Дякую за лекцію Юрій Михайлович, щоб хто не розповідав, і Ви втому числі, але з одної сторони як експортери, так здругої сторони держава перетворюють пасічників в бесплатних рабів, так і всіх сільгоспвиробників, видурюючи продукцію за безцінь, через багатьох посередників, розганяючи умисно свої карусельки з мізерною ціною, то в гору, то вниз, при цьому всьому ніякого контролю з боку держави не здійснюється.
@Vlado_SlovakАй бұрын
Так закріпачення влаштувала держава. Головний ворог і бінефеціар усіх проблем
@savvasflyАй бұрын
Юрій Михайлович, дякую за цікаву лекцію. Здоровʼя Вам міцного і удачі!🇺🇦🍯🐝
@Guslij21 күн бұрын
Дякую
@beezness0066Ай бұрын
Велика промислова пасіка за звичай, це системний бізнес, який не може собі дозволити працювати у збуток. Наприклад після невиплаченої заробітної плати за декілька місяців більшість працівників підуть шукати іншу роботу, припускаю, що підуть, мʼяко кажучі, не з пустими руками. Якщо сезон неврожайний, прийдеться залучити кредитні кошти, а це ризики. Пару таких років, і кінець, як у більшості промислових пасік України. Важкі часи для українського бджільництва показали,що чим менша пасіка, тим більше років вона може існувати без прибутку. Пасічники до 50 вуликів, які, доречі, виробляють більшість всього меду в Україні, зазвичай взагалі не рахують рентабельність, і при будь-якій ціні будуть існувати. Цим більше пасіка, тим більше вона вразлива від різних ризиків. Це факт.
@Potter..Ай бұрын
Якщо б не було тих 50 вуликів які через час пасічники кидають , то всі інші пасічники які живуть с цього проблем не було.
@8GaydaBuslyk8Ай бұрын
Вітаю Вас, шановні бджолярі! На будь-якому підприємстві, і будь-якій галузі ціни формує виробник, виходячи зі своєї собівартості... Нравлика під відео. З повагою. Хай Вам щастить у Ваших справах.
@ІринаКалиманАй бұрын
Дуже цікаво. Дякую! Здоров'я і успіхів Вам!
@Guslij21 күн бұрын
Щиро дякуємо
@_ua6171Ай бұрын
Бджільництво не на краю прірви, а в ній. І з кожним роком вона все глибшає. Україні потрібна ціна на мед, бо і сімейні пасіки вже не витримують. Пасіка в 150 сімей не дає вже доходу для того щоб сім'ї вистачало на життя і на розвиток.
@StanislavKoziiАй бұрын
В Канаді одна людина обслуговує не менш 1000 сімей
@Potter..Ай бұрын
150 сімей це 6-7 тонн меду по 60 гривні за кіло, грубо візьмемо 300.000 заробіток - 50.000 на всі нужди пасіки , 250.000 гр. в рік я на роботі пахаю 😅 . А це мовчу про прополіс, пилок і т.д.
@StanislavKoziiАй бұрын
@@Potter.. вимагайте більшу ціну тримайте 300 сімей оптимізуйте податки та витрати ! Обирайте нормальну владу !
@Potter..Ай бұрын
@@StanislavKozii мені більше 200 сімей не потрібно. Далі то витрачений час і лишня робота.
@StanislavKoziiАй бұрын
@Potter.. так чого Ви жалієтесь !!? Значить вам вистачає 250 тис на рік я за вас дуже радий!
@solodkipeper7205Ай бұрын
Шановний Юрій Михайлович на мою думку Бджолярский Круг 20 років назад, це позитивні емоції, це цікаві люди.Зараз це зборище снобів, Василь Василови просто весільний генерал, а ті придурки які попали в "професійне бджільництво" просто платять, і мовчать щоб їх непоперли.Ну відоси клепають пихаті, а самі незнають елементарного в бджолах. Я відійшов, нецікаво.Мрію що Ви , Ваші виставки обєднають більше людей, різних.Головне щоб їх обєднувала любов до бджоли.
@StanislavKoziiАй бұрын
Ви праві
@BelousovyuriyАй бұрын
Юрій Миколайович, а чому не працює ваш сайт замовлень? Як з вами зв'язатися?
@GuslijАй бұрын
@@Belousovyuriy обробка замовлень на сайті у будні дні відбувається Сайт Pavik.com.ua
@tigor212121Ай бұрын
Дякую!
@Mozo663Ай бұрын
,👍🇺🇦🐝
@Виталий-п5з7ж8 күн бұрын
шановний, пасічникам не потрібна статистика, це потрібно експортерам, державі щоб дерти ще одну додаткову шкуру з пасічників, і також торгашам щоб оцінити ринок збуту
@Guslij8 күн бұрын
Тобто пасічникам не потрібні експортери, виробники обладнання, продавці меду та й сама держава?
@Виталий-п5з7ж8 күн бұрын
@@Guslij я вам про корів, а ви мені про свиней.... Статистика пасічникам не потрібна взагалі. Що вона їм дає матеріального???? Нічого! Зате статистика потрібна експортерам, щоб знати скільки меду може бути на руках у пасічника, щоб не збільшувати ціну. Або державі потрібна, щоб знати наскільки пасічники багаті і чи вже варто їх обкласти податками. І продавцям/виробникам обладнання потрібна статистика, щоб оцінити який є ринок збуту! - Ось це матеріальна складова!
@Guslij4 күн бұрын
@@Виталий-п5з7ж Ви майже праві! Якщо не продаєте свою продукцію. якщо самі споживаєте- дай Боже! Якщо говорити про галузь бджільництва, особливо з огляду користі від запилення, А Ви з цього не маєте нічого! Але вся Україна і ще кілька сотень мільйонів споживачів їдять продукцію завдяки запиленню! Тому , оскільки тільки АПК зараз дає заробітки на зовнішніх ринках, а бюджет України на 2/3 дотаційний, варто подумати над тим, що продає простий пасічник, як Ви, і наскільки важливий Ваш внесок в глобальному харчовому ринку. Навіть при тому що Вам з цього припадає крихти з "барського столу".
@Виталий-п5з7ж4 күн бұрын
@Guslij гроші люблять тишину, чим менше держава лізе у справи бізнесу, тим краще....
@Guslij4 күн бұрын
Знову ж, погоджуюсь, але зараз питання як вижити? Якщо впаде держава, чи буде нам краще???