ДБЖ Vinga VPC-800P: як вбиваються акуми і чому не працює з LiFePO4

  Рет қаралды 2,617

Моя справа - адмін

Моя справа - адмін

Күн бұрын

Начтебо сучасний ДБЖ, але щось із ним не так.
00:00 Вступ
13:01 Vinga VPC-800P та ліфер
13:37 Починаємо з перевірки розряду
15:03 Переходимо до заряду LiFePO4
16:14 За півтори години щось пішло не так
16:32 Повторюємо розряд-заряд для перевірки поведінки
16:57 Ті самі тести на другому ДБЖ Vinga VPC-800P
17:48 Powercom BNT-800A на LiFePO4
21:10 Висновки

Пікірлер: 83
@igorkiev34
@igorkiev34 5 ай бұрын
Дякую за відео. Так що краще взяти рівнем вище ніж powercom та vinga
@slavastaniUA
@slavastaniUA 5 ай бұрын
цікаво, дякую !
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 5 ай бұрын
Доки напруга заряду вища за напругу покою акумулятора - він заряджатиметься до 100%, це відноситься і до свинцю і до ліферу. Це перевірено експериментом, так це повільно потрібно десь 5 годин утримання напруги, може доба, залежить від ємності. Ось так після витримки підкидуєте зарядку до того акумулятора та бачите як він за 10-20 секунд у режим Ок виходить, тобто заряджений 100%.
@zhdanovych.i
@zhdanovych.i 5 ай бұрын
Доброго дня! Дякую за корисну інформацію. Нажаль ще мало такого доступного професійного матеріалу є. У мене питання: маю вольт польську модель proSна 1000 ват. З нею стояв AGM акб 100 Аг. За рік безперервної роботи 22-23 рік ємність акб знизилась до 12 Аг. Довелося замінити акб, взяв гелевий кислотник на 200Аг . На скільки сумісні ці девайси на Вашу думку. І яка ваша думка про вольт польську на 12В!? Дякую!
@AirCors
@AirCors 5 ай бұрын
Дякую за відео! Моєму UPS300 вже років 15-18. Тримає постійно напругу на ліфері 15Ah - 13,9V. Я вивів назовні роз'єм 5,5х21 для контролю напруги і через цей роз'єм час від часу даю йому заряд із ліферної зварядки (зазвичай після чергового відключення). Цей ліфер вже стоїть десь пів року - було кілька відключень. Тримає комп десь 1:10. Старий свинець на 9Ah і 8 хв. не витримував. Якщо він в такому режимі проживе хоча б 5 - 6 років, то вважайте окупить себе двічі, бо збирав я його сам і обійшовся він мені по собівартості елементів. А він проживе значно довше.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Для домашнього дбж то нормальне рішення, але ніяк не "клієнтський" варіант, не можна в звичайному стані ставити ззовні малі акуми, їх разом із дбж вб'ють користувачі, прибиральниці, миші і так далі
@AirCors
@AirCors 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin мій повністю вліз у корпус замість стандартного свинцю,, та й корпус у UPS300 по американські пристойних розмірів, а не ота сучасна дрібнота. )))) Єдине що оце дозаряджання, в "клієнтському" варіанті мабуть ніхто робити не стане. Ну і я йому іще примусове автономне охолодження встановив на всяк випадок, але вентилятор практично не вмикається, ну може через пів години роботи від акума на мінімальних обертах. Мабуть то я дарма зробив.
@user-et8dp8vc5u
@user-et8dp8vc5u 5 ай бұрын
Ви молодець. Роз'яснюєте супер.
@scroogemcduck5374
@scroogemcduck5374 5 ай бұрын
Доброго дня ! хотів би щоб ви протестували мій повербанк - як з вам звязатися . Я бачу ви тестуєте різні речі не тільки дорогі та відомі .
@dobroUA-77
@dobroUA-77 5 ай бұрын
Доброго дня,а чи зустрічалися вам такі джб як " інтеграл",чи не вбивають вони ліфові акуми?
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Я їх бачив, але не ставив там ліфери, не підкажу
@stormVMS
@stormVMS 5 ай бұрын
Доброго дня! Є декілька питань по мережам, чи можна з вами поспілкуватися в особисті бесіді?
@romadent170
@romadent170 15 күн бұрын
Добрий день. Можливо порадите яку краще (щоб служило довго і якісно) зібрати ДБЖ для потужності до 1 квт? Буду дуже вдячний за відповідь.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 15 күн бұрын
Інвертор зарядний ставте, і далі під нього акум, чи навпаки. Якщо не можете порахувати, то дивіться комплекти на сайті лоджікпавера, там все є.
@user-tl3cu3mm6w
@user-tl3cu3mm6w 5 ай бұрын
Доброго дня. Дякую. А що ви можете сказати за нову лінйку ДБЖ LogicPower 12V LPE-B-PSW-430VA+ (300Вт), або більшь потужніші можелі. Я так зрозумів що там можно регулювати і струм в напругу? І взагілі наскільки корисний режим буферу для ліферу? Я так розумію, що він йому не потрібен.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Я їх бачив, але особисто ще не стикався, не підкажу. Режим буферу для ліфера то не холодно і не жарко, якщо він дійсно малими струмами. Але деякі дбж можуть навалювати зовсім не малі струми і ото вже не гарно. Хоч це не літій іонні і вони не такі небезпечні, але ж все одно цикли перезаряду буде потроху втрачати...
@user-tl3cu3mm6w
@user-tl3cu3mm6w 5 ай бұрын
Дякую.
@zhdanovych.i
@zhdanovych.i 5 ай бұрын
Доброго дня. Дякую за інформативне відео. В мене вольт польська ДБЖ та АКБ AGM на 100 Аг то за один рік АКБ втратив емність до неробочого стану . При чому ці ДБЖ розписують в мануалах що AGM акумулятори з ними сумісні. Заміряв напругу заряду близько до 14,6 , потім буферний режим біля 13,7 вольта.
@user-bu8ew1rc3d
@user-bu8ew1rc3d 5 ай бұрын
доброго вечора, а скільки коштує зібрати літієво залізо фосфатний акумулятор приблизно 100 ампер? чи Ви робите таке ? мені потрібно для лодочного електромотору 12в
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Вибачте, я зараз не збираю такі акуми під замовлення, немає з чого - перекриті кордони, постачання акумів дуже обмежене і розтягнуто в часі на невизначений термін. Я до сих пір не можу отримати елементи, які замовляв ще на початку листопада. Тож питайте краще в тих, хто встиг отримати і має з чого збирати.
@user-bu8ew1rc3d
@user-bu8ew1rc3d 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin я почекаю поки, а яка приблизно ціна може бути?
@andreyjoe1013
@andreyjoe1013 3 ай бұрын
Чи є схожий Powercom дбж на 2 акума (24в)? Щоб адекватно працював з Lifepo4 як BNT 800A
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 3 ай бұрын
Мені траплялися bnt 1000 і більше на 2 х7, які нормально з ліферами працюють
@andreyjoe1013
@andreyjoe1013 2 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Купив б/у bnt 1000 і зробив під нього збірку з lifepo4 формата 26650 8s3p (24в 10Аг), вона як раз впритул влазить в місце під оригінальні акумулятори. BMS поставив Jkong JK-BD4A8S. Все працює, але струм заряду максимум 0.3 А, це якщо дбж вимкнений, та 0.2 якщо працює. Я планую підключити додаткову зарядку 8s lifepo4, але не знаю чи це правильно підключати паралельно таку зарядку до основної що в дбж.
@flionic
@flionic 5 ай бұрын
19:40 ви весь цей епізод розказуєте як ДБЖ заряджає акумулятор, знімаючи показник струму з мінусового дроту. Насправді в цьому випадку показник без знака "-" показує споживання, а не заряд.
@steelson1239
@steelson1239 5 ай бұрын
Напруга майже до літій іонного 4s, там максимально 16.8в.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
В тому ж то і справа, що це ніяк не регулюється
@ur5gqf
@ur5gqf 5 ай бұрын
Я на apc 525 немного поднял до 14 вольт заряд для лифе. А вот перед этим на литий собирал то там уменьшал наоборот чтоб не срабатывала бмс защита. Но да это старые упсы. Что в тех новых крутить хз.
@StahLHerZRocK
@StahLHerZRocK 5 ай бұрын
есть мнение, что держать лифер на напряжениях близко максимальных не стоит. 13.6, - 13.8 - достаточно вполне
@helium8984
@helium8984 5 ай бұрын
Ви не розумієте процесів, що відбуваються, бмс вимикає не тому що напруга заряду велика, а напруга підскакує через різке відключення акумулятора. А відбувається це через розбалансування, поставте балансир зі струмом балансування вище заряду і все буде працювати).
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Та да, не розумію. Балансир є на бмс якщо що, який працює від 13.5 вже, хоч і повільно, це правда, 30 мА. Я показував що на дбж кришу рву вже після 14 Вольт, тобто образу після 3.5 Вольта на комірку. Але ж то байдуже і вам все одно подай окремий активний балансир? Чи вам треба було лабораторник підключити замість акума і показати що дбж видає, щоб наглядніше було? Чи і тоді "ви не розумієте, єта другоє"?
@helium8984
@helium8984 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin 30мА балансування це практично нічого, у ліферів напруга піднімається дуже швидко, просто у вас на акумуляторі наприклад всі 3 елементи по 3.45 а один 3.65 і все, видно що відключається BMS після чого йде стрибок по напрузі. Активний балансир тут теж не допоможе, оскільки різниця незначна і великих струмів балансування не буде, потрібен пасивний балансир з великим струмом. Просто в момент вимкнення заміряйте напругу на кожному елементі.
@user-br4zl6fn2g
@user-br4zl6fn2g 5 ай бұрын
Розумію ваш аргумент. Струму вбудованого балансиру в таких BMS дійсно замало. Але в данному випадку проблема зовсім не в балансирах! Як правильно зазначив автор відео, проблема в високому вольтажу зарядки. Ви бачили що показував Вольтметр в піках? До 15В. Та навіть ідеально збалансовані елементи всі будуть мати 15В/4=3.75В. Тобто нормальна BMS як і треба вимкне заряд. Самі поширені білі BMS на 100A вимикають заряд десь на 3.6-3.62В на комірку
@helium8984
@helium8984 5 ай бұрын
@@user-br4zl6fn2g Перегляньте відео ще раз, момент коли напруга досягає 14 вольт, відбувається відключення BMS що призводить до виникнення індуктивних та ємнісних ефектів, оскільки навантаження вимикається, опір в ланцюгу практично збільшується до нескінченності. Це тимчасове збільшення опору призводить до короткочасного зростання напруги протягом кількох мілісекунд, стабілізатор напруги та інші компоненти не можуть миттєво впоратися зі зміною напруги, саме цей стрибок напруги відловлює вольтметр вже після відключення bms. Щодо BMS, якщо я не помиляюся, у білих платах встановлений BM3451BHDC-T16a, поріг спрацювання якого становить 3,65 В.
@Evhen_Velikiy
@Evhen_Velikiy 5 ай бұрын
Для того, щоб щось казати і якось модифікувати схему, то треба цю схему хочаб замалювати. Ну хоч частину схеми яка саме відноситься до мікроконтроллера. По ідеї ці мікроконтроллери не можуть на пряму вимірювати напругу на АКБ, а значить там є дільник напруги за допомогою якого знімаються покази. Ну а далі я думаю зрозуміло що робити.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Мені і самому хотілось б подивитися на ту схему, бо я шукав якось даташит на контролер, а фіг він доступний де. Та і що то дає, не зовсім розумію, максимум - прибити сотню мілівольт, при тому що розмах коливань в півтора вольти? Вимірюється все більш менш нормально. Головне питання до вбудованої шимки, яка формує напругу/струм заряджання, вона занадто великі коливання дає.
@Evhen_Velikiy
@Evhen_Velikiy 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin То все зрозуміло. Але будь-який реверс-інженірінг не можливий без відтворення принципової схеми.
@Alex.Adametz
@Alex.Adametz 5 ай бұрын
Та на не у вимірюванні напруги справа, насправді... Поверкоми заряджають постійною стабілізованою напругою. А оця вся дешева фігня - ШІМ з великою амплітудою імпульсів.. Із розрахунку на те, що свинець "проковтне" короткі імпульси і у середньому буде "нормально". Як показує практика, навіть свинцю таке "не нормально", а швидкодіючий захист BMS на літії - взагалі вирубає батарею. То хіба що дивитися, де береться напруга ДО комутації ШІМ, і втулити туди (до ключа) лінійний стабілізатор на 14,4В. Ну таке...
@Evhen_Velikiy
@Evhen_Velikiy 5 ай бұрын
@@Alex.Adametz Все це все щє не відміняє моєї попередньої відповіді. Тому кому це буде потрібно виділить якийсь час для того щоб роздивляючись плату змалювати схему, зрозуміти як вона працює і вже маючи це розуміння можна пробувати вносити зміни для усунення недоліків.
@akaigx9
@akaigx9 5 ай бұрын
Якщо схема не посильна а дуже охота то можливо зробити на звичайних літієвих, навіть із б/у , аби невискочило 16,8 вольта
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Собі може і є сенс таке збирати, але не клієнтам. Це не професійно і небезпечно. Ніхто не гарантує що ви не отримаєте 17 Вольт
@akaigx9
@akaigx9 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Що Вам заважає взнати найвищу напругу в цих Вінгах? Можна врешті відключити внутрішній зарядний пристрій і встановити зовнішній на 16.8 вольта 1А з дуже малими розмірами- на АліЄкспрес.
@edikxp
@edikxp 5 ай бұрын
у мене APC завжди були, у них завжди напруга заряда десь 13.6, кислотні живуть десь 8 років, якщо якісні,. А залізофосфатні і всі 10 зможуть проробити з недозарядом, нодозаряд якрраз таки для літія краще, просто я взяв ємність 15 А годин і все ) )
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Недозаряд краще, але ж ємності ми не отримуємо :) я в себе давно поставив скрізь ліфери і працюють нормально, але в людей повно різних девайсів на руках і там не все так гарно. арс непогані і доволі дубові дбж робили колись, але не скрізь їх можна ставити, як паверкоми, особливо дешеві серії без АВР, тому арс я давно дешеві не використовую.
@edikxp
@edikxp 5 ай бұрын
ну якщо є можливість вивести провода назовні, то просто поставити ємність більше, всеодно вони більше 30 хвилин вже перегріваються@@moya-sprava-admin
@edikxp
@edikxp 5 ай бұрын
ну що там паяльник будете брати на огляд?) три крутих паяльників є
@dronth
@dronth 4 ай бұрын
а холодний старт робить на арс smart ? в мене бмс водить в захист
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 4 ай бұрын
@@dronth якщо будуть стрибки напруги вище 14.6В, то будь де ви отримаєте відвал акуму по бмс. Тому я обов'язково коли ставлю акум, перевіряю, чи може дбж з ним працювати, чи ні.
@KolokoLOVE
@KolokoLOVE 4 ай бұрын
13,7В для LifePO4 - это 90-95% заряда
@StreamLVM
@StreamLVM 5 ай бұрын
Зарядіть lifepo4 на 13.8-13.9, а потім заміряйте ємність, будете здивовані, ємність віддасть повну. Навіть тест бачив з таким вольтажем заряджання ліферу.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
От візьму і зроблю. :)
@StreamLVM
@StreamLVM 5 ай бұрын
Буде цікаво подивитися. І дякую за поточний контент, було корисно, не знав що себе так поводять деякі дбж.
@KolokoLOVE
@KolokoLOVE 5 ай бұрын
балансир на 3,7В - это печаль, активный балансир должен начинать балансировать на 3,4В как в белой бмс популярной или вообще на 3,1В в отдельно купленном активном балансире
@simantdiy
@simantdiy 5 ай бұрын
Категорично не згоднен, що не дозаряджений залізофосфат 13.7 буде як свинець. Основна емність приходиться на 3.2-3.4 вольти, 3.4*4 = 13.6, це буде приблизно 80+% емності залізофосфата.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Я для вас рахував, то є десь 4700-5000 мА (на 7 А акумі), а це дає нам приблизно ємність 9А кислотника, який спокійно віддасть 4А. Тобто різниця дійсно невеличка є, але не вражає, як на повному заряді
@simantdiy
@simantdiy 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Не зовсім зрозумів математику, можливо втомився, але цікаво було б затестити ) Бо по досвіду та технічним характеристикам залізофосфата, це повиннен бути більш суттевий показник.
@StahLHerZRocK
@StahLHerZRocK 5 ай бұрын
@@simantdiy емкость кислотных сильно зависит от тока. на 20-25А нагрузки аккумулятор емкостью 9Ач в лучшем случае, когда он свежий отдает около 4Ач. Для 7Ач аккумулятора емкость на таких же токах будет около 2.5Ач. Тем не менее железофосфат должен прослужить гораздо дольше и весит в несколько раз меньше. Держать постоянно на максимальном напряжении железофосфат нельзя, по этому не стоит повышать напряжения в ИБП.
@user-br4zl6fn2g
@user-br4zl6fn2g 5 ай бұрын
​@@moya-sprava-adminВи не зі стелі розраховуйте. Ви просто візміть із повністю заряженого "правильного" ДБЖ в режимі підтримки напруги 13.5-13.6В, виньте цей АКБ та замірте ємність електронним навантаженням. Там буде майже 90% повної ємності.
@womoon
@womoon 5 ай бұрын
Буде огляд на Асус ах 4200 , або ваша думка про нього.
@Waw4303
@Waw4303 20 сағат бұрын
так зроби 5s збірку. І не буде перезаряду
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 20 сағат бұрын
5*3.6=18. Вас нічого тут не турбує?
@Waw4303
@Waw4303 18 сағат бұрын
@@moya-sprava-admin кожен сам визначає робочий діапазон. я заряджаю до 3.45. 90% ємності та більше ресурс
@volodumurkalunyak4651
@volodumurkalunyak4651 5 ай бұрын
Шошошо??? Літій залізо фосфат 70% на 13.8В??? А як на рахунок 99.5% як Andy із каналу off grid garage наміряв?
@StahLHerZRocK
@StahLHerZRocK 5 ай бұрын
да, там будет больше 90% заряда, при условии наличия активного балансировщика.
@akaigx9
@akaigx9 5 ай бұрын
Погляньте на графіки ЛФП- від 13,7 до 14,6 вольта єнергіі не більше чим 5 процентів.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
У кожного виробника свої графіки. По моїм вимірам на малих акумах втрачається саме 20-30% ємності, а потім вже доооовго дотягнення в буферному режимі. Звісно, якщо спрацювання раз на місяць то не критично. Якщо хоча б раз на день - вже є про що замислитися
@akaigx9
@akaigx9 5 ай бұрын
Хімія одинакова і графіки одинакові у дешевих і дорогих LiFePo4- різниця в якості по групах А чи В які різняться точкою балансування, величиною самовитікання струму, внутрішнім опором, заявленою потужністю Wh.
@akaigx9
@akaigx9 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Оригінальні ДБЖ розраховані на одну аварію протягом доби бо саме скільки триває заряджання після повного розряду гелевих акумуляторів. З літієвими і LFP можливо зменшити час заряду за допомогою зовнішньоі плати а якщо є місце то внутрішнім зарядним пристроєм.
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 5 ай бұрын
Чесно кажучи я трохи сумніваюся у надійності акумів на 4 банки 32700 на ДБЖ. Адже ДБЖ не їсть, він жере. Типу споживання імпульсами по 50 А на навантаження 200 Вт так, середнє значення там 29 А, але в імпульсі за 50А хоча і 29 - то багатецько для однієї банки.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Шось ви плутаєте. По перше, якщо рахувати ваші 200 Вт, то це 200/12=16.7А. всього 16.7А. справа в тому, що більша частина дбж мають запобіжники на 30-40А, тому я не переймаюся на цей рахунок, як і на рахунок акумів, вони витримують до 42А, 30 А - робочий струм. Ба більше, в корпус 7А акумів легко становляться 2 акуми в паралель (4s2p), що взагалі перекриває будь які питання від 1000+ ВА, нагадаю, там вже йде по 2 акуми і більше (12+12) або 2*(12+12)... І так далі. Для дбж головне - забезпечити живлення на короткий строк - секунди або хвилини, тому як раз ліферами то і вирішується. То ж я взагалі не переймаюся за акуми, головне чи зможе дбж з ними працювати
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin На 30-40А але 2 паралельно. ККД у ДБЖ так собі 55-67% в залежності від навантаження та напруги на батареї, при чому 65-67% це на 1/3 заявленої потужності фактично це точка найвищого ККД.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
@@avotaramoja2937 ви не читаєте? Відкрийте дбж, там запобіжники стоять на 30-40А!
@avotaramoja2937
@avotaramoja2937 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Я відкривав багато ДБЖ, 300 і більше Вт там завжди 2 запобіжники паралельно по 30 або 40 А.
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
@@avotaramoja2937 так я вам про то і кажу. Ліфер спокійно витримає 40 А пульсацію навантаження, а більше і не треба. Тому ставимо бмс на 30-40 А і спимо спокійно, акум витримає короткострокове навантаження на 100%
@yurchenko82
@yurchenko82 5 ай бұрын
BMS не потрібна. Можна балансир а можна і без. Ринок електроніки для акумуляторів і її значення дуже переоцінені. Приміром свинцеві банки також можна було б балансувати, але для чого? Лфп також великий конденсатор як і свинець і т.д. Єдине що, звичайно, схемотехніка буває різна. І така зарядка це лайно. На осцилографі цікаво було б подивитися.
@vitalyneskaju8845
@vitalyneskaju8845 5 ай бұрын
якщо все ідеально однакове - без питань, але так не буває, особливо у літія... Он із недавнього що мені траплялося - блюєтті на ліфері з цим самим розбалансом. І доречі, раніше свинець таки балансували, але опосередковано, вирівнюючи щільність електроліту. А бмс - це в першу чергу захист, а потім все інше. Якщо згорить навантаження, то нехай краще бмс його аварійно відключить, ніж ще і акумулятор загориться...
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
Для себе - я б зробив без бмс і не парився (хоча і стрьомно отримати 16.3В на акумі). Але людям віддавати так не можна. Акум в першу чергу то є ємність, яка має на собі гасити всі пульсації та коливання напруги, тобто то є критична та дуже небезпечна частина дбж і її треба захищати як тільки можна. На самому дбж/інверторі є зазвичай запобіжник і то є добре, проте це захист від кз та деяких аварійних ситуацій, але то не захистить акум від перекосу напруги, або таргана всередині дбж, тому краще таки захистити акум, який коштує як сам дбж, бо електроніку або відремонтувати або замінити можна, а з акумами не все так просто.
@Van35g
@Van35g 5 ай бұрын
LiFePO4 вмене працює Powercom з давніших бо теперішні економлять на всьому
@user-qx8vw6po2r
@user-qx8vw6po2r 5 ай бұрын
Всі бесперебійники вбивають акумулятори
@moya-sprava-admin
@moya-sprava-admin 5 ай бұрын
То зрозуміло. Але деякі дуже швидко...
@user-qx8vw6po2r
@user-qx8vw6po2r 5 ай бұрын
@@moya-sprava-admin Потрібно позбавлятися цих смертоносних речей, вони занадто знущаються над акумуляторами , причому якщо часто викл вкл те що було, бесперебійники трішки підбили акумулятори, а ті які стабільно споживали 13.8 (не більше) (виставлено dc-dc модулем), працюють краще , виходить що частий заряд більшою напругою шкодить поастинам
@user-ng8bt4zs7q
@user-ng8bt4zs7q 5 ай бұрын
Що за чуш все працює тільки треба клепку мати в голові і не нести маразми в маси, просто піпець.
@helium8984
@helium8984 5 ай бұрын
100%
Сучасний ДБЖ Ritar E-RTM800 ELF-D: чи працює з LiFePo4?
46:00
Моя справа - адмін
Рет қаралды 2,4 М.
Видеообзор ИБП RITAR RTSW 600 LCD-LED
7:21
ВольтМаркет. Магазин стабільного електроживлення
Рет қаралды 22 М.
Эффект Карбонаро и бесконечное пиво
01:00
История одного вокалиста
Рет қаралды 6 МЛН
Sprinting with More and More Money
00:29
MrBeast
Рет қаралды 165 МЛН
Powercom RPT - За что так дёшиво?
5:38
RemontUPS.Com
Рет қаралды 18 М.
F64U: "нове слово" в світі USB зарядок?
34:17
Моя справа - адмін
Рет қаралды 3,6 М.
З чого зроблений WiFi7 Xiaomi Mi Router BE3600
1:13:54
Моя справа - адмін
Рет қаралды 3,9 М.
Мегаогляд: ASUS TUF Gaming AX4200
2:16:27
Моя справа - адмін
Рет қаралды 4,4 М.
Урна с айфонами!
0:30
По ту сторону Гугла
Рет қаралды 3,5 МЛН
Мечта Каждого Геймера
0:59
ЖЕЛЕЗНЫЙ КОРОЛЬ
Рет қаралды 230 М.
Выложил СВОЙ АЙФОН НА АВИТО #shorts
0:42
Дмитрий Левандовский
Рет қаралды 2 МЛН
iPhone 12 socket cleaning #fixit
0:30
Tamar DB (mt)
Рет қаралды 28 МЛН