DRAMAT Ter Stegena… Szczęsny GO ZASTĄPI?! Guardiola WPADŁ W FURIĘ! DUBLET Lewandowskiego!

@OstatniGwizdek 15 сағат бұрын
⚽ *Zagraj z nami* na serwerze S1 GLOBAL 👉 ftgame.app/ostatni-gwizdek
@DoctorObese
@DoctorObese 9 сағат бұрын
Tego karnego nie powinno być, faul był poza polem karnym, Endrick upadł poza polem karnym i wpadł w pole karne już leżąc. Hiszpańscy sędziowie w formie.
@stasio022wuwua
@stasio022wuwua 6 сағат бұрын
racja, natomiast brak też czerwonej kartki czy w polu czy poza to jest czerwona kartka ;) a tutaj dał żółtą
@dariuszstasiukiewicz5348
@dariuszstasiukiewicz5348 6 сағат бұрын
Prawdziwe 😂
Poza tym piłka był wcześniej na aucie
@oskarinho24
@oskarinho24 5 сағат бұрын
@@stasio022wuwuato jest żółta kartka,to nie było sytuacja sam na sam ,było jeszcze pełno innych graczy,więc typowo żółta
@DoctorObese 5 сағат бұрын
@@dariuszstasiukiewicz5348 nie była na aucie
@MarekMarek-ht9kk
@MarekMarek-ht9kk 3 сағат бұрын
Normalnie śmieje się z takich spekulacji jeśli chodzi o Szczęsnego ale kurde😁 to mogłoby się uda ...chociaż na 1 sezon..taka pomoc...Wojtek dopiero co skończył,nie ma długiej pauzy...co stoi na przeszkodzie
@aleksanderkarski9239 7 сағат бұрын
5:55 w ostatnich minutach, kiedy mecz był już dawno rozstrzygnięty, zawodnicy Villarreal urządzili sobie polowanie na nogi Yamala, na szczęście bez sukcesu. Szczególnie ordynarny był faul Cardony, za który należała się czerwona kartka. Faul Akhomacha co najmniej żółta. W srode przeprawa z Getafe, które w meczach z FCB jest znane z bardzo ostrej gry. Flick powinien dać Laminowi odpocząć.
@arrilzek2051
@arrilzek2051 5 сағат бұрын
No czerwo mogło tam być, celowo wjeżdżali w nogi, może nie przesadnie mocno ale sam fakt :\
@aleksanderkarski9239 9 сағат бұрын
5:02 Sędzia podjął dobrą decyzję o przerwaniu gry, ale powinien zagwizdać w momencie „rozpoczęcia” się faulu. W tym przypadku czas trwania nieprawidłowego zagrania jest rekordowo długi. Trener Espanyolu zdecydowanie ma rację, powinien być podyktowany rzut wolny.
@danillloyoutube8653
@danillloyoutube8653 8 сағат бұрын
Pomijając fakt że sam faul w momencie gdzie sędzia zagwizdał był dalej przed polem karnym
@DzordzKlunej
@DzordzKlunej 7 сағат бұрын
No ale może do momentu wywalenia się był po prostu przywilej.
@akxio8495
@akxio8495 7 сағат бұрын
Przeczytaj sobie zapis w 111 przepisie piłki nożnej
@danillloyoutube8653 7 сағат бұрын
@@DzordzKlunej tak ale nawet jak się wywalił to i tak faul był przed polem karnym
Tak. Zgadzam się.
@szymongroszyk6405
@szymongroszyk6405 10 сағат бұрын
Super film na rozpoczęcie tygodnia 😂
@koprolity
@koprolity 6 сағат бұрын
Furię możemy często zobaczyć zarówno na boisku, jaki i przy boisku, czy na trybunach.
@iforgotmyname2137
@iforgotmyname2137 7 сағат бұрын
Lewy naprawdę dobry mecz, szkoda że nie było Hat-tricka. Mbappe klasycznie farmi gole na karnych mimo że tego karnego nie powinno być. Z Endricka może wyrosnąć wielka gwiazda. Mimo tak wielu dobrych piłkarzy w Realu potrafi się przebić i być widoczny na murawie.
@Szczupak_Senpai 7 сағат бұрын
Ciekawe jaki sędzia przyjął przelew od szejków. To co się odjebało z czerwonym kartonikiem to jakieś nieporozumienie. Ja myślałem, że za to wejście dostał kartkę XD
@piotrborodzicz6221
@piotrborodzicz6221 8 сағат бұрын
Szczęsny do Barcy❤❤❤
@Pikarskie.Konkrety2024
@Pikarskie.Konkrety2024 7 сағат бұрын
Wydarzyło się wydarzyło .Działo się dużo za to uwielbiamy czas kiedy ta piłka wraca po przerwie na właściwe tory 👌👌
@thewilczek89
@thewilczek89 10 сағат бұрын
Hej, dziękuję za newsy. Miłego dnia wszystkim. Pozdrawiam z łóżka, choróbsko mnie dopadło.
@Michaal555 5 сағат бұрын
Miałem problem z rzepka w kolanie .... oby to nie było to , zdrowia dla bramkarza Barcelony ....
@grzegorzczajkowski627 4 сағат бұрын
Dziękuję za odcinek ❤ Nie wyobrażam sobie śniadania bez nowinek ze świata piłki. 😅
@sergeantnet
@sergeantnet 6 сағат бұрын
Widać że Pep ma syndrom przegrywa i płacze za każdym razem gdy straci punkty, ten gol wyrównujący City to jeden wielki fart 😂
@Jasiekcarryu
@Jasiekcarryu Сағат бұрын
5:03 dobrze zrobil sedzia (pozdro z live)
@Riderofff
@Riderofff 9 сағат бұрын
Idealnie przed pracą
@MartynaZieńko
@MartynaZieńko 8 сағат бұрын
Chelsea 3-0 z west ham i bohaterem Nicolas Jackson😂 parę miesięcy temu to wydawało się niemożliwe a jednak🫠
@novackee 4 сағат бұрын
Guardiola był wściekły bo Oliver nie powinien puścić tej akcji Najpierw zawołał Walkera do siebie do środka i potem pozwolił puścić grę z 10metrow dalej gdzie powinien być rzut wolny zagrali na wolne pole bo Walkera nie było. Brama 😊
@kubakwiat481
@kubakwiat481 5 сағат бұрын
Karnego nie powinno być. Jeśli chodzi o mecz City Arsenal to sędziowanie to było żart zarówno w jedną jak i drugą stronę
@snajperdj277
@snajperdj277 4 сағат бұрын
Czy karny należał sie czy nie to tak by przegrali różnicą 2 bramek więc nic im to nie zmieniało. Rozumiałbym jego pretensje gdyby to był wynik 0-1, czy 1-1 gdzie ten karny rzeczywiście by cos zmieniał po za bilansem bramkowym
@marceliniak
@marceliniak 10 сағат бұрын
Fajny film😊
Moja opinia o mecz Man City - Arsenal. Pierwsza bramka Arsenalu była bardzo kontrowersyjna, Kanonierzy wznowili grę mimo braku gwizdka na co Walker zwracał uwagę podczas biegu za Martinellim. Druga bramka mniej kontrowersyjna ale jednak trochę tak, Ederson podczas dośrodkowania był przytrzymywany przez dwóch graczy Arsenalu co uniemożliwiało mu ruch do piłki. Kartka Trossarda jak najbardziej zasłużona, dwa faule zasługujące na żółty kartonik. Druga połowa to była po prostu tragedia, Arsenal zamurował się pod bramką i nie wychodził z własnej połowy a jak zdobyli posiadanie piłki to odrazu wywalali nawet nie patrząc gdzie🤦. Jak dla mnie kaleczenie futbolu i mimo że grali w 10 to mogli chociaż próbować zaatakować a nie murować się pod bramką. John Stones bohaterem wieczoru💙. A dla Haalanda wielkie gratulacje za wyrównanie rekordu GOATa🐐
Walker zwracał uwagę na to, że nie zdążył wrócić na pozycję po wezwaniu na rozmowę wychowawczą jego i Saki przez Olivera. Zamiast wracać, przekazywał uwagi kolegom, tak zostało to zinterpretowane. Drugi gol był analizowany przez VAR, nieprawidłowości brak. Druga kartka Trossarda nie była za faul tylko za odkopnięcie piłki w momencie gwizdka. W świetle przepisów słuszna, ale wcześniej to samo ztobił Doku i kartki nie dostał. Podobnie w meczu z BHA Rice dostał a Minteh nie. Arsenal zdecydował się na grę 1-7-2 i tylko raz zostawił więcej miejsca- w 98 Grealish skorzystał i potem padł gol. Zremisować z City grając w 10 to sztuka. Szkoda, że nie wspominasz o przedłużeniu 7 minut 1 połowy na o dodatkowe dwie bez powodu ( wtedy miało miejsce wykluczenie Trossarda). Podobnie co sądzisz zachowaniach Haalanda- o rzuceniu piłką w głowę Gabriela i powaleniu Rice po wznowieniu gry? Wygląda, że zapracował na zawieszenie na jeden mecz
@iforgotmyname2137 6 сағат бұрын
@@aleksanderkarski9239 Raya i reszta Arsenalu specjalnie przedłużali grę i karma wróciła, cały czas symulowali kontuzje i od autu bramkowego potrafili minutę rozpoczynać, jak się tak przedłuża grę to trzeba się liczyć z konsekwencjami. Haaland popchnął Rice'a tak samo jak Havertz Rodriego. Obaj nie dostali kartonika więc nie widzę problemu. Co do rzucenia piłką w Gabriela, na to sędzia powinien zareagować, mecz sędziowany był tragicznie i sędzia podjął wiele błędnych decyzji. Mam nadzieję że wkrótce poziom sędziowania się podniesie bo za równo w Anglii i Hiszpanii poziom sędziowania to dno.
​@@aleksanderkarski9239Oj wątpię , że odpowie
@rufiroofiedobregranie3
@rufiroofiedobregranie3 7 сағат бұрын
Nie powinno być karnego dla Realu, to niewidomi widzieli, że przed linią pola karnego faul był i powinien sędzia gwizdać jeszcze przed upadkiem.🧠🖖
@OliwerSmolny-qx1jw
@OliwerSmolny-qx1jw 2 сағат бұрын
To jest jakieś dziwne jak Szczęsny może gdzieś przejść jak on dopiero co kariere skonczyl
@Matrix_love
@Matrix_love 7 сағат бұрын
Szkoda ze lewy nie zdobyl hartricka ale i tak jak na jego wiek to jest lepszy od mekambe 😂
@KamilKostrzewski-zc4uz
@KamilKostrzewski-zc4uz 6 сағат бұрын
Jest genialny ale no nie ma najmniejszego podjazdu do mekambe taka niestety prawda
@masteryoghurt2110
@masteryoghurt2110 3 сағат бұрын
​@@KamilKostrzewski-zc4uz Liczby mówią coś innego.
@janziyt4892
@janziyt4892 7 сағат бұрын
Ten faul na Endricku był w pierwszej połowie i real nie dostał za niego karnego, i dobrze
@nicee_guys
@nicee_guys 3 сағат бұрын
by dało sie tego sluchać trzeba właczyć opcję 1,5x i brak tu jakiegokolwiek własnego komentarza
@Snekq
@Snekq 6 сағат бұрын
Może to lepiej dla barcy? Bo Der Stegen to dramat sam w sobie.
@patrickfelson7475
@patrickfelson7475 3 сағат бұрын
Hahaha serio wy myślicie że VARdrit by dostał tam wolny proszę was
@bekakonto
@bekakonto 5 сағат бұрын
Niech Lewy dzwoni do Szczęsnego natychmiast!
@eres210
@eres210 3 сағат бұрын
Jak dla mnie 50:50 sędzia mógł dać wybór. Czerwona i rzut wolny albo karny.