Добрива дешевшають - ціна на газ впала вдвічі! Коли впаде ціна на добрива? Аміачна селітра 28000 грн

  Рет қаралды 3,845

GrowHow • Як вирощувати

GrowHow • Як вирощувати

Күн бұрын

Кажете, цьогоріч кукурудзу замінить соя? Так-то воно так, та є різниця між експортною позицією та продуктом для внутрішнього споживання. Звичайно, не все так однозначно, багато проблем і мало фінансів. Але газ в Європі дешевшає, а в Україні анонсовано здешевлення цього енергоносія наполовину! І це добрий дзвіночок для того, щоб подумати, чи варто відмовлятися від кукурудзи. Досить слів - нумо до фактів! Найперше, відомо, що озимих українці посіяли чи не наполовину менше, ніж зазвичай. Стільки полів порожніми стояти не можуть, і якщо насіння соняшнику практично розкуплено, то з кукурудзою ситуація інша. Хоча ціни на посівний матеріал зросли, але його на ринку більше, ніж можуть використати аграрії. Тому у перспективі через профіцит товару ринок, ймовірно, може і підрізати ціну.
Залишайтесь з нами!
Наші ресурси:
Сайт: www.growhow.in...
Підписуйтесь на наш KZbin-канал: cutt.ly/CnhrLl7
ФБ: / growhow.in.ua
Instagram: @grow_how
Телеграм: t.me/growhow
GrowHow.in.ua • [Як вирощувати] - це надійні практичні рішення для ведення агробізнесу!

Пікірлер: 13
@user-zg3zj4md1k
@user-zg3zj4md1k Жыл бұрын
Без азотних добрив сіяти - прибуток буде більший навіть якщо їх вам дадуть безплатно. Чому зараз так популярне вапнування, кальцієва селітра і добрива магнієм? Бо кальцій та магній промиваються азотом. Азотні добрива почали застосовувати недавно, 60 років тому, тож промивання буде збільшуватись. Також азотні добрива гальмують кореневу систему, вбивають азотофіксуючі бактерії, створюють дефіцит вологи. Перевірена альтернатива добривам на пшениці. Біодеструктор по стерні сої (попередник). Обробка насіння біопрепаратом, фульвокислоти якщо є запс вологи. Якщо хім протруйник дозволяє то мікориза або триходерма. Якісні комплексні добрива ярам1ла, дж1ва, небагато. Весняна підкормка, наприклад, ркд "добрий господар" + їх же азот + сізарин. Також біофунгіцид, азотобактер, головне щоб все сумісне. Можливо поєднати з боронуванням. Потім гербіцид з біопрепаратом. По листу знову біо. По колосу фітоцид р від сажки. Тобто максимально розганяти короневу систему. Підібрати сорт який без азотних гарно стартує. Без азотних добрив буде більший запас вологи і тоді азотофіксуючі бактерії накопичать азоту що вистачить для зернових і ріпку навіт як попередник соя, навіть без покровних культур. Також азот стане більш доступний. Я це перевірив. Посіяв пшеницю Еміль, Рівненській обл. Обробив стимулятором і бактеріями. Весною була розвинена коренева система. Застосував біофунгіциди. Підживлення 100кг селітри в лютому. В зиму йшла з 2-3 листки. Кущення мінімальне. Листя було широченне аж потріскалось і крупний колос. Врожайність пшениці 80ц. Попередник соя, вона посередній попередник, багато азоту не залишає. Під час напливу зерна була засуха і спека тому зерно зморщене, підсмажилась, там було потенційно 85-90ц. На тій ділянці добрива вносились мало. Паї де комуністи вносили добрива дає менші врожаї хоча гумусу більше. В сусідів так само на малих ділянках де не було комуністів з їх селітрою - рекордні врожаї пшениці хоча добрив не давали: була тепла осінь та весна, посіяли сорт новий Реформ або схожий новий. Ще такі сорти: артіст, фріскі. В степовій зоні інші сорти підбирати. superagronom.com/blog/894-vpliv-mineralnih-dobriv-na-vlastivosti-gruntu-ta-gvk
@selhozteh
@selhozteh Жыл бұрын
Мабуть суттєвого зниження ціни не буде. Виробники скажуть, що залишки зроблені ще по старим цінам, а що буде далі - ніхто не зна. Ціна одразу злетить при збільшенні ескалації війни в Україні.
@vadymmolodozhenia7630
@vadymmolodozhenia7630 Жыл бұрын
То що хтось буде брати під час ескалації, хай злітає.
@Vitaliy450
@Vitaliy450 Жыл бұрын
Дякую за відео!!!
@vadymmolodozhenia7630
@vadymmolodozhenia7630 Жыл бұрын
Нахер воно кому нужен те добриво якщо газ став в 2 рази дешевше то міндбриво теж повинно здешевшати, селітра була 37 тис т то повинна бути 18.5 тис тоді буду брати а так якщо 1 ц селітри коштує 3700 грн який дає прибавку до врожаю 450 кг по ціні у 5200 грн за тону виходить 2340, який сенс її вносити.
@antonribak
@antonribak Жыл бұрын
При ціні селітри більше 30 тисяч, вона практично нерентабельна, так що поки ціна біля 30 тисяч, її мало хто буде купувати, от як ціна стане біля 25 тисяч то й купувати будуть!!
@growhow_media
@growhow_media Жыл бұрын
ну вона вже нижче 30!
@antonribak
@antonribak Жыл бұрын
@@growhow_media То добре, але краще щоб була нижче 25, тоді ризики набагато менші, але зараз такий час що всі сильно не хочуть вкладатися і будуть проходити сезон мінімізуючи витрати.
@growhow_media
@growhow_media Жыл бұрын
так, звісно! Ми абсолютно за те щоб ціна знизилась. А тим хто придбав по 39 дуже прикро вже зараз(
@antonribak
@antonribak Жыл бұрын
@@growhow_media Треба було працювати з усіма спільно, а не думати що самі хитрі, всі не будуть вносити, а я самий "розумний" внесу!
@СашаХантіль
@СашаХантіль Жыл бұрын
Що ви розказуїте внас селітра по 38
@tetjanazanko6913
@tetjanazanko6913 Жыл бұрын
Ми берем по 32, нині проплатили
Чи курсуватиме поїзд Рава-Руська - Варшава?
5:27
Залізні магістралі
Рет қаралды 1 М.