Улюблений Речдок! Чудова гра акторів! А Віра Михайлівна- просто Супер!!!
@АленаПожидаева-у5оАй бұрын
Богдан Чернявский , який грає Гаврилюка полтавський актор і зараз в ЗСУ!!! Наша гордість!!!
@НаталіяСульдінаАй бұрын
На початку 80-хя вчилася в Полтаві, була в мене подруга Чернявська, в родині її чоловіка всі були лікарі. Може, родичі цього актора. За віком він міг бути племінником чоловіка моєї подруги. Велика подяка цьому акторові за такий вчинок. Вклоняюся мужності всіх наших захисників
@NatalijabojkoАй бұрын
Незрозуміло, за якими критеріями визначають міру покарання: буває, що за криваве жорстке вбивство дають менше, ніж в цьому випадку… І викладач взагалі відбувся легко, хоча докази проти нього теж були ( наприклад, настоянка сон- трави). Несправедливо . Дякую за серіал рідною мовою ❤
@ntntvuaАй бұрын
Дякуємо за відгук! ❤️
@Любов-х9нАй бұрын
Зробити з кримінальної справи такий захоплюючий фільм--справжнє мистецтво
@НаталияЛапа-в1зАй бұрын
Яка ж талановита актриса іграє роль бабусі . Захоплююся нею . Для неї що викладачка ,що бабуся з села - кожну роль наче проживає . І взагалі " Речдок" - це мабуть едине що можу дивитися по кілька разів кожну серію . Тільки перемикаю увагу з телевізора в телефон ,коли через падлюк світло пропадає. Вітання добрим людям з Кам'янського 🫶🫶🫶
@АлександраКуликова-и6щАй бұрын
Вещдок супер!! смотрю! Чехия!! ❤❤❤❤
@ligaslavko8167Ай бұрын
Люди гірші звірів,інколи.
@witunia1Ай бұрын
Шапки з голів для творців серіалу! Дійсно супер! Однак, шановні, починайте звертати увагу на деталі: шапочка і шалик у сусідки - з 80-х, комірці сорочок у чоловіків видовжені та загостерні, тобто друга половина 70-х. Так само краватки. У ті часи носили вузькі, з вузькими вузлами, часто на ґумці. Широкі - це знак 70-х. Дуже добре пам'ятаю ті часи, мені за 60, а батьки були модниками. Видовжені, загострені комірці носила сама: десь так 1977-1980. Потім з'явилися заокрулені.
@lyudmylaborovyk1128Ай бұрын
Super
@qweryyuqeetyi3812Ай бұрын
Одне незрозуміло: чого неможливо було доказати, що викладач був замовником вбивства. Таке враження, що не хотіли знайти докази, а свідчення студента, якого він втягнув в цей злочин, нічого не були варті. Це дуже підозріло. Ще і дали замовник вбивства продовжував працювати з дітьми. Хіба це справедливо?
@ЛеонідТарасенко-щ3хАй бұрын
Не знайшли доказів тому, що було добре проплачено. І прокурорам і слідчим і суддям. Все дуже просто.
@qweryyuqeetyi3812Ай бұрын
@ЛеонідТарасенко-щ3х я також подумала. Настільки явний злочин, замовник на поверхні, але не змогли доказати. Таки безсилі.)) В наш час це не рідкість , а система. Судді і прокурори самі багаті після олігархів.
@ЯрославНедоступ-к1чАй бұрын
А ми слухаємо музику, дивимось і концерти, фільми. А виходить і там свої скелети в шафах.Гидко.Боже до чого людський розум може доходити і ніщо не зупиняє.Даже тюремні строки не лякають.
@nadiamel230Ай бұрын
Таких істотів нам понароджували.
@ЯрославНедоступ-к1чАй бұрын
А що тут можна добавити.Вірно говориться,тнайвірніший друг на світі це собака, так собака,вміє і сміятись, лащитись віддаючи тим самим тобі ласку.Датнам людям потрібно вчитись у тварин, а ми на двох ногах самі собі не можемо зарадити.
@witunia1Ай бұрын
На жаль, у творчих осередках людей роздирають два Г - гонорари і гімнистість. До того є ще 3 - геніальність. Заздрощі там такі!...
@ЯрославНедоступ-к1чАй бұрын
Да важко повірити, що й в мистецтві також повний пиздець.А речдок доречний в ці тяжкі роки.А винні всі ми Українці, в 2019 році.А тепер спокутують все оце гімно наші дорогі Сини І Доньки.
@witunia1Ай бұрын
Ну і додам: криси капелюха слідчого виразно із кінця 50-х, занадто широкі, як на ті часи. Накладні кишені на блузі небіжчика - теж далеко не із 60-х. Таке носили у 40-50-х. Ще живі люди з цієї епохи. Попитайте в них.
@ВиталийОвсянников-з2еАй бұрын
🎉
@nadiamel230Ай бұрын
Боже яких нам кончених істотів понароджували .
@oxanarap6804Ай бұрын
І високе мистецтво не страхує від ницої заздрості.
@witunia1Ай бұрын
Там її більше, ніж у середовищі сіреньких і звичайних.
@nusya2 күн бұрын
Якщо передивитися ролики з ютуб про "великих і талановитих" які вони були в житті, то не захочеться інколи ні їх музику слухати, ні картини роздивлятись та ін.