"Deruleaza ca nu vreau sa mai vad" Petre Marin vede rezumatul Boro - Steaua cu Razvan

Рет қаралды 83,848

eu sunt 12

eu sunt 12

Күн бұрын

Petre Marin si Razvan Marin au comentat pentru Eu sunt 12 rezumatul meciului Middlesbrough - Steaua 4-2, in semifinala Cupei Uefa

Пікірлер: 57
@PopescuVladPaul
@PopescuVladPaul 6 жыл бұрын
Respect Petre Marin! Am realizat cea mai mare performanta la nivel de club in Romania dupa 90, restul e cancan!
@paulpreda6116
@paulpreda6116 6 жыл бұрын
Respect Petre Marin, ptr tine ca fotbalist, respect că ai predat talentul mai departe, în familia ta!
@magemagelan9025
@magemagelan9025 7 жыл бұрын
Am aruncat cu telefonu prin geam la golu lui macaronecacat , initial am vrut sa arunc cu televizoru'...
@alexconstantin6253
@alexconstantin6253 5 жыл бұрын
Eu n am vorbit o oră deloc🤦‍♂️😂😂😂
@alexstatache2773
@alexstatache2773 7 жыл бұрын
Daca era un portar bun altfel ar fi stat lucrurile 3 goluri din vina lui Carlos.
@paneas8879 4 жыл бұрын
Nu stiu ce fotbal stii tu dar Carlos a avut vina doar la golul 2.
@sorinsorin788
@sorinsorin788 3 жыл бұрын
@@paneas8879 te pricepi și tu la fotbal, Carlos a greșit la 3 goluri, inclusiv la ultimul, când iese aiurea, dacă rămânea doi pași mai în spate, scotea mingea aia de 4-2.
@MuzicaNightcore
@MuzicaNightcore 7 жыл бұрын
Carlos, Carlos, Carlos
@jCosta2274
@jCosta2274 5 жыл бұрын
Aveam 9 ani atunci, doamne ce am mai plans la meciul asta.
@everdaylens
@everdaylens 6 жыл бұрын
A fost penalti, a lovit mingea in mana unui jucator de la Middlesbrough.. prin minutul 91, 92
@iulianologu7757
@iulianologu7757 4 жыл бұрын
Sau văzut învingători prea devreme sau întors toți cu curu aproape de Carlos
@AsgaardNorse
@AsgaardNorse 5 жыл бұрын
Middlesbrough a jucat extraordinar și a meritat pe deplin calificarea în finala Cupei UEFA ! Faptul că mizeria WCSB a ratat calificarea a fost ceva normal deoarece englezii au jucat mult mai bine în meciul retur.
@paneas8879 6 жыл бұрын
Dumnezeu nu doarme niciodata, pentru toate furaciunile din campionat in perioada aia 2005-2006, si pentru marea furaciune in returul cu Rapid. Rapid trebuia sa joace semifinala, doua penalty-uri nu a primit.
@AnalogicSound
@AnalogicSound 6 жыл бұрын
Eu zic sa nu mai bagi speish
@paneas8879
HunterS TV Te supara adevarul oaie?
Tu vad ca nu suporti adevarul. Vrei adevarul ? V-am dominat copios prima repriza pe Giulesti, si la 1-0 am avut gol anulat de 2-0. Golul vostru de 1-1 a venit dupa greseala idioata a lu' Ghionea, ca altfel se juca pana dimineata fara sa ne dati gol. Penalty-urile alea inchipuite si furaciunile din campionat, eu zic sa te uiti la CFR - Rapid 1-3 de atunci ... v-am fost mereu superiori v-am fost asta e adevarul.
@paneas8879
HunterS TV Nici nu sunt rapidist, poti sa le explici teoria chibritului cat vrei tu, in retur Rapid a avut doua penalty-uri neacordate.
@fcrbcip1726
@fcrbcip1726 5 жыл бұрын
@@AnalogicSound, v-am dominat 3 reprize din 4, recunoasteti! La 2 saptamani, in campionat, v-am batut cu 2-0.