Городні хроніки :) Ч.1

  Рет қаралды 249

Ihor Zhenchuk

Ihor Zhenchuk

Күн бұрын

Для тих кого з картоплею нетерплячка бере )))

Пікірлер: 14
@user-Vladimir..Shkuratov
@user-Vladimir..Shkuratov 4 жыл бұрын
Каждому своё,и каждого есть свои мотивы на то когда и как сажать. А вам скажу так, я помню в 90-е года был год один такой,я в деревне тогда жил,коня держал,так вот осенью выпал снег на незамороженную землю, много снега, и не растаял как должно быть ему! Что удивительно было тогда, так вот,снег, зима как зима,а земля немёрзлая.. Начали весной пахать,а картоха что с прошлого года осталась, как золотая лежала,мало того ей столько самосейкой взошло,что выпалывать в между рядье приходилось! Вопрос, снег,мороз,зима,как имела она право перезимовать без берёзового листа? Ещё вопрос,как она имела право та что осталась в рядках дать урожай? Лайк👍
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
Прошлогодней и у меня выкапывается, сохранение отличное. Вот только прорастает она позже, спит долго. Та что из погреба уже с ростками в марте , а та что осталась в поле даже к маю лежит в земле без ростков. Меня всегда подмывает сварить ее, будет сладкая (т.е. мерзлая), или нет , но руки не доходят. К стати, в этом году посажу морковь скраю, чтоб не припахивать, и оставлю пару рядов на зиму под снегом. У нас так уже делают, сохран отличный, правда если мыши не съедят. Но та что выпахалась весной сохранилась лучше чем в погребе.
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
Владимир, я для этого и высадил ведро картошки на том же поле где планирую сажать основную часть месяц спустя - буду следить и делать отчеты и цыплят к осени посчитаю.
@ПалычНавсеруки
@ПалычНавсеруки 4 жыл бұрын
Я посадив на 75см, де брав картоплю на посадку там на таку відстань садять. Цибуля озима торік добра була, а в цьому вже половина вимирзла!
@СафаевКонстантин
@СафаевКонстантин 4 жыл бұрын
По географічній широті різницю маємо, а по погоді - ні. Є в телефоні позавчорашнє відео зі снігом. А 🥔 ще з льоху не дістав, хоч звичайно саджають в перших числах травня. З яблунями теж біда, але це зовсім друга історія. А відео Ваше відмінне. Підсумок, виходить, такий- треба брати до уваги не широти, а прикмети.
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
Яблуні зацвітуть у травні, але і тоді у нас буває 2-3 приморозки, котрі вб'ють майже весь цвіт. І ще прикмета: якщо листя кинулось раніше цвіту, то врожаю яблук вже не буде.
@СафаевКонстантин
@СафаевКонстантин 4 жыл бұрын
@@Ihor_Zhenchuk Приблизно так і в нас. У мене з яблуками така історія - я через них і трактора купив у 18 році. Сад старий, дістався від попереднього господаря. В моїх руках вже 18 років. Родить через рік. Якось я начавив півтони соку здуру. Років 12 тому. Від хати сад іде різко вниз, до річки(Ока), є ще й поперечний уклон і вивозити знизу яблука, також і листя з гнилими яблуками тачкою більше не хочу. Ось, в 18 році, подивився на урожай, і поїхав до Москви за трактором. До речі, 10 років тому я кинув палити в один день після того, як вивіз догори тачкою всі яблука. Не знаю, до чого прив'язати, щоб викласти відео про урожай 18 року - кадри є. Але це все дурниці. Справжній клопіт в другому. Сім років тому я сидів на подвір'ї на лавці, і вирішив, що яблуні стали надто високі і загородили вид на Оку. На всіх деревах як бритвою я зрізав верхнє гілля. Тепер там молоді гілляки до хмар, а дерева старі, крону вже не зробити. Цього року обрізати не встиг. Як буде час, буду обрізати навіть влітку. Ще багато дерев хворих, деякі переплелися кронами. Деякі треба цілком спиляти. Усього коло 30 дерев разом з другими плодовими. Вибачте, якось жалісно написав. В дійсності, це мене не лякає, навпаки - точно не засумую. Вам бажаю успіхів. Дивився, як Ви з дядьками їли той ґуляш, забув, як його. Сила. Нехай той вусатий згадає вірша про кума і шмаркача. Йому привіт.
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
@@СафаевКонстантин , бограч , та то і є гуляш по суті. А той вусатий - музика, по весіллях грав, у нього в голові тих байок... )) У нас це традиція, на Стрітення ми вже років 25 так ходимо, кожен рік, починали ще наші батьки, а ми тепер вже самі батьки і дідусі. А родом Ви звідки, бо по мові відчуваю, що десь з наших країв, "западенських". І Вам удачі, не пропадайте, пишіть.
@СафаевКонстантин
@СафаевКонстантин 4 жыл бұрын
@@Ihor_Zhenchuk Не зовсім. Я з Житомира. Кожні канікули проводив в Коростишівському районі, де жили мої дід з бабусею. В тіх краях мало хто володів тоді чистою мовою, а в самому Житомирі взагалі її було не почути, окрім якихось заходів культури чи освіти. Я навчався в українській школі, їх було лише декілька на все місто. Дід з бабусею розмовляли українською мовою, хоч російською вільно спілкувалися. Мали добру освіту. Я українською користувався тільки в селі і в школі, при необхідності. Якщо напружитися, можу себе заставити думати на українській мові. Але вільно розмовляти з носіями мови буде важко- як закінчив школу, так понесло мене по великій тоді державі. Да і офіційна мова, на мій погляд, міняється. Іноді читаю, чи дивлюсь українське телебачення. Не завжди до вподоби новітні течії. Але це кому як. В мене кум з Хмельницької області, як і я, уже років під сорок живе в Росії. Як збираємося за чаркою, часто тужимося розмовляти українською, але довго не можемо- починаємо підбирати слова, переходимо на якийсь суржик. Сам себе вважаю космополітом. І крові маю української, російської, польської і татарської. Але корні свої завжди треба пам'ятати. З Вами спілкуватися приємно. З кожним листом відчуваю, що слова підбираю легше. Жму руку. Знімайте і пишіть. Дивлюсь і читаю з задоволенням.
@partorg139
@partorg139 4 жыл бұрын
На рахунок закриття вологи ти 100% правий. Нарушив капіляри і волога залишається в нижніх шарах грунту. Так саме і по поводу посадки картоплі. Земля має мати 8-10градусів і має черемуха цвісти(в нас так казали старі люди). Люди на протязі віків спостерігали, передавали спостереження від батька до сина, то для чого винаходити велосипед? І ще казав мені дід, якщо вже жаби кумкають, то можна вже сіяти все. І якщо жінка(вибачаюсь) може сісти голим задом на землю, то можна сіяти гарбузи.
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
А у нас, аби бульба вродила, у кінці саджання хапають "найпотужнішу" бабу і саджають задом у ряд ))), теж прикмета. )) Просто почують цю мантру "Сей в грязь, будешь - князь", а те, що це тільки про овес вже мало хто пам'ятає, таким кажу - Ну посій тоді гречку у березні...
@ВітяТкаченко-р8о
@ВітяТкаченко-р8о 4 жыл бұрын
Попробуйте на деревах замазати рани нігролом. При обрізці дерев я користу,юсь тільки нігролом.
@Ihor_Zhenchuk
@Ihor_Zhenchuk 4 жыл бұрын
Дякую за пораду. Я теж деколи додаю машинної переробки у садовий вар. Але справа у тому, що цей "чорний рак" ушкоджує кору, попадає у тріщини кори від морозу, розвивається під нею і потім кора злазить по камбієвому шару. Це не результат обрізки, ці спори просто вже живуть у саду і важко вгадати котре деревце вразить наступним :(. Я вже задавав це питання на профільних сайтах, але прямого лікарства ніхто не вказав, тільки оприскування залізним і мідним купоросом та бордоскою - результат не дуже.
@ВітяТкаченко-р8о
@ВітяТкаченко-р8о 4 жыл бұрын
Я користуюся тільки чистим нігролом, садовим варом не користуюсь зовсім.Після обробки нігролом не проростають спори грибків.Тільки чистий натуральний нігрол..
Городні хроніки 3
10:36
Ihor Zhenchuk
Рет қаралды 984
ч.3 Налаштування плуга у полі
22:17
Ihor Zhenchuk
Рет қаралды 91 М.
小天使和小丑太会演了!#小丑#天使#家庭#搞笑
00:25
家庭搞笑日记
Рет қаралды 14 МЛН
Стойкость Фёдора поразила всех!
00:58
МИНУС БАЛЛ
Рет қаралды 3,2 МЛН
Пришёл к другу на ночёвку 😂
01:00
Cadrol&Fatich
Рет қаралды 11 МЛН
Крутой фокус + секрет! #shorts
00:10
Роман Magic
Рет қаралды 20 МЛН
Психология порядка и беспорядка в вашем доме
14:22
Тренер мотиватор Ирина Ковалева
Рет қаралды 3,6 МЛН
Pruning and shaping of grape bushes ✂️
36:20
Давид Алверцян
Рет қаралды 1,2 МЛН
Как вырастить чеснок. Всё просто - дерзайте! Крупный чеснок без проблем!
20:55
Зубр10 електрика передній жгут
14:51
Ihor Zhenchuk
Рет қаралды 38 М.
小天使和小丑太会演了!#小丑#天使#家庭#搞笑
00:25
家庭搞笑日记
Рет қаралды 14 МЛН