Kulisy meczu: Piast Gliwice - Górnik Zabrze (10.02.2024)

Рет қаралды 12,610

GórnikTV

GórnikTV

Күн бұрын

Zapraszamy na kulisy meczu 20. kolejki PKO BP Ekstraklasy, w którym Górnik Zabrze zmierzył się na wyjeździe z Piastem Gliwice. Przypomnijmy, że Trójkolorowi zwyciężyli 3:1 po trafieniach: Adriana Kapralika (2x) oraz Lukasa Podolskiego.

@jangoszyk1200 7 ай бұрын
Super, że Górnik wygrał, ale klub tonie w długach. Pani Prezydent w sprawie sprzedarzy wymyśliła, że może przerwać rozmowy z potencjalntm kupcem, że może w każdej chwili przerwać rozmowy, co ją od razu dyskwalifikuje. Poza tym chce w zarządzie przyszłego właściciela miejsca dla swoich ludzi. Co za idiotyzm. Pewno mają to być Tomasz Masoń i Małgorzata Miller-Gogolińska, którzy od lat robią cały ten bałagan w Górniku, a nie prezes czy dyrektor sportowy. To co dzieje się w Górniku woła o pomstę do nieba. Oby wreszcie odbyły się wybory samorządowe i żeby wreszcie wypędzono całą tę wierchówkę z Zabrza.
@czystyluz 7 ай бұрын
no i fajnie =) elo pozdro. mała uwaga, czasem za dużo muzyki, np. po strzelonym golu, więcej trybun
@petergraftannhauser8227 7 ай бұрын
W Gliwicach 🔴🔵kogut wojna wypowiedziol kury przestaly jajka niysc🤣 YADXMY DURS 🤍💙❤️
@narcyzksg5910 7 ай бұрын
A i niemoglem się doczekać naszych kulis!! I obejrzałem kulisy rywala i powiem naprawdę obiektywnie nasze to jest Bundesliga a rywala zdecydowanie kilka poziomów niżej, dobra robota Panowie 🤍💙❤️💪👍😁
@BartekSosna-c9b
@BartekSosna-c9b 7 ай бұрын
Co Ennali ma na kostce kontuzja czy jakiś mały uraz
Piękny mecz mega emocje brawo Górnicy piękne bramki szczególnie ta ostatnia Podolskiego Jadymy Durś
@piterektorcida7559
@piterektorcida7559 7 ай бұрын
Górniku nasz! Kochamy Cię! Będziemy z Tobą i na dobre i na złe!! Teraz trzeba powtórzyć wynik w meczu z Koroną u siebie i JADYMY DURŚ!!
Brawa Trenerzy i piłkarze, poprostu wreszcie po larsch upokorzeń daliście nam radość pokazując jaja na boisku I jakość której rywalowi wyraźnie brakowało, wygraliśmy zasłużenie i to jeszcze u nich, super, teraz wszyscy na mecz z Koroną, należą się wam podziękowania Górnik Zabrze Jadymy Durś 🤍💙❤️🇷🇺🇷🇺🇷🇺💪👍😁