ČFL 15. kolo: SK Roudnice nad Labem - SK Viktorie Jirny 2 : 3 sestřih

Рет қаралды 13,438

SK Roudnice nad Labem

10 жыл бұрын

Branky: 23. Svátek, 27. T. Kučera -- 18. Mbah, 33. Grznár, 82. Bukač z pen. ŽK: 33. Hrdlička, 55. Schön -- 77. Mbah, 80. Jandzik. Rozhodčí: Jedlička - Klupák, Růžička.
Diváci: 150
SK Roudnice nad Labem: Bojčuk -- Chalupa, Kratochvíl, Petrášek, T. Kučera -- Šimkovský, M. Kučera (85. Ansuma), Schön, Brandejs (73. Križan) -- Hrdlička (55. Kešner) -- Svátek.
SK Viktorie Jirny: Štěpnička (83. Bartalský) -- Dubský, Obermajer, Kejha, Grznár -- Suk, Szabo, Smrž (65. Jandzik), Hovorka (86. Šašek) -- Mbah, Beran (59. Bukač).
Komentář

Otočili zápas, ale z bodů se těšit nemohli. Fotbalisté třetiligové Roudnice podlehli v předposledním podzimním kole doma Viktorii Jirny 2:3. Ke dvěma gólům pomohl hostujícímu výběru rozhodčí.
Do první vážnější šance se dostal v deváté minutě domácí Brandejs, na poslední chvíli ale hasili nebezpečí beci. Na druhé straně zaspala roudnická obrana po rohovém kopu, kdy byl u tyče osamocený Obermajer. Hlavou však našel jen náruč Bojčuka. V 18. minutě se poprvé měnilo skóre, když nedůraz před domácí brankou potrestal Mbah -- 0:1. Na vyrovnání se dlouho nečekalo. V 23. minutě si na standardku z půlky naběhl Svátek a levačkou zacílil přesně k tyči -- 1:1. O chvíli později pak poslal míč hlavou do sítě T. Kučera a Roudnice vedla.
Po půlhodině odpískal Jedlička na hranici vápna faul Brandejsovi. Po rozehrání se pěkně levačkou trefil do šibenice Grznár -- 2:2. Před odchodem do kabin ještě rozezvučil tyč roudnické branky Smrž.
V 60. minutě zatáhl po levé straně míč T. Kučera, Svátek pálil z první, ovšem mezi tyče se netrefil. Domácí hodně chtěli přidat další gól, T. Kučera pálil do gólmana a stejně se vedlo i M. Kučerovi. Kratochvíl pak hlavou v tutovce minul. Čtvrthodinky před koncem po standardce hlavičkoval Obermajer a Bukačovi u tyče chyběl míči jen krok.
Rozhodnutí přinesla 82. minuta, kdy střídající Križan vypíchl soupeři ve skluzu míč a Jedlička viděl faul. Pokutový kop proměnil Bukač, bývalý hráč Roudnice.

Ohlasy
Jiří Svátek (asistent SK Roudnice): Pakliže jsem s něčím nespokojen, tedy i celý realizační tým, tak je to způsob, jakým rozhodčí v čele s hlavním Jedličkou řídili zápas ve prospěch soupeře.

Josef Jícha (trenér SK Viktorie Jirny): Domnívám se, že jsme byli o jeden gól lepší, i když jsme si nechali dát sice hezké, ale zbytečné branky po chybách vzadu.