-a , a jak ktoś wie to FORCH to nie byle co
@Kamil9246 жыл бұрын
Jaja wysmaruj se tym smarem ..
@MateuszMateusz-eb7oy6 ай бұрын
@@Kamil924dokładnie, przez ten smar jebany właśnie potem wszystko się zapieka
@marek.plakiernik.34107 жыл бұрын
Witam zajebisty kanał i bardzo fajnie prowadzony .też kiedys jeździłem ale nie które firmy to szkoda gadac i sie zrazilem do bycia kierowca .pozdrawiam zapraszam domnie na krótkie ale fajne filmiki .
@jerzycichocki56604 жыл бұрын
Super rady.
@przemeknowak97647 жыл бұрын
Dzięki fajny kanał !!!
@hubertrawlik24306 жыл бұрын
Zrób to na autostradzie z tymi twoimi wszystkimi podpunkyami ja robiłem to ale tylko z prawej strony nigdy z lewej bym się nie dotykal
@WidzeCiexD3 жыл бұрын
Dzwoni się na policję, przyjeżdżają, obstawiaja i można wymieniać.
@maivox96507 жыл бұрын
Co do przykręcenia i odkręcenia, warto isc w strone zegara :)
@desandesan79894 жыл бұрын
Nie! Felga dochodzi nie równo i może nie wejść na piastę.
@maivox96504 жыл бұрын
Odkrecajac nalezy isc w strone zegara. Natomiast podczas przykrecania nalezy isc na krzyż. :)
@maivox96504 жыл бұрын
Tyle opony zmieniam i zawsze mi felga na piaste wpadla. Nalezy posmarować pieski smarem miedzianym :)
@ehe12324245 жыл бұрын
SZACUNEK! pozdrawiam
@remikrutkowski56167 жыл бұрын
ci co mówią ze w ciezarówce nie wiadomo jak cięzko jest wymienić koło nie wiedzą co to jest w kombajnie na miękkim polu a tu twarde i równe podłoże i koło wiele mniejsze i lżejsze
@gerflowy41393 жыл бұрын
Dobrze mówisz
@WojtekChmura7 жыл бұрын
Obowiązkowo trzeba zaznaczyć pierwszą szpilkę i układać nakrętki. Podczas przykręcania każda musi trafić z powrotem na szpilkę z której była zdjęta. Gdy tego nie pilnujemy za 2-3lata będziemy się męczyć z nakrętka do końca gwintu. Już nie będzie szło palcami . . .
@TheKruchy_882 жыл бұрын
Na parkingu ok mogę wymienić koło ale jak widzę na autostradzie jak kierowca zmienia koło to mo go żal. Od tego jest serwis.
@jakubgierat61402 жыл бұрын
Kanał jest bardzo przydatny i robisz super robotę 👍 a czy jest odcinek z wymianą koła w naczepie? bo nie widzę a miał się pojawić 😀 pozdrawiam
@CplusEOmegaPilznovideoblog2 жыл бұрын
Jest cała seria filmów na ten temat: kzbin.info/aero/PLz_51F_2qcbqFFnTAxdyF9TFhFfzcnhUX :)
@kamilccc76346 жыл бұрын
warto jeszcze popatrzeć w instrucje obsługi... nie wiem jak w MANie, ale on ma deko wspólnego w Actrosami, a w nich była specjalna "łapka" i wtedy podnośnik spokojnie sie mięscił, ale patent z deską dobry ;) po za tym klocek służy do podstawienia pod podnośnik, a Actrosie MP2 i MP3 miałem taki w wyposażeniu standardowycym z fabryki już, był on z porządnego drewna dębowego czy coś takiego - masywny, bez niego podnośnik sie może wciąć w asfalt i może być lipa... tu we wszystkich filmikach jest auto puste, naczepa wypięta.... (przy okazji proponuje robić filmiki przy spiętym i załadowanym zestawie, jeszcze choć deko obrudzonym, wielka róznica jest przy zakładaniu łańcuchów... na filmikach to wygląda jak zwykła przyjemna rozrywka dla urozmaicenia pracy... życie jest zupełnie inne.... dbanie o przednie koła to też m.in coś o czym sie rzadko mówi.... - czyli NIE KRĘĆ W MIEJSCU!!! oczywiście w miare możliwości, ale zazwyczaj można choć minimalnie podjechać co znacznie zmienijsza dawanie po dupie oponom, a to i unikanie krawężników oraz ostrych skrętów przy pełnej dupie to podstawa żeby nie robić kół w koło jak jest zapieczone do piasty zawsze warto kopnąc, bo nie zawsze jest tak mocno zapieczone, że trzeba "ciężkiego sprzętu" czasem lekki kopniak wystarcza, ale patent z uderzeniem drugim kołem jest dobry, nowa ciekawa rada dla mnie ;) pisze o doświadczeniach, deko kół sie kiedyś narobiłem, część to była wina starych nie urzywanych gum ale z dobrym bierznikiem, chwila to styczność z nalewajkami, a głownie to skakanie po autach (skakanie - złom!!! jeden kierowca to auto zadbane, chyba, że fleja, ale wtedy sie płaci za flejostwo i płaci ta fleja która nie dba, a nie ktoś przypadkowy...dletego unikajcie firm w których jeździ sie krócej jednym autem niż rok-dwa!) to i słuchanie starych kierowców - miałem szczęście, że kiedyś sie uczyło w trakcie od ludzi którzy znali sie na rzeczy i byli chyba bardziej otwarci i znali lepiej praktyke nauczyło mnie dbania o sprzet i tego, że od ok 4 lat nie robiłem dosłownie nic, bo nie miałem problemu z żadnym kołem, wcześniej miałem bombe, albo odkręcanie koło średnio co ok 2 - 3 mieś "nie do każdego dołka trzeba dzwonić po koparke, czasem wystarczy zwykła łopata i dwa machnięcia i ogródek będzie mniej zdemolowany ;) "
@PolakPolako6 жыл бұрын
Cześć Adam i wszyscy którzy dzięki niemu zechcieli zostać zawodowym kierowca lub po prostu uwierzyli w siebie na samym starcie... Tej pięknej przygody z Track'ami Adam jeśli mogę tak powiedzieć jestem w trakcie zdawania kursu na 3 kategorie w tym też c c+e plus kwalifikacje i zaraz za tym adr i beczki prace zaczynam od 1 grudnia na terenie Niemiec w których z resztą przebywam na "stałe" biorąc pod uwagę twój talent do tłumaczenia i objaśnienia wielu spraw związanych z tą profesja chciałbym poprosić cię o zrobienie materiału dotyczącego między innymi różnica pojazdu członowego a a no właśnie a tandemem na przykład ja już jestem po teorii ale pamiętam że nie mogłem tego zrozumieć że pojazd członowy to naczepa z ciągnącym pojazdem silnikowym a tandem to??? I aby materiał był też użytkowy to pamiętam że problemem było w pytaniach określenie dopuszczalnych norm przepisów elementów wystających z przodu liczoych od fotela kierowcy jak i od czoła kabiny sytuacja ma się także odnośnie tyłu pojazdu. Generalnie rzecz biorąc dzięki twoim filmą teoria i przede wszystkim zrozumienie jej i wdrożenie w praktykę przyniosły mega efekty. Żyj wiecznie!!! PS. Jeśli materiał zostanie zrealizowany bardzo proszę o pozdrowienia czy to w komentarzu czy w filmie... Jeszcze raz dziękuję ja i nie tylko ja za tak fachowa bezinteresowna pomoc od ciebie dla nas młodych kierowców którzy chcą z pasją kontynuować ta profesje... Pozdrawiam!
@przemyslawleszczynski23607 жыл бұрын
Dobrym pomysłem są znaczniki na nakrętkach
@tomaszsatora93914 жыл бұрын
fajny film
@kempi14947 жыл бұрын
Zamierzam zostać kierowcą w przyszłości :) Nagrajcie odcinek jak zakończyć czas pracy i jak rozpocząć pauzę itp. Opowiedzcie o czasie pracy kierowcy.
@CplusEOmegaPilznovideoblog7 жыл бұрын
To jest bardzo złożony temat. Jest w planach przygotowanie całej serii o czasie pracy, żeby wszystko dobrze i czytelnie pokazać. Dzięki za komentarz!
@kempi14947 жыл бұрын
CplusE Omega Pilzno videoblog okey
@Nikodem6926 жыл бұрын
Nie warto kolego.
@damianwilk88066 жыл бұрын
Supcio 👌
@rafakasprowiak98817 жыл бұрын
fajnie.jedna żecz przekladniowy klucz nie bardzo się przyda gdy masz obowiązkowy kołpaki którego ty nie miałeś pozdrawiam
@ra25406 жыл бұрын
Rafał Kasprowiak kolpak masz przymocowany na dwie albo cztery sruby. Odkrecasz te ktore trzymaja kolpak kluczem z przedluzka i jak sciagniesz kolpak to reszte odkrecasz planetarnym
@mort2l17 жыл бұрын
Film można powiedzieć że na temat mojej dzisiejszej sytuacji, tylko ze ja mam powietrze w oponie, po prostu nie mam opony, w sumie calego blizniaka, w sumie to mi sie caly prawy blizniak urwal na piascie 😂😂😂
@pasta0967 жыл бұрын
Nie pokazałeś przyjacielu jak wyjąć zapas. A to mnie ciekawi troszkę :) Pozdrawiam
@TKMK19916 жыл бұрын
Serio...?
@marianpazdzioch86485 жыл бұрын
W pierwszej kolejności nie odkręcamy śrub z koła na osi. A śruby zabezpieczające, od koła zapasowego. Często bywa ze są zapieczone+ brak dostępu na manewrowość, zaparcie się. Danie odpowiedniej przedłużki, ramienia siły. W takim przypadku siłowanie się z śrubami z koła na osi, podnoszeniem na lewarku. Jest stratą czasu i wysiłku. BEZCELOWE! Bo i tak nie obejdzie się bez serwisu!!! Przerobiłem na sobie taką sytuację. Pozdrawiam.
@alcatrazep7 жыл бұрын
Dobrze wytłumaczone. Ps. Jakie powinno być prawidłowe ciśnienie w przednich i tylnych oponach w stanie na zimno? Ile barów?
@mirjas6927 жыл бұрын
A kiedy pokażesz jak się wymienia silnik
@JamalJamal-cp1hr6 жыл бұрын
Filmik może i dobry lecz jest jeden mały problem, w manie niestety koła należy dokrecac kluczem dynamometrycznym a nie na wyczucie. Kola w manie muszą być dokrecone z siłą 600niutonametru.
@tobiaspawlak59686 жыл бұрын
Ostatnio spotkalem na parkingu waszego kierowcę z omegi Pana Emila jeździ takim Manem z zieloną plandeka 🤣
@wojtekes36945 жыл бұрын
Panie Adamie fajny materiał. Ale wiadomo że mało kto ma koło zapasowe na oś prowadzącą. Pozdrawiam.
@TKMK19916 жыл бұрын
Takie rzeczy to kierowca osobowego wie pokaż młodym jak poradzić sobie gdy w oponie nie masz wiatru i nie podłożysz tak sobie podnośnika
@kasiabarton6514 Жыл бұрын
👍
@ukaszukasz35527 жыл бұрын
A jak wejsc pod kabine jak niektore sa obnizone jak wtedy podlozyc lewarek
@mm-wj6ip7 жыл бұрын
zorganizować (sobie) klucz przekładniowy.. (słowo klucz) szef, mechanik lub kompetentna osoba da takowy klucz na stan auta!!!
@ThePrzemcio887 жыл бұрын
Triki serwisowe powaliły mnie na kolana
@marekessa19056 ай бұрын
A to dlaczego nie przekładniowym? Jak ktoś mózgu nie ma to nie powinien w ogóle jeździć. Zatem "wszystko wolno wszystko można byle z wolna i z ostrożna" powodzenia cześć.
@Nexarius976 жыл бұрын
Nie mam kategorii C, nie mam zamiaru jej robić, nawet nie interesują mnie ciężarówki. Czemu ja wieczorem oglądam jak wymienić koła w ciągniku xD Co ze mną jest nie tak?
@krzysztofroso96062 жыл бұрын
To nie była wymiana koła tylko zdjęcie i nałożenie tego samego koła
@chocholatemilkshake47992 жыл бұрын
Na autostradzie nie polecalbym robic takiej wymiany
@chudyseba714 жыл бұрын
A gdzie pneumatyczne klucze, przecież ciężarówki maja sprężarki po co się męczyć
@pigzip7 жыл бұрын
Bieżnik w tej oponie to ktoś nacinał nożem czy co?
@arkadiuszwrzos13033 жыл бұрын
Od wymiany kol jest wulkanizacja nie kierowca. Od początku mojej kariery zawodowej nie jeździłem w PL. Lepiej poczekać 2godziny i popatrzeć jak człowiek robi a przy okazji nabić godzinek
@kubixvlog88666 жыл бұрын
03:27
@llu1887 жыл бұрын
a gdzie Kamizelka??? Nie zależnie od miejsca w którym się wymienia koło ..warto by to zrobić porządnie :( ehh
@LiQuidlyPL7 жыл бұрын
7:24
@llu1887 жыл бұрын
Tak wiem .. ale człowiek jest wzrokowcem chyba lepiej wbijac do łbów innym od początku do końca jak powinno sie robić to tak jak instruktorzy za kółkiem sie tłumaczą ze nie zapinnają pasów "bo ja mam już prawo jazdy"
@GandalfSzaryyy34116 жыл бұрын
*6:45** mogles podlaczyc cos pod kolo jesli sie obkreca pracuje na wulkanizacji z wyksztalcenia jestem wulkanizatorem jesli ktos by u nas tak zrobil nie mial by zycia xD*
@polskicebulak33576 жыл бұрын
No i co z tego że mu się koło obraca
@GandalfSzaryyy34116 жыл бұрын
Trudniej założyć nardziej sie meczy? Dłużej to potrwa?
@jakubekdzierza17207 жыл бұрын
Napompowane kazdy wymieni...zapraszam do wystrzelonej opony przy 90km/h ...Tylko brac lage I napierdzielic ...Brakuje starych kierowcow I nie dziwie sie skoro teraz byle gowniarz morze miec prawojazdy ,a nie wie ze w dieslu nie ma gaznika ...
@braciayt88146 жыл бұрын
teraz jest taka mechanika e 5 kilogramowy podnosnik jest w stanie podniesc 12 ton
@Predki_official6 жыл бұрын
Kompletna amatorka... Podstawianie za os ? Metal o metal to nie jest dobry pomysł, widocznie auto nigdy ci nie ujechalo z lewarka, każdy tir ma odpowiednie miejsca do podkładania takie z których się wysunąć nie może. No i zakładać przednie koło rurką ? Przecież one samo wchodzi, jest to najłatwiejsze a zarazem najszybsze koło do zmiany, a oglądając filmik wydaje się to zadanie wręcz niemożliwe. Pozdrawiam
@zbieram5ksubowbezfilmow2506 жыл бұрын
Mieszkam nie daleko tej firmy omega pilzno
@diabe45816 жыл бұрын
Qrwa...no nie moge...Jaka szumna nazwa-wymiana kola sterujacego...Kto tak mowi? Rozmowa na radiu-koledzy pomozcie bo wymieniam kolo sterujace😂🤣🤣
@Hubasish7 жыл бұрын
Nigdy ale to nigdy nie wsiadł bym do samochodu w którym ty wymieniałeś koło, dokręciłes te nakretki jak pizda co waży 60kg byś posiłował aż nakretki postrzelaja.Dzieciaki nie słuchajcie go bo to jest na siłę i wcale to tak nie wygląda.Jak już to dopierdalasz koło do pierwszego strzału śruby inaczej predzej czy później pierdolnie ci gwint. Pozdrawiam wciskanie kitu, pracowałem w serwisie Dafa także wiem co mówie, a obecnie jestem kierowcą
@gucio14707 жыл бұрын
Hubusiek w żadnym aucie nawet nie chodzi o ciężarówki ale osobówki nigdy nie dokręca sie arz tak mocno
@Hubasish7 жыл бұрын
Ciężarówka w szczególności przy wymianie koła sterującego masz je dopierdolić do pierwszego strzału nakrętki.Ciężarówka to nie osobówka bo jak ci przy 90k/h odpadnie koło i poleci kurwa w ludzi, samochody to jedyne co z nich zostanie to papka, to nie waży 15 kg tylko 150-200kg a przenosi to ogromne naciski przy skrętach o sile odśrodkowej i dośrodkowej nie wspominając.
@hjii28534 жыл бұрын
Ta i potem gwinty powyciagane bo d9brze nasmarowana nakretka nie strzeli. 60kg nacisku na metr rurki serwisant
@lukaszmichalski1705 жыл бұрын
Serio wymieniał bys sobie koła?kierowcy jest szoferka reszta cie nie interesuje punkt.. chyba ze masz tak firme ze cie naciagaja A ty jesteś osłem🙂