Шкода тих істориків які досі залишаються гібонами. Дяка автору за Вашу працю, зі святом Трійці, все буде Україна 💪💪💪🇺🇦🇺🇦🇺🇦🌻🌻🌻
@vyacheslavromantovsky12384 ай бұрын
Не варто їх жаліти. Вони гібони явно не безкоштовно.
@МиколаЧумаченко-е1х3 ай бұрын
Якими Гіббонами? Цю фальшивку вигадав не Ґібон, а французький шахрай від науки Деґінь. Автор щось наплутав.
@leotka4 ай бұрын
У автора все четко разложено по полочкам. Сколько бы троли не тявкали, автор создает основу для настоящей истории Украины-Руси.
@Kitty-qz3bb4 ай бұрын
З початку першоджерело, а потім самоназва, тому Русь Украіна
@ПетрЦарик-э2о4 ай бұрын
ввп "історіка" абиделі ,он же знаєте лучче всех.
@romanshukeiev54364 ай бұрын
Дед нагло дурит всяких УО.
@leotka4 ай бұрын
@@Kitty-qz3bb Країна Русь, Країна Польща, Країна Словаччина, Моя країна=Україна
@ivo-ns6ds4 ай бұрын
@@romanshukeiev5436 Kajdomu vatniku lyubimaya Serbya toje kraina
@АнатолийСкрипаль-ф6ш4 ай бұрын
Посмотрел на одном дыхании. Пану Автору повагу за дослідження. 👍 👍 👍 🇺🇦
@ЛенаРеменюк4 ай бұрын
НЕЙМОВІРНА ПОДЯКА НАШИМ ГЕРОЯМ, ЗА ЗНИЩЕННЯ косорилого лайна! СЛАВА ЗСУ І ВСЕ БУДЕ УКРАЇНА! ВИ НАЙКРАЩІ!✌✌✌🇺🇦🇺🇦🇺🇦👍🏽👍🏽👍🏽👏👏👏✊✊✊❤❤❤!
@Prorok_Rusi-UA4 ай бұрын
Там і банькорилого лайна вдоста.
@ОльгаБородина-з1ц4 ай бұрын
А точно все будет Украина? Вангуешь? Не надорвесси?
@VadymHyrkalo4 ай бұрын
Ваші висновки завжди більш логічні та аргументовані ніж у визнаних істориків/академіків. Дякую та ставлю вподобайку за цікавий матеіал.
@АртемійЗолотарь4 ай бұрын
Про логічне та аргументоване мислення ставлю Автора в один ряд з Володимиром Білінським,автором бестселера "Країна Моксель або Московія"!Одна відміна - Автор "копає" глибше та змістовніше бо інший час!
@Teryk7114 ай бұрын
Може, тому, що автор читає коментарі, фільтрує та аналізує подану в них інформацію? Часто в коментарях трапляються вказівки на нові цікаві джерела.
Ещё А.Вельтман в 19 веке засомневался в классической теории гуннов. Он даже считал, что их столица была на Днепре в Киеве, а не в Паннонии, на Дунае, что вполне согласуется с их славянской лексикой.
@YuliyaMusurmanova4 ай бұрын
Спасибо огромное за ваш невероятный труд. Катта рахмат!
@ДмитроКагляк4 ай бұрын
Щиро вдячний автору за чудові пізнавальні правдиві відео що надають можливість пізнати правду історії. Чекаю на книги автора
@robertrudenko58974 ай бұрын
Дякую пану Автору за нове цікаве відео, просвітницьку діяльність, та висвітлення правдивої історії!! Неодмінно вподобайка! 👍
@ДмитроСуханов-е2б4 ай бұрын
Дякую вам друже. Гарна промова до наших согоднішніх ворогів.
@olhazhuravel26484 ай бұрын
Здоров'я та наснаги, Вам, пане Автор.
@WarMusic20224 ай бұрын
Ух ты ё-маё. Чем дальше живу тем интереснее становится.😊 Дякую авторе за роботу.
@ПетрЦарик-э2о4 ай бұрын
І щоб воно тобі не приїдалось.
@Яўгенія-ч6к4 ай бұрын
Дзякуй Пану Аўтару,цікавая інфармацыя,а Вашыя довады маюць рацыю. Слава ЗСУ!
@ЯрославОлійник-д7ю4 ай бұрын
Дякую автору за чергове історичне дослідження про походження гунів!!! Тому маємо тепер велику підтримку європейців у війні проти ординського агресора. Слава Україні!!! Слава ЗСУ!!! Разом до перемоги при підтримці Духа Святого🇺🇦💙💛🙏.
@ОльгаБородина-з1ц4 ай бұрын
Вы прогнали со своей земли Духа Святого! Че, не поняли это еще?
@Геннадій-з6з4 ай бұрын
Дякую Вам пане Автор за цікаву, аргументовану версію історії нашого народу. Бажаю Вам і вашій родині здоров'я та благополуччя.
@oleksiylypovskiy26634 ай бұрын
Нещодавні генетичні дослідження показали, що українці дуже близькі до чехів і німців. Дякую за вашу працю! Зі Святом! Все буде Україна!
@Echinacea_purpurea4 ай бұрын
Які саме дослідження? Де їх можна почитати? Українці хоч і більш однорідні за антропологічними характеристиками, ніж ті ж самі німці, але всеодно відрізнязняються в різних регіонах. Тому, твердження про генетичну близькість українців до чехів з німцями вигляда підозріло. Німці неоднорідні між собою. Тоді, до яких саме німців близькі які саме українці?
@verarom93534 ай бұрын
якщо ви про дослідження гена R1A.. так є таке дослідження.. можливо все ж спірне) але.. зв'язок з германцями у слав'ян дійсно є. Але не з усіма) Чому..? Три групи (які мали свої внутрішні племена) Анти (умовно КИЙ).. Склавіни (умовно ЩЕК або ПШЕк (у польскій версії) чи ЧЕХ (у чеській).. та Хорвати (умовно Хорів_.. то є.. СОЮЗ.. відомий нам я Слав'янський.. тобто.. Східні,Західні.. та Південні слав'яни.. Які мали.. ще раніше.. до. н.е. спільного предка.. ВЕНЕДІВ. Але питання.. яке має виникнути у тих хто шукає.. Якщо є східні, західні та південні .. Чому немає.. Північних?.. Відповідь.. чому немає..? Є.. різниця лише в тому, що вони не доєдналися.. (можливо не могли) до того.. союзу. Ті.. Північні.. жили у землях відомих нам як борусія.прусія.. і відомі нам як ПОЛАБСЬКІ (германскі чи балтійські) слав'яни (незважаючи що у союзу вони не були) .. Тому так.. якщо у якогось німця брали зразок генів.. могло бути таке, що він має предків звідкись..звідти)
@Prorok_Rusi-UA4 ай бұрын
@@Echinacea_purpureaдо німців що їх із слов'ян заманкуртили германці.
@Echinacea_purpurea4 ай бұрын
@@Prorok_Rusi-UA Ось бачите! Мова йде про словʼян лужичан, що живуть на теренах Німеччини та ледь вижили після тотального знищення нацистами. Це не німці-германці. Про лужичан "німці" (німі) не скажеш, бо їх мова зрозуміла і сильно схожа на українську
@Teryk7114 ай бұрын
В Афганістані живе цікавий народ - хазарейці. В них смаглява шкіра, розкосі очі та блакитні або сірі зіниці. Їхня мова - іранської групи. А генетичні дослідження показали їхню близькість як з монголами, так і з південними українцями (нащадками козаків). Згідно легенди вони прийшли в Афганістан з ордою Чингісхана. Це може свідчити, що військо монголів наполовину складалося з європеоїдів. Отакі бувають генетичні цікавинки!
@КозакМонако4 ай бұрын
Дуже цікаво! Вподобайка!
@serhiinevazhlivo56604 ай бұрын
Подяка Автору, за цікаві історичні розвідки! Дуже інформативно! Лайк!
@ОлегГречка-ю5ъ4 ай бұрын
Дякую! Бажаю вдачі і натхнення в нелегкій просвітницької діяльності!!!
@Lana_Vyshivana4 ай бұрын
Дякую Автору за це дослідження. Я завжди відчувала, що з тими "китайськими" гунами щось не так.
@vyacheslavromantovsky12384 ай бұрын
Не лише з "китайськими гунами", але й з тими істориками, які поширюють вигадки про "китайців". Зверніть увагу на запис у Вікіпедії (перша картинка). "Дослідники" з Туреччини та Угорщини розповідають про "гунські мови". А звідки вони знають, що "гунських мов" було багато, якщо з однієї гунської мови відомо всього лише 3 слов,янських/українських слова (хліб, мед, квас)?
@natalkapoltavka11104 ай бұрын
@@vyacheslavromantovsky1238 💯
@РустамАлмаз4 ай бұрын
@@vyacheslavromantovsky1238слово «хлеб» восходит к праслав. *хlěbъ, которое, возможно, является заимствованием из гот. hlaifs
@РустамАлмаз4 ай бұрын
@@vyacheslavromantovsky1238В свою очередь, в китайском языке слово «хлеб» в фонетической передаче 列巴 (леба) стало источником понятия кит. упр. 大列巴, пиньинь dàliěba, далеба, разновидность китайского пышного хлеба (大 (да) означает «большой») по русскому рецепту.
@РустамАлмаз4 ай бұрын
@Lana_Vyshivana так с этими гуннами всё в порядке, откочевали от хунну и пришли в Европу, примерно как Мадьяры.
@gochasalukvadze90484 ай бұрын
Благодарность вам автор за ваш неоценимый труд!
@oleksandrkorsakov41504 ай бұрын
Подяка шановному Автору за цікаве дослідження гуннів- хуннів-суннів!!!!!!!❤ Бажаю Вам міцного здоров'я і натхнення для подальшої боротьби з історічними фальсифікаціями і брехнею московітив!!!!!!❤❤ Слава Русі-України і ЗСУ!!!!!!!❤❤❤
@viktorsedoy55434 ай бұрын
Дякую Вам за Працю і Гарного Вам Здоров'я!!! Слава Україні!!!
@AleksSavada4 ай бұрын
Ваші висновки завжди більш логічні та аргументовані ніж у визнаних істориків/академіків. Дякую та ставлю вподобайку за цікавий матеіал. Дяка автору за Вашу працю, зі святом Трійці, все буде Україна
@ВячеславОхрименко-ф2ч4 ай бұрын
Зі святом святої Трійці!
@anatoliypavlyuk29144 ай бұрын
Доброго ранку, панство! Авторові вдячність! Слава Нені та її Героям!
@ВасилийПетрикович4 ай бұрын
Лекції пана Автора настільки цікаві, що час пролітає миттю, і залишається бажання слухати ще, і ще.
Характеризуючи Запорозьких козаків, про Гунів згадува французький історик де Бартенон у 1608 році. І не випадково. Цитата: “Виросли в праці - як скіфи, загартовані різними випробуваннями - як гуни, природжені воїни - як готи, засмаглі на сонці - як індіанці і жорстокі - як сармати. Леви в переслідуванні ворога, схожі на турків у підступності. Вони християни за своєю вірою… “ Дякую автору за працю. Слава Збройним Силам України. Переможемо!
@tv-mp1lj4 ай бұрын
Дякую Авору!!!!!!!👍👍👍👍👍💪💪💪💪
@АлександрБорисов-ъ7ю4 ай бұрын
Слава Україні. Слава Українцям. Слава ЗСУ. Процвітання каналу.
@Gabriel-tn7mz4 ай бұрын
Слава Богу -- А на этой земле жили и будут жить Многонациональный Народ! Пора по интирисоваться Священным писаниям "Не делайте себе границ и не Воюйте за родину так вы тоже убийцы""
@taisostrovska66344 ай бұрын
@@Gabriel-tn7mzИнтИрисуйся дальше,орк(((
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
Героям СЛАВА!
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
@@Gabriel-tn7mz есть оргомная разница, как люди становятся убийцами. Украинцы имеют право защищать себя, и свою страну. А вот что касается московитов - как насчёт них?
@ВолодимирВолодимир-с1й4 ай бұрын
@@Gabriel-tn7mz Мені до дупи родіна в мене є батьківщина.
@olenatyschak98714 ай бұрын
Повертається правда додому, щоби Дім наповнився нетлінною красою, приємністю цільного розуміння про дивовижний світ, що тілесні і брехливі закопували, як у могилах, щоби ніхто не чув, не бачив і не відчував тонкої мережі розвитку людини.... Авторе, дякуючи, бажаю надхнення та здоров'я в радості за радість, яку даруєте підписникам... Дякую!!! ❤❤❤❤❤❤❤
@Будник-ш8э4 ай бұрын
Дякую автору, дуже цікаво.
@НиколайВыдмыш4 ай бұрын
Подяка і уклін , автору!!!Довгих літ і всіх благ!
@SkifSkS4 ай бұрын
Мене ще давно на Закарпатті бабка на свята вчила коротенькій колядці: Колядин Колядин я у батька лиш один ,много мене не питайте а ковбаски дайте бо коротка в ня ГУНЬКА та змерзне ми пунька.....
МАЙСТЕР,З ВЕЛИКИМ СВЯТОМ СВ.ТРІЙЦІ!!!!!ДЯКУЮ ВАМ ЗА КРОПІТЛИВУ ПРАЦЮ!!!!!!ЗДОРОВ'Я ВАМ І ВСІМ НАМ!!!!!!БОГ З УКРАЇНОЮ!!!!❤❤❤❤❤
@tatianasocol76564 ай бұрын
Вподобайка пану Автору! Щира подяка вам за працю!
@ПетрЦарик-э2о4 ай бұрын
Автору Здоров'я,твочої наснаґи і Перемиґи вмім нам.
@АлександрВасиленко-ь8с4 ай бұрын
Дякую за тему👌👍🇺🇦
@olgagiritch4 ай бұрын
Дякую, пане авторе. Як завжди, логічно, доказово, підкріплено першоджерелами. Як і всі, проходила практику після 3 курсу в Ужгороді. Запросили нас місцеві співробітники в гості, в село у самому серці Карпат. Ось там і побачила вперше гуню з овечої шерсті. Дуже тепла, до речі.
@valerigritsovets76944 ай бұрын
Добрий день пане Авторе ! Велика подяка Вам за Вашу роботу. Україні була, є, і буде ! Всіх із святом Трійці ! Слава Україні 🇺🇦 ! Слава ЗСУ 🇺🇦 ! Смерть болотним чортам та усім зрадникам України !
@АЛЕКСАНДРСАХНО-б9к4 ай бұрын
БРАВО АВТОРУ і дякую.
@gordijluzych18474 ай бұрын
Дякую, Авторе!!! Моя бабуся гунею називала повстяний одяг, дуже цупкий, товстий та теплий, виготовлений ще її мамою, чи навіть бабусею, уже й не пам"ятаю. Пам"ятаю, що бабуся казала, що ця гуня з того часу, "коли ми мали зо два десятки власних овець". Може колись та гуня й була, як в армії казали, "з начесом", та я її бачив досить таки потертою. Дідусеві вона була трохи нижче пояса, а мені - нижче колін і одягав я той одяг десь у жовтні, коли уже було досить холодно, а на городі ще було багатенько роботи. Вітри у степу були холодні й сильні, от мені й "видавали" ту гуню, щоб я не застудився. :) Ще мене зацікавило прізвище єврейського історика - Гаркаві. У нас так називали людей, які якимось чином вимовляли замісь "Л" "Р" - гарькавий (гарькаві, мн.) А багато хто любить передражнювати євреїв саме цим "гарькавізмом", хоч переважна більшість з них вимовляє всі літери нормально! :))
@yevheniivyrva66264 ай бұрын
Велика подяка Вам пане Авторе за Вашу працю.
@ТатьянаУгнивенко-х6р4 ай бұрын
Дякую, пане Авторе!!!
@kombiDid4 ай бұрын
Висловлювання -"вивернути кожуха і ...". Збереглося в нас досіхпір. Автору👍лайк.
@АндрейХаритонов-у8л4 ай бұрын
Огромное спасибо за видео! Со временем, историки будут гадать: где находилась страна Забордюрье,в которой жили ватники!😂
@user-european_conservator4 ай бұрын
Жители болотной Забодюрье, андрофаги, забыли, что они были людоедами😊
@ЛютийМахновець4 ай бұрын
@@user-european_conservator що значить "забули"? Вони і зараз - людожери, і тим пишаються... а ображаються, коли їх називають родовим ім'ям, через страх бути викритими: хто ж з європейців їх тоді буде до себе в хату пускати, коли дізнаються про їхній вроджений канібалізм?... це ж різко зменшить їхні шанси на безпечне полювання...
@cherevoleg4 ай бұрын
Вітаю шановного Автора, і всіх добрих людей, зі Святою Трійцею! Величезна подяка за вашу працю, як завжди 👍! 🇺🇦✌️!
@Kitty-qz3bb4 ай бұрын
Вітаю зправжнього Історика пана Автора ту усіх підписників чудового Каналу!
@hiddenname29254 ай бұрын
Привезли в европу: штаны ,стремена ,длинный меч ,шапку ,седло ,научили маневрам .А также струнные инструменты-: скрипка ,домбра ( лютня ) и др .
@АнтонПетров-о7к4х4 ай бұрын
Автору подяка, чекаю нових цікавих відео!
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
Дякую, шановний Авторе! Чим більше я дивлюсь Ваші лекції, тим частіше у мене виникає питання - чим займаються наші історики, лінгвісти, та всі інші вчені?! Слово гуня я помню с детства от бабушки, которая жила в Харьковской области. К сожалению, я не помню, что именно она имела в виду. Если бы не Ваше видео, я мог бы и не вспомнить его!
@ИгорьЛябах4 ай бұрын
Дякую, Авторе.
@edelvejser4 ай бұрын
На Поділлі старі люди шубу називали гуня, гунька.
@jozefgarab4 ай бұрын
gunya je huňa Huňate chlpaté.
@antonpalianytsia70704 ай бұрын
Дякую шановному Автору за чудове відео. Чекаю на колись анонсоване відео про гунське слово "кобила",про яке Ви колись розповідали
@valeriyfloryk45533 ай бұрын
Як приємно слухати, більше таких істориків. 😊
@Grin-e1l4 ай бұрын
Дякую за працю.
@vladislavbogdanov66244 ай бұрын
Дуже Вам дякую за цікаву відео лекцію, за Вашу цікаву етімологію слова ГУНИ. Дуже Вам дякую. Чекатимемо на Ваші нові роботи. Здоров'я Вам і всього найкращого.
@Виталий-в7э4п4 ай бұрын
Вот тебе и гуня.😂.Дякую Автору
@ВалентинаТкаченко-м1ц4 ай бұрын
Автору величезна подяка за таку наполегливу просвітницьку працю.Ждемо нових відео❤
@валерійкрупський-ю3г4 ай бұрын
Дякую !
@ІгорМихайловичЗварич4 ай бұрын
Браво автору! Очень интересно и познавательно.
@nataosa35814 ай бұрын
Дякую Автору за історичну працю. Підтримка каналу 👍
@b777ast4 ай бұрын
Щира подяка автору за його невтомну просвітницьку працю ❤
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
Є таке!
@nedashkivskyiw4 ай бұрын
Дякую автору за його роботу. Люблю його аргументовані розповіді про гунів. Чекаю на нові випуски!
@fist3884 ай бұрын
Щиро дякую за Вашу працю, цікаву інформацію і просвітництво!
@konstantinperepelycia46024 ай бұрын
Дякую Автору за унікальні наукові історичні дослідження про минуле нашої Батьківщини!
@ВасилийПетрикович4 ай бұрын
Вітаю вельмишановного Зправжнього Історика Автора та усіх підписників чудового каналу!
@ЛютийМахновець4 ай бұрын
Легенда про походження гуннів, як автохтонів Подніпров'я, схожа із міфами та легендами греків і скіфів, про автохтонне походження на Подніпров'ї і скіфів...🤣🤣🤣
@vyacheslavromantovsky12384 ай бұрын
Тобто: походження скіфів та гунів з Подніпров,я - це по твоєму лише "міфи та легенди греків та скіфів"?! А ти відео взагалі дивилося? Чи ти просто лаптєноге з оркостану? Тоді π3дуй за рашистськими кораблями!
@ОлександрГаврилюк-з9я4 ай бұрын
Дякую 🤗💙💛
@Володимир-я9г4 ай бұрын
Пріск Панійский писав, що мова та одяг гунів схожі на скіфські
Подія із "готськими чарівницями" дуже вже схожа із грецьким міфом про "амазонок"...🤣🤣🤣
@valentyngrytsenko42254 ай бұрын
Чистий міф, такий самий, коли першою матір'ю тюрків вважали вовчицю. Навряд чи відьми були настільки привабливими, щоб перепривабити жінок місцевих племен і дати життя гунам без їх участі. Хіба місцеві вже на той час були козаками... хто знає :)
@чухчух-х2о4 ай бұрын
@@valentyngrytsenko4225скоріш за все те, що наш світ досих пір в епосі 'війни' , культ війни - жіночий насправді у даків також був культ війни і головна богиня називалась 'лісова луна' - Даої
@olexiymatuniv61484 ай бұрын
Слово "гуня" я вперше взнав,коли перечитував І.Я Франка.А за вашу розвідку спасибі.Взагалі в творах Франка зафіксовано массу давніх діалектів,які насправді є й застарілими мовними виразами Галичини й Русі,як спадкоємицями інших древніх народів і держав.
@ievgenchesnokov10704 ай бұрын
Вспомнил анекдот времён хрущевской 'оттепели': "У кого из начальства самая длинная фамилия? - 'ИпримкнувшийкнимШипилов'".🙃
@lordesper4 ай бұрын
Автор вражає своєю продуктивністю. Моя повага
@Костик-к2т4 ай бұрын
Коли я був маленький, у діда з бабусею був пес білий кудлатий і його звали ГУНЬКО. Потім коли він помер взяли іншого, і я хотів щоб назвали теж ГУНЬКО але дідо сказав він не кудлатий і назвали РИСЬ..
@МихайлоБуц-ю4г4 ай бұрын
Цікаво, а в нас прізвища в селищі є Гунько.
@Костик-к2т4 ай бұрын
@@МихайлоБуц-ю4г Раніше майже всі пересічні русини ходили в холодну пору року, - в гунях. Це бояри-шляхта ходила в хутрах. Просто архаїчність в горах зберігається довше і в Карпатах це памятають і зберігають А решта українців забули що вони гуни..
@РустамАлмаз4 ай бұрын
@@МихайлоБуц-ю4гэто могут быть ложные друзья переводчика
@МихайлоБуц-ю4г4 ай бұрын
@@РустамАлмаз Тут немає ніякого перекладу, одна й та сама мова.
@ДмитроФедишин-з7р4 ай бұрын
А ще в нас є такі прізвища як Гунько, Гунькевич, Ягун.
@МихайлоБуц-ю4г4 ай бұрын
Наш харківський професор Анатолій Миколайович Кондратенко притримується такої самої точки зору і в 2002 р. видав на цю тему брошуру: Матеріали до історії Скитії-України IV-V століть. Походження та дії гунів / А. М. Кіндратенко. - Харків: Просвіта, 2002. Книга 1 : Гуни в описі Амміана Марцеліна та в повідомленнях інших письменників. - Харків, та в 2007р. книгу: «Європейські гуни в описах давніх авторів»
@ВікторТкачук724 ай бұрын
Мій прадідусь (1903 р.н.) був кравцем і шив кінську збрую та гуні (верхній плащовидний одяг, шкіряний).
@СергійШамін4 ай бұрын
Дякую Автору за нове відео.
@lubakrolkiewicz40084 ай бұрын
😂завжди думала чому Dacia 😂 бо то Румунія 😂 а не хата на літо
@yurikhar4 ай бұрын
Респект шановному пану Автору від "прибічника нацистів" з Харкова...!!!
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
ВІтання від "нациста" з Холодної гори!
@ЛюдаМ-х1и4 ай бұрын
Бандерівка з Києва вітає укро- нацистів"".Ми єдині,панове!
@UserUser-rf4ps4 ай бұрын
Спасибо автору за труд
@MetroNaVynogradar4 ай бұрын
Дякуємо Вам 🎉
@ДмитрийБоченко-м5ц4 ай бұрын
Логика вещь упрямая. Автору как всегда респект!
@ТетянаШемигон-э1б4 ай бұрын
Гуня це сучасний модний одяг,який виробляють ексклюзивно в Україні.Дуже цікаво.Подяка автору.
@anatoliiholovach11474 ай бұрын
В 70ые годы прошлого века в Днепре была распространена кличка -"Гуня", что она означала я не знаю.
@СерикАхметов-м8т3 ай бұрын
Азии
@ВолодимирДорошенко-ъ8ю4 ай бұрын
Дякую,як завжди вельмишановний автор детально розповів про малесенький шматочок нашої славетної історії. Яка постійно у нас крадуть.
@Ortegohvan4 ай бұрын
Язык ханаанский, народ Ханаанский, значит это народ который обитал на землях современной Украины, ну что ж уже близко и к земле об....ной, благодарю уважаемого автора.
@valeriyfloryk45533 ай бұрын
Як чітко розказує автор відео, і як чітко та логічно. Дякую за труд.😊
@БеркАрстанов4 ай бұрын
"Международное значение гуннского вторжения отчасти определялось далеко идущими изменениями в положении анто-славянских племен. Уничтожив могущество остготов, гунны предотвратили возможность германизации анто-славян в Южной Руси". Георгий Вернадский. Гунно-Антский период (370-558 гг.) Древняя Русь, Глава IV. "Гуннское переселение - это был тот нож, которым было сделано кесарево сечение при рождении славянства. Они как-бы вскрыли огромные площади с юга, откуда потом хлынут массы славян уже на самом позднем этапе "Великого переселения народов", когда они пойдут осваивать Балканы". Ольга Щеглова - к.и.н. Академии наук России, историк, отдел славяно-финской археологии.
@МиколаЧумаченко-е1х3 ай бұрын
Вернадський дуже багато наговорив дурниць. Бо не міг здержатися щоб не говорити іх, а вони часто лізли йому в голову.
@ЛютийМахновець4 ай бұрын
"мислєдумствованія" гіббона, схожі із "мислєдумствуваннями" всіляких "прицаків-тищенків" про "іранскість" або "тюркскість" народу, який мешкає на теренах України ось уже як 5 тисяч років...
@АндрійСтаніславчук-с7э4 ай бұрын
Українська земля така родюча,що на ній з нізвідки раптом з'являються десяткі вигаданих народів,а потім безслідно зникають(якщо вірити офіційній істричній науці) :)
@ЛютийМахновець4 ай бұрын
@@АндрійСтаніславчук-с7э дай Бог, щоб на ній, зрештою, зникли і андрофаги залісся, цей сатанинський набрід...
@Dann-pz9tz4 ай бұрын
@@АндрійСтаніславчук-с7э а антропологи та генетики з археологами стверджують що тут жили одні й ті самі люди чомусь...
@Kitty-qz3bb4 ай бұрын
Подивишся на прикацака і бачиш чи то турка, чи то дуркА. Хоча друкує він на ниві історії
@verarom93534 ай бұрын
тюркскість.. ні. персидкість є) якщо можно так сказати.. так. Щоб зрозуміти треба мати уяву.. ланцюжок наслідування.. (простих шляхів тут немає).. та хто прийшов.. хто не прийшов.. то тут й був.. й так далі.. Це саме про персидкість.. 1. Кімерійці.. Скоріш за все вони прийшлі.. і мають таки зв'язок з персами.. вони змішувалися на різних теренах.. з різними.. іншими групами. (тому мають відношення.. до деяких кавказьких народів).. на наших теринах.. вони доторкалися.. ще (на той час0 до венедів... саме тому виникли СКИФИ (царські та інші.. Скифів.. заменили Сармати ( кажуть що вони пришлі.. як свого часу Кимерійці, але.. то не є так) особливо коли долучимо до нашого критичного відношення..дані які приводив Геродот.. а він казав..що сармати виникли від причерноморських амазонок (окрема тема), та скіфських юнаків (які частенько до останніх навідувались у гості) і попри погляд.. що ті хлопчиків вбивали, а дівчаток виховували як воїнів.. не зовсім так. Сармати кликали себе "дітьми очерету".. що їх виховували( чи ховали) по очеретах.. дністра та дніпра.. і виховували з ненівістью.. до скифів.. (хоч вони.. типу.. батьки) тому сармати.. їх знищили та замінили.. але вони мали .. кров не тілки від венедів.. але й від персів (через тих кимерійців, скифів).. тому українці.. є русі.. (деякі вважають що слав'яни мають тільки такий вигляд)) а деякі.. чернобриві, та черноволосі..) у тому нема трагедії.. у тому є сила.. бо Українці обєднали в собі.. як силу Русі (антів) так і силу Сарматів (скифів)..
@FurzaGnobi4 ай бұрын
Цікава тема! Дякую, що пішли далі, в глибину віків! Там на нас усіх, і завдяки Вашій праці, чекають великі відкриття, великі таємниці, і ... велика брехня!
@oleh87364 ай бұрын
Дякую Вам і бажаю здоров’я !
@miladavydova81774 ай бұрын
В книге Чисел встречаеься имя Гуня, как один из прарадителей народа, произошедшего от Авраама.
@victorcool34474 ай бұрын
лат. gunna - «кожух», словник Бориса Грінченко ГУНЯ - верхнее суконная одежда, сермяга Сучасні словники ГУ́НЯ, і, жін., заст. Верхня одежа з домотканого грубого, переважно нефарбованого сукна. АБО гу́ня = гу́нька - гуцульський старовинний прямий верхній одяг (рід свити) з домотканого довговорсого грубого, перев. нефарбованого сукна; в Карпатській Україні була символом заможності й ошатності («Гунька наопашки, шапка набакир»); використовували у весільному обряді.
@viktormishin78624 ай бұрын
Спасибо 🙏💕 как всегда доходчиво объяснил, а главное аргументированно. 🎉🎉🎉
@viacheslavkyrychevskiy62394 ай бұрын
Супер , дяка автору. Саме після перегляду першого «відео» автора за Гунів, став підписником каналу . Бо це дуже допомогло в аргументації з дрюзями та знайомими. Археологію підробити неможливо 👍😉 хай дегенеративні псевдоісторики, не важливе громадянство, нам архіологічні артефакти «Хунські»😂 покажуть в Україні
@МиколаЧумаченко-е1х3 ай бұрын
//дегенеративні псевдоісторики// - БРАВО!
@Fist_4 ай бұрын
Дякую! Раджу проаналізувати ще й дослідження ДНК, які проводились серед сучасних українців. Переконаний, що Ваша версія не лише знайде підтвердження, але й матиме додаткове наукове підґрунтя.
@IgorYushchenko4 ай бұрын
Карпатская легенда Олэкса Довбуш носил гуню и родом был из с.Пэченижин. Интерестно, что гунны и печенеги делали в Карпатских горах, будучи степняками- кочевниками ????
@БджолиіпасікаОлександра4 ай бұрын
Біля мене є село Гуньківка, Чернігівська обл.
@СарманУралов4 ай бұрын
То же самое, что и венгры - хунгары 🤗
@IgorYushchenko4 ай бұрын
@@СарманУралов Не знаем мы ни каких " хунгаров", знаем угров и Угорщину.
@stepan888884 ай бұрын
На Житомирщині поряд є два села - старі їх назви - Хунів і Ханів. А по трёхверсовкам там ще поряд декілька "урочищ" з відповідними назвами