Fotbal Show: "FCSB câştigă derby-ul polar". Comentariile lui Răducioiu şi Viorel Moldovan

@eugeniagangan3046 Жыл бұрын
Statistica Meciului Prima Repriză Posesie: CFR 43%, Steaua 57% Șuturi pe poartă: CFR 2, Steaua 4 Șuturi pe lângă poartă: CFR 1, Steaua 7 Cornere: CFR 1, Steaua 3 Pase: CFR 188, Steaua 252 Pase complete: CFR 125, Steaua 188 Atacuri: CFR 57, Steaua 68 Atacuri periculoase: CFR 28, Steaua 46 Repriza a doua Posesie: CFR 41%, Steaua 59% Șuturi pe poartă: CFR 3, Steaua 2 Șuturi pe lângă poartă: CFR 0, Steaua 1 Cornere: CFR 1, Steaua 3 Pase: CFR 170, Steaua 231 Pase complete: Cfr 97, Steaua 144 Atacuri: Cfr 73, Steaua 54 Atacuri periculoase: Cfr 35, Steaua 34 Tot meciul Posesie: CFR 42%, Steaua 58% Șuturi pe poartă: CFR 5, Steaua 6 Șuturi pe lângă poartă: CFR 1, Steaua 8 Cornere: CFR 2, Steaua 6 Pase: CFR 358, Steaua 483 Pase complete: CFR 222, Steaua 329 Atacuri: CFR 130, Steaua 122 Atacuri periculoase: CFr 63, Steaua 80 Petrescu a zis că FCSB a fost mai bună decât CFR în prima repriză, iar în a doua repriză noi am fost mai buni și meritam un egal. Iar golul lui FCSB a venit din nimic. Întrebare către Petrescu, unde ați fost voi mai buni în repriza a doua, dacă statistica spune altceva? Slava Domnului că nu a zis Petrescu că CFR a dominat tot meciul și am meritat victoria. Că albitrii nu ne-au dat penalty și alte tâmpenii pe care le spune mereu. Acum ce fraților, va închis gura Steaua? Unde vă este discursul triumfător de echipă puternică, compactă, organizată în apărare etc.? Ați văzut că echipa care joacă fotbal a și câștigat meciul, nu vă merge tot timpul să câștigați cu antifotbalul? Comentatorii din fotbal au tot vorbit de haosul de la FCSB și profesionalismul de la CFR. Păi unde vă este acum profesionalismul și organizarea lui Petrescu, cum de Haosul a învins ? Vă tot băteți joc de deciziile de la FCSB de schimbările făcute de antrenorul de la palat,de orice mișcare. Dar când Hagi face două schimbări în prima repriză până la pauză, pentru voi e ok, chiar l-ați lăudat pe Hagi. Ei ce acum mai ziceți, va închis gura Steaua? Rușine pe teren propriu să fii dominat în așa hal. Forza Steaua❤️💙
@Robertnicwlae
@Robertnicwlae Жыл бұрын
Pei... Steaua cică e în liga 2a.
@arncj18
@arncj18 Жыл бұрын
Nu as zice ca a fost asa dominare, mai este pana departe, ati batut si voi o data cand conteaza pe merit, pe un teren 1/4 inghetat. Ca in rest numai in vacanta am fost pe la voi. S-au adaptat mai bine asta este. Dar per total fiecare echipa are suisuri si coborasuri, cfr e in scadere dar tot pe primu loc e. Plus, fara play off, ati fi fost la 20 de pct distanta de primu loc in fiecare sfarsit de campionat. Felicitari. Trebuie sa stii sa castigi, vad cu tu doar plangi cand ar trebui sa te bucuri.
@arncj18
suturile pe poarta conteaza, a fost echilibrat, 6% posesie diferenta, mare lucru, mama ce dominare pe ninsoare. Wow. Panarama.
@ionutboicu1553
@ionutboicu1553 Жыл бұрын
Tot de sus se uită Dan Petrescu la voi , v-a făcut sa credeți că puteți , dar la final tot CFR-ul va câștiga titlu !!! 😅😅😅
@@ionutboicu1553 Vedem. Speram sa nu. E anti fotbal. Nu ți trezește nicio plăcere.