Highlights: SK Slavia Praha - Raków Częstochowa (play off Konferenční ligy)

Рет қаралды 85,735

O2 TV Sport

O2 TV Sport

Жыл бұрын

Slavia doma v obrovském dramatu udolala Raków 2:0 po prodloužení, i v letošní sezoně si tak zahraje skupinovou fázi evropského poháru. V Edenu to bylo obrovské drama, oba týmy měly několik dobrých šancí, góly ale dávali jen domácí. Podívejte se na klíčové momenty v našem sestřihu! #fotbal #slavia #conferenceleague

@vortexhraje2541 Жыл бұрын
To zpracování před prvním gólem bylo naprosto geniální. Přeju mu hodně moc zdraví, aby jsme podobných parádiček viděli ještě aspoň milión👌
@matejdusek9812
@matejdusek9812 Жыл бұрын
Ten druhej gól to byly emoce sakra od srdíčka
@davidknichal6629
@davidknichal6629 Жыл бұрын
Už jen za ten výrok polského kouče pred zápasem o tom, že jediným protivníkem v tomto utkání bude sudí, jsem hrozně rád, ze Slavia postoupila. Ibra se sice s tím vysmáním před polskou lavičkou nechal trochu unést, ale zase ukázal, ze pojem Slavia pro nej neni jen slovo. Velký respekt a jen potvrzuje, že je duší týmu. Gratulace
@vaclavskorepa1415
@vaclavskorepa1415 Жыл бұрын
Jen co odešel "maskot" (55min) tak přišel goool ....💯za bojovnost a snahu rozhodnout do konce prodloužení ✌
@petrstastny2090
@petrstastny2090 Жыл бұрын
Ta Usorova levačka v jeho 20 letech má podle mě už teď hodnotu tak 8 milionů euro..
@skruffejs666
@skruffejs666 Жыл бұрын
Velká fotbalová bitva naštestí pro Slávku vítězná, velká škoda že Rakow narazil na Slávku v kvalifikaci o konferenční ligu, nehrály by druhé housle určitě by nebyly do počtu každý by mněl s nimi velké problémy.
@schamman1
@schamman1 Жыл бұрын
Nejsem slavista, ale jak jde o pohary tak fandim vsem ceskym tymum. Jen tak dal.
Gratulace všem třem českým týmům, velice příjemně překvapilo Slovácko dvěma výhrami proti AIK, určitě si myslím, že nebylo favorit.. no a Sparta.. měla nejlehčího soupeře a stejně hned vypadla, takže vlastně nepřekvapila.. No a Slavia? Uzdraví se Sor, Ewerton a kdo ví.. najdou svoji loňskou formu a můžou dojít klidně až do finále.. no a Plzeň bude asi ráda za jeden, dva body s tím, co chytla za skupinu..
@toxickymasqulinita3716
@toxickymasqulinita3716 Жыл бұрын
Slavia i Poláci předvedli pěkný fyzicky náročný fotbal. Takovou hru mám rád. Postup si zasloužili oba tými. Polských fanoušků je mně trochu líto, ale nemají se za co stydět..
@ondrej1893
@ondrej1893 Жыл бұрын
Prvních 60 minut: Raków 3 gólovky. Druhých 60 minut: Slavia ~6 gólovek. Nakonec asi rozhodla fyzička, Raków se plánu byl schopný držet jen prvních 57 minut.