У 80-х роках на будівлі рудмашу був єдиний в місті електронний годинник, який показував по черзі час і температуру.
@АлександрНевский-ч7р6 жыл бұрын
Большое человеческое спасибо ещё бы хроники
@ВладимирВяткин-е8й4 ай бұрын
Привет с Владивостока.
@ГеоргийСкакун-ж8в3 жыл бұрын
Детство, юность, зрелость - в доме N 3. Лучшее место в городе.
@dovuret2 жыл бұрын
дом 5 еще лучше с него в се ходили в дом 3
@Леон-ъ6я Жыл бұрын
33 года жизни, 1991- 2022/2/24. Родилось 8 детей. Несмотря ни на что- хорошего будущего, тебе родной Кривой Рог !
@ВераЛунева-н9р2 жыл бұрын
Да строили Кривбасс ,настоящие грамотное инженери институт Кривбасс проект,насвания улиц,памятники это история зачем все поминяли названия пройдут годы все вернуться до сих все .Ведь после войни героически и с любовью и главное бистро все строили как добротно и архитектура какая, лепка ручного производства супер и на95и в других районах домаэксклюзив,берегите и оставьте все как било, названия и. Т. Д.это память наших предков они герои после такой розрухи такую красоту,а Ви стройте свое,что то уВас не очень одни магазин на первых этажах.
@natahsaboihcenko70086 жыл бұрын
Как же время летит.....елки-палки
@РэксРэкс-ч7о6 жыл бұрын
это точно.....
@aleksandrarevaldi70273 жыл бұрын
А наши потомки будут смотреть, как строили банки, аптеки, и страну в которой беззубый и безденежный народ.
@Серж-б2л5 ай бұрын
Весь город построен при мне, весь Соцгород и дальше, особенно с 1950х годов, я это застал. Банков не было, аптека одна на весь Соцгород, на революционной 11, она еще до войны там была и почта одна на "Металлургов" шестое п/о. Все до кольца Косиора и до пр. Гагарина и автовокзала и дальше до развилки по шоссе, еще много могу перечислять, Севгок, Югок, Цегок, Нкгок, Ингок. КМЗ, Коксохим Цемзавод, обувная, шерстепрядильная, швейная ф-ки, КЦРЗ, "Восход" и т. д. Возразите, или скажите, что это плохо.
@ВикторПатратий-в9ф4 жыл бұрын
--- а было, как будто бы вчера.
@ИньЯнь-и3э6 жыл бұрын
А теперь это площадь барыг и валютчиков...
@ИгорьНиколаевич-н5г6 жыл бұрын
Инь Янь та прямтам..барыг..они хоть работают с утра до вечера
@ИньЯнь-и3э6 жыл бұрын
Игорь Николаевич чувак, ты сам хоть понял, что сказал?))))) Я имел виду валютчиков. Покажи мне хоть одного, который платит налоги!))))
@bond_21153 жыл бұрын
кто с 4789???
@satoshinakamoto34332 жыл бұрын
Откуда в городе столько наркоманов
@First1Ukrainian Жыл бұрын
Історично Кривий Ріг - місто понаїхів. 90% мешканців - нащадки у 2-3 поколінні тих, хто будував Криворіжсталь та ГЗК. На початку 70-х років до міста було завезено кілька десятків тисяч зеків, яких звільнили після будівництва 9-ї доменної печі. Значна їх частина залишилися в місті. За часів "незалежності" до міста продовжували привозити зеків для відбування покарання. Три сепц комендатури існували в місті до 1995 року. Ті хто в цих спекомендатурах відбував покарання, вільно пересувалися по місту. Вплив криміналітету на місто розпочався саме з цих факторів в кінці 60-х - на початку 70-х. Тяжка фізична праця, не погані заробітки, відсутність культури в побуті і суспільстві, всі ці фактори дозволили наркоманії швидко розповсюдитися по місту. На кінець 70-х - початок 80-х років в Кривому Розі вже існувала організована злочинність, яка мала серйозний вплив на міську владу і правоохоронну систему. В ті часи відбулося зрощення криміналітету з владою. Не слід забувати і про так звані етнічні кримінальні угрупування (греків, циган, вихідців з Кавказу). Вдень у місті була одна влада, а вночі інша. В цілому Кривий Ріг був і є одним із важливих центрів злочинного світу пострадянських країн.
@владимиртарарак11 ай бұрын
@@First1Ukrainian а ещё были всякие бегуны, бритоголовые,и прочие.Соцгород был очень криминальным районом.я когда бывал в Кривом Роге в конце 90-х сколько помню самый спокойный район города был Макулан.
@First1Ukrainian11 ай бұрын
@@владимиртарарак Я все життя живу в центрі соцміста і тут завжди було лише чотири місця підвищенної злочинності - ринок і парк з генделиками, та міськвиконком з райвиконкомом. Бігуни, то окреме явище. Свого роду це був показний демарш, який показав, що "нове покоління" може становити значну загрозу не тільки старій злочинності, а і державному устрою. Бігунами не керували кримінальні авторитети, в їх тодішньому розумінні. Бігуни могли "пробігтися" і розтрощити все на своєму шляху, навіть те, що належало кримінальникам "в законі". Мені відомо, що деякі "в законі" тісно співпрацювали з "органами" для того, щоб протистояти бігунам і захистити свій "бізнес". Кінець 90-х не самий кримінальний час на соцмісті. Макулан, це лише півтора десятки будинків збудованих на початку 90-х, куди заселили військових, виведених з европи. Розташований він біля старого військового містечка, яке на значній відстані від основних районів міста. Нові мешканці декілька років звикали до нового місця. Хоча на початку, багато з них активно взялися за підприємницьку діяльність. Але потім вони всі асимілювалися в місцевий серпентарій. Про криміналітет Кривого Рогу можна писати книги. Як відомо, то і зараз щупальця цього спрута тягнуться до самої верхівки влади. Наприклад Зеленський подарував своїм друзям по СШ 95 Караманіцам кар'єр і недобудований ГЗК в Долинській. А для того, щоб звільнити їх від впливу "двадцятівських", в місті за остані три року пройшло кілька етапів "боротьби з наркоугруповуваннями". Бандити у владі намагалися позбутися впливу кримінальних кіл. Але практично безрезультатно, оскільки Зеленський ще з квнівських часів плотно сидить на коксі і це вже давно всім відомо. Наглядати за ним було в різні часи закрплено декілька співробітників сбу Кривого Рогу. Зеленський навіть давав розписку про співпрацю. Для того він і поставив свого друга Баканова керувати СБУ, щоб замести всі сліди. Але тому не вдалося все підчистити, а його повне досье зібране сбу потрапило до спецслужб США і Вовочка просто злив Баканова від злості.
@ГригорийМищенко-ф6п20 күн бұрын
@@First1Ukrainian Зато теперь культуры хоть отбавляй, а олигархи совсем не платят судя по забастовке на ш. "Октябрьская"
@vladosordinary8021 Жыл бұрын
Я чтото не видел возле пед института ,дома с колонами