*_Добрий вечір, Андрій!_* *_Дякуємо Вам за гарні практичні поради для вдалого вирощування смачної і корисної ягоди лохини._*
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Дякую вам за коментар
@bas-e5uАй бұрын
@@МояДачаСадГородДякую вам.А коли внсти весною монофосфат калію,в якому місяці ,по скільки та скільки раз?
@МояДачаСадГородАй бұрын
Весною таке добриво не вноситься, бо в формулі має дуже багато калію і фосфору, це осіннє добриво для лохини. Хіба наприклад розрахувати в районі 6 грамів монофосфату на 20 грам аміачної селітри, в такому випадку таке комплексне добриво можна внести під Лохину весною до цвітіння і після цвітіння.
@bas-e5uАй бұрын
@@МояДачаСадГород Дякую вам за відповідь.
@ОльгаВовна-й7х Жыл бұрын
Дуже дякую за таку важливий і своєчасний ролик. Буду робити так як Ви сказали , а то думала , що якщо підкормила монофосфатом то це достатньо . Сірку давала весною так що потрібно іще . Для таких не дуже досвідчених любителів лохини це дуже цінна інформація . Здоров‘я та мирного неба.
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Дякую, взаємно вам бажаю миру, добра та гарних врожаїв!
@НаталяВсімпровсе Жыл бұрын
Андрій добридень! Дуже корисна інформація. Поки не маю лохини, але хочу придбати в садок . Тож для мене це дуже корисно подивитися як доглядати за лохиною . Здоров'я благополуччя та миру!❤️💛💙
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Дуже дякую вам за підтримку та хороші слова. Ягода дуже смачна і віддячує за турботу. Думаю, що у вас не буде проблем за нею доглядати та вирощувати.
@ТамараШамрай-щ2е Жыл бұрын
0 з з 0 ж
@ИринаК-у3о3 ай бұрын
Поки приготували яму і навповнення для лохини-вже й не хочу її.Бо процес довгий і дороговартісний.Хай росте у всіх ,але спочатку передивіться різні відео-чи по силам.Це рослина непроста,як виноград ,потребує постійного догляду
@nadiavutoshko271 Жыл бұрын
Чи можна використовувати гілочки ялинки
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Можна і гілочки ялинки використовувати, в нас просто по дорозі на дачу ростуть сосни, тому й беремо сосновий опад, шишки і гілочки сосни. Якщо гілочками прикрити торфосуміш, вони за зиму осиплються, залишиться весною тільки викинути більші патики.
@Виталий-ф9б3н Жыл бұрын
Дякую за відео. Дуже вчасна інформація.
@Maria_sanycka Жыл бұрын
Андрій, дякую за корисну інформацію. Скажіть, ви з якої області? Хочу знати чи мій клімат підходить. Я з Львівської.
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Дякую вам за коментар. Я з Івано-Франківська.
@Joy-xk5be2 ай бұрын
А уривати кущ не треба якимсь волокном?
@МояДачаСадГород2 ай бұрын
Укривати не потрібно, лохина витримує наші морози, але кориневу примульчувати потрібно на зиму.
@Joy-xk5be2 ай бұрын
@МояДачаСадГород дякую
@АлинаРомашкина-ф6ы Жыл бұрын
Скажіть, будь ласка, скільки торфу потрібно добавити у лунку при посадці кущика лохини?
@МояДачаСадГород Жыл бұрын
Тут чим більше тим краще. Переважно копають яму глибиною 40-50см і в діаметрі десь 50-60 см, залежно якого сорту у вас лохина низько чи високоросла і скільки маєте місця. Переважно цю яму заповнюють сумші: низ ями-дренаж, далі суміш - не більше 10 процентів піску, зовсім трошки звичайної землі, в районі 10-15 хвойного опаду і решту торф, бажано кислий. Якщо нема стільки торфу, буде більше опаду і піску, постарайтесь щоб хоча б 20 л чистого торфу було в районі коріння лохини.