Ліда, ваш гумор, як і завжди неймовірний)) ''достигла з переляку))😅 це шедеврально;)..
@a_hobby_for_the_soul7 ай бұрын
Дякую за корисне відео. Було цікаво послухати ваші висновки.
@СветланаАсылбаева-б5ы7 ай бұрын
Лида, мне импанирует ваш юмор! С ним всё можно пережить, это правда!
@АннаНечаева-я6с7 ай бұрын
А ще була диня колгоспниця. Маленька і дуже солодка. Районована. Я з київської обл. Дуже люблю дині і ваш канал.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, чомусь Колгоспниця в нас не солодка росла, а от Дубівка 🤗
@СветланаЛана-ч4п7 ай бұрын
Дякую,Вам,за відео.
@svetlanachucklova76557 ай бұрын
Я вирощую дині на півдні Київської області. Висаджую розсадою. На початку їх росту обробляю фунгіцидом. Але це не рятує їх від хвороб в подальшому. Цей рік розсада була хужіша за минулі роки і мої дині ще маленькі і зелені. Прищипнула їх як Ви показували. Мабуть в цьому році спілих не дочекаюсь. А минулі роки дині були і хочь і хворіли але залежно від сорту були і дуже солодкі. Гібрид Мира Ф1 невеличкі світло зеленого кольору з зеленою м'якоттю завжди солодкі були. А також дині з помаранчевою м'якоттю. Вирощую багато різних сортів, хочь якісь та будуть солодкі достиглі. Дякую що ділитесь своїм досвідом.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Я на той рік ще буду висаджувати, вони не солодкі, але мокрі, в таку спеку смакують з холодильника 😉
@svetapugach10857 ай бұрын
Вже колись вам писала) вирощую дині в теплиці, мабуть їм подобається клімат. Бадилля жирне, не пасинкую, не нормую, вона сама скидає лишнє. Врожай достигає почерзі. Плодоносить до морозів. Підв'язую пагони вертикально, а плоди підв'язую в "корзинки" з сіточки (як сітка для цибулі чи картоплі), щоб не обривало пагони. Із хвороб і шкідників в теплиці тільки павутинний кліщ. Врожаї чудові, диня солодка і соковита. Сорти різні, купувала насіння в епіцентрі. Так само пробувала вирощувати кавуни, але їм не підійшов клімат, на городі їм більше подобається. Місто Суми, Сумська область
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, я декілька разів саджала в теплиці, не можу похвастатися таким результатом, і підв'язувала, а вони теж хворіли😏 Кавуни росли до 18 кг, дуже смачні, тільки займають багато місця.
@АллаТумаш-ш6е7 ай бұрын
Дякую за відео! В минулому році купила таку триходерму для баклажанів, бо в них після висадки через пару тижнів Листя нижнє в´яле, а потім жовтіє і висихає . Розсаду вирощую сама виростає гарна , а в землі не хоче рости хворіє . В ямки ложила триходерму , а потім і поливала нею і без хімії не обійшлось
@TetyanaShpak7 ай бұрын
Дякую, гарне відео. Так дуже хворіють, треба шукати гарних сортів ❤
@youtubekononenko7 ай бұрын
Думаю разом щось знайдемо, потихеньку в коментарях стає зрозуміло, що треба краще доглядати 😉
@KaterynaAtamas7 ай бұрын
Дякую.
@ninaloves32247 ай бұрын
Дякую за вашу працю!
@ОльгаІвановна-р2м7 ай бұрын
Доброго дня,борітеся і поборете, все у вас получиться❤❤❤
@natali38797 ай бұрын
Живу недалеко від Вас.Також так ж біда з динями.Кожен рік саджаю і кожен раз хворіють вони,щоб не робила,як не обробляла,але результат один в один. Чи земля не підходить чи ще щось але я вперто їх саджаю і сподіваюсь що а може цього року не так буде😊
@youtubekononenko7 ай бұрын
Думаю, ми знайдемо секрет вирощування динь 😉
@vasylpetrenko76887 ай бұрын
Ліда ми посіяли прямо в грунт Шинарі (Кітано) з 10 асінин зійшли тільки 3 і ті вже доїдає попелиця, Мотовилівка Фастівський р-н Так що ви суперексперт по дині порівняно з нами!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Вітаю, я у 8 класі була в В Мотовилівці в гостях 🤗
@ОСОВА7 ай бұрын
Залишаю всі, але солодкі ті що достигають в окремий час. Який точно не зрозумію. Мабудь коли було тепло, ще здорові листя і споживався внесений калій.
@ТатаРоза7 ай бұрын
Коричневі плями біля коріння у мене на де-яких розах,на спаржі.На спаржі великі гілрчки просто відвалювались.Але зараз все стоїть.Рози підлила від кореневих гнилей.В цьому році все не так як не одне то інше.Всим миру і добра.
@ОльгаЛизенко7 ай бұрын
Доброго всім дня. Я проживаю на Луганщині і у нас з динями також біда, родить рік через рік, то болячки, то шкодить диннева муха. Я хотіла вам порадити обробити прикореневі стебла звичайною зеленкою трішки розбавленою водою, я так врятувала огірки і кобею. А сорт дині спробуйте Титовка вона чимось схожа на Дубівку, товстостінна, ранньостигла, стійка до хвороби і головне солодка. Ми дині висіваємо прямо в грунт в два етапи:на свято Пуда в квітні і -10травня, грунт прогрітий добре, сходять швидко. Мирного вам неба і добрих врожаїв, як казав мій сусід Бог бачить дурні працюють, стараються допоможе і все вродить. 😊
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую за поради 🤗
@lora_31166 ай бұрын
Саджу дині в теплиці по одній рослині в кутку. Залишаю всі, які набирають розмір. Сорт "рання 133" дуже солодкий, хоч і дині невеличкі. В цьому році експерементую з іншими сортами. Ще зелені. Черкаси.
@youtubekononenko6 ай бұрын
Дякую, в мене колись в теплиці не захотіли рости, хворіли 😏
@myroses39827 ай бұрын
Ліда, дякую за ваш досвід! Розсмішили своїм оптимізмом, що цукри, навіть, і не корисні. Та і коменти були смішні! У вас дуже прижмний канал і приємні підписники!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую 🤗🍉
@sergijdudetckyj49907 ай бұрын
Я пам'ятаю таку диню,Дубововка в нас називалася...це Луганька область, Старобільський район
@Sweet_dreams_for_bees7 ай бұрын
Щоб дині були солодкі треба переставати поливати коли появляється сітка , цукристість дає калій-фосфор.добриво.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, тепер зрозуміла, але вони за два дні пожовкли, я думала від спеки, а там хвороба в корінні.
@ІринаРябушко7 ай бұрын
😂 "достигла з переляку"😂. Смішно, неможливо втриматися. А те що гинуть, дуже шкода 😔
@youtubekononenko7 ай бұрын
Це так вже багато років підряд, а хотілося дива 😉
@ОльгаЛизенко7 ай бұрын
❤
@a2gerim7 ай бұрын
Заворичі Броварський район - жодної зав'язі дині нема. Геть нема. Плеті великі, порозростались, квіти є, але не зав'язуються
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@a2gerim Можливо ви головне стебло не прищипували, бо дині в'яжуться на бічних пагонах.
@Irina-mq9hn7 ай бұрын
Ліда,я бачу що ви засмучені ,що дині несолодкі.Я не вирощувала сама але їздили по баштанам,купували їх тоннами та продавали разом з кавунами.З одного поля дині були найсмачніши та духовиті.Ми питали в них,як їм вдається.Вони казали,що обов"язково південний схіл і неполивні.Я розумію,що у 2000 такої спеки не було,але ж ми живемо на півдні і дощів навіть тоді було в нас небагато.А дині у їнших ми брали поливні.Дуже файні були зовнішньо,але цукру в рази менше.Може полив той дійсно псує дині?З кавунами,до речі ,було теж саме.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, мабуть так і є, в принципі в нас посухи не було, а просто була можливість поливати, хотіла спробувати з мульчуючою плівкою та капельною стрічкою 😉
@НаташаШумская-л8у7 ай бұрын
Пані Лідіє зараз така спека так що це ще добре що хоч щось виросло, мабуть з такою зміною клімату скоро будемо садити азіатські дині. Років з 10 тому куштувала дині з насінням як у яблука маленьке і такої форми, але на смак що мед, солодкі і соковиті, що за сорт не знав ніхто насінням пригостили. Зібрали насіння але виросло не те мабуть переопилилися з нашими.
@ОльгаЛизенко7 ай бұрын
@@НаташаШумская-л8у Доброго дня. Хотіла запитати чи ви не знаєте як називаються ті дині? Маю таке насіння, але мені воно дужче схоже на насіння груші ,зберігаю майже 20років коли мені їх на ділили сказали Ананасна, але я купувала насіння різних фірм схожого на це не було. Дині дійсно смачні, а їхній аромат то щось неймовірне, шкірочка тоненька і коли добре достигне відділяється як у банана. На жаль тих людей які їх мені наділили вже немає, а мені цікаво як же називається цей сорт. Буду вдячна, якщо хтось підкаже.
@НадіяДіденко-ь1д6 ай бұрын
Доброго дня Лідія а я хочу запитати за кавуни і подякувати вам бо виростила кавуни за вашим відео у стаканчику 12 штук талісман кавуни дуже гарні 14 штук коли зривати не знаю боюсь щоб не був зелений ніколи так не садила але задоволена результатом пока які будуть на смак напишу дуже вам дякую з повагою Надія місто Вінниця ❤❤❤❤
@youtubekononenko6 ай бұрын
Дякую за довіру, стиглий коли сухий вусик і п'ятно від землі жовте, обов'язково, доки п'ятно біле, на якому лежить, то не буде стиглим.
@Іванченко-ы4и7 ай бұрын
❤😢❤
@ТаїсіяМихайлівна7 ай бұрын
Дубівка, є такий сорт, як що я знайду, я візьму і тобі! Потрібно спробувати старі сорти динь, наші, українські! ❤
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дубівка наша?
@Валентина-е1з7 ай бұрын
Купила в цьому році ні одна насінина не зійшла
@elenakaramellka3747 ай бұрын
Вітаю всіх з Дніпра! Я думала, що огірки капризульки (ніяк у мене не хочуть рости), а дині - по сучасному, просто капець. Хворіють страшне. Аж, страшно подумати, що ми купуємо на базарі 😮 Ліда, якраз хотіла запитати Вас про триходерму, чи допомогла. А Ви і самі все розповіли. Цього року посадила 40 кущів, якась ще тримається - не захворіла. Потім напишу сорт.
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@elenakaramellka374 Доброго дня, свої не дуже ідеальні, але без оброблень 😉
@Віктор-т1п7 ай бұрын
На жаль без хімії ніяк,не потрібно й заморочуватись
@youtubekononenko7 ай бұрын
Їмо не солодкі, головне треба охолодити, тоді смачніша 😉
@Plahasan7 ай бұрын
А замінювати корні не пробували? У мене дині тільки на прививкі ростуть, кавуни теж.... Спробуйте прививать, Вам сподобається результат, позбавитесь кореневих хвороб!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, треба спробувати
@elenakaramellka3747 ай бұрын
@@Plahasan , минулого року перший раз вирощувала кавуни. Всі хворіли. Цього року зробила на прищепі. Гарні - страшне)) Листя гігантського розміру і здорове. А от дині захворіли і ті, і ті.
@ВалентинаК-у2я7 ай бұрын
Дуже важко зараз дині вирощувати😢, і вже роками.
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@ВалентинаК-у2я Це правда, я їм стільки уваги, а вони як завжди 🤔
@ЕленаКиченко-э4л7 ай бұрын
Якщо вже з розсади боліє ,то може щось з грунтом не так , ви ж мішаєте покупну і з города , попробуйте землю не з города , а з посадки чи з лісу , чи де кріт нарив .
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@ЕленаКиченко-э4л Треба щось пробувати, теж думаємо, що земля заражена 😏
@ОльгаЛизенко7 ай бұрын
Земля яку нарив кріт не підійде, вона тільки подивитись гарна, а на справді як цементова. Я собі так клубу під квіти зробила, років три переробляла😮😅
@ЕленаКиченко-э4л7 ай бұрын
@@ОльгаЛизенко землю треба мішати з покупною , трішки піску добавити .
@ОльгаЛизенко7 ай бұрын
@@ЕленаКиченко-э4л дякую за пораду, але маю сумний досвід. Добавляла і пісок, і перегній, і чорнозем, напевно у нас кроти якісь спеціальні) 😆
@б3д-ц637 ай бұрын
Під корінь фітоспорин, триходерму спробуйте...
@НинаДейнека7 ай бұрын
Благословенного Вам дня мирного Лідочка! Тріходерму і фітоспорин потрібно вносити в підготовку землі З весни Рідоміл R він з міддю обробити і увесь час фітоспорином і підливати і кропити .А корінці ,це прикоренева зона починає гнити, то і в дині і в огірка оброблюють вапном,, пушонку не гашену розводять до густоти сметани і пензликом красять оцим розчином,, і від слимаків і від гнилі тоді не гниє.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую за поради 🤗
@abc-pl2kt7 ай бұрын
Можна спробувати прищепити диню на титан або кобальт.
@НадеждаПетровна-г2ц6 ай бұрын
В мене листя сохне .Сьогодні оброблю Йодоцид. Надіюсь що поможе.
@youtubekononenko6 ай бұрын
Тільки не сильний розчин робіть, бо я колись квіти спалила 😏
@ТаняКуценко-щ4ш7 ай бұрын
Доброго дня Ліда. Не по темі,але, якого кольору кавун Маніса. Вирощую вперше. У мене темно зелений і не дуже великий. Дякую
@youtubekononenko7 ай бұрын
Точно такий, як у вас, темно зелений, не великий, але всередині дуже смачний 🍉
@EmilioBombardini7 ай бұрын
Без фунгіцидів ніяк. По-перше оті всі хвороби теж виділяють токсини в плід і коли кажуть "трошки надгнило" - то значить грибок робить свою чорну справу і ще невідомо який плід буде корисніший - після фунгіцидів чи після грибкових хвороб, але необроблений. По-друге можна підбирати ефективні, але більш-менш нешкідливі фунгіциди, наприклад контактні на основі міді (Медян екстра, хлорокис міді, чемпіон тощо). Принцип роботи контактних препаратів - вони діють там, де набризкав. Тобто навіть, якщо на плід потрапить, то навряд чи ви їсте дині зі шкіркою, щоб воно вам принесло якусь шкоду. А взагалі я в цьому році спробував насипати "грядки термос" - невисокий бугор, який затягується прозорою плівкою (новою, бо стара швидко потріскає) і там утворюється парниковий ефект, диням таке подобається. А поливати взагалі дині треба помірно, бо можна нашкодити їм, тим більш після того, як вони починають "малювати" сіточку на плодах
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую за корисну інформацію, прямо майстер клас 👍 так і навчуся 🤗
@ТаїсіяМихайлівна7 ай бұрын
Привіт, Ліда! Ці дині без хімії не ростуть, а потім, коли хоч одна динька почала стигнуть, полив прекратить!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, вони за дві доби стали жовті, потім я знайшла, що і хворі 😏
@alicemir7 ай бұрын
Триходерма від хвороб в процесі вегетації таке собі задоволення, краще працює bacilus subtilus, від бакторіозів пентафаг, коріння класно захищає, мені стримав фузаріоз на баклажанах, ну і ще ізокур, дуже економний препарат, якщо підозра на кліщі то гупапсин.
@ЛідаБерезніцька7 ай бұрын
ЩО ЗА ПРИПАРАТИ?ХТО ВИРОБНИК?ДЕ ЗАМОВЛЯЛИ? ДУЖЕ ЦІННА ІНФО , ОСОБИСТО ДЛЯ МЕНЕ. 😊ДЯКУЮ.
@alicemir7 ай бұрын
@@ЛідаБерезніцька ну, в нас в магазині місцевому купую, беру і пробую все по черзі, результати є. Якщо про сінну пвлочку, то я фітоспорин в пасті використовую так економніше, розвожу по інструкції 1:2, але ложку пксти і 2 ложки води, наприклад, завжди свіже, потім вже робочий розчин беру трошки концентрованіший особливо від корневих звхворювань, в 2-3 раза, фузаріоз на баклажанах придушила, але ж і лью раз в тиждень, мульчую опілками (крапельний полив мені так простіше відслідкувати), краще профілактика, в мене дуже високий інфекційний фон, га місці колишніх виноградників, але поки що все стримую біологічними засобами, решту звсобів можна в інтернеті найти, стосовно пентафагу я сумнівалась, але саме після нього та метарізіуму остаточно баклажани відійшли. Метарізіум це якщо в грунті шкідники, а в мене їх до біса.
@ИринаЗубар-б2о7 ай бұрын
Дивлюсь ваш канал і вчусь за вашим прикладом рекомендую подивитися відео з каналу Життя бентежно свіже відео відносно даної ситуації
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, підписана, буду дивитися.
@TetyanaShpak7 ай бұрын
Ps оце думаю все, які ж дині в Азербайджані 😂, треба там насіння попрохати. ❤
@коппочесноку7 ай бұрын
❗ а ви - "мікосаном" попробуйте, той що в пакетах а не в бутилках, він на природних грибках робиться ....
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@коппочесноку Дякую, треба розпочинати шукати методи, бо просто так не росте 🤔
@НаташаПавук-й8и7 ай бұрын
Добродар магазин насіння .
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую 🤗
@амариллиспрекрасная7 ай бұрын
У Добродарі насіння саме пересорт
@НаташаПавук-й8и7 ай бұрын
@@амариллиспрекрасная посадили , попробуєм
@granit_007 ай бұрын
Сульфат калію треба давати - тоді буде велика і солодка.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, не хочеться добриво давати 😏 але зрозуміла, в чому причина.
@granit_007 ай бұрын
@@youtubekononenko там багато нетреба 20грам / 10л води по 1 л під кущ по вологій землі 1раз в 10 днів
@Cikavi.doslidi7 ай бұрын
Від жовтих крапочок - сірка
@granit_007 ай бұрын
@@Cikavi.doslidi прочитай внімательно перший пост.
@granit_007 ай бұрын
@@youtubekononenkoЛіда а хімозний гель гро грін - банка пішла на ура - то не щитається 😅😅
@kabyson7 ай бұрын
вирощуйте солодкі томати), ще як варіант триходермою обробляти на протязі всього сезону і ямку куди висаджуєте.
@youtubekononenko7 ай бұрын
Треба звичайно не давати захворіти рослині, а не лікувати коли вже пізно.
@an_na24837 ай бұрын
Минуле літо люди продавали дині,вирощені на пр.ділянках.Не думаю,що вони їх пасинкували,чи обробляли,але дині були дуже смачні.Прості домашні дині...
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@an_na2483 Це в нас, в Полтавській області?
@an_na24837 ай бұрын
@@youtubekononenko Кіровоградська...
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@an_na2483 Дякую.
@kidsbrain69307 ай бұрын
дуже багато поливаєте. тому і коріння гниє, і не солодкі
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую 🤗
@Олександр-ы6ж6д7 ай бұрын
Так не садіть щороку на одному і томуж місці
@youtubekononenko7 ай бұрын
Тут були два роки тому, мов змінюю місце, зима стала не морозна, хвороби не гинуть 😏
@МаринаОвод-х1ы7 ай бұрын
Є зараз дубівка,шукайте,я собі саджаю,гарна!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Дякую, коли купувала насіння, то не було 😏 а тепер знову хочу.
@ОксанаГнатенко-п1ю7 ай бұрын
То, поділіться з Лідою,як у Вас є!!!!!!
@slavap4367 ай бұрын
Та у вас гарний результат для Полтавської області. Забудьте про ті сорти дубівка, колгоспниця, тоді не було стільки хвороб як зараз. Вам потрібні ультра ранні сорти ф1, так як дині бояться холодних ночей.
@youtubekononenko7 ай бұрын
@@slavap436 Дякую, а як вони тоді росли? Здається кинеш насіння дині в землю і виросте Дубівка, тоді так це виглядало 😉
@kidsbrain69307 ай бұрын
в інтернеті повно дубівки. не знаю, як ви шукаєте
@kidsbrain69307 ай бұрын
а що це у вас за оприскувач
@youtubekononenko7 ай бұрын
Універсал, дуже старий.
@kidsbrain69307 ай бұрын
@@youtubekononenko гарний
@МаринаОвод-х1ы7 ай бұрын
По листу краще сенную палочку и гуапсин! Перевірено роками! А триходерма під корінь,на землю,від гнилей і фузариума з вертицилой!
@youtubekononenko7 ай бұрын
Роблю скріншот цінної інформації, щоб не загубити. Дякую 🤗