На всякий випадок залишу номер своєї банківської картки ;) 4149629318939196 (Авраменко Сергій)
@andriypylypets655110 ай бұрын
Добрий Вечір Сергій!Сульфат амонію вноситься один раз на3-4 роки.Тому в грунті є присутній запас цього елементу.Дякую за відео,нових відкриттів.
@ИгорьПивцайкин-э2ы10 ай бұрын
Дякую вам за служіння Богу, та людям)
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Дякую за добрі слова!❤
@Евгений27-ф1ф10 ай бұрын
Ін 14:6: "«Я є Шлях, Істина й Життя, - відповів Ісус. - І ніхто не прийде до Отця інакше, як через Мене."
@lesyakoval48710 ай бұрын
Приємно, що фермер вітається християнським привітом❤
@ВуйкоВуйко-в9щ10 ай бұрын
Фермер, науковий працівник щей священик.
@ОксанаШевченко-р5з10 ай бұрын
И Вас пусть Господь обильно благословит.
@СтаніславРабодзей10 ай бұрын
Доброго вечора! Ну ВАМ хана від виробників мінеральних добрив ...😅😅😂 Тримайтесь ми з вами!!!
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Дякую😂
@ВикторКравченко-ъ5т10 ай бұрын
Дякую,як завжди задовільно.
@VasilKhavro-ir4eo10 ай бұрын
Я спостерігав нестачу сірки на озимі пшениці після попередника сої. Соя по сої була посіяна два роки поспіль. Внесення азоту недавало ніяких рультатів, на 17 травня пшениця була висотою 20 см світлозеленого коляру. Тільки після внесення сірки зовнішній вид пшениці почав поправлятись. Після цьго рекомендую вносити сірку під пшеницю, яка посіяна по сої і під сою невносились сірковмісні добрива. Звичайно, важливе значення має регіон. В нас на Тернопільчині можна часто побачити сірчане голодування рослин, які посіяні по бобових.
@СвітланаЛепська-х7я10 ай бұрын
Як вносили ,коли,скільки ? Дякую за відповідь.
@sashaagro490410 ай бұрын
Дякую вам , за вашу працю 👍🏻
@Ник-18.010 ай бұрын
Супер , все як на духу , все ясно та зрозуміло. Я теж підозрював що важливість сірки для рослинного агроценозу занадто перебільшена. Дякую .
@garrygarry62112 ай бұрын
Сульфат аммония подкисляет грунт, применять доцильно в целях подкисления и для снижения количества натрия в почве, т.е используем для специального применения, а не как основное удобрение.
@ІгорПетров-в6я10 ай бұрын
Вітаю. Так, голодування сірки не видно, але видно результат де застосовували сульфат, а де ні.
@Вітьок-ч8р10 ай бұрын
Дякую
@ВолодимирГончаренко-щ3ш10 ай бұрын
Сульфат амонію має видиму перевагу, за умови високих доз азоту. Наприклад під ріпак при посіві (у д.р.)30кг, +мерзлотале 100кг(300селітри),+ 45кг (150кг кас32),+ 25кг (120 кг сульф амон). У такому випадку завдяки 28 кг сірки (120кг сульф амон.) азот засвоюється ЗНАЧНО ЕФЕКТИВНІШЕ !!! Це підтверджується видимою різницею при вегетації, врожайністю, та аналізом грунту. В інших випадках він видимих результатів не показує.
@Boris_T.10 ай бұрын
Доброго дня. Сергій, відео супер, як завжди👍 А що Ви можете сказати за тіосульфат амонію? Чи є якась інформація по цій сполуці? До слова, тіосульфат додається до КАС і на виході отримуємо азото-сірчане добриво з досить АДЕКВАТНИМ співвідношенням азоту та сірки. Дуже цікаво почути Вашу експертну думку по цьому виду добрива.
@ЕКЗОТИвідАдоЯ10 ай бұрын
Привіт Сергію! Кілька років тому спеціально робив аналіз ґрунту на ділянці на вміст сірки. При цілком задовільному вмісті 15 мг/100 г , реальні показники 35 мг/100 г.
@Martyshchenko10 ай бұрын
👍👍👍👍👍👍👍
@ІринаКовальчук-ю3т10 ай бұрын
Основними ознаками дефіциту сірки є накопичення нітратів у зерні, або кінцевому продукті, тобто при умові що сірки достатньо на початку вегетації ,а морфологія рослини так побудована ,що в стадії дозрівання коренева система не в змозі транспортувати сірку ,тобто перерозподілу азоту до амінокислот не відбувається. Висновки :сульфат магнію 10 кг на га в стадії молочно воскової стиглості пшениці підвищують кількісно якісні показники. І це при умові достатнього азотного живлення(ріпак сонях кукурудза також підпадає )
@ВЛАДИМИРГОРБАТЕНКО-ю2ы8 ай бұрын
Дякую друже 🙌
@АнатолійДацьковАй бұрын
ДЯКУЮ. ТАК ВАШУ ДУМКУ, ПРАКТИКУ ПОВАЖАЮ....теж неодноразово задумувався...але аргументації свої маю...так дефіцит сірки масово за 30 років практики в агрономії не бачив...роблю аналізи ґрунту....десь середне забезпечення, десь низьке забезпечення....але сірка ще в атмосфері є....і ніхто аналізів не робить скільки її там....при СССР ВЗАГАЛІ НЕ ВНОСИЛИ ЇЇ.... но і урожаїв таких не збирали. НО Я ДУМАЮ, ЩО ВИ ЗО МНОЮ ПОГОДИТЕСЬ, ЩО ПО О.ПШЕНИЦІ ТРЕБА НА 100 КГ.Д.В N 10-12 кг.д.в.S ,для О.ріпака 20 кг.дв. S НА 100 КГ.Д.В. N. І цими дослідами практично користуючись.А СІЯВ по 5, 7 тис.га озимих ріпаків , пшениці, і урожаї не погані збирав. ОДНЕ ДО ЯКОГО ВИСНОВКУ ПРИЙШОВ , ЩОБ МЕНШЕ ГОНИТИ ТЕХНІКУ ПО ПОЛЮ СУЛЬФАТ ДАЮ ПІД ОЗ.РІПАК ІЗ РОЗРАХУНКУ ПОСЛІДУЮЧИХ КУЛЬТУР.. НУ І ОСТАННІ РОКИ Є РІДКА СІРКА , ЯКА ВНОСИТЬСЯ ІЗ КАС...Я ОСОБИСТО КАС НЕ ВИКОРИСТОВУЮ. А СУЛЬФАТ АМОНІЮ ДАЮ ОДИН РАЗ В 2- 3 РОКИ....НУ ПРАКТИКОЮ ЗАДОВОЛЕНИЙ ЦІЄЮ... ТИМ БІЛЬШЕ Є СУЛЬФАТ АМОНІЮ В ОСНОВНОМУ ЗАРАЗ ГРАНУЛЬОВАНИЙ...ДА І ВІН НЕ ТАК ЗАКИСЛЮЄ ГРУНТ ЯК КРИСТАЛІЧНИЙ. а по вегетації це не від'ємна тех.внесення сульфату магнію по вегетації практично в кожне обприскування, но при умові разом з карбаміду по формулі 2- 5кг.га. сульфату + 2- 5 кг.га. карбаміду (я впевнений, що Ви знаєте чому таке схема). ДЯКУЮ.
@анатолийбевз-л5х10 ай бұрын
ВСе вірно.Сірка,не проблема,Тим паче ,що деякі добрива виробляють за допомогою СІРЧАНОЇ кислоти (суперфосфат)А проблема в ціні добрив,та в ціні врожаю!!!!!
@ЛеонидЛегкодух10 ай бұрын
Знаю одне, внесення сульфату амонію на карбонатних ґрунтах дійсно дає гарний результат. А так все вірно.
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Так, погоджуюся
@ОлександерІванов-м3в10 ай бұрын
Добрий день скажіть будь ласка в який період на Вашу думку потрібно підживлювати озиму пшеницю азотними добривами другий раз (перший підживлювали по мерзлоталому грунту) ,дякую.
@Ukrainian_Agrarian10 ай бұрын
Підтримую колега , з практики мого виробничого досвіду
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Дякую😊
@Ukrainian_Agrarian10 ай бұрын
@@УкраїнськийАгроном в минулому році пшениця патрас в середньому 75, без сульфату, 2 роки назад в посуху - 55, отже питання точно не в сульфаті
@Евгений27-ф1ф10 ай бұрын
Ін 14:6: "«Я є Шлях, Істина й Життя, - відповів Ісус. - І ніхто не прийде до Отця інакше, як через Мене."
@АндрійЗабродський-ъ1х10 ай бұрын
Вітаю! Розкажіть про вапнякову салітру!? Дякую!
@ВасильІванович-в6п10 ай бұрын
О, мене це теж цікавить.
@vaporizer100010 ай бұрын
Дощова вода так само як і будь яка інша вода в природі практично завжди містить сульфати. В цьому напевно криється відповідь на ваше питання. Між іншим ці мінерали є важливими і для розвитку людей, а не тільки рослин. Деміралізована вода може досить швидко знищити все живе.
@ГаннаМороз-о8щ10 ай бұрын
Взагалі будь яка по розробка системи удобрення під запланований урожай починається з аналізу грунту.А так це пальцем в небо. Голодання рослини так як і хвороби бажано запобігати а не підганяти діагноз під результати розтину.
@ІванМоргун-щ1ч10 ай бұрын
Я гарна стаття ,мабуть в журналі Пропозиція, токого вченого як Доля. Де описано яку форму і коли вносити з корекціє на час відновлення вегитації, станом посівів та стрікістю весни. В цьому році по гарно рокущених посівах: 80 кг карбаміду зараз поки є волога та температуний режим розкидачем. А потім селітру якщо обставини дозволять . Мені кущення не потрібне. Продаванів питаю: що Ви закінчили, а потім : а ваш продукт має катіони чи аніони і вимикаю телефон. Яка Ваша думка , щодо такої схеми підживлення, в связку з сьогоденням.
@ВоваСтарушик-з4р10 ай бұрын
Молодець
@56-42810 ай бұрын
Підживлював султфатом амонію ріпак , за допомогою причіпного розкидача МВУ - 6. Розкидач добре вніс досить крупні гранули добрива без вади для дисків, а широка колія ніякої вади не завдала ріпаку.
@MayWeather-qy1us7 ай бұрын
А я бачив в тому році в себе сірчане голодування,жовтувата до верху кукурудза... Зробив аналаз , виявилось шо нема сірки (треба 20 кг. в ДР.) і лужність 8.
@Роман-г4х9э10 ай бұрын
Доброго дня. А восени припосіві пшениці з сульфаамонієм , це добре ? Чи карбомід, сульфоамофос краще? ( Південь). Дякую.
@Dima-ho2yq10 ай бұрын
Незнаю вторіг вніс лише сульфат амонію, 180 кг на га то результат 75 ц. А вносив лише сульфат того що ціна за тону сульфат амонію буала дешевше тони т салітри більш ніж на 10 000 грн. Розраховував на 4-5 т.
@ПротоієрейВасильСидорук10 ай бұрын
Щиро дякую! Інтуїтивно відчував аферу з сульфатом амонію. Він ще й, начебто, грунт закислює.
@andriypylypets655110 ай бұрын
Тому його не можна вносити щороку.
@user-qw5db7ff10 ай бұрын
Дякую за розяснення.
@YuriiTelychko10 ай бұрын
уже підживили...якраз сульфатом амонію( Але зараз плануємо КАС 32
@no-tillindonbass-ua203510 ай бұрын
Добрий вечір. Не правильно порівнювати різні добрива, сульфат амонію працює в Луганській, Донецькій обл. в поєднанні з селітрою або КАСом, є багаторічний досвід. прибавка фізична та єкономічна стабільно є на ріпаку, пшениці і соняшнику. Замінити одне на інше безглуздо, м'яко кажучі . Сульфат амонію або магнію має місце в збалансованій системі удобрення
@Сергей-ф6о1д10 ай бұрын
Доброго дня! Давно у вас не виходили відео, як ви?
@no-tillindonbass-ua203510 ай бұрын
@@Сергей-ф6о1д Вітаю! Підприємство в окупації, розграбоване. Я в Київській області, будуть відео з нового місця
@Владислав-е5ч4у10 ай бұрын
Чи буде єфект якщо при підживленні по листу добавляти 1-2 кг сульфат амонію, щоб краще засвоювалися інші добрива?
@Fg_Stella-Maks10 ай бұрын
Скажіть будь ласка ph грунту змінюється при внесенні сульфата амонія на ваших дослідах?
@КульманШпиндельман10 ай бұрын
Думается мне, что при 30кг N на гектар ограничивающий фактор будет не по сере. И что то не услышал ни чего про расчет потребности в питательных элементах и балансовом методе внесения удобрений. По ходу от научного подхода в земледелии ни чего не осталось.
@МилошЧеслав-р9й10 ай бұрын
Як завжди з мене ❤
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Дякую😊
@VasilKhavro-ir4eo10 ай бұрын
Слава навіки Богу!
@ЮрійВалігура-х2в10 ай бұрын
Доброго дня. А який у Вас ph грунту ? Сульфат амонію доцільно вносити на лужних грунтах.
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
У нас 7,5-7,8
@ЮрійВалігура-х2в10 ай бұрын
@@УкраїнськийАгроном На таких грунтах доцільно вносити сульфат амонію, знизити ph грунту і деякі мікро і макро елементи стануть доступні для рослини.
@ТатьянаАлёхина-п8п10 ай бұрын
@@УкраїнськийАгрономпідкажіть, будь ласка, як визначити в домашніх умовах кислотність грунту. В одній частині городу росте щирій, в іншій сосонка, в третій " американка" у нас кажуть, пробачте,засеруха, 🤭 а ще є і мокрець. То це що,в кожній частині городу різна кислотність? Дякую.
@ПавелНезнайкін10 ай бұрын
В кого нема коштів взагалі на добрива варто прочитати статтю -Час відновлення весняної вегетації озимої пшениці- догляд та продуктивність Браженко И.П.
@timerex5169 ай бұрын
Скажіть будь ласка чим краще підживити пшеницю по листу 5 кг карбаміду на га чи 1 літр спідфол аміновегетація?
@dimadrumov7206Ай бұрын
Препарати типа спідфол з амінокислотами на мій погляд краще процюють разом з мінеральними добривами. Тільки як завжди потрібно погратися з різними дозами та пропорціями. Може бути опик листя, на який дуже впливає якість води та обприскувача( норма виліву та розмір краплин). Тому нажаль тільки ви особисто зможете підібрати оптимальний салад та кількисть води на гектар. Зробить по одному обприсковучу різни варіанти та будете мати повну картину.
@yurahorbach761410 ай бұрын
Треба, значить, зробити дослід на полі - з сульфатом амонію і селітрою
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Так, було б цікаво дізнатися про результати в різних регіонах
@Dima-ho2yq10 ай бұрын
Бачив відео в інтернеті так різниця була суттєва,в користь сульфат амонію
@АйдерИбрагимов-х6г10 ай бұрын
Здравствуйте нпк 20 20 20.скажите норму применения по листу и в какое время лучше им работать.
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Я не бачу сенсу ним по листу працювати
@АйдерИбрагимов-х6г10 ай бұрын
@@УкраїнськийАгроном а почему,толку не будет
@СергійКарпенко-щ7ь10 ай бұрын
Сульфат фізіологічно кисле добриво, якщо в когось лужні ґрунти можна трохи підкислювати, і норма 30 д.р це мало чи є в вас дослід де 150 д.р азоту
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
У нас вивчаються такі дози по азоту: 30, 45, 60, 90 та 120 кг/га
@СергійКарпенко-щ7ь10 ай бұрын
@@УкраїнськийАгроном і при 120 д.р азоту, різнці немає чи була сірка чи небуло
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
В різні роки було по різному. У деякі роки саме при 120 кг найбільшу прибавку давав сульфат
@ВікторКугай9 ай бұрын
Станом на 4 квітня погане кущення пшениці, сульфат амонія який внесли не дав роезультату. Як покращити кущення та розвиток пшениці.
@svetamakushko27558 ай бұрын
Чув що глибина посіву, теж впливає на кущення , якщо глибоко посіяно - може погано кущитися.
@АндрійГорбишин4 ай бұрын
А яка різниця в якості зерна при внесенні сульфату амонію?
@АндрійГорбишин4 ай бұрын
Порівняно з аміачною селітрою!
@АндрійНикитюк-ь5ш10 ай бұрын
Вітаю, а скільки потрібно сірки для сої? Чи можна її також компенсувати позакоренево?
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Якщо на чорноземах, то можливо
@Vadim-jr1dm10 ай бұрын
Скажіть як правильно визначити стиглість грунту щоб дізнатися коли можна закривати вологу?
@larisaladiy103110 ай бұрын
Берете в руку грунт добре стискаэте ,якщо розсипаэться земля,то грунт готовий для обробiтку.Якщо тримаэться грудкою,то потрiбно зачекати.
@Ник-18.010 ай бұрын
Так але трошки не так .Саме ту грудку потрібно підняти на висоту плечей та кинути на тверду поверхню , якщо вона розсипеться то грунт уже дозрів.
@ОльгаСовайло-э2ж10 ай бұрын
Візуально, якщо на площі 30% ґрунту посіріло, тобто підсохло - сміло можна виходити на закриття вологи.
@Vadim-jr1dm10 ай бұрын
@@ОльгаСовайло-э2ж Та ні минулий рік одногодня було ще мокро на другий день 95% було вже сухого але було ще зарано був за слідами трактора глей
@Vadim-jr1dm10 ай бұрын
@@larisaladiy1031 Це я знаю, а як брати верхній сухий з мокрим чи тільки мокрий грунт?
@ВасильМазур-ч6м10 ай бұрын
Коли можна поскородити пшеницю
@ГалинаХодань-ш6ш9 ай бұрын
Пане Сергій я посіяла озиму пшеницю ,скажіть будь ласка чим обробити ,від бур’янів як найменше і ще підскажіть чим підживити для кращого урожаюМинулого року я сіяла гречку на весні я підживили спочатку коли цвіла гречка було добре а потім бур’яни переросли .Це мій перший посів був дякую
@ДрегельІгор10 ай бұрын
А чи можна підживлять нітроамофоскою?
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Були у мене і такі експерименти. Пошукайте на каналі, колись я робив відео на цю тему
@ВячеславМаликов-з4м10 ай бұрын
Сергій, підкажіть, а на скільки соняшник потребує сульфату амонію? Бо кожен рік вносимо при посіві соняшника по 100 кг цього добрива. Чи можливо витратити ці кошти на якесь інше добриво? Дякую за відповідь.
@УкраїнськийАгроном10 ай бұрын
Тут велике значення має грунт
@ПавелНезнайкін10 ай бұрын
Непогану статтю написав якийсь Авраменко в одному із журналів.Назва статті-Вплив азотного підживлення на врожайність пшениці озимої після соняшника.
@РоманВискуб10 ай бұрын
Якийсь Авраменко, це і є автор цього відео)
@oblikifinansijournal8044Ай бұрын
Слава Ісусу Христу! Порадьте, будь-ласка, яким фосфорно-калійним добривом підживити дуже ослаблені плодові дерева в саду, які ростуть на важкому глинястому ґрунті. Карбамідом вже підживляв, тепер потрібен фосфор і калій.
@ЯрославДанилко-э5м10 ай бұрын
Слава навіки Богові
@Александр-т2ф4щ10 ай бұрын
Нема сенсу не те що підживлювати а взагалі сіять пшеницю .Ціна пшениці 3.2 я її не сіяв і не збираюсь
@Vladzjo10 ай бұрын
Жиза😢
@АнатолійКосендюк28 күн бұрын
Як агроном із 35річним стажем підтримую на 100відсотків
@OVORUS-3110 ай бұрын
Сера - это маркетинговый трюк, не угробляйте почву серной кислотой.
@MayWeather-qy1us7 ай бұрын
А єслі грунт лужний і сєри нє пачті нєт ?
@OVORUS-317 ай бұрын
@@MayWeather-qy1us вона нипотрибна взаголи
@MayWeather-qy1us7 ай бұрын
@@OVORUS-31 Так бєз нєйо азот нє усваіваєтся
@ВікторНікітюк-м6с10 ай бұрын
Навіки слава
@Coldfield__241210 ай бұрын
В умовах Львівщини я бачив дефіцит сірки і досить явно було видно цей дефіцит, воно проявляється через ряд причин основна причина кількість опадів, сірка добре вимивається.
@IHORKIY10 ай бұрын
По скільки кг/га вносите на пшеницю,та в який період?
@Coldfield__241210 ай бұрын
@@IHORKIYКоли я бачив на посівах дефіцит сірки, то там вносилась тільки селітра. А так вносять в нас сульфат амонію основному по мерзло- талому, від 100-150 кг/га
@robotverder41214 ай бұрын
++++++++++++++
@ФермерБуковини-и7й10 ай бұрын
Навіки
@Юрій-в5е10 ай бұрын
Скільки агрономів і скільки ж думок Вас слухати а своє робити