Дякую за класні відеоматеріали! Я використовую їх на уроці з виходу перших матеріалів автора.
@TEtiAnaCHychkovska3 жыл бұрын
Щиро дякую за те, що ціните мою роботу! Бажаю успіхів, гарних учнів, здоров'я і натхнення!
@Алексей-ц3о3ц2 жыл бұрын
Слава Україні
@TEtiAnaCHychkovska2 жыл бұрын
Героям Слава!
@АндрейВасилевский-м1ф3 жыл бұрын
Спасибо!!!
@TEtiAnaCHychkovska3 жыл бұрын
Спасибо за просмотр!
@ЕкатеринаКалиновская-ь2е3 жыл бұрын
Дякую!
@Окей-ы7л Жыл бұрын
Добрий день, щиро дякую, за таку гарну презентацію. Підкажіть, будь ласка, хто такі високоспеціалізовані види (наприклад, екологічно не пластичні види зазвичай високоспеціалізовані види) ?
@TEtiAnaCHychkovska Жыл бұрын
Дякую за перегляд! Так, маєте рацію. Високоспеціалізовані види - це стенобіонти, що пристосовані до обмеженого набору умов середовища.
@Окей-ы7л Жыл бұрын
Дякую!
@Bella-ou6kf2 жыл бұрын
Як мені допомогли ваші уроки, якщо я правильно все зрозуміла. Тоді , наприклад, папороть та подорожник це пластичний вид?
Дуже приємно вас слухати, а акула це ж не пластичний вид?
@TEtiAnaCHychkovska2 жыл бұрын
Дякую за перегляд! Щодо акули, так, це не пластичний вид.
@Veron3112 жыл бұрын
Адаптивна радіація - це і є дивергенція?
@TEtiAnaCHychkovska2 жыл бұрын
Дякую за перегляд! В обох поняттях є дещо подібне. В обох процесах різні види походять від спільної лінії предків і, отже, види є тісно спорідненими. Обидва процеси вносять певні зміни в популяцію з часом, і зовнішній вигляд видів з часом змінюється. Адаптивна радіація та дивергентна еволюція - це два процеси еволюції, які описують появу нового виду внаслідок природного відбору та генетичного дрейфу. Але. Адаптивна радіація - це порівняно швидкий процес появи варіацій виду в різні форми з метою адаптації до різних умов навколишнього середовища для їхнього виживання (зяблики Дарвіна). Дивергентна еволюція - це повільний процес накопичення відмінностей між групами організмів, що призводить до створення нових, різних різновидів видів (різні кисті ссавців).У цьому різниця між адаптивною радіацією і дивергентною еволюцією.
@Veron3112 жыл бұрын
Дякую, зрозуміла
@melnikova66812 жыл бұрын
В этом месте своей лекции kzbin.info/www/bejne/lX7NqnSka6qIrKc вы в первом абзаце говорите об экологической пластичности. Но через секунду, вторым своим абзацем, вы вводите понятия "витривалість" та "поширеність". Никакой логики, никакой связи нет. Биология на таком уровне - набор слов, а не наука.
@TEtiAnaCHychkovska2 жыл бұрын
Дозвольте з вами не погодитись. Спочатку я сказала про межі витривалості видів, а тоді перейшла до поняття "екологічна пластичність". В будь-якому разі дякую Вам за перегляд і коментар!