Érdekes volt, köszi. Gyerekként láttam élőben hernyó gumót, de az nem volt ilyen sárga inkább fehérre emlékezek. A szomszédunk nevelte őket, szerződésként volt kiadva. Rengeteg levelet ettek. Már csak erre emlékszem.
@susenka23634 жыл бұрын
😍ilyet még még
@zoltanbagosi1574 Жыл бұрын
Azt sehol nem mutatják, hogy miként találja meg a szál végét kezdéskor, mielőtt elkezdené letekerni. Évtizedek óta figyelem, de nem mutatják, csak mikor már gombolyítja lefele. Amikor már tekeri fel. Vagy amikor letekerte mi marad utána. Az meg egyáltalán nem látható, 4:40 hogyan nyerik ki a selymet. Csaba áruld már el.
@emanacio4 жыл бұрын
Az lemaradt, hogy az egyiptomi tudomány a rézselymet ismerte és használta. Ja és a Szkíta nép előtt sem volt titok. Hogy ki fedezte fel? jó kérdés :)
@davidhangyal43572 жыл бұрын
Persze, hogy ismerték a szkíták, a Kelet és Nyugat közötti kereskedelemben közvetítőként szerepeltek, így hozzá juthattak Kínából. :)
@sandagyanu31304 жыл бұрын
Most meg maszkok jönnek a selyemúton..
@mikimini71804 жыл бұрын
Már csak egy hernyókóstolással lehetett volna fokozni;)
@Maria-19-554 жыл бұрын
☺☺
@andrasban67084 жыл бұрын
És akinek elküldik a selyemzsinórt? :) Jó lett a videó!
@zskt60503 жыл бұрын
Az ex kedvesemtől kaptam egy Kambodzsai, eredeti (talán pont ebből az előállítóból származó) Sari kendőt! Összehasonlíthatatlan más anyagokkal! Szerintem ez a textilia a csúcs a minőséget és a szépséget illetően! Borzasztóan vigyázok rá! Alig pár alkalommal volt csak rajtam! A kislányomnak szánom örökségnek! Az értékük rendkivül nagy. Több ezer eurótól indúlnak a különlegesebb minták...
@mariagyebnar50814 жыл бұрын
Elképesztő mennyiségű eperfa levelet szedtünk , amikorra befejeződött a "BEGUBÓZÁS!!!!
@kormostom3 жыл бұрын
Pici kiigazítás: a hernyónak rágója van, csak a kifejlett lepke rendelkezik pödörnyelvel. Barók a videóid!
@CorVex6913 жыл бұрын
Akinek van cseresznyefa, az nem szereti a hernyokat :D