Саша привіт!! Подивився на твій тест та й експеримент доволі цікавий, адже я ще жодного разу не бачив щоби моя дружина тягала кришки для закруток таким способом!, Але також був здивований що той "комарик" на кінцівці олівця з гумкою витримує температуру в 97 по Цельсію і на протязі визначених хвилин не втрачає своїх властивостей!! ,Я спостерігав весь час експеримента і зазначу що якихось дій з фокусом (маю ввиду зупинка відео,і шляхом маніпуляціїї, редактування ) чи то вихлопом:)) ,пара :) я не помітив! Також і ті два мпгніти на картопелем'ялці вели себе подібним чином,😊👍 .Так почув і коментарі від диванних.....теж цікаво де брали ту інфу! Але цікаво ще те, що побачив на власні очі...і це заслуговує на вподобайку,,! У мене ще є один експерт по закрутках!!:) моя дружина:)! Поділюсь і з нею цим лайфаком, цікаво яка буде її реакція!:))
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
@@МихаилМовчан Дякую Михайле за детальний аналіз і правильні висновки. Напишіть, що сказала дружина.
@avotaramoja29373 ай бұрын
Точка кюрі у них десь під 300+ градусів, але при нагріванні вище 80 градусів, вони псуються (слабнуть) це найбільш поширені. Звісно є і на 100 градусів і на 160 і на 200, але це більш рідкісні, тобто значно більш дорогі. При чому мабуть вони на стільки дорогі що в навіть у електромоторах використовуються переважно 80-и градусні.
@limtbk4 ай бұрын
Меньше 100º може бути з-за похибки приладу або низькому атмосферному тиску. А неодімові магніти можуть бути різних класів: N (Normal) - до 80ºC; M (Medium) -до 100ºC; H (High) - до 120ºC; SH (Super High) - до 150ºC; UH (Ultra High) - до 180ºC; EH (Extra High) - до 200ºC. Ці букви йдуть у назві перед цифрами, наприклад N35. Можливо, з-за того що магнітний потік був замкнений через поверхню кришки, він не розмагнітився достатньо сильно щоб це помітити. А можливо, вам пощастило і до вас потрапив магніт класу M та више. Але треба розуміти, що іншим так може не пощастити, та це не універсальне рішення.
@SashaTernopolskiy4 ай бұрын
Меньше 100 градусів, фактори: точність приладу, атмосферний тиск, домішки у воді.
@serhiymelnyk17664 ай бұрын
Це повна срака, а не висновок, до чого тут температура і клас магнетичності!
@TwilightSun323 ай бұрын
ми на уроці фізики якось вимірювали теж було 92-98 градусів температура. тиск не такий як на рівні моря + вода не дистильована - цього вже достатньо. а термопара вона і по точності не суперточна. щодо класів - я не думаю що тий що до 80 градусів прям миттєво розмагнітиться у окропі. швидше за все йому на це потрібний досить суттєвий час, а тест з кришкою втрату 10% не відловить явно. от для електромоторів 10% буде помітно, це суттєво погіршить їх властивості.
@Яна-т1ф4о4 ай бұрын
Доброго вечора Олександр як завжди цікаве і інформативне відео 👍 Завдяки вам в ці складні роки ми забезпечили себе аварійним освітленням ,аварійним живленням, знаннями про принцип роботи різних приладів , купою життєвих хитрощів. Але як на мене є ще одна тема яку ніхто не розглядає це так би мовити аварійне опалення квартири. Все що рекомендують одягнутись по більше і виїхати з квартири, хотілось би мати якийсь безпечний варіант опалення квартири на випадок відключення електрики а разом з тим і опалення, чи не могли б ви порадити що краще? Сердечне дякую! Здоров'я всій вашій сім'ї!
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
Дякую за запитання і добрі побажання. Подивіться попередні мої відео, я там показував 2 варіанти. Керосинові обігрівачі, дуже ефективні, якими в Японії і досі користуються і газовий пальник від балона.
@romanamor39863 ай бұрын
Теж чув таке, що магніт зіпсується. Але задумувався ще давно про ось таке. Ті хто зтикався з ремонтом чи обслуговуванням більш/меньш сучасного автомобіля знають, що в коробку передач, піддон двигуна, а також ще наприклад в редукторах на пробках ставлять магніти для збору металевої стружки. Температури в цих агрегатах теж можуть перевищувати і 100 градусів, але ці магніти все одно живуть і працюють там роками. Значить виробники які встановлюють їх, щось прорахували і розуміли що робили, і що воно працюватиме.
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
@@romanamor3986 Точно, прораховують. Думаю все залежить від якості магнітів.
@TwilightSun323 ай бұрын
там інші магніти з іншого матеріалу. у різних магнітів різна стійкість до нагрівання.
@ABRICOSIC19903 ай бұрын
раджу провести інший експеримент, візьміть магніт і різної ваги сталеві вироби, визначіть його максимальну вантажопідйомність та спробуйте прогріти і повторити тест вагою
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
Так, це доречний був би експеримент.
@TwilightSun323 ай бұрын
температура кюрі 320 градусів пише вікіпедія. втрата магнітних властивостей починається звісно набагато раніше але навряд чи при 100% це буде якась значна втрата за відносно невеликий час.
@ABRICOSIC19903 ай бұрын
температура кипіння води 100 градусів можлива тільки на рівні моря, і то...а в нас приблизно 96-98, від атмосферного тиску залежить. точка кюрі в неодимових магнітів від 70 до 170 по різних джерелах а також залежить від сплавів. залізний магніт набагато швидше втрачає властивості
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
Згідний з водою, ще домішки впливають. А з магнітами також, все залежить від якості магнітів.
@ИгорьИващенко-г4ж3 ай бұрын
Не зовсім про консервацію, але про магніти. Катаю на самокаті xiaomi m365 2017 року вироблення. Проїхав 24000км. Мотор всього 250вт (500вт у піку). Так от, робоча температура кришки мотору 70*С, в середині біля 100*с, і це коли їдеш по прямій, без підйомів. А ще на обмотках мотора пластиковий сепаратор, який вже трохи поплатився, бо мотор сильно перегоіваєтбся коли вгорку їдеш... А температура плавлення пластику більше 200*С. Так от, мотор почуває себе добре)))) Так що кип'яток то всьо фігня)))
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
Все залежить від якості магнітів.
@limtbk4 ай бұрын
У мене неодимові магніти розмагнічувалися, коли я їх намагався термоклеєм приклеїти. Повністю намагніченість при цьому не зникала, просто магніт ставав дуже слабкким. Магніти були у формі кульок, з іграшки під назвою "neocube"
@SashaTernopolskiy4 ай бұрын
Скоріш за все, залежить від якості самих магнітів.
@ABRICOSIC19903 ай бұрын
термоклей 120-160 градусів може мати
@TwilightSun323 ай бұрын
деякі навіь до дротів паяють магніти - просто роблять це швидко, щоб не сильно розмагнітились...
@antonguk36843 ай бұрын
Спершу треба було зафіксувати яку вагу може підняти той чи інший магніт. Наприклад монети чи гайки (зіп пакетик в поміч) . А після кип'ятіння в воді провірити попередні показники .
@SashaTernopolskiy3 ай бұрын
Тут питання стояло, що він взагалі втратить свою властивість примагнічувати і кришку не втримає. А який там відсоток втратився, це хай експерти розбираються.