"Blake Lively-val jár" ? - Finom megfogalmazása annak, hogy a felesége és van 3 gyermekük :)
@janosuborka67813 жыл бұрын
Rontó Ralfh 1 - 2 ben is játékok npc i élnek. Igaz az animáció, de mégis nem hétköznapi szituaciót mutat be, amitől nagyon jó kis mese lett, mind a kettő része :)
@annamariaparnicsan54583 жыл бұрын
Osztom a véleményed, a csaladunk kedvence mind két rész!
@DivusDK3 жыл бұрын
Biztos nem ezt akartátok mondani ezzel fiúk, de azért én leírom, biztos, ami biztos, hogy nem minden kocka ilyen :D Én pl büszkén vallom ultra kockaságom, de nem vagyok alteregókat gyártó troll, és tökéletesen elégedett vagyok a totál nem szánalmas életemmel :D De persze én is tapasztalom az olyan létformák létezését, amiről beszéltetek :D
@DivusDK3 жыл бұрын
(Egyébként nagy divat mostanában tudósok körében, hogy szimulált világban élünk, vannak elég érdekes fejtegetések ezzel kapcsolatban, érdemes utána nézni :D)
@TheFarkaskolyok3 жыл бұрын
Lassan meg lesz a 10 K feliratkozó !!! Gratula
@Sianara013 жыл бұрын
Nem láttam még, de két másik is eszembe jutott, a Rontó Ralph c. animációs film, szerintem ezt többen ismerik, szóval nem részletezem, és a Sword Art Online anime, ez utóbbi valami zseniális. Mivel egyik sem film, ezért nem olyan mozgalmas és gyors lefolyású, mint egy Ready Player One, de mégis ezek közül leginkább ehhez hasonló, hogy élő szereplők kerülnek a virtuális világba. Többet nem spoilereznék, még arról sem, hogy mennyiben más, mint a RPO, de én addig hasonló megoldást sem láttam, és jelenleg jobbat sem. Szóval, ha valaki nem utasítja el tőből az animéket és fogékony a gamer, főleg mmorpg világra, akkor az SAO-t ajánlom jó szívvel.
@Krilend3 жыл бұрын
Rájen Rejnoltsz olyan jóképűen bárgyú, hogy simán beíratnám az óviba a kis aranyost. :) Szerintel teljesen korrekt film, és a Amerika K. poén nagyon ütős volt.:) :)
@markfilep70923 жыл бұрын
Srácok! Két meglátásom lenne: az egyik lehetne egy Top10 legrosszabb filmek akár zsáner szerint (érdekelne pl.: a Sci-Fi témaköre). A másik, hogy a Patreon link nem jó helyre mutat. Hajrá Pimp Thy Mind! Szép hétvégét és nemzeti ünnepet kívánok nektek Sopronból!
@Gyurat3 жыл бұрын
Szia köszi hogy szóltál. Sajnos a linkek hol jók hol nem de lefrissítettem szóval most egy napig megint tuti jó lesz :D Top 10-es videókból pedig lassan 2 évre előre be vagyunk táblázva de az ötlet tetszik természetesen ki tudja talán egy nap ez is eljön.
@andrasfeinek8673 жыл бұрын
Én arra a megjegyzésetekre reagálnék, ami a céltalan erőszakra utal. Saját- és mások példáján is azt látom (a tömeggyilkosokkal riogató pszichológusok véleményével ellentétben, akik a büdös életben nem ültek még PC játék előtt) hogy a céltalan erőszak a játékokban egészséges mértékig (ez így kurva furán hangzik, de van ilyen) terápiás hatású. A közhiedelemmel ellentétben nem agresszívabbak lesznek tőle az emberek, hanem levezetik a feszkót. Akinél ez triggerel valamiféle kóros elmezavart, annak alapból is megvolt a durva defekciója, csak sunyi látens módon várt egy olyan eseményre ami aktiválta a beteg dolgok felszínre törését. (De szép mondat lett ez!) Egy egyszerű ártalmatlan háborús játék vagy shooter nem feltétlen okoz lelki törést. Egy Skyrim / Witcher / Tomb Raider / Sacred / Battlefield stb. normális esetben nem csíráztat ki benned semmilyen debil tömeggyilkos hajlamot, maximum érezteti, hogy a középkor és háború nem olyan világ, amiben szívesen élnénk. Bizonyos játékok atmoszférájához egész egyszerűen hozzátartozik az erőszak elsősorban a történetvezetés és a játékmechanika miatt. Egy egyszerű (gyerekeknek készült) Ori-ban vagy Spore-ban is úgy megy végig az életed, hogy farkastörvények vannak. A gond ott van, ha az erőszak a játék központi elemévé / céltalanná válik. A Wolfenstein zombidarárós része és kb. az összes Mortal Kombat, Doom stb. jó példa lenne ide. Szerintem baromira üdvözlendő, hogy vannak olyan játékok (és erről készül csak igazán kevés film) melyek valami igazán színvonalasat próbálnak összehozni. Mint komplex művészeti alkotás. Zenével, rövid klipekkel, korhű gyönyörű grafikával, iszonyat sztorival, lebilincselő játékmechanikával, karakterfejlődéssel. Itt lehet egy elem az erőszak, de azért lássuk, hogy nem ezen van a hangsúly. A filmet mindenképp megnézem majd, mert érdekel, hogy mit sikerült összehozni. Annak idején Ready Player One-t sem néztem meg, mert idiótának találtam a trailert.
@andrasfeinek8673 жыл бұрын
Még ugyanide, csak lemaradt: Nekem volt olyan időszakom, ami egy másfél éves elég durva mélypontot jelentett. Saját csodálatomra, de pont az idétlen shooterek segítettek lelkileg-szellemileg épen átvészelni, mert le tudtam vezetni a feszültségemet, ami ennek híján valószínűleg jóval drasztikusabb lépésekre sarkallt volna.
@gaborzaborszky50643 жыл бұрын
@@andrasfeinek867 Ez érdekes gondolatmenet volt, jó gondolatokkal.
@_rakscr97633 жыл бұрын
Outer Banks című sorozatot láttátok? Mindenkinek ajánlom, nagyon jó, pörgős, fordulatos, kincskeresős. Netflix forgalmazza.
@hunorbuzas21022 жыл бұрын
Egyik legjobb❤️🙏
@sajatvelemeny15963 жыл бұрын
Én kb. 30 perc után feladtam a nézését. Én éreztem magam kínosan a szar poénok miatt.
@karmusz3 жыл бұрын
Ha már a VR szóba jött. Kár, hogy nem azt mondták nekik ,h imprózzanak, hogy felismerhetők legyenek. (Nekem nem esett volna le, ha nem tudom előre ). Kérdés: Szerintetek azért kérnek fel csatornákat szinkronizálásra, mert olcsóbb munkaerő, vagy inkább közönségbecsalogatás miatt, esetleg valami más? A film egyébként olyan, volt, amit várt az ember, ezért nem lehet benne csalódni.
@ukrancsaj973 жыл бұрын
Én Pistit egyből felismertem, Janit nem, mert az ő hangját mindig torzítják. Viszont inkább nézőcsalogató volt. Ráadásul mivel híres, külföldi streamerek is szerepeltek benne, így jogos, hogy az egyik legismertebb magyart/magyarokat is beletették.
@karmusz3 жыл бұрын
@@ukrancsaj97 Igen, itt még valahol érthető volt (bár számomra ebben a formában nem, hogy felolvasott egy megírt szöveget, ami nem ő ) ,h megkeresték őket, de a transzformer (és még ki tudja milyen filmek) esetében a fentiek alapján totál indokolatlan volt. Ráadásul min. egy profi szinkronszínészt emiatt jegeltek. Azt érzem, hogy ez nem jó irány a szinkron szakmának. Az amúgy is csökkenő nívónak. (Mielőtt 1-2 rajongó félreértene nem a VR a lényeg, profik abban, amit eredetileg csinálnak. Bármelyik sztrímer/celeb/zenész/sportoló stb. esetében ez lenne a véleményem, ha átélés nélkül szinkronizálni kezdenének)
@Zwack863 жыл бұрын
Én tegnap néztem meg, tudtam hogy szinkronizáltak benne így direkt figyeltem is, de nem vettem észre mikor hol kit szinkronizáltak :D Szóval valaki megtudná mondani?
@adamkoran Жыл бұрын
A szinkron fizetések olyan nevetségesen alacsonyak, hogy nem lehet már hova olcsósítani. Csak a közönség miatt kerültek oda a srácok.
@TheOpti133 жыл бұрын
Sajnos nevelő szerepet kellene vállalni a játékoknak napjainkban. Attól függetlenül, hogy az egy GTA vagy LoL vagy akármilyen típusú játék! Irány elvekkel illetve szankciókkal! Szerintem ha ezt, egy gyerek, a játékok világában tartja ( tisztelet, empátia, társak ösztönzése-segítése), az tükröződhet a való világban is. Én így gondolom. Free Guy 10/7,5 nálam.
@ninafindout3 жыл бұрын
Mikor végeztem a filmmel (imádtam) a kritikák nézése közben realizálodott bennem, hogy ebben szinkronizáltak a VR-osok. Mondom, hogy a francba nem tűnt fel, azzonnal vissza akartam nézni az ő részeiket, amikor az is realizálódott bennem, hogy angolul néztem... Mindegy, majd megnézem szinkronosan is. :)
@d_ima61343 жыл бұрын
Megnéznék tőletek egy "legjobb filmek" szubjektív listát. Vagy csináltatok már ilyet? Csodálnám ha eddig nem.
@szabomate52453 жыл бұрын
A mortal kombaton kívül kijőt egy újabb videójáték adaptált film a Monster hunter szörnybirodalom. Nemtudom, hogy látjátok ezt vagy tervezték ebből kritikát csinálni. De úgy tudom, hogy ez a film sem sikerült jól.
@Zwack863 жыл бұрын
A Monster Hunter 2020-as film, szerintem már beszéltek is róla, de ha itt nem is máshol biztos, mindenhol jól lehúzták mert olyan szar lett...
@bixi843 жыл бұрын
Nemrég láttam az Attenborough- Egy élet a bolygónkon bemutatót Az öbölről nem lesz valamikor bemutató/kritika?
@PimpThyMind3 жыл бұрын
Hogy érted hogy az öbölről? Az Attenborough - Egy élet a bolygónkon-ról már van videónk.
@bixi843 жыл бұрын
@@PimpThyMind Csak azért kérdeztem, mert nagyon jó film szerintem. Jó lenne ha minél több emberhez eljutna. The cove 2009-es dokumentum film.
@tamascsengoi763 жыл бұрын
3:02 Gyuri, a helyes mondat a fullba nyomja a kretént :D
@balazsbozsony30793 жыл бұрын
Hétfőn érkezik a netflixre az egész estés animációs vaják film, szívesen néznék tőletek egy elemző videót, hogy szerintetek milyen lett … :D
@ukrancsaj973 жыл бұрын
Engem valamiért a Truman Show-ra emlékeztetett. Lehet azért, mert itt is elszigetelt életét élt a főhős és csak nagy nehézségek árán és mások segítsége miatt tudott elmenekülni. Bár ez inkább vígjáték volt, a Truman show meg dráma. Azt olvastam egyébként, hogy több részt terveznek a Free Guy-ból.
@botosmate563 жыл бұрын
Sziasztok! Az lenne a kérdésem, hogy lesz-e eternals új trailer reakció?
@PimpThyMind3 жыл бұрын
Vasárnap Live aztán meglátjuk
@botosmate563 жыл бұрын
@@PimpThyMind Live, az nagyon király!!
@botosmate563 жыл бұрын
Sziasztok! Mégse lesz live?
@PimpThyMind3 жыл бұрын
Nem sajnos elnapoltuk
@PiskotaBerci3 жыл бұрын
Ha Kovi rendezte volna ,akkor ingyen fiúnak fordítanám. 🤭
@szokeandras55823 жыл бұрын
Nekem jobban bejött mint az öngyilkos osztag kösz a videot !!!!
@ezilyen3 жыл бұрын
A minap egyszerűen eltűnt egy kommentem, és próbáltam újra írni, de nem ment ki... Technikai malőr lehetett? Ne értsetek félre, nem vagyok grafomán, csak furcsállnám, ha itt is cenzúrával találkoznék. :/
@PimpThyMind3 жыл бұрын
Majdnem 4 éves a csatorna ez idő alatt 45 ember került tiltólistára. Tehát ahogy a világon mindenhol úgy itt is van cenzúra amikor indokolt. Ilyen esetek pl amikor minket vagy a videóink alá kommentelőket esetleg a csatorna vendégeit szexista rasszista homofób antiszemita xenofób vagy bármi egyéb szándékosan sértő megjegyzésel illetik. Amikor valaki nem a kommentben leírtakkal vagy a videóban elhangzottakkal akar vitatkozni hanem egyszerűen csak személyeskedik na ilyenkor az illető törlésre kerül. Továbbá saját csatornád kéretlen reklámozása a videóink alatt, vagy különféle külső linkek ránk illetve a nézőinkre erőltetése először figyelmeztetést majd ha az illető tovább csinálja törlést von maga után. De kb ennyi a felőlünk érkező cenzúra. Ezen kívül a youtube maga is cenzúráz mostanában ami annyiban merül ki hogy ha egy mondatodba olyat írsz ami neki nem tetszik pl elhangzik az a szó hogy Z.s.*.d.ó vagy az N betűs szó vagy bármi hasonló kulcsszó akkor van rá esély hogy eltűnik az irományod. Ezen kívül az is probléma ha sokáig fogalmazod a mondandód a youtubon mert közben lefrissítheti magát az oldal és ilyenkor hiába nyomsz rá a küldés gombra egy szempillantás alatt elveszhet az egész írás. Te még látod a szöveged mielőtt rányomsz a küldés gombra de ha utána lefrissíted már nincs sehol. Ezt elkerülendő kérem mindenkitől hogy amennyiben kifejtős akkor ne itt fogalmazzátok meg a mondandótokat hanem pl wordben és ha kész akkor mentsétek el és onnan copy paste-eljétek be ide. Akkor tuti nem veszhet el.
@ezilyen3 жыл бұрын
@@PimpThyMind Nem lett volna egyszerűbb azt írni, hogy nem ti töröltétek? :) Ha fentiek igazak, akkor csak technikai malőr lehetett... Ha csak nem vettétek személyeskedésnek, esetleg gyűlöletbeszédnek, hogy a fennforgó művet középszerűnek neveztem XD
@jorgancarth50083 жыл бұрын
Sziasztok Pimp Thy Mind Gamer - ként én ezt a filmet NAGYON sértőnek érzem azért mert szerintem a videójáték egy olyan művészeti ág ami a legjobban a filmre hasonlít azért mert szerintem a videójáték a film kisöcse abból kifolyólag hogy a film is és a jobb videójátékok egy történetet mesélnek el amit te átérezhetsz csak hogy ameddig a film bemutatja ezt a történtett és nincsen beleszólásod addig a jobb videójátékokban te magad döntöd el hogy merre haladjon a történet . Na és ez a film ez a videójátékoknak a negatív és nagyon káros sztereotipiát mutatja be és szerintem nem igy kellene bemutatni a videójátékokat a világnak az ilyen nagyon káros és sértő filmek miatt gondolnak rossz dolgokat az emberek a videójátékokról .
@veszt833 жыл бұрын
Nem tudom te milyen játékokat játszol, de a játékok 99%-ban nincs semmi ráhatásod a történet menetére. Ahol több befejezés van azt is a játék alkotói hozták létre és engedelyezik. Nagyon kíváncsi vagyok melyik játékban a játékos alakítja a történetet.
@PimpThyMind3 жыл бұрын
Én amúgy egyet értenék veled mert én is vonzódom a játékokhoz különösen azokhoz amiknek jó története van de arról azért minden gamer hajlamos megfeledkezni hogy még a legjobb sztorival megáldott játékokra is jellemző hogy emberek ezreit mészároltatják le velünk. És most nem csak a GTA-król vagy Hitmanekről beszélek de a Last of Us, a Far Cry bármelyik Assassin's Creed és ne feledkezzünk meg az ártatlannak mondott Call of Duty féle háborús játékokról sem. Azt tudjuk hogy ha a második világháborúban egy katona megölt több mint 50 embert az már nagyon extrémnek számított ehhez képest egy átlag háborús játékban vagy 1000 embert simán kiirtunk mi magunk a saját kezünkkel. Mindezzel csak azt szeretném mondani hogy már annyira megszoktuk ezt hogy fel sem tűnik hogy milyen döbbenetes mennyiségű embert gyilkolászunk le ezekben a játékokban. Persze tudom ezek csak ártalmatlan játékok. Érted ártalmatlanok. Amikben puskával késsel karddal lángszóróval rakétavetővel láncfűrésszel és még vagy ezer különféle módon embereket aprítunk fel robbantunk cafatokra vagy égetünk halálra elevenen. Most szerintem attól hogy ugyanezt nem folytatjuk a való életben attól még ez egy elgondolkodtató dolog hogy miért gerjedünk erre ilyen szinten. Közben ezeknek hála olyan immunisak lettünk már a vérre meg a gore-ra hogy arcizmunk se rezzen egy játékban vagy egy film láttán ha valakinek levágják a fejét vagy kettészelik a törzsét. Röhögünk és mohón faljuk tovább a popcornt. Közben ciciket nem szabad mutatni egy filmben mert attól egyből 18 karikás lesz de az hogy valakit kivégeznek az belefér az hogy emberi lényekből ömlik a vér az belefér. Fura dolog ez. Érdekességképpen itt van pár adat egy sráctól aki számolja hogy az egyes játékokban hány embert ölt meg: - Call of Duty modern warfare: 6 óra 55 perc játék alatt 1108 megölt ember. Ezt ha elosztod minden 22-ik másodpercre jut egy gyilkosság. - Far Cry 5: 15 óra játékidő 1305 megölt ember. - Red Dead Redemption: 39 óra játék 1380 megölt ember. - GTA 5: 21 óra játék 920 megölt ember. - Medal Of Honor: Allied Assault: 3 óra 52 perc játék 1032 megölt ember. - Halo 5: Guardians: 7 óra játék 1310 megölt ember.
@Sianara013 жыл бұрын
@@PimpThyMind Szerintem azt már vizsgálják a szakemberek egy ideje, hogy miért esik jól egy gép előtti öldöklés, hogy van-e köze a való életben megélt agresszióhoz, illetve milyen arányban állnak ezek egymással. Én nem vagyok ugyan ilyesfajta kutató, szóval messze álljon tőlem egy diagnózis felállítása, de olyanokról azért olvastam már, hogy az bedőlt egy ideje, hogy az agresszív játékok agresszivitást szülnek. Persze azért azzal sem érdemes felmenteni magunkat, amiről szintén olvastam régebben cikket, hogy ez az emberiség új agresszió-elvezető csatornája, mint a szennyvízvezeték, lecsatornázod a mocskot, hogy ne a szomszédot nyírd ki frusztrációdban. De lehet, hogy mindkettő megállja a helyét, és van, aki hergelődik, felbátorodik, illetve érzéketlenebbé válik a valóságban történő tragédiák iránt, vagy hamarabb követ el felindulásból olyasmit, amit nem kellene, és az is lehet, hogy ezzel párhuzamosan vannak olyanok (pl szerintem én is), akik az indulataik leföldelésére tudják használni az öldöklős játékokat. Amikor ideges vagyok a munka után, hazaérek és nem kezdek el a szeretteimmel ordibálni, hanem leülök egy órát Left 4 Dead-ezni, ahol zombikat ölök és eljutok A-ból B-be. Mondjuk ha már zombik... idehoznám azt a témát is, hogy a zombis filmek és játékok mennyire könnyen idegenítenek el attól az élménytől, hogy ember öl embert. Mert hogy már halott vagy félig halott, vagy csak félig ember, de inkább nagyobb részben szörnyeteg, hörög, vonszolja magát, foszlik, tehát elmarad belőle minden, ami emberi. És talán ezért párhuzamosak az öldöklős játékok a zombifilmekkel, hogy mindegy, mert nem él, mert ellenség, mert nem valódi és nem is igazán ember. Persze... felvetődik a kérdés, hogy amikor a III. birodalomban a nácik, akik abba belenőttek és teljesen magukévá tették az ideológiát, és aztán elmentek, hogy zsidókat vagonírozzanak, akkor vajon nem ők is épp ezt gondolták? Hogy azok nem is emberek, vagy alig emberek, félig emberek, név helyett számot kaptak, mint az állatok, szóval el is veszítették az emberi mivoltukat, tehát akkor ők, akik felsőbb rendűek, mert élőek, emberek, árják, akkor nyugodtan le lehet lőni a kevésbé embereket, és kimondhatatlan dolgokat lehet művelni velük...? Bocs, lehet, hogy mélyre mentem, de mindenesetre elgondolkodtató a párhuzam szerintem.
@balazslendvai3 жыл бұрын
Szerintem a videójáték nem művészeti ág. Mondom ezt úgy, hogy én is szeretek szabadidőmben játszani. De nem lehet abszolút módon hivatkozni semmire, hogy művészet. Egy formátum alapvetően nem határozza meg a közlési szándékot, mondanivalót, önkifejezést, ábrázolást. Egy szobát ki lehet festeni fehérre, és meg lehet festeni egy Sixtux-kápolnát. Nem attól lesz művészet, hogy valaki fest, mert az önmagában még semmit nem jelent. Mindegyik falfelületet színez, festéket és ecsetet használ, de a művészet több, mint funkcionalitás. Ahogy egy transformers filmben a cél a látvány, addig egy háborús filmben csupán eszköz. Nem mindegy, hogy történetet mesélsz látvány elemekkel, vagy semmitmondó látványorgiát hozol létre, mert az könnyen befogatható - ezáltal eladható. Ugyan ez van a játékoknál is. Művészi alkotások vannak, formátumtól függetlenül. És attól, hogy egy formátumban alkottak valaha művészit, attól még nem igaz a formátum minden egyes "termékére".
@godzsy3 жыл бұрын
Szerintem az a baj, ha valaki "emberként" tekint egy videójátékban a lelőtt ellenfélre. Én a C64-es időben kezdtem játszani, ott a lövöldözős játékokban, mint pl. a Galaga csupán pixelekre lövöldöztem. Persze próbáltak valamilyen formát adni ezeknek a pixeleknek, mint pl. pálcikaember, de én ezért sose tudtam emberként tekinteni rájuk. Lehet én vagyok olyan szerencsés helyzetben, mert nagyon korán kezdtem játszani a játékokkal... de ha én végig viszek egy Call of Duty-t nem azon szörnyülködöm, hogy most megöltem 1108 embert. Azok csak pixelek. Valamelyik rész elején egy kiképzőpályán kell céltáblára lövöldözni... az összes többi pályán az ellenfél mozgó célpont. Még a Last of Us 2-ben sem tudtam elhinni, pedig abban a játékban annyira törekedtek a valóságra, hogy minden ellenfélnek külön nevet adtak, személyiséggel próbálták meg felruházni őket. A Carmageddon sem hatott meg, egyszerűen nem játszottam vele, mert nem szerettem az autós játékokat. (Persze kipróbáltam, de nem tetszett, értelmetlennek tartottam a játékmenetet, mert nem volt célja. A platformer játékokat szerettem, mert abban eljutottunk A-ból B-be és volt valami célja. Mint a Marioba megmenteni pl. a hercegnőt. Vagy a Donkey Kong Countryba visszaszerezni a banánkészletet. Bárgyúnak tűnik, de mégis jobb, mint nézni egy számlálót, hogy mennyi pontot szereztem azzal, ha elütöttem 200 "embert".)