17:50 божееее як це мило було, я чуть не помер від дози милоти🥹🥹🥹
@Русь-Родина4 жыл бұрын
Мене цікавить, як змінюється опір провідника з так званим током у магнітному полі. Якщо ваші електрони рухаються, то я передбачаю, що їх так званий рух уповільнюється, опір провідника зростає, а сила струму відповідно зменшується. Якщо це так, то ніякого руху електронів не існує. Бо я міркую зовсім в іншій парадигмі. Проведіть дослід. Якщо я правий, то Лоренца, якого занадто багато в електродинаміці, треба множити на нуль. Мене вже від нього нудить.
@Zelensk19734 жыл бұрын
Я не заперечую впливу магнітного поля на електрони. Проте електричний струм це дрейфовий рух електронів з досить малою швидкістю. Магнітне поле ж впливає на тепловий рух електронів. А в силу того, що тепловий рух хаотичний, то й вплив магнітного поля носитиме хаотичний характер, так як сила Лоренца залежить від швидкості (і значення і напряму руху) електронів. Якби магнітне поле впливало ТАК впливало на струм, то електротехніка, в такому розумінні як ми її бачимо, не існувала б.
@Русь-Родина4 жыл бұрын
Нема в провіднику ніяких рухомих заряджених частинок! І в оссцилографі ніяких електронів нема, але є заряджені частинки, що випаровуються з катоду. Факт вигорання катоду заперечувати марно. Якби ця частинка була електроном, то на катоді зростала б концентрація протонів, а електричне поле між анодом і катодом послаблювалось, що призвело б до уповільнення руху електронів до аноду. Цього не відбувається. Значить не електрони покидають катод. Я мабуть дуже тупий, бо не можу втямить цієї теми.
@Zelensk19734 жыл бұрын
Залишилося лише додати: "Немає ніяких електронів, бо я їх не бачу".
@Русь-Родина4 жыл бұрын
@@Zelensk1973 електрон - це частинка речовини, що набуває від'ємного заряду. Якщо заперечень нема, то тоді я визнаю існування частинок з від'ємним зарядом, але категорично заперечую їх рух в речовині, який називають струмом.