Дорогі Брати і Сестри, ми оголошуємо збір! 🎯Збір на 1.5 млн грн для закупівлі комплектуючих для ста дронів. Ми вже налагодили всі процеси логістики, збору дронів, навчання пілотів і єдине, що зараз нас стримує - це відсутність коштів. Тому закликаємо долучитися до збору за посиланням в шапці профілю. А якщо ви сьогодні вже донатили і думаєте, що вже вичерпали свій фінансовий ліміт для донатів, то закиньте просто 10 грн. Це буде дуже добре. Дуже добре і дуже цінно! Амінь. 🔗Посилання на банку send.monobank.ua/jar/3ePhuxRp4K 💳Номер картки банки 5375 4112 1580 3300
@himars_o_O5 ай бұрын
Дякую за, Вашу, працю, за щоденний внесок в інформаційний простір для роз'яснення, що відбувається на фронті, в боротьбі проти ворога як зовні так і в середині країни також. Проти таких мерзенних 'людей''. Слава воїнам які нас захищають!!! Слава ЗСУ!!!
@Володко8 ай бұрын
Добрий вечір, пане Дмитре. Вдячні за Ваші майже щоденні політичні передачі. Разом з тим Ви готуєте матеріали і на інші різні теми. При цьому запрошуєте, зокрема і молодих талановитих вчених. Ваш вибір філософа Сергія Форкоша викликає приємне враження, як він розповідає з захопленням про складного Гегеля, стримуючи себе в заглиблених роздумах і висновках. Бажаю вам успіхів!
@ВиталийКозаренко-ш8ж2 ай бұрын
Цо дуже цікаво
@jazu4nuk8 ай бұрын
Заінтригували... Піду подивлюся , що той великий німець писав. Дякую за цікаву розмову-розповідь. Чекаю наступних етерів🎉🎉🎉
@darkbroschannel8 ай бұрын
Розкішна розмова. Дуже чекаю ваш діалог на тему аналітичної філософії.
@tetyanabiletska22038 ай бұрын
Чекаю на продовження лекцій Гегеля. Дякую.
@СалієнкоВолодимир8 ай бұрын
Довго шукав і нарешті знайшов якісний філософський контент саме українською! Та ще й з такими лекторами!
@stenmayer36988 ай бұрын
Якщо є люди, які ще цікавляться філософією, значить не все так погано і Бог продовжить існування людства.
@oleksandrandrushchyshyn68245 ай бұрын
До чого тут бог і існування людства чи неіснування до філософії?
@natalibujanowska88568 ай бұрын
Добрий день 🌻 Я обожнюю ці ефіри!!! Ваш співрозмовник, пане Корчинський, суперовий.
@Nicksas7908 ай бұрын
Дякую панове супер інтересно. Дуже нехватає для мізків роздуми цих козаків. ДЯКУЮ
@svyatosam8 ай бұрын
Дякую за якісний проект. Сподіваюсь, ви дійдете до філософії традиціоналізму, зокрема європейського
@Morony19918 ай бұрын
Чудово! Дякую.
@андрійсочка-ф6р8 ай бұрын
Дякую за купу аргументів, аби пропустити пари та контролки з філософії)
@dimagruffi8 ай бұрын
Дуже цікаво!
@sergeivakalchuk44078 ай бұрын
я в дитинстві в бібліотеці прочитав Логіку Гегеля) я не знаю нашо я це зробив але я був дуже вражений і не розумів чому нам це не викладають в школі і чому від нас приховують? славабогу зара дивлюсь тікток і мене трохи попустило)
@НаталияЗаваленкова8 ай бұрын
😂😂😂
@andrewvikarskyi20558 ай бұрын
той випадок коли замість основних ідей викладених у філософії Гегеля з яких можна ознайомитись його поглядами, нас познайомили з філософськими ідеями, відношеннями та уподобаннями Д.Корчинського та С.Форкоша - письменника та громадського діяча й філософа.
@tetyanaaustin47618 ай бұрын
Якось більше чим цікаво.
@NykolayHlynka8 ай бұрын
Здоровий глузд змінний в часі як засоби та декорації в залежності від часу чи доцільності
@YuriySolomakha8 ай бұрын
Характерною рисою логіки Гегеля є те, що це не теорія про «закони та форми самого мислення», а теорія про «закони та форми розвитку мислення». Крім того, це не людське мислення, а Боже. Відповідно гегелівська логіка - це дисципліна, яка вивчає те, за якими законами та формами розвивалося Боже мислення. Мислення Бога розвинулося згідно з певними законами від мислення про Себе до мислення про природу, потім до мислення про історію та державу і, нарешті, до мислення про мистецтво, релігію та філософію. Закони та форми такого розвитку мислення є особливістю логіки Гегеля. Як згадував сам Гегель, його логіка має справу з розгортанням мислення Бога до створення світу і є «небесною логікою», тобто описом «Бога, яким Він є у Своїй вічній сутності до створення». Тому на відміну від формальної логіки вона не мала справи лише з формальними законами мислення. І хоча Гегель казав, що його логіка є розвитком мислення Бога, в ній робляться спроби сформулювати найуніверсальніші правила та закони реальності.
@БорисЩука-ш4н7 ай бұрын
Вітаю. На скільки я зрозумів, у Гегеля був підхід до понять, як у японців до речей. Тобто, японці можуть роками розбиратись і експериментувати з однією річчю, доводячи її до досконалості.
@himars_o_O8 ай бұрын
Вусанько красунчик.
@serhiishakh8 ай бұрын
Нажаль мало таких книг перекладено українською мовою, або я не можу знайти. Російською читати це блюзнірство, а німецькою, на такому рівні, не володію. Але як тільки побачив книгу Платон. Менон.Кратил в перекладі Павла Содомори, одразу ж придбав.
@YuriySolomakha8 ай бұрын
гегелівська діалектика тези - антитези - синтезу є циклічною і врешті-решт досягає точки завершення. Отож для Гегеля Пруссія мала стати розумною державою, що з’являється як остаточна точка завершення історії. Та насправді Пруссія не змогла стати розумною державою і зникла з історії. Таким чином, можна сказати, що кінець Пруссії сповістив також і про кінець гегелівської філософії.
@YuriySolomakha8 ай бұрын
Спочатку Гегель пояснив розвиток буття - ніщо - становлення у світі ідеї. Оскільки буття, як воно є, не має розвитку, він протиставляє буттю ніщо. Потім, за твердженням Гегеля, внаслідок об’єднання протилежних буття та ніщо виникає становлення. Однак у цьому погляді є проблема. Згідно з Гегелем ніщо є не що інше, як тлумачення буття, тобто сенс буття, і між буттям і ніщо немає різниці. Проте Гегель розрізняє буття та ніщо, пояснюючи це так, ніби буття та ніщо протистоять одне одному. Отже, гегелівська філософія має помилку вже в початковій точці.
@ВолодимирП-ч5р8 ай бұрын
+
@NykolayHlynka8 ай бұрын
Тобто він включив систему та Ієрархію.. та можливості розуміння верху чи правильно на їх волю рухаються низ?
@NetleKiss8 ай бұрын
Якщо сказати Дякую,- це нічого не сказати! Пан Корчинський умінням слухати піднімає український ютуб на якусь античну вершину засобів спілкування! Гість , контуром пройшовся по самим значущим зонам запропонованої теми! Український ютуб дуже відстає в царині філософських дискурсів! Пан Бакмейстер,- цікавий в цьому плані, але він під пресом ватної культуруки і віщає огидною мовою булгакова! Пан Доцюк,- егоцентричний ватник, у якого деякі проблиски ідей занурені у багно істерики і меньшовартості перед Московію! Що до теми,- цікаво неабияк! Хотілось би почути більш детально і про Ніцше і про Декарта і про Хайдегера!!! Саме від цього гостя! Ще раз Дякую!!!!!
@oleoleolelololo12548 ай бұрын
Ніякий Кант ніякий Платон вам не допоможуть. Для того щоб читати та розуміти науку логіки а саме її потрібно читати то для того щоб зрозуміти вам потрібна людина яка розуміє і буде вам підказувати Наука логіки це головна аналітична книга. Це геніальна праця. Нічого подібного не існує. Розуміють її може один відсоток людей і то після того як хтось допоможе зрозуміти. Тому що ця книжка про найпростіші речі і тому їх дуже складно розуміти. Наприклад про те що таке зміни. От що таке зміна? І про те що таке система. У вас дуже цікаве визначення. Якщо це ви визначали звісно що таке система. Але визначення системи в іншому. Система це певний перелік елементів які взаємодіючи дають нові характеристики
@singunto17 ай бұрын
"Науку логіки" Гегеля потрібно читати. "Конспект "Науки логіки"" Леніна потрібно читати. "Государство та революція" потрібно читати. Поки будете читати видатні книги, не встигнете прочитати геніальні твори.
@nomarini8 ай бұрын
Гарний тут окоп. Сухо і каби не літають.
@miolanexclusive24 күн бұрын
Нічого не зрозумів що про що? на жаль , краще самому досліджувати.
@Катя-ц1у2п8 ай бұрын
Пане Дмитро , оцей психіатер/історик дуже підозріла особа бо Він помилково кидає каміннць не в той город.😊
@NykolayHlynka8 ай бұрын
Філософія вводить таку логіку для одностороннього розуміння.. тобто 1 розуміє та відчуває а другий незнає що це існує. Це припущення
@OlhaZubrenko8 ай бұрын
Філософ-провокатор
@olgamarsh1698 ай бұрын
Хлопці ви мене загубили в цьому всьому. Про що ви?😅
@Марі-и4ж8 ай бұрын
Скажу ще раз: чого може навчити людина у якої рабське бачення світу? Що толку із вашої освіти. Ваш мозок не звільнився від обмежень рабського нашийника. Це смішно.
@olgamarsh1698 ай бұрын
Відмовлявся вживати латтнізми і вживав лише німецькі слова? Буржуазний націоналіст якийсь?
@palalelogrelam5 ай бұрын
Мовнюк
@Jackson556667 ай бұрын
Эко Дмитрия занесло! А только кулинарный техникум закончил....