Рет қаралды 1,006
Gdańsk linia autobusowa 123 Wały Piastowskie kierunek Równa przez Olszyńską
#autobus #autobusy #gdansk #gdańsk #gait #mercedesbenz #citaro #sun #wałypiastowskie #równa #olszyńska #citybus #citybusdriving #busdriving #busdriver
Przebieg trasy:
- Wały Piastowskie
- Dworzec Główny
- Brama Wyżynna
- Urząd Wojewódzki / Marszałkowski
- Brama Nizinna
- Mostowa
- Olszyńska
- Przybrzeżna (n/ż)
- Kolonia Mysia (n/ż)
- Głucha
- Równa