кілька запитань: 1. чи закриваєте Ви пляшку корком? 2. при високій температурі під додатковим освітленням збергіатимете квітконоси в такому середовищі. наскільки висока температура та як її регулювати? 3. скільки часу до першої дитинки минуло? 4. бачила в одному з Ваших відео що також в пляшці три квітконоса зберігали зі сфагнумом натомість (не дренаж). що ефективніше? Дякую за корисне відео та знання!
@LyubovVoloshina6 ай бұрын
Відповідаю: 1. Не накриваю. Один раз накривала, не сподобалось, половина квітконосів загинула. 2. Висока температура для вирощування діток, не шкода, а добро. Регулювати її не потрібно. Чим вища температура, тим вищий шанс, що зародяться саме дітки, а не додаткові квітконоси. 3.Час різний. Від одного тижня, до півроку, а можливо і більше. Все індивідуально. 4. Так, вирощувала з використанням сфагнуму і, навіть зараз, є ще одна пляшка зі сфагнумом, але мені не надто подобається, більше не користуватимусь. У звичайній фільтрованій воді результат значно кращий. Але це все індивідуально. Я намагаюсь вирощувати вже чотири роки, препробувала чимало спомобів і обрала той, що кращий особисто для мене.
@ritarayne28936 ай бұрын
@@LyubovVoloshina дякую дуже за розлогу відповідь! Якщо дозволите, ще одне запитання: а яким способом підсвічуєте квітконоси? Природнім способом чи штучним?
@LyubovVoloshina6 ай бұрын
@@ritarayne2893 Штучне акваріумне освітлання. 10 годин. В багатьох відео я про це розповідаю.
@МаріяБерезяк-п9в10 ай бұрын
Чим можна замінити цититинінову пасту???,або де її придбати???
@LyubovVoloshina10 ай бұрын
Цитокінінова паста продається в садових відділах магазинів. Чим замінити. не знаю. Можливо якимось іншим активатором роста чи укорінювачем.
@МаріяБерезяк-п9в10 ай бұрын
Дуже дякую.
@IrinaDubovaia9 ай бұрын
Цікаво, а в мене цитокінінова паста зеленого кольору 🤔 Купувала в квітковому магазині
@LyubovVoloshina9 ай бұрын
@@IrinaDubovaia стосовно цього сказати нічого не можу. Можливо додали якийсь барвник, щоб була менш помітною на стеблі рослини. Особисто мені завжди траплялась лише жовтого кольору.
@Bartosh_Tanya18 күн бұрын
Роскажіть будьласка, які "хімікати" треба мати в "аптечці" для орхідейок на всі випадки життя. Найосновніше) просто перелічте, а з призначенням я вже сама із задоволенням побавлюсь) чую багато назв, але йе вбсолютно хаотична інфа
@LyubovVoloshina18 күн бұрын
Мої вітання! Перше. Завжди потрібно мати засоби від шкідників та хвороб (фунгіциди та акарициди). які саме, то вже Ви самі обираєте, залежно від того, що можна купити в місцевих магазинах, чи замовити у когось із продавців. В Україні з цим проблем жодних не має, а от за кордоном це зробити дуже і дуже проблемно. Друге, що потрібно мати - добрива для підживлення ( будь якої фірми, головне, щоб склад був відповідним ) Третє. Стимулятор росту. Я використовую бурштинову кислоту, або суміш кислот. Можна ще багато чого напхати в так звану ОРХОаптечку, але питання. чи воно все знадобиться....
@Bartosh_Tanya18 күн бұрын
@LyubovVoloshina дякую! Питання якраз із-за кордону. Готую посилку з України:) про добрива я знаю лише що існують мінеральні та органічні. Чи є спеціальні для орхідей? Що нам потрібно? І ще чимось білим ви змазували піньок та відпаде листя. Іще раз дякую!
@Bartosh_Tanya18 күн бұрын
@@LyubovVoloshina отримала відповіді в Ваших найперших відео. Чудовий огляд всього необхідного!!!
@LyubovVoloshina18 күн бұрын
@@Bartosh_Tanya У порівнянні з тим, що було в перших відео, моя орхоаптечка схудла. Коли я тільки но починала вести канал, то чимало зайвого накупила, чим ні разу і не скористалась. викинула через рік-півтора. Потрібно буде зробити огляд цього року.
@DemonSleyer1 Жыл бұрын
Корисне відео,але дуже повільно
@LyubovVoloshina Жыл бұрын
Дякую! Кожен сприймає так, як йому зручно. Повільне відео завжди можна прискорити.
@romanapyastka80662 жыл бұрын
Назва орхідеї?
@LyubovVoloshina2 жыл бұрын
Ой, це було майже два роки тому, я вже і не пам'ятаю, з яких саме орхідей зрізала квітконоси.