🌻📘🌿Молодого чиновника переводять по службі у городок Н, де він поселяється у самотньої жінки і знайомиться з дівчиною Ганнусею, яка стає для героя олицетворенням всієї України. Неймовірно чутлива, романтична, поетична замальовка П.Мирного, ще молодого автора. Дещо про шлюб автора. П.Мирний закохався у обрусілу німкеню Олександру Шейдеман, капітанську доньку та генеральську сестру. Вона закінчила Полтавський інститут шляхетних дівчат та Харківське музичне училище, була начитаною, знала кілька іноземних мов. Коли жінка захворіла на істерію, тільки любов, постійна турбота та вірність чоловіка, допомогли Олександрі перемогти душевну хворобу "Дорогая моя Шурочка! Целую, тебя крошку мою, ненаглядную мою, - пише закоханий Панас у листах до нареченої. - Целую тебя, моя добрая, изящная, святая! Голубушка! "(Олександра говорила російською). "Теплі почуття до дружини письменник зберіг до останніх днів життя. Рано - вранці дарував їй троянди з крапельками роси... Олександра Михайлівна захоплювалась театром і навіть полюванням. П.Мирний не розділяв це захоплення дружини, а вона, незважаючи на взаємну любов та вірність, не розділяла його любові до України, переживань про подальшу її долю, і україномовної письменницької діяльності.
@СуперУспішний5 ай бұрын
Дуже дякую за чергове чудове озвучення,чудового твору.Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
@СуперУспішний5 ай бұрын
Коментар на підтримку україномовного контенту. Ви найкращі,завдяки вам Української стає більше.
@ЛюбовЛюбов-м4ф5 ай бұрын
Дякую за приємне читання і цікавий твір!
@СветланаОнищенко-ъ8ф5 ай бұрын
Дякую Лілічка за прочитання❤
@Людмила-ъ7з5я5 ай бұрын
Пани Лилие ,яке гарне непереревершане читання и такий чудовий твир Панаса Мирного и така прекрасна мова! Не знаю як и висловитися така нижна гарна! Дякую дуже!
@сонечкощ5ц5 ай бұрын
Велика подяка ❤❤❤❤❤❤❤ Душевна замальовка!!!
@ОльгаМельник-е3н5 ай бұрын
Спасибі за поетичну замальовку Панаса Мирного❤❤❤ Цікаве порівняння України з дівчиною.Якщо насправді любиш то слова обов'язково сами з серця будуть литися чи до рідної землі, або до батьків,чи то жаданої.Як завше чудово прочитано.Приємно слухати.Дякую пані Лілія ❤❤❤! Енергії ,вдачі і всіляких гараздів.🌹🌹🌹!
@ОлександрБатура4 ай бұрын
Дякую.Файно читаєте .
@НадіяЄгорова-т6й4 ай бұрын
Дякую за чудове прочитання❤❤
@Надія-ч4б5 ай бұрын
Красно дякую ,Вам пані Ліліє, за чудову насолоду від прослуховування.
@audiobooks.l.m39105 ай бұрын
Буду дуже вдячна за вподобайку, коментар, поширення. Якщо є можливість і бажання допомогти каналу. Картка Приват 4149 4378 7016 4041
@taraskutnyi45074 ай бұрын
Супер дякую
@ОленаДудник-ш7х5 ай бұрын
ДЯКУЮ.
@natanwajdawajda64934 ай бұрын
Дякую!!!!!!!!
@МаріяКубаєвич4 ай бұрын
Дякую.❤
@РаїсаНіколенко-у8з5 ай бұрын
Дякую.🎉❤❤❤
@mtmshnk5 ай бұрын
Чудно, пише цей Панас. Щось дуже пащекуваті дівки були. У нас так не прийнято було в Україні. Треба б трішки скромніше. Дякую , пані Лідіє , за гарне виконання твору. Чудово.
@ЛенаРакова-щ1в5 ай бұрын
Ви краще знаєте які були дівчата у ті часи Читали багато класики.різні нрави були Як тоді,так і зараз.
@lanasvet63135 ай бұрын
Я згодна з Вами, якась аж занадто розкута і пащекувата дівчина, особливо як на той час!
@ЄлизаветаПоліняка5 ай бұрын
Дякую поні Лілю! ❤
@ГалинаПисанчин-щ8ч5 ай бұрын
Дякую
@ljubowschwarz46792 ай бұрын
❤Красивая речь у автора произведения: различные художественные средства такие, как- вот: метонимия, метафора, сравнения. Автор передаёт чувства Аннушки в связи с ее социальным положением и влечением к молодому господину, который не может порвать со своим окружением и жениться на ней.Как украинцы говорят:" Не все те да венчаются, которые друг друга любят и кохаются!" 😊