Знаєте, я хотіла наприкінці зими підтримати українські бренди, і купити пальто в українського виробника. Я пішла в Ромашку, і витратила на пальто 3 тисячі. Через тиждень воно все покошлачене, і виправляй це, не виправляй - не важливо. Через місяць у мене просто розійшлась підкладка. Тим часом моє інше пальто за тисячу гривень з якогось рандомного магазину в маленькому місті після 3-4-х років все ще в дуже гарному стані. Тому потрібно ще перевіряти українські бренди на якість. Мас маркет шкодить, але тим часом моїй шкірянці з Бершки 4 роки, шкіряному тренчу з Резерву 2. А джинсовий комбінезон з Манго я буду носити ще 10 років. Підтримати українські бренди це класно, але нехай українські бренди також відповідають якістю, щоб хотілось обрати їх. Я не буду купляти жахливої якості речі за нормальні гроші просто з почуття провини, що потрібно розвивати наше.
@svetlanac14045 ай бұрын
Я швачка . Собі шила пальто , так тількі тканина німецька 70% вовна , підкладка 100% віскоза мені обійшлася в 3500 гр , 100% вовна тканина ще дорожче , це не враховуючи мою роботу , бо шила я собі .
@svetlanac14045 ай бұрын
Доречі , через це що я шію якісно кожну річ 1-3 дня , без кроя , моя зарплатня 😢 Вже вигорання , та збираюся бросати це , хоча шію з 17 років , раніше це була моя улюблена справа , зараз навіть собі шити немає ні сил , ні часу .
@ЛераКалина-з9в5 ай бұрын
Теж саме ,, колись ну дуже давно, купила італійське пальто , якому вже пятнадцять років і воно як нове.Три роки назад купила пальто від українського виробника, закошлатилося вже через рік, хоч я його вдягала в сезон 2 , 3 рази.Оце я вважаю викинутими грошима.
@paulamersy5 ай бұрын
Мені дуже сунулась реклама 🌼 то я поїхала у шоурум. Після цього поскаржилась щоб мені не показувало рекламу. Я не думаю що вони шиють і виготовляють це в Україні , на мою думку це все Китай з пришитими бірками, дуже низькоякісний одяг як з аліка. Мені байдуже якийсь бренд, я дивлюсь на якість
@natalkasoiko53355 ай бұрын
Якісне пальто не коштуватимеме 3500. Тканина хороша - дорога. Я сама маю бренд, дуже перфекціоністично підходимо до якості виробів, через що собівартість вже одна висока. Маю речі, які купувала за копійки і ношу десятиріччя. Але то я їх купила в секонді, а по факту вони коштували новими сотні баксів
@yspdrny5 ай бұрын
Вони спробували це вдвох і втрьох, але годі про їх романтичне життя. Нумо срати Zara❣️
@ПростоЯ-ь3я3з5 ай бұрын
Купила в 20 році на секонді футболку. Ніби нова. Ношу й досі. Це диво дивне, вона як нова😮 через пару років продам.
@whocaresabouttea5 ай бұрын
Цей неймовірний англо-український суржик 🫦
@nastyatumys5 ай бұрын
ХАХАХАХЗА❤❤❤❤
@Mahlzei.t5 ай бұрын
топ оф зе топ у рейтингу суржиків😎
@Xxxana-rr7ej5 ай бұрын
Колись і про московитський так думали 😉 Сенс один і той же.
@Alisa5285 ай бұрын
АХПЗААХАХАХА ТАК ТАК ТАК !!
@anklmv4 ай бұрын
😂. В мене дитина ходить в англ садок і кожне речення прчинає на укр і закінчує англійським словом. «Дивись три шіп», «Пішли на плейграунд», «кидай больчик», «я знайшла трежері», 4 роки😅
@magicbee53935 ай бұрын
Пишаюсь такою молоддю. Вас цікаво слухати. Успіхів у просуванні каналу
@nastyatumys5 ай бұрын
дякуємо!!!
@watchingukraine5 ай бұрын
Я працюю персональною стилісткою і можу однозначно сказати, що мас маркет - це не зло в порівнянні з українськими брендами, а навпаки рятівне коло в деяких випадках. Українські бренди в більшості своїй розраховані на фігуру дівчинки-підлітка, а як тільки в тебе розмір більший за L, і ти маєш або великі груди, або нестандартні пропорції ніг до торса та навпаки, то все, ваша дружба з брендом на цьому закінчується.
@renren22825 ай бұрын
Виїхала з України і можу сказати, що якість зари дуже зіпсувалась і зовсім не вартує своїх грошей, знайти в них хороші речі в співвідношенні ціна/якість/зовнішній вигляд дедалі важче.І майже в будь-якому секонді або українському бренді речі будуть більш якісні, приємні до тіла і краще сидітимуть. Дуже сумую за нашими сешками і досі радію речам, що були куплені ще до війни в наших брендів ❤ Хоча є якийсь магічний вплив маркетингу зари від якого всі дуріють і хочуть одяг звідти. Але справлятись з ним допомагає критичний підхід до покупок.
@anklmv4 ай бұрын
Погоджуюсь. Зара для мене такий шлак..зазвичай за пів року-може одна топова річ є, яку всі розкуплять. А все інше-одноразове і гарне лише на сайті.
@Ffbhu5 ай бұрын
15:04 ви переоцінюєте свідомість більшості українців і скоріше за все робите висновки зі своєї бульбашки, але вийшовши з неї можна зрозуміти що дуже велика кількість громадян якщо не більшість вдягаються повністю на секонді або на ринку
@tetianatttttt5 ай бұрын
якщо більшість вдягається на секонді, то це набагато краще ніж те, якби більшість одягалась в масмаркеті.
@Ffbhu5 ай бұрын
@@tetianatttttt єп, але це означає, що людям в ціновій категорії навіть масмаркет недоступний
@МарияИванова-п7ф2й5 ай бұрын
я б не сказала, що ринок дешевий за мас маркет
@paulamersy5 ай бұрын
@@Ffbhuреально на ринку іноді дорожче ніж в інстамагазинах
@ПростоЯ-ь3я3з5 ай бұрын
Ейчик норм. Багато речей з бавовни, ношу такі з секонду. А от зара то лахміття. Всі топи, блузи в основі з синтетики. Навіть в секонді важко знайти від зари щось якісне.
@Angelatko15 ай бұрын
Ох, уж цей «сокіабле» 😂😂😂😂
@kates48715 ай бұрын
зара загалом для худих) рідко щось сідало файно на мій л-хл) джинси бували прикольної якості, а бували як туалетний папір) загалом якість не відповідає ціні) давно перестала там купувати і зараз не збираюсь)
@Myaw-lq6ib5 ай бұрын
5:21 люблю секонди. Особливо футболки в секондах, вони чудові.
@viktoria29425 ай бұрын
Відео так швидко закінчилось... я б вас слухала і слухала❤️ Я не вхожу до числа тих, хто стояв у чергах на відкриття hm чи zara. Тепер, після тези Бориса, що вони повернулися лише після того як наші воїни відвоювали стабільність, я буду дивитися на бренди під іншим кутом.
@lily_was_here55375 ай бұрын
На ринках і в магазинчиках можна знайти купу одягу укр виробництва, який недорогий і якісний. Наприклад, у Хмельницькому або Харкові дохріна виробництв і їх одяг роз'їжджається по всій Україні
@dariapetrushenko12935 ай бұрын
Ніколи не купувала ані в "Зарі", ані в H&M, і взагалі, купую щось рідко та надовго. Дякую, що підвищуєте мою самооцінку. P.S. А труси і носки останнім часом беру в DodoSocks. Обожнюю їх))
@renren22825 ай бұрын
Хочу прорекламувати бамбукові носочки з Ярослава, вони божественні, жодні інші з ними не зрівняються
@anastasia39195 ай бұрын
Дуже сподобалось, що у кожного з ведучих є свої думки та погляди, які іноді можуть не збігатись і потім відбувається аргументоване пояснення позиції.
@nastyatumys5 ай бұрын
❤❤❤❤❤
@Smertiyahaini5 ай бұрын
Дякую за відео! Борисеее, ви як завжди на висоті та тіште душу. Насте, ви просто супер!
@nastyatumys5 ай бұрын
цьомаюююю❤❤
@stefaniamode5 ай бұрын
Я волію нарешті повністю закутатися в українські бренди, але маючи розмір xxs та зріст 155 - це неможливо, нажаль. От хочеться просто прийти, взяти і піти, а не танцювати з бубнами в пошуках джинсів на параметри 58/86. Поки що в моєму арсеналі таких нема від українських брендів і це тригерить (хоча планую купити та віднести до ательє, якби мені це не подобалося)). Я каюсь, маю в шафі дві пари джінс від Stradivarius (я не певна, що знаюсь на якісному джинсі, а попередні Stradivarius я носила 4 роки~, себто зносостійкість там дай Боже). І от їх я взяла навіть не міряючи, бо там одразу було видно, що довжина й параметри там були пьорфект. Рожеву футболку в банк одягу, неґайна).
@tanya_yakobchuk5 ай бұрын
Це теж моя біль. Найбільше тригерить, коли роблять розмір one-size.
@stefaniamode5 ай бұрын
@@tanya_yakobchuk о, таааак(. Або unі*ех. Зустрічала по-моєму в deep i german. (а загалом таких брендів чимало), де на чоловіках 180+ річ oversized. Можу уявити, як цей лонг буде сидіти на мені :(
@yaroslavakozulia28025 ай бұрын
я вас дуже розумію, але по факту якісні джинси мають триматись 10+ років в хорошому стані. і так з багатьма іншими речами, я теж свої з мас маркетів ношу там 4-5 років, але правда якісні речі мають носитись десятиліттями мінімум
@alexmatoi6215 ай бұрын
Почнемо з того що більшість з того що зараз продається за дешево як "укр" бренд це дешева туреччина та китай. Справжні укр бренди зазвичай мають значнішу різницю в прайсі, і не завжди відповідну якість. Як людина що купує і в секондах, і в мас маркеті і в укр брендів і в хай енд брендів можу сказати що укр бренди на жаль зараз є найскладнішим способом отримати бажану річ для мене. По-перше в багатьох укр брендів речі занадто бейсік для мене, по друге розмірна сітка зазвичай дуже не інклюзивна, якість продукту завжди хіт ор міс (хоча це напевно проблема , що найрідше траплялася мені )
@Hi.Imbeach5 ай бұрын
Дуже з Вами погоджуююсь, багато українських брендів мають дивну розмірну сітку також стилістику. І факт, багато українських брендів суттєво дорожчі за ту ж зару. А дешеве, класичний Алік з націнкою
@paulamersy5 ай бұрын
@@Hi.Imbeach о так, ці "українські бренди" де заходиш, а там одні треніки, худі і футболки.
@ЮліяЗіник-щ2ш5 ай бұрын
Історія Насті про футболку - клас🤣
@nastyatumys5 ай бұрын
ахахаххаха❤❤❤
@Hi.Imbeach5 ай бұрын
Імпульсивні покупки є і в інтернеті 😂 Особисто я, частіше здійснюю такого типу покупки частіше в інтернеті, а щоб зайти в тц продумую що саме буду брати )
@aliwh05 ай бұрын
відео чудове! Але було трохи важко/не звично його дивитися з порівнянням з іншими вашими відео:(( Це не в якому разі не хейт, але мені здається можно трошки покращити монтаж саме в цій рубриці, я не кажу про всі відео, я кажу саме про цю рубрику, взагалі тема/рубрика цікава дуже, але можно якось інакше саме з монтажом або ж цією рамкою. Ну або ж хоча б додати якусь музику на фон як в інших ваших відео. Бо в інших ваших відео якось і вставки з якимось мемчиками, і музика на фоні, і із-зі цього якось спокійніше дивитися. Знов ж таки, коментар не хейтерський, просто порада з сторони глядача, бо вже дуже давно дивлюся ваші відео!)
@dosha9345 ай бұрын
Напишу під вашим коментарем схожу думку :) Мені здається, справа не в монтажі і не в рамці, а в тому, як подають інформацію співведучі/співведуча Бориса. Я часто слухаю подкасти як фон до монотонних дій і, на мою думку, найцінніший ресурс цього формату - увага глядача. Подкаст - це стендап виступ з мінімальною кількістю жартів, в якому ведучий своїми інтонаціями та цікавими формулюваннями передає певну ідею або досвід. Слухаючи це відео, мої думки були де завгодно, але не в ньому і "прокидалась" я лише тоді, коли говорив Борис. Бо він харизматичний і вміє своєю подачею тримати мою увагу
@ОльгаПо-ю1ц5 ай бұрын
А зробіть будьласка випуск про рілзи які треба обісцяти: оцей тренд wearing vs styling, особливо коли під стайлінг вони розуміють «зробити з трусів шапочку», це кров з очей
@HAINICHAKIYO5 ай бұрын
так є вже😭😭
@ОльгаПо-ю1ц5 ай бұрын
@@HAINICHAKIYO перепрошую, проїбавсі трошки
@paulamersy5 ай бұрын
Блін, я думала індітекс закрив магазини, тому що всі обіцяли їх байкотувати у нас, допоки вони не вийдуть з рашки. Вони там шось продали, зроблять ребрендинг, ну хитрінькі. 🤷🏼♀️ Всі просто не можуть їх байкотувати, як і перейти на українську в Україні. 🤦🏼♀️
@Катя-д9т6ъ5 ай бұрын
Урааа новий випуск лавхейту!
@nastyamamochka12675 ай бұрын
секонд ван лав. ❤
@fedor36405 ай бұрын
З зарою завжди був якийсь негативний досвід. Або консультанти ніби з брокарду вилізли, то речі після першого прання вже ніякі. Але от пулбір та бершку дуже люблю. Бершка є ідентичнішою ніж зара та в ній круті речі для молоді, та особливо якісна джинса (ніколи не було там з джинсами проблем, порівнюючи з зарою), а пулбір це просто ще більш дешевий аналог бершки, але ще з більш малим вибором трендових речей та цікавих маркетингових інтеграцій. На мою думку з зарою конкорувати наші бренди можуть(як мінімум, ціна - якість), але вже з іншим індітексом з'являється питання, бо там і дешевше, і цікавіше ніж у більшості укр брендів, що розраховують на цю аудиторію
@svetlanac14045 ай бұрын
У зари майже усі речі з синтетики , там де я шію одяг українського бренду натуральні якісні італійські тканини . Я торкатися не можу до речей зари. Про якість швів зари я вже мовчу , я кожен свій шов перевіряю та роблю таку якість , як собі , бо шію не масовку , а те що я собі шію ношу роками потім. В мене блуза є з зари, у Шафі купувала за 250 гр , гарна на вид , але тканина капець полієстер, шви стоашні , нитки сторчать, мені на таке дивиться , коли я 1 мм нерівної строчки бачу таке собі 😄 Зараз шію собі сорочку з тканини батист де 70% бавовна 30% шовку, до неї торкатися просто приємно , яка вона гарна та не буде оцього парникового ефекту у спеку . У Зари немає речей з таких тканин та не буде .
@paulamersy5 ай бұрын
@@svetlanac1404ви порівняли індпошив і масмаркет))
@I-wont-complain5 ай бұрын
Привіт! Яка красива заставка❤
@АріаннаВасильєва5 ай бұрын
Просто ось приклад. За кордоном, люди інших евро країн, купаються своє у більшості
@valeriayablunovska5055 ай бұрын
Мені цікаво, в якій країні ви це знімаєте?) ви самі то в Україні?)
@sofita-ki5 ай бұрын
наскільки я знаю, так. але як це стосується теми відео?
@valeriayablunovska5055 ай бұрын
@@sofita-ki якщо ви уважно слухали, іде мова про підтримку економіки, якщо хочете підтримувати економіку України, будь ласка, прийзжайте, платіть податки, відкривайте бізнеси та фопи, а сидіти за бугром і розповідати про економіку, навіть не перебуваючи у цій країні на сьогодні , це мʼяко кажучи дуже дивно.
@слеймашина5 ай бұрын
Борисе ви сьогодні дуже ббгьорл 🤌🤌✨✨✨
@BalazykMaria5 ай бұрын
я так скучаю за відео без колаборацій:(((
@yaroslavakozulia28025 ай бұрын
Зара якщо чесно таке сміття, жодного разу там нормальних речей не знаходила за своє життя, навіть якщо воно норм по якості, то сидить жахливо 🤢
@kseniiakurdes9175 ай бұрын
Не бачу нічого поганого в повернені зари, це звичайні ринкові відносини, і буст якраз для українських брендів, бо навіть зараз там одні піжами. Але сам культ її не підтримую х, для мене це звичайний магазин де можна знайти щось адекватне
@svetlanac14045 ай бұрын
Де одні піжами? 😄Я швачка українського бренду , шію дуже багато одягу різного , не масовка , одну річ шію 1-3 дня , багато ручної роботи . Я б хотіла вже шити тількі піжами , бо це набагато легше ніж те що я зараз шію . 😄
@kseniiakurdes9175 ай бұрын
@@svetlanac1404 не одні піжами, але в більшості зараз в асортименті спальні шорти і сорочки
@svetlanac14045 ай бұрын
@@kseniiakurdes917мабуть , я шію складни жакети зі 100% вовни італійської , сукні , блузи . Щось я не бачила 100% італійської вовни у зари , мабуть тому що там 99% синтетика , до якої я навіть торкатися не можу . Але добре , що в мене буст буде , куди мені до зари 😄
@kseniiakurdes9175 ай бұрын
@@svetlanac1404 я маю на увазі буст в економічному плані
@roterIgel5 ай бұрын
Боже я живу зараз в Нідерландах, зара на фоні якогось примарку та ейчіка виглядає достатньо якісно та sustainable, просто не знаю де купити +- якісні речі за нормальні гроші(навіть зара, з ціною на футболку в 30 євро це не дешево)
@renren22825 ай бұрын
Незнаю… я ніколи не розуміла ейчик, доки не опинилась закордоном. В них найдешевші і найякісніші базові речі в ніші масс маркету, багато знижок на яких можна вихопити щось дуже не за дорого і крій в основному на середню фігуру, а не на довгоногих і пласких, комфортний клієнтський сервіс і доволі бейсік стиль. В той час як в зарі купа синтетики переважає над якісними речами, дуже часто зустрічаються фейки в крої речей наприклад як ґудзики на різній відстані, погані шви… ну короче
@roterIgel5 ай бұрын
@@renren2282 не знаю, може у нас тут ейчік просто дивний якийсь, але я коли ходив по жіночому відділу - пиздець. Таке противно навіть чіпати, не кажучи про те що виглядає як якийсь одяг на ринку. В чоловічому відділі прикольні та якісні речі маються, може через різницю в розмірах цих відділів жіночий наповнили ще якоюсь дічʼю
@Xxxana-rr7ej5 ай бұрын
Найколгоспніше в цьому відео - це англо-укр суржик. Бо ціль одна і та ж - виглядати крутим,а виходить якесь Г. Показує лише те, що люди жодною мовою грамотно не володіють. Дешквв понти. Неможливо слухати.
@darynachalbaieva68025 ай бұрын
Я живу у Франції, в моєму місті є Зара і її вітрина не викликає жодного бажання зайти, а тим паче щось купити. Чесно, я ніколи в житті не була в цьому магазині, але інколи заходила в h&m і маю звідти простий трикотажний гольфик темно-фіолетового кольору. Я теж маю чутливу шкіру і дуже прискіпуюся до складу тканини та їх відчутті на шкірі, з часом вже стала розуміти, як різні фактури поводять себе під час експлуатації і прискіпуватися до одягу стала ще більше. Чесно скажу, на вигляд речі з зари коштують тільки половину тої ціни, яку на них ставлять. Умовно за якусь сукенку ставлять 50€, але навіть на манекені вона виглядає ну на 25€ максимум. Натомість у vinted є чимало цікавих речей теж цього бренду, але я все одно їх не купую. Я люблю бохо стиль, щось автентичне, дивне, і бохо-колекції зари це лише імітація популярних псевдо-автентичних мотивів та фасонів, вони непрактичні, непродумані, від цього стає сумно. Ну а наявність інформації про умови праці на фабриках масмаркет брендів ще більше відбиває бажання купувати їх речі. Майже весь мій гардероб це секонд та обмін речима із друзями, з нового тільки спіднє, взуття, футболки мерч і ще трошки по дрібницям
@ЯнаСтрогецька5 ай бұрын
зара повна фігня, зайшла раз так і більше не зайду
@veyk56195 ай бұрын
Борис такий сумний на початку😢 не сумуй лайки вже поставили
@algore17165 ай бұрын
Податки, які сплачують іноземні концерни в України, і податки, які сплачують укр виробники - зовсім іншого розміру податки. Бо наші звикли функціонувати в тіні+швеї мають мінімальні зп. Зара заплатить набагато більше, і я за неї
@nataliia84095 ай бұрын
А ви так впевнені що Зара платить повні податки? Вони так само можуть (ставлю 99% що так і роблять) платити зп великій частині персоналу в конвертах, в всякому разі ні разу не чула про трудові книжки у їх продавців. Український виробник при цьому створює робочі місця від пошиття до продажів, закуповує часто тут теж сировину, платить податки з прибутку, платить податки з зп і ці гроші, що важливо, залишаються всередині економіки нашої, а не виводяться кудись в Іспанію, ще й мале і середнє підприємництво розвивається. Якщо хочете підтримувати економіку то набагато логічніше підтримувати місцевих виробників
@mariab26135 ай бұрын
Щоб економіка наша працювала, це нам треба по світу свій одяг продавати. Тому важливо підтримувати виробників, щоб розширялися
@tanya_yakobchuk5 ай бұрын
@@nataliia8409Емм індітекс усіх працівників офіційно оформлює. І податок завжди з повної зп сплачує, а не з мінімалки. Тут до них не прикопаєшся. Плюс всі покупки проходять через фіскальний апарат. І просто, як додатковий факт: після того, як розпочалась повномасштабна війна, індітекс платив своїм працівникам % від ставки кожного місяця зберігаючи за ними місце роботи. Не хочу робити з них святих, але до чистоти їх діяльності в мене сумнівів немає.
@tanya_yakobchuk5 ай бұрын
@@nataliia8409 весь індітекс офіційно оформлює своїх працівників. І податок сплачує не з мінімалки, а з повної зп. Це вам, будь який співробітник підтвердить
@tanya_yakobchuk5 ай бұрын
@@nataliia8409 Підіть і спитайте в продавців, якщо не чули. Дивно, що вас не повідомили.