Допал піролізних газів, гібридний допалювач.

  Рет қаралды 1,545

Igor Zubchenko

Igor Zubchenko

Күн бұрын

Пікірлер: 15
@petrikov99
@petrikov99 10 ай бұрын
Дякую, Друже🤝, не зупиняйся і процесс топіння кожен раз буде давати тобі насолоду, а не відразу як у інших, думаю ти уже відчув це😀
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 10 ай бұрын
Так, це правда, нарешті щось почало працювати добре, а коли купував котел то навіть не уявляв який треба пройти шлях...
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 10 ай бұрын
А,ще сьогодні знову трохи переробив допалювач, ввечері запущу котел і буде випробування. Сподіваюсь буде ще краще. Відеозвіт буде завтра.
@petrikov99
@petrikov99 10 ай бұрын
@@igorzubchenko3857Ага, згадую себе👍😄
@НиколайСтеценко-о5я
@НиколайСтеценко-о5я 7 күн бұрын
Доброго тобі здоров'я друже! Я також "хворію" цією темою максимального допалу димогазів. Максимум на що я спромігся, це трішки почаклував над порожком, а саме, доварив пластини близько 10-15мм для того щоб припідняти його вище, тим самим зменшив газову щілину, заварив заводські отвори на ньому, знизу приварив профіль сороковий в якості колектора, по бокам його заглушив, ну і просвердлив нові отвори, правда всього здається 6шт D8мм, знизу колектора зробив специфічний виріз для під'єднання з'ємної повітряної труби, а також на дні котла, ближче до правої передньої частини, зробив коронкою отвір діаметром біля 34мм, через який постійно подається вторинне повітря в камеру допалу. Але це все дрібниця в порівняні з твоїм допалювачем. Тільки на справді є ще один великий мінус таких "простих" систем допалювання. Скільки б вторинного повітря не подавалося, без наявного відкритого, хоча б маленького, полум'я, ці димогази горіти не будуть. Тобто, після повного закриття піддувайла, починається процес тління, доки вогонь горить, йде допалювання цих газів, але без подачі кисню на вуглі, виділення горючих газів зменшується і настає момент, коли цих газів виділяється критично мало, відповідно полум'я зникає. І все те що буде виділятись в такому режимі, буде виходити в трубу, паралельно осідаючи різноманітними відкладеннями на стінках котла😢. Висновок один і давно майже всім відомий, усе твердопаливне обладнання максимально ефективне тільки під час його активного горіння (з можливими певними доопрацюваннями). Я не інженер, тому мої висновки можуть бути дещо помилковими. Ці висновки я зробив гортаючи різноманітний контент та власні спостереження користуючись грубами та котлами. Всім удачі та благополуччя!🤗
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 6 күн бұрын
@@НиколайСтеценко-о5я Вітаю, все вірно, котел має горіти. У мене зараз газове вікно з шамоту 130×60мм. і вторинне подається прямо у факел. У дні котла прорізав 2 отвори 40×40мм. і вторинне іде під зольним ящиком із цих отворів прямо в факел. На 40 градусах дверка зачиняється і далі котел працює за рахунок вторички. Я його вдрегулював на 70×75градусів. Працює відмінно, через 10хв. після старту диму з димаря практично нема. Поки що зупинився на цьому, а далі буде видно.
@НиколайСтеценко-о5я
@НиколайСтеценко-о5я 6 күн бұрын
@igorzubchenko3857 я насправді також на днях з цеглою спробував погратись, але через дуже маленькі розміри котла сильно не розженешся. Тим не менше, я витягнув колоснік і порожек. На дно під ліву стінку виложив плашмя дві цеглини, так щоб як раз дверка закривалась, з права (як раз там де на дні отвір зроблений 34мм) між стінкою котла і цеглою залишився простір біля 40мм, зверху на цю пустоту розташував шматок пластини і вийшов канал, який веде в камеру допалу. Правда перед цим, я в глиб котла під ліву стінку на ребро засунув шматок цеглини довжиною трішки більше половини, (доречі, довжина котла від дверей до задньої стінки всього біля 500мм, загрузочний бункер ~285*285мм, висота між дном і уголком для колосніка в районі 130-140мм), далі відступив вправо 60-70мм розташував ще пів цеглини на ребро, після чого всі проходи які залишились, (включно з заводською газовою щілиною), між камерою згоряння і камерою допалу заклав всяким металобрухтом. В результаті залишилась нова газова щілина приблизно 60*70мм + трохи дрібних щілин які не були нормально закриті металом. Так як все було зроблено на швидкоруч без будь якого інструменту, з того що було, сказати що стало на багато краще, не можу, але точно не гірше. Правда, якщо зрізати уголок, той що для колосніка, буде більше місяця для маневру, а то він заважає щось хімічити. Тільки поки що вагаюсь, поексперементую трохи, а там буде видно.
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 6 күн бұрын
@@НиколайСтеценко-о5я Є декілька основних факторів від яких залежить коректна робота котла: 1- висота і діаметр димаря, 2- наявність жарової подушки і збалансована подача повітря. Начебто все просто, але є багато нюансів... Я думаю що все у Вас вийде добре, наполегливість принесе позитивний результат.
@НиколайСтеценко-о5я
@НиколайСтеценко-о5я 6 күн бұрын
@igorzubchenko3857 дякую за розуміння і підтримку!
@vajk9005
@vajk9005 10 ай бұрын
1🙂
@ІгорГладиш-ш7ж
@ІгорГладиш-ш7ж 2 ай бұрын
Який діаиетр отвлрів в допалювача ?
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 2 ай бұрын
@@ІгорГладиш-ш7ж 10мм. Але площу газової щілини треба підбирати в залежності від потужності котла.
@ІгорГладиш-ш7ж
@ІгорГладиш-ш7ж 2 ай бұрын
Дякую.Котел зубр 12кв.Яка має бути площа газоаої щілини?Дякую.
@igorzubchenko3857
@igorzubchenko3857 2 ай бұрын
@@ІгорГладиш-ш7ж на жаль не можу дати відповідь, все дуже індивідуально. На гарну роботу котла впливає дуже багато факторів. Я вже рік б'юся над удосконаленням свого котла, зробив з десяток цих допалювачів, і нарешті я домігся гарної і стабільної роботи на будь-якому паливі. В мене система турбулізаторів і окрема подача вторинного і третинного повітря. Найближчим часом зроблю відеозвіт про свої доробки і можливо та іформація Вам якось допоможе.
@ВладСавочка-п1к
@ВладСавочка-п1к 19 күн бұрын
@@ІгорГладиш-ш7ж Доброго вечора Ігоре, Ви знайшли відповідь щодо площі щілини на зубр 12квт?
ОТОПЛЕНИЕ ДОМА ПИРОЛИЗНЫМИ КОТЛАМИ. ЧАСТЬ 2
29:14
Агроном на пенсии
Рет қаралды 1 М.
Chain Game Strong ⛓️
00:21
Anwar Jibawi
Рет қаралды 41 МЛН
Арыстанның айқасы, Тәуіржанның шайқасы!
25:51
QosLike / ҚосЛайк / Косылайық
Рет қаралды 700 М.
котел без колосников
17:25
Сельский Мастер Михаил
Рет қаралды 151 М.
#КотёлХолмова 6 - 8 -14по проекту Черепанва Часов горения Kholmov's boiler 6 - 8 -14 Hours of burnin
1:35:59
Строительство Домов - Печей Каминов Doroxinn
Рет қаралды 41 М.