𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | České Budějovice - Slavia 1:0 | My to tam snad nedostanem

Рет қаралды 14,037

SK Slavia Praha

Күн бұрын

Slávisté poprvé od 9. října nevstřelili v ligovém střetnutí branku a v Českých Budějovicích prohráli 0:1. V šestém dílu formátu MATCHDAY uvidíte, jak nedělní duel na Střeleckém ostrově probíhal.
Ukážeme vám, jak probíhala cesta slávistických fanoušků, kteří na utkání cestovali z Edenu vlakem a z budějovického nádraží pochodovali směr stadion. Zpovídali jsme slávistickou ikonu Jiřího Lercha, současného asistenta v Dynamu a vezmeme vás také do kabiny před utkáním i na poločasovou přestávku.
Své pozápasové dojmyprozradí Mick van Buren, který si představoval povedenější návrat do svého bývalého působiště.
Ať se nový MATCHDAY na #slaviatv líbí, slávisti!

Пікірлер: 33
@Marvin-jk2jc
@Marvin-jk2jc Жыл бұрын
Děkuju za video. Těší mě, že Matchday se vydává, i když se nevyhraje, to cením. Prohra bolí, ale zase bude líp! ♥️🔴⚪
@tomasvosicky1606
@tomasvosicky1606 Жыл бұрын
To by Sparta neudělala ani při remíze 😀
@ludviktuma4784
@ludviktuma4784 Жыл бұрын
Lidi fandim Spartě, ale tohle se mi hrozně líbí a hrozně cenim videa a po nevydařených zápasech 🙏👏
@kretenskej
@kretenskej Жыл бұрын
Bylo těžké se na to koukat ale jak pravil básník "kdo se bojí, sere v síni". Jedem dál!
@jkolar
@jkolar Жыл бұрын
Právě. Tým, který se hecne jen při domácích zápasech, je slabý mentálně. Papírově je měli sfouknout jako svíčku, ale nedrží spolu. Jak to bylo, spolu jsme silnější?
Je super, že to vydáte i po prohře
@adam1x
@adam1x Жыл бұрын
Prosím pokračujte v těchto videích. Je to super kontent!
@Reedlyyy
@Reedlyyy Жыл бұрын
Záloha otřesná, doufám že teď budou samé výhry 👍❤️🤍
@dedek8729
@dedek8729 Жыл бұрын
Kde jsou záběry, jak Jindra/Houšťa je totálně seřve?
@djdg3836
@djdg3836 Жыл бұрын
To se bály natáčet
@IceCZPowa
@IceCZPowa Жыл бұрын
Snad si nemyslíš, že po nich v kabině o poločase 15minut řve 😂 možná po zápase i to věřím, že spíš než řev uslyší nějakou kritiku důraznou třeba, ale židlema po nich snad nehazi
@jkolar
Já myslím, že už spolu ani moc nemluví, proto to vypadá tak, jak to vypadá.
@rster-xj3mq Жыл бұрын
Za mě nejvíc 1:13, týpek neohroženě přes celé nadraží řekne: SKS. Má můj obdiv, takhle to má být. SLÁVISTI SLÁVISTI... RUCE RUCE RUUUCEEE
@whyso9461
@whyso9461 Жыл бұрын
Souhlasim, borec ukázal, že má srdce na správném místě a proto..... AŤ ŽIJE SLAVIE SLAVIE!!
@@whyso9461 a protoo. BARVA BÍLOČERVENÁ, S HVĚZDOU SPOJENÁ, TO JE KOMBINACE, MISTRŮ V REPUBLICE V NAŠÍ ZEMĚ ČESKÉ.
@veronikanemeckova4666
@veronikanemeckova4666 Жыл бұрын
Už jsem to někde psala nefunguje vůbec záloha 🙈 vůbec ty ostatní mančafty neprehravame 🤔jako je pravděpodobné, že tyhle kluby budou proti nám totálně lítat a myslím že na ně musí být větší fotbalová kvalita sakra dříve byla 😟Doma to jde snad Eden zafunguje i tentokrát 👍🍀
@kuba-kg1gx
@kuba-kg1gx Жыл бұрын
Neboj rozhodčí už má problém že ste odjeli z Budějovic s prázdnou tam vám teď půjdou na ruku zase 🤡🤣 nějaké penaltička se najde
​@@kuba-kg1gx mluvíš o Plzni :) 🤡😂
@vasekbubenik4901
@vasekbubenik4901 Жыл бұрын
Nevadí příště ale na tribuně jsme vyhráli my 💪💪
@davidkodaj3405
@davidkodaj3405 Жыл бұрын
Mne by třeba zajímalo co Jindra říkal v kabině po zápase namísto toho dlouhyho rozhovoru
@adamsson6969
@adamsson6969 Жыл бұрын
ať žije Slavie!
@vojtechbenes8970
@vojtechbenes8970 Жыл бұрын
Laxní přístup první poločas vyústil v prohru a v Teplicích v remízu makat od začátku a nečekat že to urveme v posledních minutách
@saratars7949 Жыл бұрын
Nevadí, rozhodčí zkrátka dotlačil Budějovice k vítězství. Proti dvanácti hráčům by nevyhrál ani takový Bayern. V příštím zápase už se snad bude pískat rovina a sešívaní tak opět potvrdí svou absolutní nadvládu nad středoevropským fotbalem. Očekávám, že Plzeň schytá pořádný výprask.
@kolda1990
@kolda1990 Жыл бұрын
bože co vy jste zač? to jsou strašný bláboly:D
@lukaslidmila2006
@lukaslidmila2006 Жыл бұрын
​@@kolda1990 Kdysi dávno byl takovyhle glosator, troll, ci jak to jinak nazvat i pod články Sportu cz, říkal si myslim Erich a nejake příjmení a ta slova o nadvlade středoevropského fotbalu pouzival úplně stejná a pokazde končil stejnou větou. I naprostý nedostatek vnímání reality byl stejný. Mam takový dojem, ze se bud přestěhoval sem, nebo se zde dotyčný inspiroval...
@patrikprochazka710
@patrikprochazka710 Жыл бұрын
první
@FunnyTVxxx
@FunnyTVxxx Жыл бұрын
Houby jste si zasloužili remízu, jako slávista řeknu že jste si zasloužili bůra za váš výkon
𝐌𝐀𝐓𝐂𝐇𝐃𝐀𝐘 | Dynamo - Slavia 1:3 | Čau Provi