ЖДАНОВ: що буде далі з війною, чим захистити Харків, та чому Путін може прибрати Лукашенка

  Рет қаралды 577,968

ТСН

ТСН

2 ай бұрын

Гостем ефіру ТСН став військовий експерт Олег Жданов. Про те, що буде далі з війною, чим захистити Харків, та чому Путін може прибрати Лукашенка - дивіться в повній версії прямого включення!
Спецвипуск ТСН за 5 липня 2022 року
---------------------------------------------------------------------------------
Підтримати ТСН добровільним внеском 👉 tsn.ua/donate
Станьте спонсором каналу 👉 kzbin.info/door/XoJ...
ТСН у KZbin - це канал з найактуальнішими новинами України та світу.
Читайте на сайті: tsn.ua/
Підпишіться на Telegram: t.me/TCH_channel
Коментуйте у Facebook: tsn.ua
Стежте в Instagram: tsnua
Коротко в Twitter: tsnua
А ще ми є у Viber: bit.ly/3G2Bnwm

Пікірлер: 973
Марина Ким
Марина Ким
Спасите мой любимый и такой родной Харьков !!! Нашу душу, жизнь и родных просто убили …
LUDMILA
LUDMILA
Благаємо, допоможіть Харківу! Кожен день, б'ють наше місто.
Наташа Калошина
Наташа Калошина
Коли читаю коментаріеї наших українців,які запитують за допомогу що ,до за зброю допомоги,треба уважно слухати як вони нам постачають ,та з якими вимогами ,бюрократіей та термінами.Було б це раніш,не було б мови нашої перемоги.А зараз нам потрібно чекати .Все буде Україна.
Марина Горошко
Марина Горошко
Не в першій столиці сенс, бо то, як була дана назва- це жах. Харків- друге по більшості та значимості місто країни! Його треба відстоювати, треба зберігати культурну спадщину, бо Харків- це Слобідська Україна !!! А його знищують кожен день протягом 4 місяців та 9 днів… Рятуйте Харківщину, рятуйте якомога швидше, бо втратите Харків- виратите Київ ( історію треба вчити ретельно)
Светлана Лебединская
Светлана Лебединская
Очень опасаюсь,что пока приедит нужная военная техника для реальной защиты Харькова и харьковчан+появится политическая воля и желание МО,то защищать будет некого.
Alina Ostashevska
Alina Ostashevska
Допоможіть Харкову будь ласка,я вас благаю допоможіть!!!!
Елена Александровна
Елена Александровна
Чем защитить Харьков, так теми миллионами денег что дает куча стран, орудием, что тоже нам всё дают,
лена Длубовская
лена Длубовская
Есть надежда на комплексNasams для Харькова?Он сможет защитить Харьков? Или от Белгорода очень маленькое расстояние,система не сможет реагировать?
my youtube kanal
my youtube kanal
Бог лише може захистити,але до людей туго доходить...Треба по допомогу др Всевишнього просити,молити день та ніч.
Татьяна Побережная
Татьяна Побережная
Дайте Харькову противоракетные установки!!!
Наталия Солодовник
Наталия Солодовник
Ведучий завжди стриманий, професійний.
Vika
Vika
Т.е.Харків будут і далі довбати, бо немає політичної волі бити ворога на його території!? Може тому і не звільняють далі Харківську область,а вже скільки часу все на одному місті. То ганьба якась бо Харків то Перша столиця і ії треба зберегти.
Baraban Baraban
Baraban Baraban
Воевать за деньги..-ну чтож..-вы "великая страна"
Людмила Григорьева
Людмила Григорьева
Просите разрешение у наших военных партнеров БИТЬ ПО БЕЛГОРОДУ! СКОЛЬКО Ж МОЖНО ЛЮДЕЙ В ХАРЬКОВЕ ТЕРРОРЕЗИРОВАТЬ.
Irina Irina
Irina Irina
Господь есть путь, истина и жизнь.
Роман с мыслями
Роман с мыслями
Щоб виник сильний партизанський рух, потрібно щоб люди розуміли систему влади в Україні і вірили в ню. Для цього потрібні сильні докази. Це перше . А друге, то людей потрібно хоть якось навчати чи в школах потрібно було розказувати, як вести партизанську війну. Через масмедіа можна таку інформацію дати, що стане неможливо захопити владу військовим чи якимось іншим підлим шляхом. Якщо таку інформацію просто оприлюднити, то війни просто зникнуть взагалі.
Федот Федотов
Федот Федотов
А в остальном, прекрасная маркиза, всë хорошо, всë хорошо...
Sasha Volodko
Sasha Volodko
У директора Укрзалізниці Кирпи (йому навіть пам'ятник встановлено) було два заступники та зарплата залізничників тоді була на другому місці по країні, на першому працівники Мінфіну. Зараз в Укрзалізниці 8 членів правління та 8 членів наглядової ради (по сутi 16 заступникiв), при цьому зарплатня залізничників зараз на останньому місці в країні! Тим паче, з/п Укрзалізниця зараз отримує з бюджету України! Нащо тоді стільки членів з їх мільйонними окладами??!! Корупція в іржавій Укрзалізниці вічна, навіть Богу важко її подолати! Нехай ці члени валять на фронт Україну захищати!!! Військова доктрина США була переписана лише за пiв дня, де ворогом визначено не Китай, а росiю. Тоді є сенс переписати статути всіх держпідприємств України та скороти стільки сотні членів правлiнь, а зекономлені мільярди на з/п цих непотрібних членів правлiнь направити на потреби армії та на закупівлю військової техніки!!! Однiєю з семи вимог щодо вступу до Євросоюзу - це подолання корупцiї в Україні! Зеленський, тобі українці допомагають - дiй та знищи корупцiю, особливо в Укрзалізницi!!!
Maria Medlyak
Maria Medlyak
В цьому регион наши хлопци!
Aurelia🪔
Aurelia🪔
Ребята, и все таки, какая интерессная все же Жизнь‼️Я была молодая и очен , прямо очень хотела жить в Германии,но...., у меня не получалось ⁉️👀Кишка тонка😄Проходит время и энергия моегт хотения выплескивается и дает о себе результаты, тоестт, я уже не хочу жить в Европе, а существую здесь ,уже 22 года,бабла,кстати тоже до фига‼️🌝Вывод, ПУТИ ГОСПОДНИ НАМ НЕ ПОСТЕЖИМЫ, главное найти правильное жизненное Русло и развиваться в нем🌏‼️‼️‼️
Новий ПТРК Для ЗСУ! ВЖЕ ПАЛЯТЬ Танки росії ДЕСЯТКАМИ!
9:23
Найкращі Новини з України
Рет қаралды 37 М.
ПИРАМИДА  | 2 серия | bayGUYS
23:18
bayGUYS
Рет қаралды 622 М.