Федір Маківчук - редактор «Перця»

  Рет қаралды 2,283

Pedagogical Museum of Ukraine

Pedagogical Museum of Ukraine

2 ай бұрын

Сьогодні мова піде про Федора Юрійовича Маківчука - українського письменника-сатирика, гумориста, журналіста, редактора журналу «Перець» продовж 40 років.
У відео використовувалися файли з архіву ЦДАМЛМ України

Пікірлер: 12
Олександр Міхно
Олександр Міхно
Пригадую, що батько передплачував "Перець" саме тоді, коли його редактором був Ф. Маківчук. Як дитина, я, звісно, найбільше любив розглядати карикатури. Причому досі пам'ятаю прізвища художників, чиї малюнки найбільше подобались: Василенко і Сахалтуєв.
cappuccino grande
cappuccino grande
Читала «Перець» школяркою в бібліотеці! Чудове видання
Vadym Vechirka
Vadym Vechirka
Бодай у кожного з нас, хто читав або просто дивився (у дитинстві) ці журнали залишились приємні спогади. Колектив редакції вражає, Вишня, Глазовий та інші... Гумор і для дорослих, і для дітей.
В К
В К
Перець, ще краще ніж мурзілка.
Анатолій Чебоненко
Анатолій Чебоненко
"Вожык" та "Перець" мої улюблені журнали часів СРСР. Українську та білоруську мови знаю дякуючи їм.
Анатолій Чебоненко
Анатолій Чебоненко
Дуже гарно подана інформація про головного редактора "Перцю". Журнал дійсно був впливовим на радянських чиновників. Батькам довелось написати скаргу на газову службу в м.Чернігові,так чиновникі швидко ліквідували всі недоліки. Відповідь редакції "Перця" на скаргу на офіційному бланку журнла збереглася до цього часу.(1981 рік)
Rostislav North
Rostislav North
Памятаю з дитинства Перець.. там така пропаганда совецька була, жахлива просто.. Добре що в дитинстві я те все просто не розумів..Переглянувши нещодавно, ну як нещодавно, років десять тому.. Зрозумів як ницо тодішня преса плазувала під совком. І тільки іноді між тими всіми протерійськими плакатами дивним чином потрапляли пародії з цього ж самого совка, а саме пянчуги і корупційні хуторні директори.. Власне це не тощо б над совком пародія була, це скоріше над містячковістю, куди типу не дотягнулася повністю совкова корючка.. Проте, ефект справляє такий. Словом.. Редактор. цензор.. Таке собі відношення до совкових працівників. Тимбільше працівників преси... Це днище.
До речі: про шкільні речі. Учнівський зошит
4:26
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 328
Жездуха 37-серия
24:21
Million Show
Рет қаралды 1,6 МЛН
Новые Пацанки. 10 выпуск. Премьера
2:27:56
Телеканал ПЯТНИЦА
Рет қаралды 1,1 МЛН
ИМПРОВИЗАЦИЯ НА ТНТ | Мигель
48:00
Импровизация
Рет қаралды 1,6 МЛН
Домоводство: шкільна кулінарія. Печиво домашнє
1:21
Педагогічний Музей України
Рет қаралды 159
Жездуха 37-серия
24:21
Million Show
Рет қаралды 1,6 МЛН