el. MŚ kobiet: SKRÓT meczu POLSKA - BELGIA (1:1)

Рет қаралды 32,073

Łączy nas piłka TV

Күн бұрын

🔔 SUBSKRYBUJ KANAŁ ŁĄCZY NAS PIŁKA TV 🔔 / @laczynaspikatv
Reprezentacja Polski kobiet zremisowała 1:1 z Belgią w pierwszym meczu kwalifakcji do mistrzostw świata 2023. Jedynego gola dla reprezentacji Polski zdobyła w 40. minucie kapitan drużyny, Ewa Pajor. Podczas spotkania na trybunach Polsat Plus Areny Gdańsk zasiadła rekordowa w piłce kobiecej liczba 8011 kibiców. Zapraszamy do obejrzenia obszernego skrótu z tego spotkania.
Oficjalny kanał Polskiego Związku Piłki Nożnej. / Official channel of the Polish Football Association.

Пікірлер: 57
@Pogo_Mike
@Pogo_Mike 2 жыл бұрын
Muszę przyznać że panie grają bezkompromisowo. Naprawdę super się to ogląda. Dużo zagrań z pierwszej piłki. Tego akurat panowie z reprezentacji mogli by się od pań poduczyć 😉💪
@ukaszszmitkowski8860
@ukaszszmitkowski8860 2 жыл бұрын
Byłem na meczu i musze przyznać ze pierwsza połowa była bardzo dobra, presowalismy, ładnie konstruowaliśmy akcje. W skrócie mówiąc tak naprawdę Belgia w pierwszej połowie nie istniała. Natomiast druga połowa od samego początku pachniała bramką dla Belgów i sie stało, szkoda bo mogliśmy to wygrać. Ale brawo za walkę dziewczyny i musicie w ostatnich minutach przyspieszyć bo od 80 to już wyglądała jak gra na czas jak już było 1:1 a mogliśmy ich jeszcze raz ukąsić
@GreenZiom
@GreenZiom 2 жыл бұрын
Piękny rajd Ewy Pajor szkoda że drugi spalony a i bramka przeciwniczek też konkretna ✨💪😃
@kaczanPL
@kaczanPL 2 жыл бұрын
Taka konkretna że wielbłąd bramkarki. Jakby Szczęsny taką wpuścił to by go powiesili.
@yolomolo3889 2 жыл бұрын
Szkoda, że nie udało się zdobyć tych 3 punktów. Jednak widać, że jest już jakiś pomysł na drużynę j powoli coś się z tego kroi. Życzę wszystkiego dobrego, powodzenia dziewczyny 💪❤️
@korneliakruszkiewicz6388
@korneliakruszkiewicz6388 2 жыл бұрын
jest em dziewczyną i lubię grać w piłkę nożną POZDRAWIAM
@pawcio5983
@pawcio5983 9 ай бұрын
dopiero dziś oglądam i podziwiam, dziewczyny dają rade.
@Skiskiski
@Skiskiski 2 жыл бұрын
Teraz trzeba Belgie na wyjezdzie pokonac.
@drumandbasser
@drumandbasser 2 жыл бұрын
Brawo !!! Dlaczego tego nie ma w tv tylko jakieś teleturnieje ????
@KamilKala777
@KamilKala777 2 жыл бұрын
Ciekawsze :)
@jogibear4494
@jogibear4494 2 жыл бұрын
Według prawa mecze reprezentacji Polski powinny być być transmitowane przez telewizję publiczną widocznie jeśli nie było takiej transmisji to takie podwójne standardy są niezgodne z prawem.
@luishernandezblonde 2 жыл бұрын
Ten zespół ma nadzieję. Spodziewam się, że kiedy uda nam się zostać gospodarzem Euro 2025 kobiet, ten zespół zabłyśnie jeszcze jaśniej.
@piotrekkaszkurgwiazdashowb1793 2 жыл бұрын
PIOTREK KASZKUR ARTYSTA ❤️ POZDRAWIA SERDECZNIE WSZYSTKICH PANSTWA LOVE POLAND VIVA POLONIA KOCHAM MÓJ PIĘKNY KRAJ POLSKĘ NIECH ŻYJE POLSKA ❤️ SUPER ❤️🌟 POLSKA GOL BRAWO NASZE..
@Logarinq
@Logarinq 2 жыл бұрын
Witam. Ewa Pajor to taki Messi piłki nożnej. Przekozacka dziołcha :) i pomyśleć że ja nie umiem 2 razy piłki podbić heheh :) Pozdrawiam.
@destonb
@destonb 2 жыл бұрын
5:08 "Ja pierdole" hahaha
@afroman8369
@afroman8369 2 жыл бұрын
po jakiego ch... dajecie wynik meczu w tytule? oglądanie tego skrótu straciło sens, powinniście robić jako krytycy filmowi i na początku recenzji opisywać koniec filmu
@wariacik_05
@wariacik_05 2 жыл бұрын
Racja
@pinmojo7670
@pinmojo7670 2 жыл бұрын
@@wariacik_05 jaja sobie robisz, to nie retransmisja tylko skrót, nie narzejaj gowniarzu tylko zrob cos dla innych
@KowalskyLeon 2 жыл бұрын
Nie rozumiem lewusów, którzy szaliki w barwach narodowych trzymają nazwą ojczyzny do góry nogami.
@mikerobinson388
@mikerobinson388 2 жыл бұрын
w reprezentacjach kobiet jest normalnie czyli bialo bez kolorowych ubogacen
@KrismenAssault
@KrismenAssault Жыл бұрын
Ktoś pamięta jak to było za dzieciaka? Gruby na bramkę! My z tej głupiej zasady wyrośliśmy, a tutaj kotlety ledwo wybijają się do poprzeczki.
@sebastiananuszkiewicz6375
@sebastiananuszkiewicz6375 2 жыл бұрын
Przecież to poziom juniorów
Tak już jest, a po za tym nikt ci nie każe tego oglądać.
we wszystkich dyscyplinach: w lekkoatletyce, siatkówce, tenisie, piłce ręcznej kobiety mają gorsze czasy/ wyniki niż mężczyźni...bo kobiety naturalnie mają mniej siły...ale nigdzie indziej faceci tak się nie zesrywają z tego powodu jak w piłce nożnej... O co wam chodzi, faceci? Dlaczego tak bardzo wam przeszkadza, że dziewczyny chcą pograć profesjonalnie w piłkę? (Oczywiście, zdaję sobie sprawe, że nie wszyscy faceci..ale spora część)
@bartuses1880
@bartuses1880 2 жыл бұрын
@@TayTayTrila pewnie dlatego wkurwia nas to bo pozniej 15 latkowie ogrywają reprezentacje usa ?
@@bartuses1880 haha to dlatego kobiety nie mogą grać, bo reprezentacja USA przegrała raz z nastolatkami? Właśnie dlatego kobiety rywalizują z innymi kobietami, a nie z facetami. Chłopie, po prostu kibicuj polskim kobietom, jak grają z kobietami niemieckimi, fracuskimi, czy angielskimi i się tak tym nie denerwuj... są wieksze powody do stresu niż kobiety grające sobie w piłkę.. wyluzuj.